NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Chytré hodinky Amazfit Falcon černé

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Chytré hodinky Amazfit Falcon černé

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Chytré hodinky Amazfit Falcon černé Obsah českého návodu Chytré hodinky Amazfit Falcon černé
 • Zařazení produktu: Chytré hodinky Amazfit
 • Značka: Amazfit
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Amazfit Chytré hodinky

Chytré hodinky Amazfit Falcon černé Chytré hodinky Amazfit Falcon černé Chytré hodinky Amazfit Falcon černé Chytré hodinky Amazfit Falcon černé Chytré hodinky Amazfit Falcon černé Chytré hodinky Amazfit Falcon černé Chytré hodinky Amazfit Falcon černé Chytré hodinky Amazfit Falcon černé Chytré hodinky Amazfit Falcon černé
Návod k obsluze Chytré hodinky Amazfit Falcon černé obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Amazfit a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Amazfit návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Amazfit výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Amazfit Falcon, černá


Hodinky pro skutečné dobrodruhy – to jsou Amazfit Falcon z titanu a se safírovým sklíčkem, které je prakticky nepoškrábatelné. Nadchnou ale i výdrží na nabití až 14 dní, stejně jako si o pozornost říkají nádherným 1,28" HD AMOLED displejem s jasem až 1 000 nitů a prvotřídní odolností plnící i armádní normy a vodotěsností do 200 m (20 ATM).
Amazfit Falcon mají i kouče s umělou inteligencí, který vám doporučí ideální tréninky podle vaší zátěže, regenerace atp., vestavěné offline mapy s možností navigování, maximální přesnost pak zajišťuje dvoupásmová GPS (L1 + L5). Samozřejmostí je pak špičková výbava zahrnující nejen sledování tepu či spánku, ale také saturace saturace kyslíku v krvi, barometr, kompas a další. 

Klíčové vlastnosti:


 • Nádherný 1,28" HD AMOLED displej s jasem až 1 000 nitů
 • Prémiové materiály, jako titan, safírové sklo a další
 • Výdrž až 14 dní na nabití
 • Vodotěsnost dle 200 m (20 ATM)
 • Personalizované tipy na zlepšování s funkcí Zepp Coach
 • Sada funkcí pro komplexní monitoring zdraví
 • 2pásmové určování polohy pro maximální přesnost
 • Podpora externího příslušenství, jako jsou hrudní pásy, měřiče výkonu na kole atp.
 • Vestavěné offline mapy 

 
Stvořené k překonávání limitů!
 

GPS L1 a L5


Zásluhou dvoupásmové technologie GPS L1 + L5 je dosaženo ještě přesnější a rychlejší fixace vaší polohy při sportu i navigování, zejména pak v náročném terénu (například velkoměsta). 

Zepp Coach


Funkce Zepp Coach monitoruje vaši únavu, kondici i stav tréninku, aby poskytoval personalizované tipy na trénink s využitím umělé inteligence. 

Připojení k externímu příslušenství


Ještě profesionálnějších výsledků dosahují hodinky v kombinaci s externím příslušenstvím, jako jsou například Bluetooth hrudní pásy nebo měřiče výkonu na kole. 

Tréninkové plány


Prostřednictvím aplikace můžete nastavovat různé tréninkové plány, abyste snáz dosáhli svých cílů. 

150+ režimů


Ať už běháte, jezdíte na kole, nebo hrajete nějaký týmový sport, Amazfit Falcon zaznamenávají vaši aktivitu, a to i s mnoha rozličnými údaji. V přístroji máte k dispozici více než 150 sportovních režimů, přičemž můžete sledovat svůj tep, rychlost i třeba spálené kalorie. 

Inteligentní detekce 8 sportů


Amazfit Falcon rozpoznají inteligentně 8 sportovních aktivit, jako je chůze, běh, plavání v bazénu či trénink na veslovacím trenažéru a dokážou je automaticky sledovat. 

Přehrávání hudby


Do paměti hodinek můžete uložit hudbu a nechat se jí motivovat při sportu streamováním přes Bluetooth, aniž byste u sebe museli mít mobil. 

Offline mapy a navigace


Hodinky vám při jakémkoliv dobrodružství pomůžou dorazit do cíle. Mají totiž i offline mapy a vychytávky, jako je navigace v reálném čase či importování tras z aplikace Zepp. 

Spolupráce s aplikacemi třetí strany


Spolehnout se můžete i na kompatibilitu s aplikacemi pro sportovce, jako je Strava, Apple Health, Google Fit nebo Adidas Running a další, abyste se mohli s přáteli podělit o vaše sportovní úspěchy. 

PeakBeats


Váš výkon můžete zkontrolovat prostřednictvím PeakBeats. Po dokončení cvičení inteligentní algoritmy vyhodnotí vaše snažení a zobrazí hodnoty, jako je VO2Maxdoba zotavenítréninková zátěž a tréninkový efekt, díky nimž lépe porozumíte regeneraci i sledování pokroku. 

Prémiové materiály


Amazfit Falcon jsou vyrobeny pouze a jen z ušlechtilých materiálů, jako je titan, safír a další. Na těle mají také čtyři tlačítka usnadňující ovládání ve složitých podmínkách. 

AMOLED displej s jasem až 1 000 nitů


Luxusní podívanou servíruje 1,28" HD AMOLED displej perfektně čitelný za každé situace – i na přímém slunečním světle vzhledem k jasu až 1 000 nitů. Displej je samozřejmě dotykový, ale pro ovládání můžete využít i tlačítka, což se hodí například, když máte mokré ruce nebo nasazené rukavice. Displej navíc kryje safírové sklo, které je v reálu prakticky nepoškrábatelné. 

Voděodolnost do 200 m


Amazfit Falcon excelují v otázce odolnosti. Plní nejnáročnější vojenské standardy a vynikají i odolností vůči vodě do 20 ATM (200 m), abyste si s nimi mohli naplno užívat i extrémní vodní sporty, včetně potápění do velkých hloubek. 

14 dní na nabití


Amazfit nasadil baterii s úctyhodnou kapacitou 500 mAh, která zajišťuje až 14 dní výdrže na nabití. 

BioTracker 3.0


Informace o vašem zdraví zjišťují tyto hodinky opravdu precizně. Stará se o to biometrický senzor BioTracker 3.0. Jeho zásluhou sleduje vaši srdeční frekvencisaturaci krve kyslíkemúroveň stresu. V případě zájmu si navíc můžete nechat sestavit personalizované hodnocení zdravotního stavu (PAI). 

Somnus Care


K tomu, abyste se mohli naplno věnovat všemu potřebnému, potřebujete dobře spát. Hodinky jsou proto vybaveny i špičkovou funkcí SomnusCare, která spočívá v důkladném monitorování vašeho spánku. Přístroj dokáže rozpoznat různé spánkové stavy (lehký, hluboký a REM spánek, ale také denní spánek), přičemž během spánku monitoruje i potenciální problémy s dýcháním. 

Aplikace Zepp


Po bezdrátovém spárování hodinek se smartphonem (Android i iOS) přes Bluetooth dostáváte na své zápěstí notifikace z vybraných aplikací, také můžete například hodinky aktualizovat. Zároveň si můžete do telefonu nahrát veškerá získaná data o vaší fyzické aktivitě, využít obchod s ciferníky a celkově spravovat hodinky.
Amazfit Falcon Překonejte své limityPrémiové víceúčelové hodinky s GPS Zepp Coach™ | Podpora pokročilého tréninku | Titanové unibody tělo a safírové sklo | Dual-band a 6 satelitních systémů určování polohy | Voděodolnost 20 ATM


Návod k obsluze Chytré hodinky Amazfit Falcon černé

Stažení PDF návodu k obsluze pro Chytré hodinky Amazfit Falcon černé není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Chytré hodinky Amazfit Falcon černé

Záruka 24 měsíců
Partnumber 6972596104377
Typ zařízení
Typ zařízení chytré hodinky
Displej a ciferník
Úhlopříčka displeje (palce)
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně - Úhlopříčka displeje (palce)
1,28
Ovládání dotykové , tlačítkové
Typ krycího sklíčka safírové
Tvar ciferníku kulatý
Typ displeje
Typ displeje by měl hrát při výběru nového zařízení určitě důležitou roli. Označuje totiž technologii zobrazení, u nichž mohou být velké rozdíly - Typ displeje
AMOLED
Rozlišení displeje
Udává v pixelech kvalitu zobrazení obsahu, jakou displej dokáže využít. Čím více pixelů, tím jemnější obraz se vám naskytne - Rozlišení displeje
416 × 416
Konstrukce a hardware
Velikost paměti RAM
Velikost operační paměti, která spolu s procesorem zajišťuje plynulý chod zařízení - Velikost paměti RAM
32 MB
Operační sytém
Operační systém
Operační systém je software, který spouští zařízení s uživatelským rozhraním.Pokud je zařízení bez operačního systému, je nutné instalovat vlastní operační systém, nebo jej dokoupit samostatně - Operační systém
Zepp OS
Kompatibilní operační systémy
Systémy, které s daným zařízením nejlépe komunikují a jsou plně funkční - Kompatibilní operační systémy
iOS, Android
Menu v češtině Ano
Funkce
Funkce a monitoring aktivit budík, čas, krokoměr, měření tepové frekvence, měření dechu, upozornění na nečinnost, spánek
S reproduktorem
Hodinky se zabudovaným reproduktorem můžete využívat k přehrávání hudby i vyřizování hovorů - S reproduktorem
Ne
Notifikace z telefonu
Uvádí, který typ notifikací se vám po spárování s vaším smartphonem bude zobrazovat také na chytrých hodinkách či fitness náramku - Notifikace z telefonu
e-mail, sociální sítě, hovor, SMS
Ovládání telefonu
Hodinkami můžete dálkově ovládat spárovaný telefon, a to např. po ovládání hudby, nalezení telefonu nebo spuštění fotoaparátu - Ovládání telefonu
Ano
Vhodné pro aktivity outdoor, plavání, běh, cyklistika, turistika, triatlon
Konektivita
NFC
Technologie, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi elektronickými zařízeními, a to na velmi krátkou vzdálenost. Typickým příkladem jsou bezkontaktní platby či přenos souborů - NFC
Ano
Bezkontaktní platby
Pohodlný a rychlý způsob placení, při kterém nemusíte hledat peněženku či telefon v tašce. Stačí přiložit zápěstí s hodinkami k platebnímu terminálu a tak uhradit např. oběd v restauraci - Bezkontaktní platby
Ne
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
GPS
Systém pro určení polohy a navigaci při cestování autem, pěších túrách atd - GPS
Ano
Bluetooth
Hojně využívaná technologie přenosu dat, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi dvěma a více zařízeními - Bluetooth
5.0
Senzory gyroskop, krokoměr, akcelerometr, senzor srdečního tepu
Možnosti SIM
Hodinky s podporou SIM karty umožňují telefonování či psaní zpráv bez toho, aniž byste museli vůbec vlastnit mobilní telefon - Možnosti SIM
ne
Podpora přímého volání z hodinek Ne
Baterie
Typ akumulátoru Li-Pol
Kapacita akumulátoru

Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita akumulátoru

500 mAh
Běžná výdrž baterie
Výdrž zařízení ovlivňuje jak kapacita akumulátoru, tak výbava či způsob, jakým jej používáte. Je uváděna v souvislosti s typem baterie (starší NiMH, Li-Ion, Li-Pol) a počtem článků - Běžná výdrž baterie
336 hod.
Maximální výdrž baterie
Uvádí max. možnou výdrž zařízení, které je pouze zapnuté, ale není fakticky využíváno. Nejde o reálnou výdrž. Max. výdrž baterie se počítá až do autom. vypnutí zařízení - Maximální výdrž baterie
30 dní
Možnost nabíjení - konektor dock
Materiál
Odolnost
Informuje o tom, zda je zařízení všeobecně odolné proti vodě - Odolnost
vodotěsné dle 200 m (20 ATM)
Určení sportovní, pánské
Velikost pro obvod zápěstí 150 až 205 mm
Materiál řemínku silikon
Barva řemínku černá
Materiál pouzdra titan
Barva pouzdra šedá
Vyměnitelný náramek
Udává, zda je u hodinek možná výměna řemínku, abyste mohli obměňovat design - Vyměnitelný náramek
Ano
Další parametry
Obsah balení
Příslušenství, které automaticky obdržíte v balení spolu s konkrétním produktem - Obsah balení
zařízení s řemínkem, uživatelská příručka, nabíjecí kabel
Značka kvality dTest
Ocenění výrobku, který v nezávislém a objektivním testu získal hodnocení min. 70 % - Značka kvality dTest
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 4.7 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hloubka výrobku 1.3 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 25.1 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 14.5 cm
Hmotnost balení 0.5 kg

Hodnocení

50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 40 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

HOOVER H-FREE 100HF122RH-011-39400928...
HOOVER H-FREE 100 HF122RH-011-39400928...
Náhlavní souprava bluetooth 5.0 vipfan be 03.děkuji ...
HLedám prosím návod k obsluze televize LG 55UR81003LJ. Děkuji....
ASOME Max Studio...
Radiopřijímač s CD Blaupunkt BB12WH...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

spuštění čištění podavače
Autor: neznámý
Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF752Cdw bílá
Pokoušela jsem se na tiskárně Canon MF752Cdw spustit čištění podavače, ale když zmáčknu začátek, tak se nezahájí. Můžete mi poradit, prosím? Papíry vložím, tak jak je napsáno...
Fotopast EVOLVEO StrongVision 4GA, 4G LTE/fotopast s aplikací,
Autor: Pavel
Fotopast Evolveo StrongVision LTE, 4G
Dobrý den, mám 2 tyto fotopasti a jsou těsně po záruce. U obou přestala fungovat možnost zaslání fotografie na příkaz. Nefunguje nastaveni času. Fotopast posula i v době kdy by mela byt necinna. Místo českého textu se začaly objevovat při příkazech čínské z...
modul CAM 803
Autor: Vít
Modul Neotion CAM 803 Nagra s
Dobrý den, mám problám s nainstalováním. Píše: probíhá autorizace mezi TV a dekódovacím modulem, čekejte. Potom píše: chyba autorizace- ověření mezi TV přijímačem a modulem se se nezdařilo:17...
Úhlová bruska
Autor: neznámý
Úhlová bruska POWERPLUS POWXB20050
Nereaguje na vypínač, neroztočí se. Po někojika desítkách pokusech naskočí a to i opakovaně. O nějakou chvíli znovu odmítá sloužit....
Denon AVR-X1300W
Autor: Žiško
AV Receiver Denon AVR-X2800H černý
Prosím nemáte manuál v cz alebo sk ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou