NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 44mm

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 44mm stříbrné

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 44mm stříbrné Obsah českého návodu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 44mm
 • Zařazení produktu: Chytré hodinky Samsung
 • Značka: Samsung
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Samsung Chytré hodinky

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 44mm stříbrné Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 44mm stříbrné Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 44mm stříbrné Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 44mm stříbrné Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 44mm stříbrné Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 44mm stříbrné
Návod k obsluze Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 44mm obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Samsung a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Samsung návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Samsung výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Samsung Galaxy Watch6 44mm, stříbrná


Představujeme chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 44mm – víc než jen hodinky. Tyto multifunkční hodinky jsou mixem precizní technologie a elegantního designu, které vám umožní mít svět na dosah zápěstí.
Hodinky nabízí velký displej, který je o 20% větší než u jeho předchůdce, ale s o 30% užšími rámečky. To vše skrývá pod ultra odolným safírovým sklíčkem s vodotěsností dle 5 ATM a stupněm krytí IP68. To zaručuje naprostou odolnost vůči nárazům, škrábancům, vlhkosti a vodě.
Měňte svůj styl podle nálady nebo situace s výměnnými řemínky. Systém výměny jediným dotykem a uspokojivé cvaknutí vám dá jistotu, že řemínek je pevně na svém místě. 

Klíčové vlastnosti:


 • Ultra odolný displej s větší plochou a užšími rámečky
 • Vodotěsnost dle 5 ATM a odolnost se stupněm krytí IP68
 • Jednoduchá výměna řemínku jedním stisknutím
 • Pokročilé funkce sledování spánku a spánkový coaching
 • Funkce sledování menstruačního cyklu

 
Styl a moderní inovace na vašem zápěstí.
 

Displej, který okouzlí designem i odolností


Vyrazte na trénink, do společnosti nebo náročnou túru a buďte připraveni na jakékoliv vrtochy počasí. Displej hodinek Galaxy Watch6 je krytý ultra odolným safírovým sklíčkem, které jej ochrání jak před nárazy a škrábanci, tak i vlhkostí a vodou se stupněm krytí IP68 a vodotěsností dle 5 ATM. Jeho plocha je navíc oproti předchozí řadě o 20 % větší s o 30 % užšími rámečky, takže získáte dostatek prostoru pro vyjádření i pohodlnou obsluhu všech vašich oblíbených aplikací. 

Výměna řemínku jediným stisknutím


Často měníte řemínky v závislosti na aktuální situaci? V tom případě budete přímo nadšeni systémem, umožňujícím výměnu jediným dotykem. S pomocí drážek řemínku jej pak snadno zarovnáte a v okamžiku, kdy výměnu provedete, uslyšíte uspokojivé cvaknutí. 

Spánkový rádce na vašem zápěstí


K tomu, abyste ze sebe mohli každý den vydat to nejlepší, potřebujete dostatek energie. Díky funkci sledování spánku hodinek Galaxy Watch6 budete moci monitorovat jeho jednotlivé fáze a posléze zjistit celkovou kvalitu vašeho odpočinku vyjádřenou pomocí jasného skóre. S odstraněním možných nedostatků vám pak pomůže funkce Sleep Coaching, která vám poskytne odborné rady a tipy.  

Mějte dokonalý přehled o svém cyklu


Žijte v harmonii se svým tělem. Funkce Cycle Tracking poháněná pokročilými algoritmy společnosti Natural Cycles používá měření teploty vaší pokožky, zatímco spíte, k přesnému odhadu vaší periody a dalších cyklů. Plánujte dopředu a zvládněte každý den naplno s vědomím, že vás náhlá indispozice nemůže zaskočit. 

Srdeční záležitost, která vás každý den hlídá


Relaxujte a spolehněte se na zařízení, které bude každý den bedlivě sledovat činnost vašeho srdce. Vestavěný PPG senzor periodicky měří srdeční tep a v okamžiku zjištění příliš nízkých či vysokých hodnot vám pomocí hodinek okamžitě pošle notifikaci. Stejně postupuje i v případě nepravidelného srdečního rytmu, kdy doporučí vyšetření EKG pro odstranění jakýchkoliv pochybností. 

Podpora více jak 90 druhů cvičení


Získejte s hodinkami Galaxy Watch6 cenný vhled do vašich cvičebních úspěchů a pokroků. Měřte až 90 druhů fyzické aktivity, nebo si vytvořte své vlastní, přičemž v obou případech budete moci sledovat svou denní aktivitu a dosažený pokrok. Nabízí se i možnost aktivovat automatickou detekci pro vybrané druhy tréninku, jako je běh, chůze či nově cyklistika, takže budete moci přejít od rozehřátí rovnou k maximální aktivitě. 

Trénujte podle sebe a splňte náročné výzvy


Vaše hodinky dokážou díky agregaci dat odhadnout vaši fyzickou kondici a určit osobní tréninkový prostor jménem HR Zone. Vždy, když se budete chtít zaměřit na určitou část svého těla nebo typ cvičení (například spálení tuku, kardio či trénink o vysoké intenzitě), si jednoduše manuálně nastavíte cíl, a v okamžiku, kdy se do jeho zóny dostanete, vás zařízení upozorní. Rovněž budete vědět, když ze zóny zase vyskočíte, což umožní lepší přehled nad vynaloženým úsilím. 

Pořizujte fotky a videa přímo z vašeho zápěstí


Spárujte hodinky s chytrým telefonem Galaxy Z Fold5 nebo dalšími moderními smartphony Galaxy a zachyťte své zdravější já zblízka i z dálky. Režim Flex a aplikace Ovladač fotoaparátu vám umožní pohodlně přepínat mezi pořizováním fotografií a videí, přiblížit či oddálit záběr – to vše z vašeho zápěstí. Poté jednoduše klepněte na tlačítko závěrky a pořiďte snímek. 

Naplno vyjádří vaši jedinečnost


Hodinky Galaxy Watch6 budou vždy vypadat tak, jak si sami budete přát. Vyberte si z rozsáhlé kolekce řemínků různých stylů a provedení. Vyšperkovat si budete moci i ciferník pomocí barev, designů a dokonce vlastních fotografií. Jednoduše zařízení, které doplní váš jedinečný styl.
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 44mm - stříbrné


Návod k obsluze Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 44mm stříbrné

Stažení PDF návodu k obsluze pro Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 44mm stříbrné není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 44mm

Záruka 24 měsíců
Partnumber SM-R940NZSAEUE
Typ zařízení
Typ zařízení chytré hodinky
Displej a ciferník
Úhlopříčka displeje (palce)
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně - Úhlopříčka displeje (palce)
1,47
Ovládání dotykové , tlačítkové
Typ krycího sklíčka safírové
Tvar ciferníku kulatý
Typ displeje
Typ displeje by měl hrát při výběru nového zařízení určitě důležitou roli. Označuje totiž technologii zobrazení, u nichž mohou být velké rozdíly - Typ displeje
Super AMOLED
Rozlišení displeje
Udává v pixelech kvalitu zobrazení obsahu, jakou displej dokáže využít. Čím více pixelů, tím jemnější obraz se vám naskytne - Rozlišení displeje
480 × 480
Konstrukce a hardware
Interní paměť
Kapacita vnitřního úložiště, které slouží k uchovávání dat, např. písniček, aplikací či fotek - Interní paměť
16 GB
Velikost paměti RAM
Velikost operační paměti, která spolu s procesorem zajišťuje plynulý chod zařízení - Velikost paměti RAM
2 GB
Operační sytém
Operační systém
Operační systém je software, který spouští zařízení s uživatelským rozhraním.Pokud je zařízení bez operačního systému, je nutné instalovat vlastní operační systém, nebo jej dokoupit samostatně - Operační systém
Wear OS by Google
Kompatibilní operační systémy
Systémy, které s daným zařízením nejlépe komunikují a jsou plně funkční - Kompatibilní operační systémy
Android
Menu v češtině Ano
Funkce
Funkce a monitoring aktivit budík, měření EKG, čas, měření okysličení krve, měření tepové frekvence, vibrace, měření krevního tlaku, měření vzdálenosti, krokoměr, upozornění na nečinnost, měření dechu, měření rychlosti, monitor stresu, spánek, detekce pádu, výpočet spálených kalorií, intervalový trénink, sledování menstruačního cyklu
S reproduktorem
Hodinky se zabudovaným reproduktorem můžete využívat k přehrávání hudby i vyřizování hovorů - S reproduktorem
Ano
Notifikace z telefonu
Uvádí, který typ notifikací se vám po spárování s vaším smartphonem bude zobrazovat také na chytrých hodinkách či fitness náramku - Notifikace z telefonu
SMS, sociální sítě, e-mail, hovor
Ovládání telefonu
Hodinkami můžete dálkově ovládat spárovaný telefon, a to např. po ovládání hudby, nalezení telefonu nebo spuštění fotoaparátu - Ovládání telefonu
Ano
Vhodné pro aktivity outdoor, běh, plavání, cyklistika, turistika, lyžování, fitness, jóga
Konektivita
NFC
Technologie, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi elektronickými zařízeními, a to na velmi krátkou vzdálenost. Typickým příkladem jsou bezkontaktní platby či přenos souborů - NFC
Ano
Bezkontaktní platby
Pohodlný a rychlý způsob placení, při kterém nemusíte hledat peněženku či telefon v tašce. Stačí přiložit zápěstí s hodinkami k platebnímu terminálu a tak uhradit např. oběd v restauraci - Bezkontaktní platby
Ano
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
GPS
Systém pro určení polohy a navigaci při cestování autem, pěších túrách atd - GPS
Ano
Bluetooth
Hojně využívaná technologie přenosu dat, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi dvěma a více zařízeními - Bluetooth
5.3
Senzory barometr, akcelerometr, senzor srdečního tepu, krokoměr, kompas, senzor okolního světla, spálené kalorie, gyroskop, teplotní senzor
Možnosti SIM
Hodinky s podporou SIM karty umožňují telefonování či psaní zpráv bez toho, aniž byste museli vůbec vlastnit mobilní telefon - Možnosti SIM
ne
Podpora přímého volání z hodinek Ano
Baterie
Kapacita akumulátoru

Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita akumulátoru

425 mAh
Běžná výdrž baterie
Výdrž zařízení ovlivňuje jak kapacita akumulátoru, tak výbava či způsob, jakým jej používáte. Je uváděna v souvislosti s typem baterie (starší NiMH, Li-Ion, Li-Pol) a počtem článků - Běžná výdrž baterie
40 hod.
Možnost nabíjení - konektor bezdrátové
Materiál
Odolnost
Informuje o tom, zda je zařízení všeobecně odolné proti vodě - Odolnost
vodotěsné dle 50 m (5 ATM) + voděodolné dle IP68 + MIL-STD-810G
Určení sportovní, pánské, elegantní, dámské, unisex
Materiál řemínku silikon
Barva řemínku stříbrná
Materiál pouzdra hliník
Barva pouzdra stříbrná
Vyměnitelný náramek
Udává, zda je u hodinek možná výměna řemínku, abyste mohli obměňovat design - Vyměnitelný náramek
Ano
Další parametry
Obsah balení
Příslušenství, které automaticky obdržíte v balení spolu s konkrétním produktem - Obsah balení
uživatelská příručka, zařízení s řemínkem
Určeno pro model Samsung Galaxy Watch6 44mm
Značka kvality dTest
Ocenění výrobku, který v nezávislém a objektivním testu získal hodnocení min. 70 % - Značka kvality dTest
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 4.4 cm
Výška výrobku 4.3 cm
Hloubka výrobku 0.1 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 29.5 cm
Výška balení 3.0 cm
Hloubka balení 6.6 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 53 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

jogurtovač Severin JG 3521...
dobrz den, zhanam manual TV LG model LN53/54 dakujem Machala...
zahradní sekačka HT-901/HT-902...
Xiaomi Redmi Note 12 5G 4GB/128GB modrá...
Alcatel 1 T 7 2023 kids...
KÁVOVAR - Philips/Saeco-S-CLASS-INCANTO DE LUXE. TYP: SUP 021YBDR. Děkuji...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Žádost o návod k použití v češtině
Autor: vaclav
Sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless 2
Koupil jsem sluchatka SENNHEISER MOMENTUM TRUE WIRELESS 2. Balík dorazil, ale bez českého návodu k použití.Prosím o zaslání českého návodu.Děkuji....
Návod
Autor: neznámý
Chladič vzduchu Klarstein Skyscarper Ice Smart
Dobrý den. Zaslal jsem SMS dle Vašich pokynů a návod přesto nelze stáhnout. Jak mám dál pokračovat?...
Myčka ETA
Autor: Gabriela
Myčka nádobí ETA 238290000 bílá
Objevila se mi také tato chyba : Po zapnutí jakéhokoliv mycího programu se myčka nezapne, jen pípá. Na displeji se žádná chyba nezobrazuje. Poradíte mi, prosím, co s tím? Děkuji G. Kubíková...
Parní mop Vileda
Autor: neznámý
Parní mop Vileda Perfect Cleaning Steam
Dobrý den, máme mop Vileda a po zapnutí do zásuvky začne mop vydávat zvláštní "cvakavé" zvuky, leč to je vše jak se projevuje. Do nedávna fungoval spolehlivě, je pravda že v naší oblasti máme vodu s vyšším obsahem vápníku. Poradíte co by mohlo být příč...
Kostička k hovnu
Autor: neznámý
Mini kamera SQ11 Mini DV
Po několika hodinách jsem našla jak je zapnout vůbec a jak funguje ..bohužel uložené videa z kamery mi nejsou spustit přes žádný video přehrávač ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou