NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Chytré hodinky Huawei Watch GT 2

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé Obsah českého návodu Chytré hodinky Huawei Watch GT 2
 • Zařazení produktu: Chytré hodinky Huawei
 • Značka: Huawei
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Huawei Chytré hodinky

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé
Návod k obsluze Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Huawei a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Huawei návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Huawei výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Huawei Watch GT 2, 42 mm, černá


Přivítejte ve svém životě inovativní chytré hodinky Huawei Watch GT 2 – vašeho všestranného pomocníka, kterého budete mít 24 hodin denně doslova při ruce. Jedná se o moderní hodinky, které vynikají ultra tenkým designem, luxusní výdrží (až 2 týdny na jedno nabití) a také opravdu bohatou sbírkou funkcí. Disponují integrovaným mikrofonem a reproduktorem, takže si z nich můžete bez problému zavolat. Mají vlastní 4GB paměť, do které si můžete uložit své oblíbené hudební skladby. A nechybí jim ani GPS přijímač, snímač tepové frekvence či celá řada fitness funkcí (vč. funkcí pro monitoring vaší aktivity, spánku či stresu).
Luxusní design chytrých hodinek Huawei Watch GT 2 pomáhá utvářet bezrámový ciferník (průměr 42 mm) s kvalitně zpracovaným 3D sklem a dotykovým AMOLED displejem. Perfektní výkon přístroje pak zajišťuje vyspělý nositelný čip Kirin A1. 

Klíčové vlastnosti


 • Výdrž baterie až 1 týden (při běžném používání)
 • Integrovaný mikrofon a reproduktor pro Bluetooth volání
 • 4GB interní paměť a vestavěný hudební přehrávač
 • Přesný snímač tepové frekvence
 • GPS/GLONASS/Beidou modul pro zaznamenávání trasy
 • Předinstalované tréninkové funkce
 • Funkce pro sledování aktivity, spánku a stresu
 • Odolnost vůči vodě (vhodné i na plavání)
 • Upozornění na zprávy a notifikace z mobilu

 
 
Pořízení chytrých hodinek Huawei Watch GT 2 je trefa do černého. Jsou elegantní, výkonné a nabité funkcemi.
 

Výkon i výdrž


Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 se pyšní dlouhou výdrží i špičkovým výkonem. Je tomu tak díky vysokokapacitní baterii a modernímu čipu Kirin A1, který automaticky optimalizuje spotřebu energie. Na jedno nabití vám tak přístroj vydrží při běžném používání sloužit celý týden. 

Dokonalé řemeslné zpracování


Hodinky Huawei Watch GT 2 vynikají extra tenkým profilem a kvalitním řemeslným zpracováním. Jejich citlivý dotykový AMOLED displej je chráněn zakřiveným 3D sklem, které bylo opracováno stejnou technikou, která se používá při úpravě drahokamů. Díky tomu je nejen krásné na pohled, ale také odolné vůči vodě a prachu. 

Dostaňte se do formy


S těmito chytrými hodinkami se můžete naplno vrhnout do tréninku. Máte zde totiž k dispozici celou řadu fitness funkcí, které vám pomohou důkladně analyzovat vaše snažení. Díky přijímači satelitních systému GPS, GLONASS a Beidou máte přehled o své trase. Funkce Huawei TruSeen 3.5 vám při sportování přesně změří tep. A samozřejmě se můžete spolehnout i na krokoměr, funkci výpočtu spálených kalorií či měření délky strávené posilováním. 

Zavolejte si z hodinek


Protože je v těchto hodinkách zabudován reproduktor i mikrofon, můžete si v případě potřeby jednoduše zavolat přímo ze svého zápěstí. Stačí mít hodinky spárované s mobilem (pomocí bezdrátové technologie Bluetooth). 

Pusťte si muziku


Do interní paměti chytrých hodinek Huawei Watch GT 2 si můžete uložit až 500 skladeb ve formátu MP3. Poté už stačí zařízení spárovat s kompatibilními sluchátky a dopřát si běhání či procházku okořeněnou poslechem hudby. 

Běžte si zaplavat


Protože jsou tyto chytré hodinky vodotěsné do 5 ATM, můžete je mít na zápěstí i při plavání. Využívat přitom můžete celou řadu speciálních plaveckých funkcí, vč. měření hodnoty SWOLF (součet času jedné délky bazénu a počtu záběrů na délku). I pod vodou vám navíc hodinky dokážou měřit tepovou frekvenci. 

Monitorují váš spánek


Prostřednictvím funkce Huawei TruSleep 2.0 dokážou tyto hodinky přesně monitorovat kvalitu vašeho spánku. Během noci sledují váš tep, analyzují dýchání a udělují vám body za celkovou kvalitu spánku. Na základě získaných informací přitom umí diagnostikovat 6 nejběžnějších spánkových poruch a také vám poradit, jak efektivněji odpočívat. 

Zapomeňte na stres


Funkce Huawei TruRelax průběžně kontroluje hladinu vašeho stresu. V ten správný čas vás tak mohou hodinky upozornit na potřebu uvolnění stresu – navrhnou vám vhodné dechové cvičení, pomocí nějž si konečně odpočinete. 

Nic vám neunikne


Po bezdrátovém spojení hodinek se smartphonem můžete na své zápěstí dostávat všechny důležité informace. Stačí si zvolit, o jaké zprávy nechcete přijít – můžete být informováni o nových e-mailech, notifikacích sociálních sítí i třeba nadcházejících událostech z kalendáře. 

Obsah balení


 • Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 (42 mm)
 • Nabíjecí stanice
 • Nabíjecí kabel
 • Uživatelská příručka & bezpečnostní informace
Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 mají dotykový 1,2 palců velký AMOLED displej. Rozlišení 390 x 390 pixelů dává uživateli bezkonkurenční vizuální zážitek. Celkový průměr ciferníku je 42 mm a je tedy univerzálního rozměru.

Watch GT 2 chrání vysoce kvalitní 3D sklo integrované do minimalistického designu. Rytiny ukazují jemné řemeslné zpracování hodinek a díky zkosení ve spojení s vrstvou DLC jsou hodinky odolnější.

V těle Watch GT 2 můžeme nalézt mikrofon a reprodukor, které můžete použít nejen pro volání (Bluetooth připojení), ale take díky 4GB vnitřní paměti i pro poslech hudby. Hudbu si samozřejmě můžete pustit i do Bluetooth sluchátek.

Watch GT 2 podporují GPS, GLONASS a Beidou a používají dva systémy určování polohy společně s detekcí více satelitů ke zvýšení přesnosti určování polohy.

Na hodinkách je předinstalováno několik odborných tréninkových stupňů od začátečníků po pokročilé, což uživatelům poskytuje profesionální a efektivní trénink. Hodinky také nabízejí monitoring v reálném čase během tréninku, aby se snížilo riziko zranění. Kromě toho hodinky poskytují komplexní zpětnou vazbu po tréninku, aby pomohly s budoucím tréninkem.

Hodinky jsou vybaveny snímačem srdečního tepu a díky inovativní technologii světelné dráhy mohou hodinky přesněji detekovat širší škálu srdečního tepu uživatelů. Ve spojení s inteligentním algoritmem srdeční frekvence mohou hodinky sledovat váš srdeční rytmus po celý den i když spíte. Huawei využívá infračervené světlo k detekci srdeční frekvence, která je bezpečná a méně rušivá.

Hodinky jsou vodotěsné do 5 ATM a srdeční tep je snímán dokonce i během plavání. Sledováním vašeho stylu plavání, počtu temp, SWOLF, vzdálenosti, času, kalorií a rychlosti mohou hodinky zaznamenat výsledky vašeho tréninku.

Hodinky sledují váš klidový srdeční rytmus a přidává další stupeň bezpečnosti pro uživatele, kteří trpí bradykardií a jinými srdečními stavy/vadami. Hodinky vám pošlou připomenutí, když vaše srdeční frekvence zůstane v klidovém stavu nad 100 bpm nebo nižší než 50 bpm po dobu více než 10 minut. Tyto limity si můžete přizpůsobit a zkontrolovat srdeční frekvenci v aplikaci Huawei Zdraví.

Huawei Watch GT 2 mají stejně jako předchůdce velkou výdrž baterie a to až 1 týden.

