NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm černé

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm černé Obsah českého návodu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic
 • Zařazení produktu: Chytré hodinky Samsung
 • Značka: Samsung
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Samsung Chytré hodinky

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm černé Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm černé Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm černé Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm černé Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm černé Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm černé
Návod k obsluze Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Samsung a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Samsung návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Samsung výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm, černá


Nechte se okouzlit moderní technologií spojenou s klasickým designem. Představujeme vám chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm. Dokonalé propojení elegantních detailů a výjimečných funkcí, které uspokojí potřeby nejnáročnějších uživatelů. Jejich větší, jasnější a odolnější obrazovka ve vás probudí touhu je nosit za každé situace, ať už v práci, na večeři s přáteli nebo při odpočinku u bazénu.
Samsung Galaxy Watch6 Classic jsou vybaveny nejen voděodolným tělem, ale také safírovým sklíčkem, které je činí neuvěřitelně odolnými. Navíc, díky systému rychlé výměny řemínků, můžete jednoduše měnit jejich vzhled podle nálady a příležitosti. Oproti předchozí generaci se můžete těšit také na rychlejší procesor a vylepšenou baterii, která vydrží až 40 hodin na jedno nabití. 

Klíčové vlastnosti:


 • Kombinace klasické elegance a moderní technologie
 • Odolnost vůči vodě a prachu díky standardu IP68
 • Vysoký výpočetní výkon zajistí o 18 % rychlejší procesor oproti předchozí generaci
 • Baterie vydrží až 40 hodin na jedno nabití
 • Systém rychlé výměny řemínků vám umožní měnit styl podle vaší nálady

 
Klasická elegance s oblíbenou otočnou lunetou.
 

Větší, jasnější, odolnější


Dostaňte se do kondice, nebo se vrhněte do víru večerní zábavy s chytrými hodinkami Galaxy Watch6 Classic s otočnou lunetou od společnosti Samsung. Ty oproti minulým verzím přicházejí s užšími rámečky a o 20 % větším displejem pro esteticky perfektní poměr obrazovky k tělu. Rovněž byly vytvořeny tak, aby se s vámi mohly vydat kamkoliv – třeba i do náročnějšího prostředí, o což se postará pevné safírové sklíčko a tělo odolné vůči vodě a prachu dle standardu IP68. 

Společník pro každou příležitost


Nechte hodinky odrážet vaše jedinečné já a přizpůsobte si jejich vzhled s vyměnitelnými řemínky tak, abyste je mohli při každé příležitosti naplno využít. Systém rychlé výměny jedním tlačítkem vám umožní rychle přecházet mezi sportovně a elegantně laděným zařízením, aniž byste se museli jakkoliv omezovat. 

Vysoký výkon pro trénink i zábavu


V hodinkách Galaxy Watch6 Classic se spojuje úžasný design s vysokým výpočetním výkonem. Oproti své předchozí generaci se mohou pochlubit o 18 % rychlejším procesorem, který veškeré aplikace otevře rychleji a zároveň se postará o maximálně svižný a stabilní chod operačního systému. To se bude v rámci náročného tréninku i každodenní pracovní činnosti určitě hodit. 

Vždy plné energie – tak jako vy


Užijte si dlouhou výdrž během tréninku i zábavy s vylepšenou baterií, která vydrží až 40 hodin na jedno nabití. Navíc podporuje funkci rychlého nabíjení, která vám umožní vrátit hodinky zpět na 45 % kapacity za pouhých 30 minut. A můžete pokračovat v průzkumu svého okolí, nebo si užít zasloužený odpočinek. 

Pořizujte fotky a videa přímo z vašeho zápěstí


Spárujte hodinky s chytrým telefonem Galaxy Z Fold5 nebo dalšími moderními smartphony Galaxy a zachyťte své zdravější já zblízka i z dálky. Režim Flex a aplikace Ovladač fotoaparátu vám umožní pohodlně přepínat mezi pořizováním fotografií a videí, přiblížit či oddálit záběr – to vše z vašeho zápěstí. Poté jednoduše klepněte na tlačítko závěrky a pořiďte snímek. 

Aktivní životní styl si zaslouží aktivní odpočinek


Mějte po ruce detailní data o průběhu svého spánku s pokročilou analýzou, která zlepší jeho dlouhodobou kvalitu. V případě, že budete chtít získávat cenné rady, pak stačí využít funkci Sleep Coaching. K ideálnímu měření postačí, když hodinky přepnete do spánkového režimu, v němž se světlo LED diody snímání srdečního tepu změní ze zelené na neviditelné infračervené, ztlumí se jas displeje i zvuk notifikací. A pokud si budete chtít při vašem odpočinku užít ještě větší pohodlí, jednoduše vyměňte řemínek za látkový, kterého si za celou noc díky nízké hmotnosti ani nevšimnete. 

Mějte dokonalý přehled o svém cyklu


Žijte v harmonii se svým tělem. Funkce Cycle Tracking poháněná pokročilými algoritmy společnosti Natural Cycles používá měření teploty vaší pokožky, zatímco spíte, k přesnému odhadu vaší periody a dalších cyklů. Plánujte dopředu a zvládněte každý den naplno s vědomím, že vás náhlá indispozice nemůže zaskočit. 

Srdeční záležitost, která vás každý den hlídá


Relaxujte a spolehněte se na zařízení, které bude každý den bedlivě sledovat činnost vašeho srdce. Vestavěný PPG senzor periodicky měří srdeční tep a v okamžiku zjištění příliš nízkých či vysokých hodnot vám pomocí hodinek okamžitě pošle notifikaci. Stejně postupuje i v případě nepravidelného srdečního rytmu, kdy doporučí vyšetření EKG pro odstranění jakýchkoliv pochybností. 

Trénujte podle sebe a splňte náročné výzvy


Vaše hodinky dokážou díky agregaci dat odhadnout vaši fyzickou kondici a určit osobní tréninkový prostor jménem HR Zone. Vždy, když se budete chtít zaměřit na určitou část svého těla nebo typ cvičení (například spálení tuku, kardio či trénink o vysoké intenzitě), si jednoduše manuálně nastavíte cíl, a v okamžiku, kdy se do jeho zóny dostanete, vás zařízení upozorní. Rovněž budete vědět, když ze zóny zase vyskočíte, což umožní lepší přehled nad vynaloženým úsilím. 

Podpora více jak 90 druhů cvičení


Získejte s hodinkami Galaxy Watch6 Classic cenný vhled do vašich cvičebních úspěchů a pokroků. Měřte až 90 druhů fyzické aktivity, nebo si vytvořte své vlastní, přičemž v obou případech budete moci sledovat svou denní aktivitu a dosažený pokrok. Nabízí se i možnost aktivovat automatickou detekci pro vybrané druhy tréninku jako je běh, chůze či nově cyklistika, takže budete moci přejít od rozehřátí rovnou k maximální aktivitě. 

Vzhled, který doplní vaše já


Dodejte svým hodinkám unikátní vzhled – stačí si vybrat z rozsáhlé kolekce řemínků provedených v různých designech. Od odolných až po stylové, vaše zařízení bude vždy v souladu s vaší momentální náladou. A až budete s vnějším designem spokojeni, ještě styl dále dolaďte pomocí přizpůsobitelných ciferníků, které umožní rychlý přístup ke všem vašim oblíbeným aplikacím.
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm - černé


Návod k obsluze Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm černé

Stažení PDF návodu k obsluze pro Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm černé není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic

Záruka 24 měsíců
Partnumber SM-R960NZKAEUE
Typ zařízení
Typ zařízení chytré hodinky
Displej a ciferník
Úhlopříčka displeje (palce)
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně - Úhlopříčka displeje (palce)
1,47
Ovládání speciální, dotykové , tlačítkové
Typ krycího sklíčka safírové
Tvar ciferníku kulatý
Typ displeje
Typ displeje by měl hrát při výběru nového zařízení určitě důležitou roli. Označuje totiž technologii zobrazení, u nichž mohou být velké rozdíly - Typ displeje
Super AMOLED
Rozlišení displeje
Udává v pixelech kvalitu zobrazení obsahu, jakou displej dokáže využít. Čím více pixelů, tím jemnější obraz se vám naskytne - Rozlišení displeje
480 × 480
Konstrukce a hardware
Interní paměť
Kapacita vnitřního úložiště, které slouží k uchovávání dat, např. písniček, aplikací či fotek - Interní paměť
16 GB
Velikost paměti RAM
Velikost operační paměti, která spolu s procesorem zajišťuje plynulý chod zařízení - Velikost paměti RAM
2 GB
Operační sytém
Operační systém
Operační systém je software, který spouští zařízení s uživatelským rozhraním.Pokud je zařízení bez operačního systému, je nutné instalovat vlastní operační systém, nebo jej dokoupit samostatně - Operační systém
Wear OS by Google
Kompatibilní operační systémy
Systémy, které s daným zařízením nejlépe komunikují a jsou plně funkční - Kompatibilní operační systémy
Android
Menu v češtině Ano
Funkce
Funkce a monitoring aktivit měření okysličení krve, krokoměr, čas, budík, měření rychlosti, spánek, výpočet spálených kalorií, monitor stresu, měření vzdálenosti, detekce pádu, vibrace, intervalový trénink, měření tepové frekvence, měření EKG, měření dechu, upozornění na nečinnost, sledování menstruačního cyklu, měření krevního tlaku
S reproduktorem
Hodinky se zabudovaným reproduktorem můžete využívat k přehrávání hudby i vyřizování hovorů - S reproduktorem
Ano
Notifikace z telefonu
Uvádí, který typ notifikací se vám po spárování s vaším smartphonem bude zobrazovat také na chytrých hodinkách či fitness náramku - Notifikace z telefonu
SMS, e-mail, sociální sítě, hovor
Ovládání telefonu
Hodinkami můžete dálkově ovládat spárovaný telefon, a to např. po ovládání hudby, nalezení telefonu nebo spuštění fotoaparátu - Ovládání telefonu
Ano
Vhodné pro aktivity běh, plavání, cyklistika, turistika, lyžování, outdoor, fitness, jóga
Konektivita
NFC
Technologie, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi elektronickými zařízeními, a to na velmi krátkou vzdálenost. Typickým příkladem jsou bezkontaktní platby či přenos souborů - NFC
Ano
Bezkontaktní platby
Pohodlný a rychlý způsob placení, při kterém nemusíte hledat peněženku či telefon v tašce. Stačí přiložit zápěstí s hodinkami k platebnímu terminálu a tak uhradit např. oběd v restauraci - Bezkontaktní platby
Ano
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
GPS
Systém pro určení polohy a navigaci při cestování autem, pěších túrách atd - GPS
Ano
Bluetooth
Hojně využívaná technologie přenosu dat, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi dvěma a více zařízeními - Bluetooth
5.3
Senzory senzor srdečního tepu, krokoměr, gyroskop, senzor okolního světla, spálené kalorie, teplotní senzor, akcelerometr, kompas, barometr
Možnosti SIM
Hodinky s podporou SIM karty umožňují telefonování či psaní zpráv bez toho, aniž byste museli vůbec vlastnit mobilní telefon - Možnosti SIM
ne
Podpora přímého volání z hodinek Ano
Baterie
Kapacita akumulátoru

Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita akumulátoru

425 mAh
Běžná výdrž baterie
Výdrž zařízení ovlivňuje jak kapacita akumulátoru, tak výbava či způsob, jakým jej používáte. Je uváděna v souvislosti s typem baterie (starší NiMH, Li-Ion, Li-Pol) a počtem článků - Běžná výdrž baterie
40 hod.
Možnost nabíjení - konektor bezdrátové
Materiál
Odolnost
Informuje o tom, zda je zařízení všeobecně odolné proti vodě - Odolnost
vodotěsné dle 50 m (5 ATM) + voděodolné dle IP68 + MIL-STD-810G
Určení dámské, pánské, společenské, sportovní, unisex, elegantní
Materiál řemínku eko kůže, silikon
Barva řemínku černá
Materiál pouzdra nerezová ocel
Barva pouzdra černá
Vyměnitelný náramek
Udává, zda je u hodinek možná výměna řemínku, abyste mohli obměňovat design - Vyměnitelný náramek
Ano
Další parametry
Obsah balení
Příslušenství, které automaticky obdržíte v balení spolu s konkrétním produktem - Obsah balení
uživatelská příručka, zařízení s řemínkem
Určeno pro model Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm
Značka kvality dTest
Ocenění výrobku, který v nezávislém a objektivním testu získal hodnocení min. 70 % - Značka kvality dTest
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.9 cm
Výška výrobku 4.7 cm
Hloubka výrobku 1.1 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 29.4 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 6.6 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 58 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

emos-kn-8501-54480...
Dobrý deň , potrebujem návod k mikrovlnej rúre STUDIO MD12434 . výrobca MEDION AG, 45307 Essen , najpelšie v slovenčine alebo češtine . Ďa...
Google pixel 8a...
Návod k obsluze vivo v 40 SE ...
...
Fotopast Colors camo, vyrobeno pro ČR a SR , česke menu . Bunaty Mimi FULL HD . 32 megapixelů. Bohužel jsme při stěhování ztratili návod ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Zapomenuté heslo
Autor: neznámý
Mobilní telefon HONOR 90 Lite 5G
Jak mám odblokovat telefon, když jsem zapomněl heslo. ...
Stopky
Autor: neznámý
Chytré hodinky Xiaomi Redmi Watch 3
Hezký den. Kdo prosím v redmi watch 3 stopky budik......
Pártybox JBL 310
Autor: neznámý
Party reproduktor JBL PARTYBOX 310 černý
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se může pártybox JBL 310 připojit k televizi a jak? Děkuji za odpověď....
Dotaz
Autor: Martin
Ochlazovač vzduchu ETA Frost 2568 90000
Dobrý den , chci se zeptat proč když zapnu ochlazovač vzduchu tak hned se po zapnutí vypne děkuji za informaci. ...
fritovaci hrnec tefal versalio
Autor: ludmila
Fritéza Tefal Versalio De Luxe FR495070
cesky navod k obsluze a udrzby...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou