NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active stříbrná

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active stříbrná Obsah českého návodu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active
 • Zařazení produktu: Chytré hodinky Samsung
 • Značka: Samsung
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Samsung Chytré hodinky

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active stříbrná Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active stříbrná Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active stříbrná Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active stříbrná Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active stříbrná Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active stříbrná
Návod k obsluze Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Samsung a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Samsung návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Samsung výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Samsung Galaxy Watch Active, stříbrná

Galaxy Watch Active jsou chytřejší než běžné smartwatch. Nejenže vám totiž umožní detailně sledovat vaše výsledky, ale jsou i cestou, jak dosáhnout ještě lepší formy. Chytré hodinky se tak stanou nedílnou součástí celého dne – každou vteřinu vám totiž pomohou zlepšovat životní styl.


Hodinky, které využijete 24 hodin denně

Kromě elegantního designu je zde hlavně široká paleta funkcí. Hodinky totiž mají spoustu senzorů, včetně monitoru srdečního tepu, takže vám pomohou přesně vyhodnocovat sportovní aktivity a pomůžou také k lepšímu spánku. Také zvládají motivační koučování a pomůžou vám dosáhnout vašich vysněných cílů. Umožní i přijmout a vytvořit textovou zprávu z vašeho smartphonu, se kterým jsou spárovány.

1,1" dotykový displej Super AMOLED je díky sklu Gorilla Glass vysoce odolný a zvládne s vámi držet tempo. Ať už dáváte spíše přednost elegantnímu vzhledu, nebo míříte do posilovny ve sportovním oblečení, s hodinkami vždy vyjádříte váš vytříbený styl. A vzhledem k využití prémiových materiálů a vodotěsnosti 5 ATM se o ně nemusíte přehnaně strachovat.


Chytré a stylové

I při sportovních aktivitách vypadejte skvěle s hodinkami Galaxy Watch Active. Pomůže vám s tím i široká paleta řemínků pro jakoukoli příležitost.


Přizpůsobte si jejich vzhled

Hodinky přichází s možností výměny digitálních ciferníků podle vlastního vkusu.


Pomohou vám být lepší

K dispozici je speciální funkce Denní aktivita, která vám pomůže dosáhnout vysněných cílů – ať už jde o trénink, jídlo nebo celkový životní styl. Galaxy Watch Active mají i pohybové senzory se schopností sledovat 7 různých aktivit pro přesnější monitoring. Tomu napomáhá i vestavěná GPS a voděodolnost do 5 ATM.


Senzor srdečního tepu

Díky senzoru srdečního tepu budete mít ještě lepší přehled o vašem zdraví a hodinky vás například upozorní na abnormální hodnoty. Umí dokonce sledovat hladinu stresu a v případě potřeby nabídnou speciální dechová cvičení pro její snížení, abyste se cítili lépe.


Budete žít zdravěji

Aplikace Samsung Health se stane vaším osobním lékařem – najdete v ní totiž důležité informace o vašem zdraví a také se vám jejím prostřednictvím otevře cesta k nástrojům, které vám pomohou žít zdravěji a dosahovat lepších výkonů.


Online ve dne v noci

Hodinky vám umožní být online i když nemáte telefon zrovna v ruce. Můžete totiž jejich prostřednictvím posílat zprávy zásluhou převodu hlasu na text, emotikonů i intuitivní klávesnice. Ocenit to můžete například při dobíjení telefonu.


Pomohou vám lépe spát

Nejen sportovní aktivity, ale i spánek umí Galaxy Watch Active monitorovat. Rozpoznají totiž čtyři fáze spánku a pomohou vám, abyste se každé ráno probudili dokonale svěží a zároveň přinesou zajímavé statistiky.


Dlouhá výdrž na nabití

Na jedno nabití vám dokážou hodinky pomáhat až 45 hodin! Můžete tak zapomenout na otravné každodenní nabíjení. Navíc podporují návykovou a rychlou funkci bezdrátového doplnění energie.


Stáhněte si aplikace, které potřebujete

Velkou výhodou je i to, že můžete stahovat oblíbené aplikace, které vyhovují právě vám!


One UI

Maximálně příjemné ovládání je díky rozhraní One UI, které minimalizuje rušivé prvky.

Seznamte se s Galaxy Watch Active, chytrými hodinkami nové generace. Všechny fitness náramky a hodinky sledují vaše výkony. Ale Watch Active vám přímo radí, jak zůstat ve formě a být ještě lepší.

