NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Chytré hodinky Fitbit Versa - Black

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Chytré hodinky Fitbit Versa - Black Black Aluminum

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Chytré hodinky Fitbit Versa - Black Black Aluminum Obsah českého návodu Chytré hodinky Fitbit Versa - Black
  • Zařazení produktu: Chytré hodinky Fitbit
  • Značka: Fitbit
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Fitbit Chytré hodinky

Chytré hodinky Fitbit Versa - Black Black Aluminum Chytré hodinky Fitbit Versa - Black Black Aluminum Chytré hodinky Fitbit Versa - Black Black Aluminum Chytré hodinky Fitbit Versa - Black Black Aluminum Chytré hodinky Fitbit Versa - Black Black Aluminum
Návod k obsluze Chytré hodinky Fitbit Versa - Black obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Fitbit a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Fitbit návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Fitbit výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Hodinky, které mají přehled

Hodinky, ale také tak trochu sporttester, hudební přehrávač, lokalizátor, osobní kouč, výškoměr, teploměr, blízký spolupracovník vašeho chytrého telefonu a mnoho dalšího. Přijde vám to na jedno malé zařízení, které je umístěno na zápěstí, příliš mnoho? Pak nezbývá než se s chytrými hodinkami Fitbit Versa blíže seznámit. Možná vám svými schopnostmi zprvu vyrazí dech.


Přizpůsobeny pro nonstop použití

Nejsou hodinky jako hodinky. Lehká konstrukce FitBit Versa zajišťuje ležérní a pohodlné nošení a to i během spánku, kdy jinak běžné hodinky překážejí. Svou zásluhu na tom nese speciální pružný materiál, který je v kombinaci hliníku a přezky hojně užíván u sportovních přístrojů. I přes své velmi úsporné rozměry nepřehlédnete 1,32palcový LCD displej s rozlišením 300 x 300 bodů. Vstřícný je dotykovému i tlačítkovému ovládání.


Cvičení pro posilování kondice

Co všechno tento šikovný pomocník umí? Základní výbava zahrnuje tříosý akcelerometr – předpokládáno je využívání při velmi dynamických podmínkách, optický monitor srdeční frekvence, výškoměr, snímač okolního světla, vibrační motor a věřte nebo ne, také Wi-Fi modul a NFC technologii pro přenášení dat. K dispozici máte až 15 režimů různých cvičení. Rozhodnete-li se věnovat běhu, stačí zvolit odpovídající režim a sledovat displej.


Oblíbené aplikace pro různé situace

Nejen volba vzhledu, ale i osobní přizpůsobení. Fitbit Versa doporučí být aktivní, když je třeba, nebo si naopak odpočinout. S přehledem zvládne měřit vzdálenost či množství spálených kalorií, s trochou snahy se s ním lze naučit správně dýchat s ohledem na vlastní srdeční frekvenci. Protože jde o chytré zařízení, snadno se synchronizuje s počítači a telefony se systémem iOS, Android nebo Windows, což vychází vstříc na míru šitým aplikacím.


Inteligentní notifikace s bonusy

Zvoní vám telefon během tréninku? Synchronizací s telefonem jdou ruku v ruce informace o příchozím hovoru, textových zprávách či událostech. Neumíte si představit trénink bez muziky? S Bluetooth modulem lze hodinky propojit s bezdrátovými sluchátky. Jste milovníky plaveckých disciplín? Bez obav. Voděodolnost do hloubky 50 metrů nebude klást překážky. Jen je třeba počítat s tím, že po čtyřech dnech je třeba dobít baterii.Fitbit Versa
Žijte svůj nejlepší život s Fitbit Versa - zdravotní a fitness chytré hodinky, která monitorují 24/7 tepovou frekvenci, hudbu bez telefonu, aplikace, koučování a mnoho další.

Cvičení na obrazovce Získejte personalizované cvičení na obrazovce, které hrají na zápěstí, provázejte každý pohyb a přizpůsobte se na základě vaší zpětné vazby.

Bluetooth Připojte Fitbit Versa k bezdrátovým sluchátkům Bluetooth, jako je Fitbit Flyer, a poslouchejte své oblíbené melodie - bez kabelů.

Více než 4 dny životnosti baterie S vícenásobnou životností baterie více než čtyři dny, Fitbit Versa sleduje vaše ráno, noc a vše mezi nimi.

15+ režimy cvičení Sledujte specifické tréninky v režimech jako Run, Bike nebo Weights, abyste viděli statistiky v reálném čase na obrazovce a získali shrnutí po tréninku.

Připojený GPS Přečtěte si další informace o vašich bězích a túrách tím, že umožňuje připojenému systému GPS zobrazit rychlost a vzdálenost na displeji a získat mapu trasy v aplikaci Fitbit.

Aplikace Přístup k oblíbeným aplikacím pro fitness, sport, zprávy, cestování, dopravu a další s jednoduchým klepnutím.

Sledování srdeční frekvence Lepší vypalování kalorií na trati, optimalizace úsilí při tréninku, sledování trendů klidové tepové frekvence a objevování úrovně kardiální fitness.

SmartTrack ™ Automaticky zaznamenávejte vybrané cvičení, jako je běh, cyklistika a další, a uvidíte je uložené v aplikaci Fitbit.

Přizpůsobené připomenutí Zůstaňte na cestě k vašim cílům s personalizovanými připomenutími, které vám připomínají, abyste zůstali aktivní, abyste byli hydratováni, dodržovali plán spánku a další.

Kardio Fitness úroveň Zjistěte si lepší úroveň fitness a zjistěte, jak se můžete časem vylepšovat pomocí personalizovaného skóre Cardio Fitness.

Bezdrátově synchronizuje Synchronizace se provádí bezdrátově a automaticky na počítačích a přes 200 předních zařízení iOS, Android a Windows.

Dashboard Nastavte cíle, sledujte pokrok a získáte úplnější obrázek o vašem zdraví a kondici - to vše v aplikaci Fitbit.

Ženské zdraví Použijte Versa a aplikaci Fitbit, abyste zaznamenali své období, zaznamenali příznaky a porovnali svůj cyklus s dalšími zdravotními statistikami, jako je spánek, aktivita a váha.

Plavecké bazény a plavecké dráhy Voděodolnost 50M pro nošení v bazénu nebo na déšťi.Měří počet kol, dobu trvání a spálené kalorie během plavání.

Přizpůsobitelné hodiny Přizpůsobte barevný dotykový displej s vysokým rozlišením na Fitbit Versa výběrem z mnoha různých módů určených pro každou příležitost.

Lehká konstrukce Fitbit Versa jsou navrženy se super lehkým geometrickým pouzdrem, jsou štíhlé, ležérní a pohodlné, aby se mohly nosit celý den a noc.

Upozornění na zařízení Smartphone Zobrazte oznámení na volání, text nebo kalendář na obrazovce a získejte upozornění z vašich oblíbených aplikací. K dispozici, pokud je váš telefon poblíž.

Platby S vestavěným čipem NFC můžete používat kreditní a debetní karty na cestách, a to kdekoli, které přijímá bezkontaktní platby.

Celodenní činnost Stopové kroky, srdeční frekvence, vzdálenost, spálené kalorie, vyvýšené podlahy, aktivní minuty, hodinová aktivita a stacionární čas.

Sledování spánku a fáze Podívejte se na svůj čas strávený ve světelných, hlubokých a REM spánkových fázích a získávejte osobní poznatky, které vám pomohou zlepšit spánek.

Vedené dýchání Najděte chvíle klidu po celý den s personalizovanými dýchacími sedmi na základě vaší srdeční frekvence.

Kompatibilita se systémy: Apple iOS 10 nebo vyšší
Android OS 5.0 nebo vyšší
Windows 10 verze 1607.0 nebo vyšší
(Nekompatibilní Výjimky: Huawei P8 Lite, Huawei P9 Lite, Huawei P20 Lite, Xiaomi Mi 6)

Senzory a komponenty Tříosý akcelerometr
3osý gyroskop
Optický monitor srdeční frekvence
Výškoměr
Snímač okolního světla
Vibrační motor
Wi-Fi anténa (802,11 b / g / n)
NFC

Displej Dotyková obrazovka
Barevný LCD

Baterie a napájení Životnost baterie je delší než čtyři dny
Typ baterie: Lithium-polymer
Doba nabíjení (0-100%): dvě hodiny
Rozhlasový vysílač: Bluetooth 4.0

Voděodolnost Fitbit Versa je vodotěsná na 50 metrů. Po koupání nebo zachycení kapely doporučujeme vyschnout pás, protože stejně jako u každého nositelného zařízení je lepší pro vaši pokožku, pokud je pás čistý a suchý. Nedoporučujeme nosit tyto hodinky ve vířivce nebo sauně. Další podrobnosti najdete na stránce www.fitbit.com/productcare .

Materiály Klasická kapela Fitbit Versa je vyrobena z pružného materiálu odolného materiálu, který je podobný tomu používanému u mnoha sportovních hodinek, a obsahuje hliníkové hodinky a přezku.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Chytré hodinky Fitbit Versa - Black Black Aluminum v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Chytré hodinky Fitbit Versa - Black Black Aluminum je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Chytré hodinky Fitbit Versa - Black Black Aluminumhttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-fitbit-versa-black-black-aluminum-20536-cesky-navod.pdf
(PDF file, 1.55 MB)


Technické parametry

Chytré hodinky Fitbit Versa - Black

Záruka 24 měsíců
Partnumber FB505GMBK-EU
Konstrukce a harware
Ovládání Tlačítkové, Dotykové
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displej ">Typ displeje
IPS LCD
Úhlopříčka displeje (palce) 1,34
Rozlišení displeje 300 x 300
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
Ano
Velikost paměti RAM Ano
Operační sytém
Operační systém
Operační systém je software, který spouští počítač či notebook s uživatelským rozhraním.
Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří Microsoft Windows 7 nebo méně využívaný LINUX.

Pokud je uvedeno, že je počítač bez operačního systému je nutné instalovat vlastní operační systém nebo je možné jej dokoupit samostatně.
">Operační systém
Vlastní OS
Kompatibilní operační systémy Windows, Android, iOS
Menu v češtině Ne
Funkce
Funkce a monitoring aktivit měření rychlosti, intervalový trénink, čas, spánek, měření vzdálenosti, Hudební přehrávač, měření tepové frekvence, test kondice, vibrace, výpočet spálených kalorií
Notifikace z telefonu sociální sítě, hovor, email, SMS
Ovládání telefonu Ano
Aktivity - určení Běh, Fitness, Outdoor, Plavání, Společnost, Cyklistika, Turistika
Konektivita
NFC Ano
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
">Wi-Fi
Ano
GPS Ne
Bluetooth 4.0
Senzory Kompas, Krokoměr, Spálené kalorie, Akcelerometer, Senzor okolního světla, Senzor srdečního tepu
Možnosti SIM Ne
Baterie
Typ akumulátoru Li-Pol
Výdrž baterie 100 hod.
Možnost nabíjení - konektor Dock
Materiál
Odolnost Vodotěsné do 50m (5ATM)
Velikost Univerzální
Výměnný náramek Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 20.0 cm
Hloubka balení 5.0 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 36 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Chytré hodinky Fitbit Versa - Black Black Aluminum

Předmět: Nejde zapnout Fitbit versa
Datum: 02.10.2020 16:19:14Autor: Lucie Koláčková
Dobrý den, mám hodinky Fitbit versa a po dlouhém nepoužívání nejdou zapnout, na nabíječce nereagují. Jde to nějak vyřešit ? Hodinky už nejsou v záruce abych je mohla reklamovat.
Děkuji
Odpovědět

Předmět: Sustavne zapinanie
Datum: 22.09.2020 20:24:41Autor: Mario Kunak
Dobry den, chcel by som poradit mam fitbit versa special edition a v poslednej dobe mi hodinky sustavne preskakuju do info o spravach a do systemu shortcuts niekolko krat za minutu neviem preco sa to deje ale vdaka tomu sa vybijaju hodinky
Dakujem za pomoc
Mario
Odpovědět

Předmět: hodinky ionic
Datum: 14.08.2020 15:10:14Autor: Jaroslav
Vybila se mi baterie. Po zapojení do nabíječky hodinky vubec nereagují,nerozsvítí se.poraďte mi prosím co dělat. V návodu jsem se o tom nic nedočetl. Děkuji
Odpovědět

Předmět: nabíjení hodinek
Datum: 05.07.2020 10:21:15Autor: Oldřich Urbanovský
Dobrý den. Máme se ženou typ Versa už 2 roky. S rozdílem jednoho týdne nám hodinky kompletně zhasly a po zapojení na nabíječku ( 24 hod.)
se neobjeví nic na displeji ani nesvítí snímač tepu.
Můžete mi poradit co máme s hodinkami´dělat ?
Děkuji
Odpovědět

Předmět: vypnuté hodinky
Datum: 02.05.2020 15:45:11Autor: Pavla Ničová
Dobrý den,hodinkypoužívám od vánoc bez problémů. Nyní se mi stalo, že nešly sesynchronizovat s mobilem a tak jsme je "restartovaly", ale od té doby jsou zcela vypnuté. Nezvítí zadní strana a na nic nereagují. Pouze se občas objeví 0%. Prosím o radu co s nimi udělat
Odpovědět

Předmět: Jazyk
Datum: 28.03.2020 10:05:40Autor: Lucie
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak nastavit hodinky do češtiny nebo aspoň do angličtiny. Po obnovení se nastavily do němčiny. Děkuji za odpověď.
Odpovědět

Předmět: nastavení času
Datum: 12.03.2020 14:29:08Autor: zdeněk
po dobíjení baterie se objevil nesprávný čas (více jak o jednu hodinu opožděný),jak nastavit správný?
jak nastavit češtinu?
Odpovědět

Předmět: hodinky fitbit versa
Datum: 27.02.2020 10:26:29Autor: Vladka
Dobrý den,dcera restartovala hodinky a nemůžeme je nahodit zpět.Na displei nám běhá TOstart,download the Fitbit app.Poradíte nám?
Odpovědět

Předmět: Jazyk
Datum: 01.02.2020 19:36:03Autor: Jaroslav
Jak nastavit češtinu prosím.
Odpovědět

Předmět: Fitbit versa
Datum: 21.01.2020 15:43:25Autor: Michaela Golová
Dobrý den.Už 4 týdny mi nejdou zapnout hodinky..buď nereágují nebo svítí že jsou vybité..když je dám na nabíječku ani se nerozsvítí..
Odpovědět

Předmět: Propojení s telefonem přes Bluetooth
Datum: 31.12.2019 15:54:36Autor: Lucie Dobesova
Dobrý den, mám problémy s propojením hodinek a telefonu přes bluetooth.
Přestože se držím návodu a snažím se o spárování. Nikdy k němu nedojde..
Je nějaký servis, kde by mi s nastavením pomohli?
Děkuji
Odpovědět

Předmět: Jazyk
Datum: 25.12.2019 13:32:31Autor: Zuzana
Jak nastavit češtinu prosím?
Ziju v De a nastavila se mi v hodinkách automaticky němčina, ale já chci češtinu. A nevím jak na to.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Mobilní telefon Gigaset GS 180...
Mam zajem o navod ke svarecce SilverCrest. Vacuum Sealer. Dekuji. D. Mitterbachova...
Dobrý den, potřeboval bych český návod k elektrickému brousku na nože zn. STEBA KS1. Děkuji...
Combo MK270 bezdrátová klávesnice s myší TV Sharp 40BJ3E ...
Tiskarna Canon MP230 serie Printer.Děkuji....

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Nastavení času
Autor: Josef Dvořák
Radiobudík Sencor SRC 340 černý
Nastavení času...
Bluetooth adaptér
Autor: Zedek Pavel
Vysílačky Motorola TLKR T82 Extreme RSM
Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli je možné připojit bluetoothu adaptér na sluchátka a který by fungoval Předem děkuji za odpověď ...
Dotaz
Autor: František
Odvlhčovač ROHNSON R-9320
Nelze tlačítky + / - regulovat vlhkost a samovolně se při cca 50 % vlhkosti vypne. Můžete poradit kde je problém ? Díky...
Dotaz
Autor: Ondřej Šíp
Čerpadlo Gardena 4700 2 inox
Dobrý den, elektrikář mi chce udělat přípravu na připojení tohoto čerpadla (Gardena 4700 2 inox) a ptá se, zda je to na 1 fázi, či 3 fáze. Nemohu tento údaj nikde najít. Dalo by se to zjistit, nebo jsem to přehlédl? Předem děkuji za odpověď Šíp Ondře...
scan
Autor: Anna Majkuth
Tiskárna multifunkční HP LaserJet MFP 135w
Potřebují naskenovat dokument a nemohu najit ovladač na skenování. Předem děkuji. ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Myš Canyon vertikální černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mys-canyon-vertikalni-cerna-37326-cesky-navod.pdf
Detail - Zavařovací hrnec Vigan ZH27DGX černý nerez
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ zavarovaci-hrnec-vigan-zh27dgx-cerny-nerez-16134-cesky-navod.pdf
Detail - Kuchyňská váha Sencor SKS 5305
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ kuchynska-vaha-sencor-sks-5305-8273-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 9
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-redmi-note-9-pro-64-gb-sedy-50084-cesky-navod.pdf
Detail - Zvlhčovač vzduchu Philips HU4801 01
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ zvlhcovac-vzduchu-philips-hu4801-01-22371-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020