NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Chytré hodinky Umax U-Band P2-L černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Chytré hodinky Umax U-Band P2-L černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Chytré hodinky Umax U-Band P2-L černý Obsah českého návodu Chytré hodinky Umax U-Band P2-L černý
 • Zařazení produktu: Chytré hodinky Umax
 • Značka: Umax
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Umax Chytré hodinky

Chytré hodinky Umax U-Band P2-L černý Chytré hodinky Umax U-Band P2-L černý Chytré hodinky Umax U-Band P2-L černý Chytré hodinky Umax U-Band P2-L černý Chytré hodinky Umax U-Band P2-L černý
Návod k obsluze Chytré hodinky Umax U-Band P2-L černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Umax a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Umax návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Umax výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Umax U-Band P2-L, černá


Pořiďte si praktického pomocníka na zápěstí. Cenově dostupné chytré hodinky Umax U-Band P2-Lbarevným dotykovým displejem umí mnohem víc, než jen ukazovat přesný čas. Celý den počítají vaše kroky, měří vaši tepovou frekvenci, uraženou vzdálenost i spálené kalorie. V noci vyhodnocují kvalitu vašeho spánku a pokud nastavíte alarm, ráno vás probudí zavibrováním.

Rozumí si s chytrými telefony


Propojte Umax U-Band P2-L s vaším telefonem a už vám neunikne žádný důležitý hovor, zpráva ani aktualizace na sociálních sítích, chytré hodinky vás ihned upozorní. Přehled vašich dosavadních aktivit si můžete pohodlně zobrazit v mobilní aplikaci s českou lokalizací. Celkové provedení hodinek je nejen stylové, ale také velmi odolné, silikonový řemínek navíc můžete snadno vyměnit.
Klíčové vlastnosti:


 • 1,3“ barevný dotykový displej
 • Integrovaný snímač srdečního tepu
 • Odolnost proti vodě a prachu úrovně IP68
 • Podpora 11 sportovních aktivit
 • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
 • Mobilní aplikace pro iOS a Android
 • Nabíjení magnetickým USB kabelem
 • Výdrž až týden na jedno nabití

 
Chytré hodinky Umax U-Band P2-L monitorují vaše sportovní výkony i kvalitu spánku!
 

Dotykový displej v minimalistickém pouzdře


Barevný TFT displej s úhlopříčkou 1,3“ a rozlišením 240×240 px je přehledný a dobře čitelný za všech podmínek. K uživatelskému komfortu přispívá intuitivní dotykové ovládání a navigace kompletně v češtině. Vyberte si ze tří předinstalovaných variant ciferníku tu, která se vám líbí nejvíc. Nadčasový design hodinek doplní jakýkoliv váš outfit. Stupeň krytí IP68 jim zaručuje ochranu proti prachu i vodě. 


Srdce pod kontrolou ve dne v noci


Chytré hodinky s podporou 11 různých sportů jsou nedocenitelným parťákem pro všechny aktivní muže i ženy. Ať už sedíte v kanceláři, jdete na nákupy, běháte po lese nebo třeba cvičíte jógu, hodinky vás mají pod kontrolou 24 hodin denně. V krátkých intervalech snímají váš puls přímo na zápěstí pomocí fotoelektrického senzoru, který je podpořený algoritmem pro co nejpřesnější údaje. 

Praktické funkce pro aktivní život


Při vašich sportovních aktivitách oceníte funkci stopek, ve chvílích odpočinku vám zase přijde vhod relaxační dechové cvičení, které najdete přímo v hodinkách. Zapněte si upozornění na nečinnost a hodinky vás nenechají příliš dlouho sedět na místě. Stanovte si denní cíl počtu kroků nebo také optimální délku spánku a vykročte k lepší kondici i pevnějšímu zdraví. 


Aplikace s archivem vašich aktivit


Nainstalujte si mobilní aplikaci Veryfit PRO a využívejte možnosti chytrých hodinek naplno. Během tréninku můžete sledovat důležité údaje, jako je aktuální tep nebo dosažená vzdálenost, přímo na hodinkách. Po synchronizaci s telefonem se přehled hodnot uloží také do aplikace. Samozřejmostí jsou průběžné notifikace z mobilního zařízení spárovaného pomocí Bluetooth rozhraní. 

Obsah balení:


 • Chytré hodinky Umax U-Band P2-L
 • Nabíjecí USB kabel s magnetem
Cenově dostupné chytré hodinky s českým menu a velkým barevným displejem
Stylové chytré hodinky Umax U-Band P2-L, představující nový trend v oblasti nositelné elektroniky, zaujmou zejména nápaditým designem a velkým barevným displejem. České menu na hodinkách, aplikace v češtině, voděodolnost IP68, krokoměr, snadná výměna řemínků, měření sportovních aktivit i senzor tepové frekvence předurčují tento model nejen pro každodenní nošení, ale bude pro vás také skvělým parťákem při různých druzích sportu. Bonusem je funkce stopek a relaxační dechové svičení přímo v hodinkách. Design ciferníku lze zvolit ze tří variant přímo na hodinkách.

Měření tepové frekvence 24 hodin
U-Band P2-L měří v malých intervalech 24 hodin denně tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne a sportovní aktivity
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává tepovou frekvenci, kroky, vzdálenost a spálené kalorie. Aktivitu lze sledovat v přehledné tabulce přímo na hodinkách a po synchronizaci i v mobilní aplikaci. U-Band P2-L také nabízí měření časově omezené konkrétní sportovní aktivity (na výběr 11 druhů sportu) jako je chůze běh, jízda na kole, joga a další. Na hodinkách jsou zobrazeny 3 vybrané sportovní aktivity, jejichž výběr lze nastavit v aplikaci. Výsledky aktivity se zobrazí po synchronizaci v aplikaci na telefonu.

Automatické měření kvality spánku
U-Band P2-L automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku. Pro probuzení do nového dne můžete využít možnost nastavení alarmu v určitou dobu.

Notifikace z aplikací na telefonu
V aplikaci si můžete nastavit upozornění z mobilného telefonu, které chcete mít zobrazeny na náramku. Hodinky tedy upozorní na příchod SMS, zprávy ze sociálních sítí nebo emailu. V aplikaci lze také nastavit upozornění na sezení nebo alarmy v určitý čas (např. buzení po ránu). Při příchozím hovoru začne U-Band P2-L tiše vibrovat a zobrazí číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 6-10 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině
Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců. Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací.

Model: Umax U-Band P2-L
Barva: Černá
Vibrace: Ano
Displej: 1,3" barevný dotykový TFT, 240x240 bodů
Ovládání: pohybem, dotykem na tlačítko
České menu: Ano
Bluetooth: Bluetooth 4.2
Dosah Bluetooth: 6-10 m
Rozměry: délka pásku 250mm
Hmotnost: 35g
Baterie: 210mAh
Provoz na baterii: 5-7 dní
Doba nabíjení: 100-120 minut
Nabíjení: USB kabel s magnetem
Odolnost proti vodě: IP68 (plavání), Není vhodné pro potápění.
Aplikace: Veryfit PRO
Operační systém pro aplikaci: iOS 8.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Chytré hodinky Umax U-Band P2-L černý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Chytré hodinky Umax U-Band P2-L černý je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Chytré hodinky Umax U-Band P2-L černýStáhnout PDF návod - Chytré hodinky Umax U-Band P2-L černý
(PDF file, 3.57 MB)


Technické parametry

Chytré hodinky Umax U-Band P2-L černý

Záruka 24 měsíců
Partnumber UB535
Displej a ciferník
Úhlopříčka displeje (palce) 1.3
Ovládání Dotykové
Tvar ciferníku Hranatý
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje
TFT LCD
Rozlišení displeje 240 x 240
Operační sytém
Operační systém
Operační systém je software, který spouští počítač či notebook s uživatelským rozhraním.
Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří Microsoft Windows 7 nebo méně využívaný LINUX.

Pokud je uvedeno, že je počítač bez operačního systému je nutné instalovat vlastní operační systém nebo je možné jej dokoupit samostatně.
Operační systém
Vlastní OS
Kompatibilní operační systémy Android, iOS
Menu v češtině Ano
Funkce
Funkce a monitoring aktivit čas, měření tepové frekvence, krokoměr, měření vzdálenosti, spánek, výpočet spálených kalorií, vibrace, budík
Notifikace z telefonu SMS, hovor, email, sociální sítě
Ovládání telefonu Ano
Aktivity Běh, Fitness, Cyklistika, Jóga, Outdoor, Turistika
Konektivita
NFC Ne
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ne
GPS Ne
Bluetooth 4.2
Senzory Senzor srdečního tepu, Krokoměr, Spálené kalorie
Možnosti SIM Ne
Baterie
Kapacita akumulátoru
Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita akumulátoru
210 mAh
Běžná výdrž baterie 120 hod.
Možnost nabíjení - konektor Dock
Materiál
Odolnost IP68
Určení Společenské, Pánské, Unisex, Sportovní, Dámské
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku černá
Barva pouzdra černá
Vyměnitelný náramek Ano
Další parametry
Obsah balení zařízení s řemínkem, nabíjecí kabel
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 8.0 cm
Výška balení 5.5 cm
Hloubka balení 11.3 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 01 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Chytré hodinky Umax U-Band P2-L černý

Předmět: nastavení času u hodinek umax band p2. Nový komentář
Datum: 23.01.2021 07:36:30Autor: IVANA
Stejný problém JAK a kde nastavyt čas.
Odpovědět

Předmět: Nastavení času
Datum: 15.01.2021 19:21:29Autor: Iva
Mám stejný problém jako paní Linhartová. Nikde jsem nenašla, jak se nastavuje správný čas. Děkuji za odpověď
Odpovědět

Předmět: chytré hodinky U-BAND P2-L
Datum: 14.01.2021 14:16:32Autor: Jana Linhartová
přišly mě hodinky a čas je špatně nastavený a nikde jsem nevyčetla jak ho nastavit ,pak bych je chtěla propojit s telefonem, mám samsung,ale nevím jak
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Prosím o český návod pro "" Roadstar HRA-600D+ /DAB+/DAB/FM Radio "" . K výrobku byl přiložen návod angl. něm. fran. ital. španěl. por...
EVOLVEO WiFi adaptér pro přijímače Alpha T2 a Omega II...
tiskárna inkoustová canon mg2950...
Kombinovaný sporák Mora K662BW - návod k obsluze...
Automatická pračka Bosch Maxx 4 WFC 1600...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Veronika
Myčka nádobí Whirlpool WSIC 3M17
Dobrý večer mám problém....mám myčku Whirlpool WSIC 3M17 normálně skončil program otevřela se, ale už mě nezajel ten vrchní pojistka dovnitř takže ji nemůžu zavřít co s tím prosím ... děkuji ...
ule fone armor x5
Autor: jiri
Mobilní telefon UleFone Armor X5 černý
funguje docela dobre, jenze -bud to neumim , nebo je nekde chyba. velmi spatne foti makro, nebo stitky na cca 2-6 cm nejsou znatelne. poradte co s tim. dekuji...
Dotaz
Autor: Jan Kut
Mobilní telefon MaxCom MK241 černý
Dobrý den má telefon cestinu...
Problém přijetí hovoru
Autor: David Bém
Mobilní telefon Aligator S6500 černý
Dobrý den, mám velký problém ohledně přijetí hovoru.Když mi někdo zavolá,tak slyším jen zvuk,ale displej je černý a musím složitě klepnout aby se rozsvítil a ještě přetáhnul lištu,abych se dostal k přijetí hovoru. Prosím o radu,co s tím. Velice děku...
Vypnutí odtahu
Autor: Ludmila Makovská
Odsavač par Amica OKC 951 S
pokud chci rozsvítit světlo, světlo blikne a spustí se odtah, který nelze vypnout. Jediné řešení je "shození" jističe. ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - WiFi extender TP-Link RE200 AC750 bílý
https://static.tp-link.com/ 2020/ 202001/ 20200106/ 7106508578_Range%20Extender(EU2-16Languages)_QIG.pdf
Detail - Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS černé
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-xiaomi-amazfit-gts-cerne-37401-cesky-navod.pdf
Detail - Sluchátka QCY T3e černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sluchatka-qcy-t3e-cerna-51692-cesky-navod.pdf
Detail - Televize Samsung UE32T5372A černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ televize-samsung-ue32t5372a-cerna-48543-cesky-navod.pdf
Detail - Handsfree Interphone CellularLine TOUR Twin Pack
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ handsfree-interphone-cellularline-tour-twin-pack-pro-uzavrene-a-otevrene-prilby-13350-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021