NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini zelené

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini zelené Obsah českého návodu Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini
 • Zařazení produktu: Chytré hodinky Amazfit
 • Značka: Amazfit
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Amazfit Chytré hodinky

Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini zelené Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini zelené Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini zelené Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini zelené Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini zelené Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini zelené Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini zelené Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini zelené
Návod k obsluze Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Amazfit a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Amazfit návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Amazfit výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Amazfit GTS 2 mini, zelená


Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini zaujmou působivou výbavou v kombinaci s kompaktním provedením, díky kterému perfektně padnou na ruku. Vše důležité přitom zobrazují prostřednictvím 1,55palcového Retina Always-on AMOLED displeje, včetně dat naměřených prostřednictvím integrované GPS, kterou oceníte například při běhu. Stejně tak ale podporují i měření pokročilých metrik, jako je okysličení krve nebo stres. S tím vám pomohou se vyrovnat pomocí dechových cvičení.
Hodinky jsou voděodolné až do hloubky 50 m a nabízí celkově přes 70 sportovních režimů. Excelují přitom i v otázce výdrže na nabití, která činí až 14 dní! Stejně tak přesně monitorují spánek a poslouží ke vzdálenému ovládání vašeho telefonu. 

Klíčové vlastnosti:


 • Bezrámečkový design
 • Nádherný 1,55palcový Retina Always-on AMOLED displej
 • Měření okysličení krve SpO2
 • Výdrž na nabití až 14 dní
 • Přesný monitoring spánku
 • Voděodolnost do 50 m

 
 
Mini velikostí, maxi tím, co umí!
 

Nádherně lehké


S hmotností jen 19,5 gramů jsou hodinky nádherně lehké, takže vás neomezují při běžném nošení, sportu ani ve spánku, čemuž napomáhá také tělo tenké 8,95 mm. Kompaktnosti je dosaženo také zásluhou nádherného bezrámečkového designu se zaobleným 2,5D sklem. 

Always-on AMOLED displej


Hodinky vše důležité zobrazují na krásném dotykovém displeji s 1,55palcovou úhlopříčkou, jemným rozlišením a špičkovou technologií AMOLED. 

Vyberte si ciferník


Design hodinek si můžete plně přizpůsobit outfitu i náladě díky výběru z 50 ciferníků, přičemž většina z nich podporuje funkci Always-on displej. Navíc u nich lze personalizovat data, která mají ukazovat a také pro tvorbu ciferníku využít vaši fotografii. 

Měření hladiny kyslíku v krvi


Ukázkou skutečně působivé výbavy je kromě jiného senzor pro měření saturace krve kyslíkem. To vám pomůže lépe porozumět vašemu tělu a dosáhnout úspěchů rychleji. 

Sledování srdečního tepu 24/7


Velmi přesný snímač srdečního tepu dokáže vaši srdeční frekvenci monitorovat nepřetržitě a upozornit na abnormality. 

Monitorování spánku


Stejně tak smartwatch přesně monitorují spánek – pomocí lehké, hluboké a REM fáze. Současně rozpoznají i denní spánek pro kompletní informace o vaší regeneraci. 

Sledování menstruačního cyklu


Amazfit GTS 2 mini dokážou zaznamenat i menstruační a ovulační období a upozornit vás na ně s předstihem, včetně předpovědi času a délky menstruačního cyklu. 

Systém hodnocení zdraví PAI


Veškerá naměřená data jsou ukládána do systému Huami-PAI (Personal Activity Intelligence), který pomocí šikovného algoritmu vypočítá skóre, dle něhož si budete moci udělat obrázek o vašem celkovém fyzickém stavu. 

Monitoring stresu


Pokročilá senzorová výbava stojí za tím, že tyto chytré hodinky přesně měří stres, s nímž vám pomohou se vyrovnat prostřednictvím relaxačních dechových cvičení. 

70+ sportovních režimů


Celkově mají hodinky v repertoáru 70+ sportovních režimů, které přesně měří i díky integrované GPS. 

Amazon Alexa


Amazfit GTS 2 mini podporují hlasového asistenta Amazon Alexa. Pomocí hlasových pokynů tak lze nastavit budík i časovač, vytvořit nákupní seznam nebo zkontrolovat počasí a dokonce i ovládat vaši chytrou domácnost. 

Až 14 dní na nabití


Na rozdíl od běžných chytrých hodinek se nemusíte obávat nabíjení každý den – výdrž na nabití totiž dosahuje až 14 dní zásluhou baterie o kapacitě 220 mAh! 

Skutečně odolné a chytré


Díky voděodolnosti do 50 metrů hodinky budou spolehlivě zaznamenávat vaše úspěchy i v bazénu a nechybí jim ani další chytré funkce, jako je možnost přes Bluetooth dálkově ovládat fotoaparát vašeho mobilu.
Super lehké a tenké
Hodinky Amazfit GTS 2 mini mají lehký bezrámečkový design s pečlivě zaobleným 2.5 D sklem, které ideálně doplní vaše nejmódnější oblečení. S nízkou hmotností pouhých 19,5g, tloušťkou 8,95 mm a silikonovým páskem šetrným k pokožce vám GTS 2 mini umožní užít si lehkost času.

Always-on AMOLED displej, vylepšené barvy a jas.
The Amazfit GTS 2 mini jsou vybaveny 1,55 palců velkým AMOLED displejem, každé zkontrolování času bude pro Vás praktické, živé a vzrušující.

Odlište se vlastním stylem a šarmem.
Chytré hodinky GTS 2 mini můžou být přizpůsobeny, aby odrážely unikátní charakter každého uživatele. S více než 50-ti ciferníky, z nichž většina má funkční Always-on displej, se můžete vždy ujistit, že jste ve stylu a užíváte si prostředí hodinek, které máte rádi. Aby byly hodinky opravdu ve Vašem stylu, nahrajte si své vlastní fotografie a zaměřte se na to, na čem Vám opravdu záleží s vlastním modulárním číselníkem.

Všestranný přehled zdraví, na každém detailu záleží.
Amazfit GTS2 mini poskytují monitorování srdeční frekvence, měření saturace kyslíku v krvi, monitorování spánku, monitorování úrovně stresu a sledování ženského cyklu, stejně jako další funkce pro dosažení celkového řízení zdraví z vašeho zápěstí. Systém hodnocení zdravotního stavu PAI™ taká zpracovává komplexní data o zdravotním stavu s pokročilým algoritmem, který prezentuje váš fyzický stav v jednoduchém skóre s jednou hodnotou výsledku.

Měření saturace kyslíku v krvi, Váš osobní ochránce zdraví.
Nasycení kyslíkem v krvi (SpO2) je jedním z nejdůležitějších ukazatelů lidského zdraví a proto jsme implementovali tuto funkci do plně vylepšených Amazfit GTS 2 mini. Po vykonání intenzivní fyzické nebo duševní aktivity podržte ruku v klidu a otestujte hodnoty SpO2, abyste více porozuměli své fyzické kondici.

24h Monitoring tepové frekvence, varování, která vás ochrání.
24-hodinová funkce sledování tepové frekvence v hodinkách Amazfit GTS 2 mini je podpořena nejnovějším výzkumem a zaručuje nejdetailnější sledování stavu Vašeho srdce. Hodinky poskytují upozornění na abnormálně zvýšenou srdeční frekvenci, což snižuje pravděpodobnost srdečních příhod a chrání Váš život.

Monitorování kvality spánku pro optimální výkon.
Analýza fází spánku a zdřímnutí.
Hodinky Amazfit GTS 2 mini můžou posoudit kvalitu vašeho spánku skrz lehké, hluboké a REM fáze v průběhu noci, a také podporují identifikaci denního spánku, aby zaznamenaly úplnější a celistvé informace o spánku.

Sledování menstruačních cyklů.
Amazfit GTS 2 mini inteligentně zaznamenávají a předpovídají čas a délku menstruačního cyklu s intimními připomínkami menstruačního a plodného období, které ženám dodávají klid. Pochopte svůj cyklus, abyste zabránili zpoždění plánů.

70+ přednastavených sportovních módů. Sledování v reálném čase a analýzy.
Amazfit GTS 2 mini jsou vybaveny více jak 70-ti vestavěnými sportovními módy, což umožňuje pokrýt až 90% sportovních nadšenců profesionálním záznamem dat, každou minutu a každý kilometr sportovní aktivity. Jakmile cvičení dokončíte, systém vygeneruje zprávu o analýze, která vám pomůže pokračovat ve zlepšování vašeho cvičícího plánu.

Specifikace:
Velikost: 40.5x35.8x8.95 mm
Váha: 19.5g (bez pásku)
Tělo: Slitina hliníku
Spodní kryt: Plast
Vodotěsnost: 5 ATM
Technologie: AMOLED
Velikost: 1.55 place
Rozlišení: 354x306
PPI: 301
Kapacita baterie: 220 mAh (typická hodnota)
Nabíjecí metoda: Nabíjecí základna
Nabíjecí čas: Přibližně 2 hodiny
Typická výdrž baterie: 14 dní
Základní výdrž baterie: 21 dní
Nejvytíženější výdrž baterie: 7 dní
Zdraví Huami samostatně vyvinutý BioTrackerTM 2 PPG (podpora měření okysličení krve) čidlo biologických dat
Pohyb: Akcelerometr, Gyroskop, Kompas, Senzor okolního osvětlení, Vibrační Motor
Připojení: Bluetooth 5.0 BLE
Material: Silikon
Šířka: 20mm
Zapínání: Klasická spona s přezkou
Hodinky se standardním řemínkem / nabíjecí základna / uživatelský manuál
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini zelené v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini zelené je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini zelenéhttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-amazfit-gts-2-mini-zelene-63454-cesky-navod.pdf
(PDF file, 1.21 MB)

Stáhnout PDF návod - Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini zelenéhttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-amazfit-gts-2-mini-zelene-63454-cesky-navod.pdf
(PDF file, 1.21 MB)

Stáhnout PDF návod - Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini zelenéhttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-amazfit-gts-2-mini-zelene-63454-cesky-navod.pdf
(PDF file, 1.21 MB)


Technické parametry

Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini

Záruka 24 měsíců
Partnumber A2018-SG
Displej a ciferník
Úhlopříčka displeje (palce) 1.55
Ovládání Tlačítkové, Dotykové
Typ krycího sklíčka Chemicky tvrzené
Tvar ciferníku Hranatý
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje
AMOLED
Rozlišení displeje 354 x 306
Konstrukce a harware
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
Ano
Velikost paměti RAM Ano
Operační sytém
Operační systém
Operační systém je software, který spouští počítač či notebook s uživatelským rozhraním.
Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří Microsoft Windows 7 nebo méně využívaný LINUX.

Pokud je uvedeno, že je počítač bez operačního systému je nutné instalovat vlastní operační systém nebo je možné jej dokoupit samostatně.
Operační systém
Vlastní OS
Kompatibilní operační systémy Android, iOS
Menu v češtině Ano
Funkce
Funkce a monitoring aktivit měření vzdálenosti, sledování menstruačního cyklu, krokoměr, vibrace, spánek, měření tepové frekvence, měření rychlosti, meření okysličení krve, čas
Notifikace z telefonu hovor, sociální sítě, SMS, email
Ovládání telefonu Ano
Vhodné pro aktivity Běh, Cyklistika, Fitness, Lyžování, Outdoor, Plavání, Turistika, Lezení
Konektivita
NFC Ne
Bezkontaktní platby Ne
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ne
GPS Ano
Bluetooth 5.0
Senzory Krokoměr, Senzor srdečního tepu, Senzor okolního světla, Kompas, Spálené kalorie, Gyroskop, Akcelerometer
Možnosti SIM Ne
Podpora přímého volání z hodinek Ne
Baterie
Kapacita akumulátoru
Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita akumulátoru
220 mAh
Běžná výdrž baterie 336 hod.
Maximální výdrž baterie 21 dní
Možnost nabíjení - konektor Dock
Materiál
Odolnost voděodolné dle 50 m (5 ATM)
Určení Sportovní, Unisex, Dámské, Společenské, Pánské
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku zelená
Materiál pouzdra Hliník, Plast
Barva pouzdra zelená, stříbrná
Vyměnitelný náramek Ano
Další parametry
Obsah balení zařízení s řemínkem, nabíjecí kabel
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 3.6 cm
Výška výrobku 4.0 cm
Hloubka výrobku 0.9 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 8.5 cm
Výška balení 2.8 cm
Hloubka balení 17.1 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 54 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Chytré hodinky Amazfit GTS 2 mini zelené

Předmět: hodinky amazfit gts2 mini
Datum: 12.10.2021 13:12:31Autor: Jana
Můžete mi prosím poradit, kde najdu český návod k chytrým hodinkám amazfit gts 2 mini? V krabičce byl pouze návod jak hodinky zprovoznit, nic dalšího.....
Děkuji
Odpovědět

Předmět: nabijanie
Datum: 10.09.2021 18:09:35Autor: Milan Ontko
Dobrý deň,kupil som si hodinky AMAZFIT GTS 2 MINI,dal som ich nabíjať,a nič sa nedeje. Môžete mi
pomôcť s tymto problémom. Ďakujem
Odpovědět

Předmět: Český návod
Datum: 31.05.2021 14:51:42Autor: Helena Kvapilová
To nedokáže někdo přeložit 32 stránek návodu v angličtině ? Český návod ukazuje jen jak vyměnit pásek. Intuitivně se dá funkcím rozumět, ale pokud chci využít hodinky opravdu naplno, podrobný návod by se hodil. Děkuji.
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 29.04.2021 22:10:05Autor: Miroslava Pavlíková
Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně nastavení všech sportovních režimů, zatím se mi na hodinkách zobrazují pouze 4 a v aplikaci jsem je taky nenašla. Děkuji za odpověď Pavlíková
Odpovědět

Předmět: Amazfit gts2 mini
Datum: 23.04.2021 11:19:05Autor: Jaroslav Třešňák
Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně nastavení všech sportovních režimů na svých hodinkách. Zatím se mi na hodinkách zobrazují jen 4 sportovní režimy, ale mělo by jich být mnohem více. Zkoušela jsem hledat v aplikaci, ale ani v té jsem nic nedohledala, proto bych se chtěla zeptat, kde to vše najdu a nastavím.
Předem děkuji za radu.
Odpovědět

Předmět: Otázka
Datum: 30.03.2021 21:50:27Autor: Monika
Dobrý deň, rada by som sa spýtala či hodinky podporujú funkciu chôdza vonku, t.j. Merajú kroky aj v prípade ked tlacim kočík. Ďakujem pekne
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 06.03.2021 15:39:23Autor: Veronika Hušková
Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně nastavení všech sportovních režimů na svých hodinkách. Zatím se mi na hodinkách zobrazují jen 4 sportovní režimy, ale mělo by jich být mnohem více. Zkoušela jsem hledat v aplikaci, ale ani v té jsem nic nedohledala, proto bych se chtěla zeptat, kde to vše najdu a nastavím.
Předem děkuji za radu.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

vestavná trouba Electrolux PNO949499046-00...
Rádio budík SMARTON SM 905...
Návod k použití svářečky folií ETA 0760...
Telefon Xiaommi Redmi Note 10 5G...
Prosím Vás o český návod rádia Denver DAP-36. Děkuji...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Návod na Xiaomi RED Mi 9A
Autor: Bruno Radecki
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9A -
Návod na Xiaomi RED Mi 9A...
NÁVOD na Xiaomi RED Mi 9A
Autor: Bruno Radecki
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9A -
Mate návod na mobilní telefon v češtině...
Uvedeni zpět do provozu po výpadku proudu
Autor: Dalibor Adam
Americká lednice Samsung RS68N8231S9 EF Inoxlook
Došlo výpadku k proudu a po zpětnahození blikají všechny kontrolky a nereaguje na žádné podržení tlačítka. Jak spustit?...
Dotaz
Autor: Peter
Powerbank Prestigio Graphene PD Pro 20
Kde sa nachádza servis Slovensko/ Česko?...
Scháním manuál auto rádio Kenwood kdc-bt440u
Autor: Honza
Autorádio s CD KENWOOD KDC-BT440U černé
Poradíme někdo díky. ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Set-top box Tesla SENIOR T2 černý
https://www.euronics.cz/ navod/ set-top-box-tesla-senior-t2-cerny-tesseniort2/ p554473/
Detail - DVB-T2 přijímač Maxxo T2 HEVC H.265
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ dvb-t2-prijimac-maxxo-t2-hevc-h-265-wifi-adapter-cerny-939-cesky-navod.pdf
Detail - Čtečka e-knih Amazon Kindle Touch 2019
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ctecka-e-knih-amazon-kindle-touch-2019-s-reklamou-cerna-37479-cesky-navod.pdf
Detail - Čtečka e-knih Amazon Kindle Touch 2020
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ctecka-e-knih-amazon-kindle-touch-2020-bez-reklamy-bila-64132-cesky-navod.pdf
Detail - Čtečka e-knih Amazon KINDLE PAPERWHITE 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ctecka-e-knih-amazon-kindle-paperwhite-3-2015-bez-reklam-bila-14304-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021