NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Chytré hodinky Amazfit GTS 2 zlatý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Chytré hodinky Amazfit GTS 2 zlatý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Chytré hodinky Amazfit GTS 2 zlatý Obsah českého návodu Chytré hodinky Amazfit GTS 2 zlatý
 • Zařazení produktu: Chytré hodinky Amazfit
 • Značka: Amazfit
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Amazfit Chytré hodinky

Chytré hodinky Amazfit GTS 2 zlatý Chytré hodinky Amazfit GTS 2 zlatý Chytré hodinky Amazfit GTS 2 zlatý Chytré hodinky Amazfit GTS 2 zlatý Chytré hodinky Amazfit GTS 2 zlatý Chytré hodinky Amazfit GTS 2 zlatý Chytré hodinky Amazfit GTS 2 zlatý Chytré hodinky Amazfit GTS 2 zlatý
Návod k obsluze Chytré hodinky Amazfit GTS 2 zlatý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Amazfit a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Amazfit návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Amazfit výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Amazfit GTS 2, zlatá


Při pohledu na chytré hodinky Amazfit GTS 2 se zatají dech všem fanouškům technologických vychytávek, kteří prahnou po vysoce funkčním přenosném zařízení s vlastním operačním systémem a dotykovým i tlačítkovým ovládáním. Hodinky se pyšní extra tenkým provedením s hranatým tvarem ciferníku a 3D zaobleným tvrzeným sklem, které je vybaveno ochranou proti mastným otiskům prstů a vymazleným ODLC povlakem – ten zabezpečí obrazovku vůči opotřebení, škrábancům a dalším rizikům mechanického poškození. Samotné pouzdro hodinek je navíc vyrobeno z lehké slitiny hliníku, takže se nemusíte obávat nepříjemné zátěže vaší ruky.

Impozantní displej


Do elegantního těla hodinek je zasazen 1,65" dotykový Always-on AMOLED displej s rozlišením 348 × 442 px, jasem 450 nitů a jemností 326 PPI, díky čemuž bude vámi zobrazený obsah vynikat ostrostí, maximální čitelností a výrazností každého barevného tónu. Kromě kvalitní obrazovky vás jistě potěší také na dotek příjemný silikonový řemínek, který lze přizpůsobit jakémukoliv průměru zápěstí.


Klíčové vlastnosti:


 • 1,65" Always-on AMOLED displej zaručí barevné a naprosto čitelné zobrazení obsahu
 • Funkčnost během deštivého počasí, plavání i sprchování zásluhou voděodolnosti 5 ATM (do 50 m)
 • Systém hodnocení zdraví Huami-PAI TM pro dokonalý přehled o vašem zdraví a fyzické kondici
 • O stabilní propojení hodinek s vaším zařízením se postará bezdrátová technologie Bluetooth 5.0
 • 246mAh baterie zajistí výdrž až 7 dní v režimu běžných hodinek
 • Originální design obrazovky zásluhou personalizovaných ciferníků
 • 12 sportovních módů pro neustálé sledování efektivity vašeho pohybu

 
Díky voděodolnosti 5 ATM si můžete jít bez problému zaběhat i v deštivém počasí. 
 

Zvýší váš sportovní výkon


Chytré hodinky jsou se svými 12 sportovními módy, mezi něž patří například běh, turistika, cyklistika, fitness nebo outdoor, vhodné pro všechny vášnivé milovníky pohybu. Tyto speciální režimy dovedou měřit vzdálenost, rychlost, změny srdečního tepu i počet spálených kalorií – po dokončení celého tréninku vám aplikace Zepp naservíruje přehledný analytický report plný důležitých dat, na základě nichž budete moci zefektivnit váš cvičební plán. 

Nejsou z cukru


Toto kompaktní zařízení s voděodolností 5 ATM (do 50 m) rozhodně není z cukru. Na zápěstí jej tak budete moci nosit bez ohledu na to, zda se nacházíte v bazéně, ve sprše nebo v deštivém prostředí. 

Péče o vaše zdraví


Z hlediska péče o vaše zdraví se budete moci 100% spolehnout na sledování hladiny stresu, monitoring kvality spánku i celodenní monitoring srdečního tepu, včetně včasného upozornění na nebezpečné výkyvy. Přímo nadšeni budete také z nového optického senzoru BioTracker 2 PPG – ten je totiž schopen s nebývalou přesností monitorovat okysličení krve. Veškerá naměřená data jsou poté ukládána do systému Huami-PAI TM (Personal Activity Intelligence), který pomocí šikovného algoritmu vypočítá skóre, dle něhož si budete moci udělat obrázek o vašem celkovém fyzickém stavu. 

Fantazii se meze nekladou


Pokud si potrpíte na originálním vzhledu obrazovky, jistě budete přímo u vytržení z široké nabídky personalizovaných ciferníků, při jejichž výběru bude záležet pouze na vaší fantazii – zvolte si jeden z mnoha nabízených obrázků nebo použijte vlastní motiv. 

Propojení s telefonem


Pro stabilní propojení hodinek s vaším smartphonem, který disponuje operačním systémem Android nebo iOS, stačí využít bezdrátovou technologii Bluetooth 5.0. Poté, co zařízení úspěšně spárujete, prostřednictvím hodinek budete moci telefonovat i ovládat telefon. Samozřejmostí je okamžité zobrazení důležitých notifikací z telefonu (SMS zprávy, emaily, příchozí hovory, aktivita na sociálních sítích). Využít lze také integrované hlasové ovládání Google Alexa. 

Přehrávejte oblíbenou hudbu


Pomocí hodinek lze ovládat také přehrávač hudby ve vašem smartphonu. V případě, že po ruce nemáte mobilní telefon, nezoufejte. Díky 3GB internímu úložišti lze totiž v hodinkách uchovat až 600 oblíbených písní, které si poté hravě poslechnete prostřednictvím připojených bezdrátových sluchátek nebo přímo z reproduktoru zabudovaného v těle hodinek. 


Slušná výdrž


246mAh baterie zaručí výdrž až 7 dní v běžném režimu – hodinky vám tak budou plně k dispozici i na zdlouhavých výletech bez přístupu ke zdroji elektrické energie. 

Navedou vás správným směrem


Vyjma praktických funkcí jako je barometr, gyroskop, akcelerometr, krokoměr, čas, budík nebo předpověď počasí zajisté oceníte také polohové technologie GPS a GLONASS, které vás za všech okolností navedou tím správným směrem.
Kde se styl potká se zdravím

 • 3D zaoblený bezrámečkový design
 • Uložíště pro hudbu a přehrávání
 • Always-on AMOLED Displej
 • Implementovaná Amazon Alexa
 • Všestranné sledování zdraví a cvičení
 • 7-denní výdrž baterie

Sklo od okraje k okraji Tenké a elegantní
Skvěle zpracované 3D zaoblené skleněné třpytky jako kousek křišťálového nefritu a nádherné dynamické křivky těla z hliníkové slitiny poskytují pohodlný a lehký nositelný zážitek. Hodinky také obsahují diamantový uhlík (oDLC), který poskytuje obrazovku odolnější proti poškrábání, která výrazně zvyšuje kvalitu skla.

Barvy a jasnost za porozuměním.
Amazfit GTS 2 je vybaven obrazovkou AMOLED, která konkuruje nejlepším displejům na světě. Díky hustotě pixelů 341 ppi je displej čistý, vynikající a realisticky, s živými barvami zajištujícírni hladkou čitelnost

Personalizované ciferníky. Noste svou krásu na svém zápěstí.
Vyberte si ze široké škály motivů ciferníku, abyste vždy měli svůj styl. Každý ciferník má vlastní displej Always-on, takže můžete vidét rozhraní, které se vám líbí, kdykoli a kdekoli jste.

Celodenní monitor srdečního tepu
24 hodinové, vysoce přesné monitorování srdeční frekvence podporuje špičkovou automatickou detekd 2 srdečních abnormalit K dispozici je také důkladné sledování zdraví srdce a varování v reálném čase na potenciální rizika srdečních potíží, což snižuje pravděpodobnost nehod a pomáhá chránit váš život

Měření saturace krve kyslíkem. Váš osobní strážce zdraví.
Sp02 je hlavním indikátorem lidského zdraví. Proto naše pině upgradované hodinky Amazfit GTS 2 zavádějí funkci měření 5p02. Když se věnujete dlouhodobé duševní práci, maratonu nebo intenzivnímu cvičení venku, můžete si otestovat hladinu Sp02 v okamžiku, kdy se začnete cítit špatné, a tím lépe porozumět své fyzické kondici a udržovat své zdraví pod kontrolou.

Monitorování kvality spánku pro optimální výkon. Analyzujte své spánkové fáze a zdřímnutí.
Dobrý spánek je důležitou součástí moderního života. Průkopnický spánkový monitor hodinek Amazfit GTS 2 umožňuje uživatelům sledovat jejich spánkové fáze s větší přesností, s následnou analýzou kvality spánku a typů pro zlepšení kvality spánku. Hodinky také podporují snímání zdřímnutí a měření Sp02. Zaznamenávají úplnější informace o spánku a varují uživatele před problémy se spánkem, aby mu pomohli zdravě spát

Systém hodnocení zdraví Huami-PAI TM Jedno skóre pro pochopení vašeho fyzického stavu.
Hodnota PAI. se vypočítavá pomocí algoritmu z dat o vaší srdeční frekvenci, době cvičení a dalších komplexních zdravotních informací. Tato hodnota poskytuje celkové hodnocení stavu pro každého uživatele na základě jeho jedinečných údajů o stavu a nabízí každému jedinečný zážitek. PAI. lze použít kdykoli, kdekoli a při jakémkoli cvičení v každodenním životě.

12 sportovních módů. Sledování a analýza v reálném čase.
Amazfit GTS 2 jsou vybaveny 12 vestavěnými sportovními módy, což jim umožňuje oslovit více jak 90% sportovních nadšenců a zároveň poskytují i hlasové vysílání a profesionální záznam dat každou minutu. jakmile cvičení dokončíte, systém vygeneruje analýzu, která vám pomůže pokračovat ve zlepšování vašeho cvičebního plánu.

5 ATM Vodotěsnost
Díky profesionální hydroizolaci, která nabízí ochranu až do hloubky 50 metrů, jsou Amazfit GTS 2 na stejné úrovni jako tradiční špičkové hodinky a lze jej bez obav nosit pro každodenní použití nebo při plavání.

Ukládání a přehrávání hudby
Amazfit GTS 2 podporují ovládání přehrávání hudby přes hodinky a díky obrovskému místnímu úložišti hudby 3 GB můžete přenášet své oblíbené skladby z mobilního telefonu do hodinek. Bezdrátová sluchátka vám umožní okamžitě poslouchat váš pečlivě nashromážděný seznam skladeb, takže můžete odložit telefon, trénovat a sledovat rytmus hudby kdykoliv a kdekoliv.

Technické parametry:
 • Obrazovka: 1.65"" AMOLED, rozlišení 348.442 , 326 ppi, maximální jas: 450nit
 • Dotykový displej: tvrzené sklo + ochrana proti otiskům prstů + ODLC povlak
 • Počet tlačítek 1
 • Materiál řemínku: Silikon
 • Šířka řemínku: 22mm
 • Materiál pouzdra: slitina hliníku
 • Rozměry: 42.8 * 35.6 * 9.7 mm
 • Váha: 24.7g (bez řemínku)
 • Konektivita: Bluetooth 5.0/ BLE
 • Kapacita baterie: 240mAh lithium-ion polymer baterie
 • Doba nabíjení: kolem 2.5 hodiny
 • Výdrž baterie: typizované použití: >10 dní
 • Vodotěsnost: 5 ATM certifikováno
 • Seniory: akcelerometr, Gyroskop, senior přiblížení, senior tlaku vzduchu, BioTracker 2 PPG optický snímač tepové frekvence
 • Příslušenství: bezdotyková nabíječka, uživatelský manuál, kožený náramek
 • Podporovaná zařízení: Android 5.0 nebo iOS 10.0 a vyšší
 • Aplikace: ZEPP "
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Chytré hodinky Amazfit GTS 2 zlatý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Chytré hodinky Amazfit GTS 2 zlatý

Záruka 24 měsíců
Partnumber A1969-DG
Displej a ciferník
Úhlopříčka displeje (palce) 1.65
Ovládání Dotykové , Tlačítkové
Typ krycího sklíčka Chemicky tvrzené
Tvar ciferníku Hranatý
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje
AMOLED
Rozlišení displeje 348 x 442
Konstrukce a harware
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
3 GB
Velikost paměti RAM Ano
Operační sytém
Operační systém
Operační systém je software, který spouští počítač či notebook s uživatelským rozhraním.
Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří Microsoft Windows 7 nebo méně využívaný LINUX.

Pokud je uvedeno, že je počítač bez operačního systému je nutné instalovat vlastní operační systém nebo je možné jej dokoupit samostatně.
Operační systém
Vlastní OS
Kompatibilní operační systémy Android, iOS
Menu v češtině Ne
Funkce
Funkce a monitoring aktivit měření vzdálenosti, hudební přehrávač, měření tepové frekvence, spánek, výpočet spálených kalorií, monitor stresu, budík, měření rychlosti, krokoměr, čas, meření okysličení krve
Notifikace z telefonu hovor, email, SMS, sociální sítě
Ovládání telefonu Ano
Vhodné pro aktivity Plavání, Běh, Cyklistika, Fitness, Turistika, Outdoor
Konektivita
NFC Ne
Bezkontaktní platby Ne
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ano
GPS Ano
Bluetooth 5.0
Senzory Kompas, Senzor okolního světla, Krokoměr, Gyroskop, Akcelerometer, Spálené kalorie, Senzor srdečního tepu
Možnosti SIM Ne
Podpora přímého volání z hodinek Ne
Baterie
Kapacita akumulátoru
Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita akumulátoru
240 mAh
Běžná výdrž baterie 168 hod.
Maximální výdrž baterie 20 dní
Možnost nabíjení - konektor Dock
Materiál
Odolnost voděodolné dle 50 m (5 ATM)
Určení Dámské, Unisex, Společenské, Sportovní
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku béžová
Materiál pouzdra Hliník
Barva pouzdra zlatá
Vyměnitelný náramek Ano
Další parametry
Obsah balení zařízení s řemínkem, nabíjecí kabel
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 3.6 cm
Výška výrobku 4.3 cm
Hloubka výrobku 1.0 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 11.2 cm
Výška balení 11.3 cm
Hloubka balení 7.2 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 32 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Chytré hodinky Amazfit GTS 2 zlatý

Předmět: Dotaz na amazfit GTS 2
Datum: 18.09.2021 09:56:43Autor: Dagmar Ditzová
Dobrý den, jde odpovědět z hodinek SMS a jaka je GPS. Mám telefon Xiaomi Poko.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Candy CS4 1272DE/1-S...
Whirlpool w7-om5-4s-p...
Vrtuľník Fleg 353 - Combat GYRO...
Prosím návod - manual na Smart hodiny Amazfit GTS 2....
Jedna sa o reťazou pílu KSE2000 od fy IKRA MOGATEK...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

huawei freebuds 4 - telefonování
Autor: Petr V.
Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá
Dobrý den, není mi jasná funkce při telefonování s jedním sluchátkem. Druhé je v dobíjecím pouzdru, které z něj vytáhnu a vložím do druhého ucha. To první sluchátko zase vyjmu z ucha a vložím do dobíjecího pouzdra. Zajímá mě zda se nepřeruší hovor a ...
MS ENERGY e20
Autor: Josef
Elektrická koloběžka VIVAX e20
Koloběžku jsem spároval s mobile, ale na displeji se mi ukázalo 99 a červený trojúhelník s vykřičníkem. Koloběžka nejede. Zkoušel jsem vypnou a zapnout, odpojil jsem a zapojil vše co se dalo a stále nic. Děkuji...
Instalace vestavné trouby Whirlpool AKP 7460 IX
Autor: Libor Folvarčný
Trouba Whirlpool ABSOLUTE AKP 7460 IX
Jako montážní příloha je k troubě přiložena nerezová lišta, která se dává na spodek dvířek. Přišroubuje se tam dle návodu po vytažení (odejmutí) dvířek, která se dají vyjmout po vytažení pojistek na obou stranách dvířek (je to popsáno v návodu). Tr...
Pripojeni
Autor: Helena Všetečková
IP kamera EZVIZ C6C bílá
Dobrý den změnila jsem síť WiFi ale kamera nemůžu nijak sparovat. Pořád blikají červené. Prodim o radu. Dekuji...
Kopírování kontaktů
Autor: Vítězslav Nosek
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9C NFC
Jak zkopiruji kontakty ze staré nefunkcni SIM a starého funkčního mobilu do tohoto nového?...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Robotický vysavač Xiaomi Roborock S5 Max
https://m.andreashop.sk/ files/ download/ XIAOMI_ROBOROCK_S5_MAX_NAVOD_SK.pdf_OID_5S4N200101.pdf
Detail - Pračka Samsung WW80TA046AE LE bílá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ pracka-samsung-ww80ta046ae-le-bila-59262-cesky-navod.pdf
Detail - Multimediální centrum Xiaomi Mi TV Box
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ multimedialni-centrum-xiaomi-mi-tv-box-s-cerny-27103-cesky-navod.pdf
Detail - Set-top box Tesla TE-300 černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ set-top-box-tesla-te-300-cerny-40880-cesky-navod.pdf
Detail - Router TP-Link Archer C6 černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ router-tp-link-archer-c6-cerny-25503-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021