Vnitřní prostředí je v češtině.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černéhttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-huawei-watch-gt-2-cerne-42052-cesky-navod.pdf
(PDF file, 0.5 MB)


Technické parametry

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2

Záruka 24 měsíců
Partnumber 55025064
Displej a ciferník
Úhlopříčka displeje (palce) 1.2
Ovládání Dotykové , Tlačítkové
Tvar ciferníku Kulatý
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje
AMOLED
Rozlišení displeje 390 x 390
Konstrukce a harware
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
4 GB
Velikost paměti RAM Ano
Operační sytém
Operační systém
Operační systém je software, který spouští počítač či notebook s uživatelským rozhraním.
Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří Microsoft Windows 7 nebo méně využívaný LINUX.

Pokud je uvedeno, že je počítač bez operačního systému je nutné instalovat vlastní operační systém nebo je možné jej dokoupit samostatně.
Operační systém
Vlastní OS
Kompatibilní operační systémy Android, iOS
Menu v češtině Ano
Funkce
Funkce a monitoring aktivit měření tepové frekvence, spánek, výpočet spálených kalorií, měření vzdálenosti, měření rychlosti, krokoměr, Hudební přehrávač, čas, budík
Notifikace z telefonu sociální sítě, SMS, hovor, email
Ovládání telefonu Ano
Aktivity Plavání, Běh, Fitness, Turistika, Cyklistika
Konektivita
NFC Ne
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ne
GPS Ano
Bluetooth Ano
Senzory Krokoměr, Gyroskop, Spálené kalorie, Senzor srdečního tepu, Senzor okolního světla, Akcelerometer
Možnosti SIM Ne
Baterie
Kapacita akumulátoru
Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita akumulátoru
215 mAh mAh
Maximální výdrž baterie 7 dní
Možnost nabíjení - konektor Dock
Materiál
Odolnost Voděodolné dle 5 ATM
Určení Dámské, Společenské, Pánské, Unisex, Sportovní
Velikost univerzální, 42mm ciferník
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku černá
Barva pouzdra černá
Vyměnitelný náramek Ano
Další parametry
Obsah balení zařízení s řemínkem, nabíjecí kabel
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 12.5 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 12.3 cm
Hmotnost balení 0.4 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 52 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 černé

Předmět: Gps jak zprovoznit
Datum: 21.08.2021 21:14:58Autor: Petr Sýkora
Dobry den, poradite jak zprovoznit gps na hodinkach. V navodu bylo, ze se musi v aplikaci gps povolit, ale tam zadna takova volba neni. Sparovany telefon je apple. Dekuji
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 03.08.2021 22:29:56Autor: Jana Havelková
Dobrý den, mám chytré hodinky Huawei Watch 2 Sport Černá a po 2 letech se mi stala taková závada, že hodinky nereagují, na displeji je uvedeno jen Nastavení, tísňové volání, přístupnost a nereagují na nic? Neporadíte mi někdo, kde bych se s tímto problémem mohla obrátit? Děkuji.
Odpovědět

Předmět: Nastavení kontaktu
Datum: 17.04.2021 17:07:38Autor: Dohnal Václav
Najít typ hodinek-oblíbené kontakty-vybrat ze seznamu
Odpovědět

Předmět: Kontakt
Datum: 14.04.2021 18:17:29Autor: Adam
Prosím Vás poradte mi ako nastavim kontakt tak ,aby mi zobrazovalo na hodinkach aj meno volajuceho a nie len cislo .Dakujem
Odpovědět

Předmět: Komentáře při tréninku
Datum: 12.03.2021 19:47:30Autor: Hana Škrochová
Dobrý den, při tréninku na mne hodinky stále mluví a komentují. Je nějaká možnost toto vypnout? Je opravdu otravné jit si zaběhat a co par minut poslouchat komentáře hodinek. Děkuji Hanka
Odpovědět

Předmět: nejdou zapnout Huawei Watch GT2
Datum: 13.02.2021 23:02:07Autor: Dlouha Zuzana
Dobry den,
mam nove hodinky a po nabiti hodinky vubec nereaguji. Nejdou vubec zapnout ani tim padem sparovat.
Telefon mam Xiamoi redmi 8.Děkuji

Dlouhá
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 19.11.2020 09:08:31Autor: Nikol Grozdanovská
Dobrý den, chtěla bych prosím poradit nebo vysvětlit co dělám špatně.
Mám Huawei watch gt 2 a nevím jak zprovoznit aby mi na hodinky chodila oznameni. Ukáží se mi třeba dvě a pak nic. Pak zase přijde jedno a zase nic. Jsem docela zoufalá za tu cenu hodinek.
Předem děkuji.
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 14.10.2020 19:53:30Autor: Martin Nemecek
Chtěl bych se zeptat, nezobrazují se mi na hodinkách SMS zprávy, kde je nastavit. Jinak vše funguje jak má. Děkuji.
Odpovědět

Předmět: Funkce monitoringu srdečního tepu při cvičení
Datum: 17.09.2020 23:44:28Autor: Eva
Dobrý den, stalo se mi při cvičení, pravděpodobně z důvodu pocení, že nefungoval monitoring tepu. Nebo spíš uváděl tep frekvenci 80 ale reálná byla i 170. Proč se tak děje, nebo nejaké rady jak tomu předejít, a nemusel co chvíli sundavat hodinky a vysusovat. Ps: měla jsem je utažene nafest. Předem děkuji, pokud s tím máte nějaké zkušenosti.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Zakoupil jsem autokameru HT1440 český návod u výrobku chybí , žádám vás o zaslání . Děkuji...
Žádám vas o zaslání ceského návodu k obsluze pro osobní váhu profi care...
Chůvička BAYBY BBM 7020 digitální prosím o návod. Děkuji....
Dobrý den , prosím potřebovala bych návod k multicookeru 18 v 1. Dostala jsem hrnec jako dárek, ale bohužel bez návodu. Návod poprosím v č...
mikrovlnná truba GM Elekrtonic typ MTDG-25x (obsah 25l)...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Jak nastavit čas.
Autor: Drahomíra Moškořová
Radiobudík Hyundai RAC 481 PLLWW bílý
Nedaří se mi nastavit čas a nèkde jsem asi založila návid...
Dotaz na zprovoznění zásuvek - prodlužovacího kabelu
Autor: Kamila Tomisová
Chytrá zásuvka Eve Energy Strip, 1,9m
Dobrý den, mám prodlužovací kabel EVE ENERGY STRIP se 3 zásuvkami. Fungoval mi cca 2 měsíce bez problému a ze včerejška na dnešek sám přestal pracovat. Nelze jej zapnout ani tlačítky na přístroji. Chytrá domásnost zásuvky nemůže najít. Co s tím? Lze zásuv...
Chyba F 03
Autor: Eva Svrchokrylová
Plynová varná deska Whirlpool GOA 6425
Dobrý den, vlastníme plynovou varnou desku, ale bohužel nevíme přesný typ, ptotože jsme ji podědili. Začla nám vyskakovat chyba F 03 a žádný hořák nejde spustit. Dokážete prosím poradit, i když neznáme přesný typ výrobku? Děkuju moc. Svrchokrylová...
AM/FM tuner
Autor: Tomáš Havel
AV Receiver AKAI AS110RA-320 černý
AM/ FM rádio to má....
Doraz
Autor: Jana
Chytré hodinky IMMAX SW13 Pro černé
Dobrý den . Nejdou mi propojit hodinky a telefon aby mi chodilo upozornění na hovor SMS . Jde pouze propojení fb. Děkuju za odpověď...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Monitor dechu Hisense Babysense 1 Pro
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ monitor-dechu-hisense-babysense-1-pro-bila-barva-32741-cesky-navod.pdf
Detail - Reproduktory C-Tech SPK-550BT, 2.0, Bluetooth dřevo
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ reproduktory-c-tech-spk-550bt-2-0-bluetooth-drevo-63775-cesky-navod.pdf
Detail - Čtečka čarového kódu Maxxo SL2DUS
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ctecka-caroveho-kodu-maxxo-sl2dus-40369-cesky-navod.pdf
Detail - Tiskárna multifunkční HP LaserJet MFP 135w
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ tiskarna-multifunkcni-hp-laserjet-mfp-135w-35449-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Samsung Galaxy A52s 5G
https://www.t-mobile.cz/ dcpublic/ Samsung_Galaxy_A52_5G_%28A526B%29_popis_nastaveni.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021