NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Chytré hodinky Huawei Watch GT 2

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé Obsah českého návodu Chytré hodinky Huawei Watch GT 2
 • Zařazení produktu: Chytré hodinky Huawei
 • Značka: Huawei
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Huawei Chytré hodinky

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé
Návod k obsluze Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Huawei a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Huawei návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Huawei výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Huawei Watch GT 2, 42 mm, černá


Přivítejte ve svém životě inovativní chytré hodinky Huawei Watch GT 2 – vašeho všestranného pomocníka, kterého budete mít 24 hodin denně doslova při ruce. Jedná se o moderní hodinky, které vynikají ultra tenkým designem, luxusní výdrží (až 2 týdny na jedno nabití) a také opravdu bohatou sbírkou funkcí. Disponují integrovaným mikrofonem a reproduktorem, takže si z nich můžete bez problému zavolat. Mají vlastní 4GB paměť, do které si můžete uložit své oblíbené hudební skladby. A nechybí jim ani GPS přijímač, snímač tepové frekvence či celá řada fitness funkcí (vč. funkcí pro monitoring vaší aktivity, spánku či stresu).
Luxusní design chytrých hodinek Huawei Watch GT 2 pomáhá utvářet bezrámový ciferník (průměr 42 mm) s kvalitně zpracovaným 3D sklem a dotykovým AMOLED displejem. Perfektní výkon přístroje pak zajišťuje vyspělý nositelný čip Kirin A1. 

Klíčové vlastnosti


 • Výdrž baterie až 1 týden (při běžném používání)
 • Integrovaný mikrofon a reproduktor pro Bluetooth volání
 • 4GB interní paměť a vestavěný hudební přehrávač
 • Přesný snímač tepové frekvence
 • GPS/GLONASS/Beidou modul pro zaznamenávání trasy
 • Předinstalované tréninkové funkce
 • Funkce pro sledování aktivity, spánku a stresu
 • Odolnost vůči vodě (vhodné i na plavání)
 • Upozornění na zprávy a notifikace z mobilu

 
 
Pořízení chytrých hodinek Huawei Watch GT 2 je trefa do černého. Jsou elegantní, výkonné a nabité funkcemi.
 

Výkon i výdrž


Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 se pyšní dlouhou výdrží i špičkovým výkonem. Je tomu tak díky vysokokapacitní baterii a modernímu čipu Kirin A1, který automaticky optimalizuje spotřebu energie. Na jedno nabití vám tak přístroj vydrží při běžném používání sloužit celý týden. 

Dokonalé řemeslné zpracování


Hodinky Huawei Watch GT 2 vynikají extra tenkým profilem a kvalitním řemeslným zpracováním. Jejich citlivý dotykový AMOLED displej je chráněn zakřiveným 3D sklem, které bylo opracováno stejnou technikou, která se používá při úpravě drahokamů. Díky tomu je nejen krásné na pohled, ale také odolné vůči vodě a prachu. 

Dostaňte se do formy


S těmito chytrými hodinkami se můžete naplno vrhnout do tréninku. Máte zde totiž k dispozici celou řadu fitness funkcí, které vám pomohou důkladně analyzovat vaše snažení. Díky přijímači satelitních systému GPS, GLONASS a Beidou máte přehled o své trase. Funkce Huawei TruSeen 3.5 vám při sportování přesně změří tep. A samozřejmě se můžete spolehnout i na krokoměr, funkci výpočtu spálených kalorií či měření délky strávené posilováním. 

Zavolejte si z hodinek


Protože je v těchto hodinkách zabudován reproduktor i mikrofon, můžete si v případě potřeby jednoduše zavolat přímo ze svého zápěstí. Stačí mít hodinky spárované s mobilem (pomocí bezdrátové technologie Bluetooth). 

Pusťte si muziku


Do interní paměti chytrých hodinek Huawei Watch GT 2 si můžete uložit až 500 skladeb ve formátu MP3. Poté už stačí zařízení spárovat s kompatibilními sluchátky a dopřát si běhání či procházku okořeněnou poslechem hudby. 

Běžte si zaplavat


Protože jsou tyto chytré hodinky vodotěsné do 5 ATM, můžete je mít na zápěstí i při plavání. Využívat přitom můžete celou řadu speciálních plaveckých funkcí, vč. měření hodnoty SWOLF (součet času jedné délky bazénu a počtu záběrů na délku). I pod vodou vám navíc hodinky dokážou měřit tepovou frekvenci. 

Monitorují váš spánek


Prostřednictvím funkce Huawei TruSleep 2.0 dokážou tyto hodinky přesně monitorovat kvalitu vašeho spánku. Během noci sledují váš tep, analyzují dýchání a udělují vám body za celkovou kvalitu spánku. Na základě získaných informací přitom umí diagnostikovat 6 nejběžnějších spánkových poruch a také vám poradit, jak efektivněji odpočívat. 

Zapomeňte na stres


Funkce Huawei TruRelax průběžně kontroluje hladinu vašeho stresu. V ten správný čas vás tak mohou hodinky upozornit na potřebu uvolnění stresu – navrhnou vám vhodné dechové cvičení, pomocí nějž si konečně odpočinete. 

Nic vám neunikne


Po bezdrátovém spojení hodinek se smartphonem můžete na své zápěstí dostávat všechny důležité informace. Stačí si zvolit, o jaké zprávy nechcete přijít – můžete být informováni o nových e-mailech, notifikacích sociálních sítí i třeba nadcházejících událostech z kalendáře. 

Obsah balení


 • Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 (42 mm)
 • Nabíjecí stanice
 • Nabíjecí kabel
 • Uživatelská příručka & bezpečnostní informace
Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 mají dotykový 1,2 palců velký AMOLED displej. Rozlišení 390 x 390 pixelů dává uživateli bezkonkurenční vizuální zážitek. Celkový průměr ciferníku je 42 mm a je tedy univerzálního rozměru.

Watch GT 2 chrání vysoce kvalitní 3D sklo integrované do minimalistického designu. Rytiny ukazují jemné řemeslné zpracování hodinek a díky zkosení ve spojení s vrstvou DLC jsou hodinky odolnější.

V těle Watch GT 2 můžeme nalézt mikrofon a reprodukor, které můžete použít nejen pro volání (Bluetooth připojení), ale take díky 4GB vnitřní paměti i pro poslech hudby. Hudbu si samozřejmě můžete pustit i do Bluetooth sluchátek.

Watch GT 2 podporují GPS, GLONASS a Beidou a používají dva systémy určování polohy společně s detekcí více satelitů ke zvýšení přesnosti určování polohy.

Na hodinkách je předinstalováno několik odborných tréninkových stupňů od začátečníků po pokročilé, což uživatelům poskytuje profesionální a efektivní trénink. Hodinky také nabízejí monitoring v reálném čase během tréninku, aby se snížilo riziko zranění. Kromě toho hodinky poskytují komplexní zpětnou vazbu po tréninku, aby pomohly s budoucím tréninkem.

Hodinky jsou vybaveny snímačem srdečního tepu a díky inovativní technologii světelné dráhy mohou hodinky přesněji detekovat širší škálu srdečního tepu uživatelů. Ve spojení s inteligentním algoritmem srdeční frekvence mohou hodinky sledovat váš srdeční rytmus po celý den i když spíte. Huawei využívá infračervené světlo k detekci srdeční frekvence, která je bezpečná a méně rušivá.

Hodinky jsou vodotěsné do 5 ATM a srdeční tep je snímán dokonce i během plavání. Sledováním vašeho stylu plavání, počtu temp, SWOLF, vzdálenosti, času, kalorií a rychlosti mohou hodinky zaznamenat výsledky vašeho tréninku.

Hodinky sledují váš klidový srdeční rytmus a přidává další stupeň bezpečnosti pro uživatele, kteří trpí bradykardií a jinými srdečními stavy/vadami. Hodinky vám pošlou připomenutí, když vaše srdeční frekvence zůstane v klidovém stavu nad 100 bpm nebo nižší než 50 bpm po dobu více než 10 minut. Tyto limity si můžete přizpůsobit a zkontrolovat srdeční frekvenci v aplikaci Huawei Zdraví.

Huawei Watch GT 2 mají stejně jako předchůdce velkou výdrž baterie a to až 1 týden.

Vnitřní prostředí je v češtině.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2

Záruka 24 měsíců
Partnumber 55025064
Displej a ciferník
Úhlopříčka displeje (palce) 1.2
Ovládání Dotykové , Tlačítkové
Tvar ciferníku Kulatý
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje
AMOLED
Rozlišení displeje 390 x 390
Konstrukce a harware
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
4 GB
Velikost paměti RAM Ano
Operační sytém
Operační systém
Operační systém je software, který spouští počítač či notebook s uživatelským rozhraním.
Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří Microsoft Windows 7 nebo méně využívaný LINUX.

Pokud je uvedeno, že je počítač bez operačního systému je nutné instalovat vlastní operační systém nebo je možné jej dokoupit samostatně.
Operační systém
Vlastní OS
Kompatibilní operační systémy Android, iOS
Menu v češtině Ano
Funkce
Funkce a monitoring aktivit měření tepové frekvence, spánek, výpočet spálených kalorií, měření vzdálenosti, měření rychlosti, krokoměr, Hudební přehrávač, čas, budík
Notifikace z telefonu sociální sítě, SMS, hovor, email
Ovládání telefonu Ano
Aktivity Plavání, Běh, Fitness, Turistika, Cyklistika
Konektivita
NFC Ne
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ne
GPS Ano
Bluetooth Ano
Senzory Krokoměr, Gyroskop, Spálené kalorie, Senzor srdečního tepu, Senzor okolního světla, Akcelerometer
Možnosti SIM Ne
Baterie
Kapacita akumulátoru
Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita akumulátoru
215 mAh mAh
Maximální výdrž baterie 7 dní
Možnost nabíjení - konektor Dock
Materiál
Odolnost Voděodolné dle 5 ATM
Určení Dámské, Společenské, Pánské, Unisex, Sportovní
Velikost univerzální, 42mm ciferník
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku černá
Barva pouzdra černá
Vyměnitelný náramek Ano
Další parametry
Obsah balení zařízení s řemínkem, nabíjecí kabel
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 12.5 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 12.3 cm
Hmotnost balení 0.4 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 52 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé

Předmět: Dotaz
Datum: 14.10.2020 19:53:30Autor: Martin Nemecek
Chtěl bych se zeptat, nezobrazují se mi na hodinkách SMS zprávy, kde je nastavit. Jinak vše funguje jak má. Děkuji.
Odpovědět

Předmět: Funkce monitoringu srdečního tepu při cvičení
Datum: 17.09.2020 23:44:28Autor: Eva
Dobrý den, stalo se mi při cvičení, pravděpodobně z důvodu pocení, že nefungoval monitoring tepu. Nebo spíš uváděl tep frekvenci 80 ale reálná byla i 170. Proč se tak děje, nebo nejaké rady jak tomu předejít, a nemusel co chvíli sundavat hodinky a vysusovat. Ps: měla jsem je utažene nafest. Předem děkuji, pokud s tím máte nějaké zkušenosti.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Sušička prádla Zanussi ZTE 285C...
Návod k použití Mobilní telefon ALIGATOR R4O podrobný návod v češtině...
televize LG 55UN71003LB...
TP link, Archer C20...
C- tech spk 07...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz
Autor: Marie Plevová
Tlakový hrnec Tescoma Ultima 6 l
Plevová zdravím. nevyskakuje mi pojistka. Hrnec mám jeden rok. Ještě v záruce. Jinak velká spokojenost. Děkuji....
software
Autor: David
Myš C-Tech Anax GM-21 černá
Najdu nekde na teto strance software k teto mysi? Predem dik. ...
Dotaz
Autor: Martina Bartošová
Kuchyňský robot Sencor STM 6350WH bílý
Dobrý den, po spuštění robotu kolečkem se jen rozsvítí ale nepracuje...čím to prosím může být? Děkuji...
Nefunkční přenosný reproduktor
Autor: Petra
Přenosný reproduktor JBL CLIP 3 černý
Dobrý den, máme stejný problém jako pan René Volkmer z 28.8.2020, můžete nám prosím poradit. Děkuji...
Ovladač reaguje pouze po zmáčknuti dvou tlačítek
Autor: Ivana Kozelková
Set-top box EMOS EM190-S HD černý
Dobrý den, ovladač k reaguje pouze na stlačení kombinace tlačítka modrého zapnuti a pak třeba přepnutí programu, nebo hlasitosti. Jak to mohu opravit? Děkuji za odpověď...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Sklokeramický sporák Mora C 611 BW
https://www.mora.cz/ elektricky-sporak-c-611-bw/ #dokumenty
Detail - Mobilní telefon ALCATEL 2003D černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-alcatel-2003d-cerny-24364-cesky-navod.pdf
Detail - Televize Samsung UE43TU7172 stříbrná
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ televize-samsung-ue43tu7172-stribrna-48539-cesky-navod.pdf
Detail - Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sluchatka-xiaomi-mi-true-wireless-earphones-bila-36583-cesky-navod.pdf
Detail - Gamepad iPega Ninja, iOS Android, BT
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ gamepad-ipega-ninja-ios-android-bt-cerny-35862-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020