Styl, který vás nezpomalí
Neztrácejte ani při sportování nic ze svého jedinečného stylu. Díky lehkému a nenápadnému designu Galaxy Watch Active doběhnete do cíle s elegancí – a ve skvělém čase. Navíc disponují bohatou nabídkou stylových řemínků pro každou příležitost.

V jednoduchosti je krása
Každý má svůj vlastní způsob, jak se udržovat ve formě. Proto mají i Galaxy Watch Active možnost jednoduché výměny digitálního ciferníku přesně podle vašeho vkusu. Ať už se budete věnovat jakékoliv aktivitě, můžete si zvolit takový vzhled, který se s vámi perfektně sladí.

Překonávejte hranice
Získejte motivaci k pohybu. Díky funkci Denní aktivita snadno dosáhnete svých fitness cílů, ať už vám jde o trénink, lepší jídelníček nebo prostě o aktivnější styl života. Galaxy Watch Active používají speciální pohybové senzory, které za vás dokážou sledovat sedm druhů aktivit*, takže se díky nim můžete lépe soustředit na samotné cvičení. Navíc disponují GPS modulem a certifikací oděodolnosti 5 ATM.

Hladina stresu bezpečně pod kontrolou
Je dobré vědět, kam sahají vaše hranice. Galaxy Watch Active jsou vybavené vestavěným monitorem srdečního tepu, jenž vás okamžitě upozorní na jeho abnormální hodnoty. Stejně tak dokážou sledovat hladinu stresu a nabídnou vám speciální dechová cvičení pro její snížení. Rozdíl
před cvičením a po něm okamžitě poznáte.

Starejte se o své zdraví
Galaxy Watch Active s integrovanou aplikací Samsung Health budou váš osobní guru. Nechejte si na jejich displeji zobrazit přehled nejdůležitějších informací o svém zdraví a získejte přístup k široké nabídce funkcí a nástrojů nejen pro lepší fitness výkony, ale pro vaši větší osobní pohodu.

Připojte se kdekoliv a kdykoliv
Zůstaňte v kontaktu ve dne i v noci. Galaxy Watch Active vám umožňují posílat zprávy prostřednictvím
převodu hlasu na text, emotikonů nebo intuitivní klávesnice i v okamžiku, kdy se váš telefon zrovna nabíjí a nemáte ho po ruce.

Život v rovnováze
Galaxy Watch Active se o vás starají i během spánku. Sledují jeho čtyři fáze, abyste se mohli začít probouzet skutečně odpočatí. Ráno vám poskytnou podrobný přehled toho, jak hluboký váš spánek byl.

Nabijte se na zítřek
Na Galaxy Watch Active se můžete spolehnout. Na jedno nabití dokážou vaši aktivitu sledovat více než 45 hodin. A díky inovativní technologii bezdrátového sdílení energie se rychle a pohodlně nabíjí, takže vám budou zakrátko opět k dispozici.

Zábava na zápěstí
S Galaxy Watch Active budete mít zábavné i užitečné aplikace vždy na dosah. Stáhněte si takovou, která vás nejlépe namotivuje k pohybu, nastavte si své denní cíle – a vydejte se je splnit!

Technické specifikace: Displej: 1.1” (28mm) Circular 360 x 360
Full color AOD, Gorilla® Glass

Procesor: Exynos 9110
1.15 GHz CA53 Dual, T720 GPU, 10nm / 8X9.5 FOPLP"
Paměť RAM: 768MB
Interní paměť: celková 4GB, k dispozici cca 1,5 GB

Konektivita: BT4.2, Wi-Fi b/g/n, NFC
Možnost bezdrátového spárování hodinek se sluchátky Samsung Galaxy Buds
Integrovaná aplikace Samsung Health (nutnost registrace a spárování s telefonem)

Senzory a funkce:

 • Akcelerátor
 • Gyroskop
 • Barometr
 • Altimetr
 • Ambient light
 • HRM, GPS, GLONASS, Galileo"
 • Monitoring stresu, dechová cvičení, meditace
 • Monitoring srdečního tepu
 • Monitoring spánku a jeho fází
 • Budík, čas, datum
Notifikace z mobilního telefonu: Ano
Odolnost: 5ATM + IP68 + MIL-810G, vhodné pro plavání
kompatibilita: Android (minimálně verze 5.0 a 1,5 GB RAM), iOS (minimálně verze 9.0)
Operační systém: Tizen 4.0

Baterie: 230 mAh, výdrž až 45 hodin na jedno nabití
Způsob nabíjení: bezdrátové, možnost dobíjení přes chytrý telefon s podporou bezdrátového sdílení energie (řada Samsung S10)
Rozměry a váha: 39.5 x 39.5 x 10.5mm (40mm), 25g
Barvy: Silver, Black, Rose Gold, Green


Návod k obsluze Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active stříbrná

Stažení PDF návodu k obsluze pro Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active stříbrná není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active

Záruka 24 měsíců
Partnumber SM-R500NZSAXEZ
Konstrukce a harware
Ovládání Dotykové
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displej ">Typ displeje
AMOLED
Úhlopříčka displeje (palce) 1.1
Rozlišení displeje 360 x 360
Počet jader dvoujádrový procesor
Frekvence procesoru 1150 MHz
Typ procesoru Exynos
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
4 GB
Velikost paměti RAM 768MB
Operační sytém
Operační systém
Operační systém je software, který spouští počítač či notebook s uživatelským rozhraním.
Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří Microsoft Windows 7 nebo méně využívaný LINUX.

Pokud je uvedeno, že je počítač bez operačního systému je nutné instalovat vlastní operační systém nebo je možné jej dokoupit samostatně.
">Operační systém
Vlastní OS
Kompatibilní operační systémy iOS, Android
Menu v češtině Ano
Funkce
Funkce a monitoring aktivit krokoměr, Hudební přehrávač, měření vzdálenosti, spánek, čas, měření tepové frekvence, měření rychlosti, budík, výpočet spálených kalorií
Notifikace z telefonu email, SMS, sociální sítě, hovor
Aktivity - určení Běh, Outdoor, Fitness, Plavání, Společnost, Cyklistika, Turistika
Konektivita
NFC Ano
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
">Wi-Fi
Ano
GPS Ano
Bluetooth 4.2
Senzory Barometr, Akcelerometer, Gyroskop, Senzor okolního světla, Krokoměr, Spálené kalorie, Výškoměr, Senzor srdečního tepu
Možnosti SIM Ne
Baterie
Kapacita akumulátoru
Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita akumulátoru
230 mAh
Výdrž baterie 45 hod.
Možnost nabíjení - konektor Dock, Bezdrátové
Materiál
Odolnost IP68, 5 ATM, MIL-810G
Velikost univerzální
Barva pouzdra stříbrná
Barva řemínku stříbrná
Výměnný náramek Ne
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.5 cm
Výška balení 5.5 cm
Hloubka balení 8.5 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 43 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active stříbrná

Předmět: Dotaz
Datum: 12.08.2022 17:26:41Autor: Alena Severova
Dobrý den, jak na hodinkách Samsung Galaxy Watch Active zruším přepnutí displeje do večerního režimu. Děkuji
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

návod hry Ramses II. ...
Mixér privileg MJ-BL 1051W...
Návod k obsluze Stolní mixér Tefal Perfectmix Cook BL83SD30...
ETA storio kávovar. Jak na odvápnění, které tlačítko zmáčknout pro proces odvápnění. Děkuji ...
Váha na koně BOSCHE PW1500,...
FUJIFILM X - T30 II...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Nastaveni identifikace volajícího
Autor: Jan Novak
Mobilní telefon Aligator A675 Senior černý
Dobry den Nedaří se mě nastavit na telefonu abych viděl jméno volajícího když ho mám uloženého v paměti Děkuji za radu Novák 776750639...
Lampa Breuer IL50
Autor: Radka
Infralampa Beurer IL50
Dobrý deň, synovi lampa / Breuer IL 50/ spadla, dá sa opraviť alebo je možný servis, resp. výmena žiarovky? Displej ide, len lampa už nežiari :( Ak áno, kde? Ďakujem, Krištofová Radomíra...
Snímání aut
Autor: LuMo
Zvonek bezdrátový Netatmo Smart Video Doorbell
Dobrý den, jde nastavit na zvonku i snímání aut, mám pocit, ze jsem tam něco takového viděla, ale teď to nemohu najít! Začli se u nás krást auta, tak bych ráda snímala i je! Díky za odpověď...
Tiskárna ne tiskne
Autor: Irena
Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS3450
Dobrý den vlastním tiskárnu canon ts 3450 z ničeho nic se mi rozsvítila kontrolka Blesku na tiskárně a nevím si s tím rady děkuji za případné řešení. ...
tisk
Autor: jiri
Tiskárna multifunkční Brother DCP-L2532DW
mam tiskarnu brother dcp-l2532dw,zniceho nic my prestala tisknout soubory+dokumenty,kde zjistim stav toneru,a jak se tiskarna vypina....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou