NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Čistička vzduchu Dyson Pure Hot Cool

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Čistička vzduchu Dyson Pure Hot Cool stříbrná bílá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Čistička vzduchu Dyson Pure Hot Cool stříbrná bílá Obsah českého návodu Čistička vzduchu Dyson Pure Hot Cool
 • Zařazení produktu: Čističky vzduchu Dyson
 • Značka: Dyson
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Dyson Čističky vzduchu

Čistička vzduchu Dyson Pure Hot Cool stříbrná bílá Čistička vzduchu Dyson Pure Hot Cool stříbrná bílá Čistička vzduchu Dyson Pure Hot Cool stříbrná bílá Čistička vzduchu Dyson Pure Hot Cool stříbrná bílá Čistička vzduchu Dyson Pure Hot Cool stříbrná bílá
Návod k obsluze Čistička vzduchu Dyson Pure Hot Cool obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Dyson a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Dyson návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Dyson výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Vždy svěží vzduch s čističkou Dyson Pure Hot + Cool

Pokud trpíte častými alergiemi, nebo potřebujete v zimních dnech rychle vytopit, nebo v létě naopak ochladit místnost ve vašem domě či bytě je pro vás tato čistička vzduchu Dyson Pure Hot + Cool výborným pomocníkem do vaší domácnosti!


Pryč s otravnými alergiemi!

Tato čistička je ideálním bojovníkem proti různým typům alergie, jako je například: alergie na bakterie, prach, pyly, chlupy zvířat či na odumřelé částečky kůže. Dokáže si hravě poradit a vyfiltrovat vše, co je větší než 0,1 mikronu. Dokonce tato čistička získala prestižní ocenění Asthma / allergy friendly™ společnosti Allergy Standards Limited! Čistička disponuje uhlíkovým filtrem s vrstvou aktivního uhlíku, který slouží k zachytávání škodlivých výparů a plynů. Díky tomu se velmi hodí do garáží a kutilských dílen, ve kterých se často pracuje s různými ředidly, barvami, laky, mořidly, pesticidy a jinými zdraví ohrožujícími látkami.


Klimatizace i topení v jednom

Čistička nachází využití i při studených zimních večerech, kdy dokáže pomocí technologie Air Multiplier™ rovnoměrně a hlavně rychle ohřát jakýkoli prostor. Naopak v létě vám může poskytnout příjemné osvěžení v podobě chladivého vánku čistého vzduchu. Také má technologii Jet Focus, díky které si sami můžete vybrat, zda chcete nasměrovat úzký proud teplého vzduchu na sebe, nebo si zvolíte široký proud vzduchu, který rovnoměrně rozlije teplo do celé místnosti.

Čističku si můžete snadno nastavit na jakoukoli požadovanou teplotu až do výše 37 °C. A ať už zadáte jakoukoli teplotu, termostat čističky ji bude za každou cenu udržovat. Také se nemusíte bát, že by chvíli po zapnutí proudil z čističky nepříjemný zápach spáleniny z usazených prachových částic, jelikož topná keramická tělíska nikdy nepřesáhnou teplotu 200 °C.


Čistění a dodržování zásad bezpečnosti-ani jedno už nemusíte řešit

Čistička vzduchu je zcela bezúdržbová a navíc i bezpečná. NEMÁ žádné rychle se točící vrtule ventilátoru nebo žhavá topná tělíska, která by mohla vám či dítěti a mazlíčkovi nějak ublížit. Při převrhnutí se, nebo pádu se tato čistička sama automaticky vypne. Tuto čističku můžete používat zcela bez obav i během noci. Právě díky termostatu vám udrží vámi nastavenou teplotu, kterou zároveň můžete ovlivnit vestavěným časovačem (nastavení času v rozmezí od 15 minut do 9 hodin, pak se čistička automaticky vypne). Navíc je tato čistička velice tichá, díky tomu získala i ocenění Quiet Mark!


Chytrý dálkový ovladač

Ten slouží k ovládání všech funkcí, ať už k určení teploty, oscilaci, šířky a intenzity proudu vzduchu i časovače. Navíc má v sobě pár magnetů, které umožňují praktické odkládání ovladače na vrch spotřebiče. Tak aspoň budete vědět kde ovladač hledat.

°CČistička vzduchu, ventilátor a teplovzdušný ventilátor v jednom

Technické parametry

 • Technologie: Air Multiplier(TM) – příjemný, rovnoměrný proud vzduchu bez poryvů
 • Intenzita proudu vzduchu: plynule nastavitelná
 • Rozsah nastavení teploty: 1-37°
 • Maximální průtok vzduchu: 209 l/s
 • Hlučnost: 64 dB
 • Délka napájecího kabelu: 1,8 m
 • Průměr základny: 22,2 cm
 • Příkon:
 • Topení: 2 000 W
 • Ventilace: 44 W
 • Standby: 0,5 W
 • Rozměry: 22,2 x 22,2 x 63,2 cm
 • Hmotnost: 3,8 kg

Automaticky odstraňuje plyny a 99,95 % škodlivin a alergenů ze vzduchu.
Filtruje ze vzduchu mikroskopické částice, jako jsou pyly, bakterie a částečky odumřelé kůže a srsti zvířat již od velikosti 0,1 mikronu.
Uhlíkový filtr k filtraci škodlivých plynů
Silná vrstva grafitových krystalů impregnovaných tris(hydroxymethyl)aminomethanem zachytává více pachů, výparů a plynů jako například formaldehyd.
Filtruje pachy a plyny
Vrstva aktivního uhlíku na filtru zachytává ze vzduchu potenciálně škodlivé plyny jako například výpary barev apod.
Celoroční využití
Čistička vzduchu Dyson Pure Hot+Cool™ v zimě ohřívá prostor rychle a rovnoměrně, zatímco v létě poskytuje příjemný chladivý proud pročištěného vzduchu.
Čistička vzduchu a ventilátor v létě
V létě se silný proud pročištěného vzduchu postará o příjemné osvěžení.
Čistička vzduchu a topení v zimě
Vytápění pročištěným vzduchem s dlouhým dosahem – ohřívá celý prostor rychle a rovnoměrně.
Technologie Air Multiplier™
Čistička vzduchu Dyson Pure Hor+Cool využívá technologii Air Multiplier™ pro vytvoření silného rovnoměrného proudu vzduchu.
Jediná čistička vzduchu s technologií Jet Focus
Vyberte si mezi úzkým proudem vzduchu pro přímé, osobní ohřátí nebo širokým proudem vzduchu pro rychlé rovnoměrné ohřátí prostoru.
Přímé, osobní teplo
Zvolte úzký proud vzduchu s dlouhým dosahem a nasměrujte jej do místa, kde přebýváte, abyste již nemuseli sedět přímo před čističkou.
Rychlé a rovnoměrné vyhřátí prostoru
Zvolte široký proud vzduch s dostatečně dlouhým dosahem, abyste rychle a rovnoměrně vyhřáli celou místnost bez ponechání studených koutů.
Možnost přesného nastavení
V topném režimu lze nastavit požadovanou teplotu až do výše 37° s přesností na 1° a termostat čističky vzduchu bude nastavenou teplotu udržovat.
Vhodná pro alergiky
Čistička vzduchu Dyson Pure Hot+Cool™ získala ocenění Asthma / allergy friendly™ společnosti Allergy Standards Limited.
Bez zápachu spáleniny
Prach se na topných keramických tělíscích nepřepaluje, protože ty nikdy nepřesáhnou teplotu 200°C.
Jednoduché nastavení sklonu proudu vzduchu
Vzduchový prstenec se dá snadno naklonit k nastavení požadovaného sklonu proudu vzduchu.
Jednoduché čištění
Žádná mřížka nebo lopatky vrtule ventilátoru, které by bylo nutné obtížně čistit.
Bezpečná
Žádná rychle rotující vrtule ventilátoru nebo viditelná topná tělíska a v případě pádu nebo převrhnutí se čistička vzduchu automaticky vypne.
Oscilace
Oscilace vzduchového prstence kolem svislé osy se aktivují jednoduchým stiskem tlačítka.
Vhodná i pro použití v noci
Čistička vzduchu Dyson Pure Hot+Cool je vhodná i pro použití v noci díky termostatu, který trvale udržuje nastavenou teplotu, vestavěnému časovači i nízké hlučnosti. Za své zvukové vlastnosti získala ocenění Quiet Mark.
Časovač
Čistička vzduchu lze naprogramovat tak, že se po uplynutí nastaveného času v rozmezí 15 minut – 9 hodin automaticky vypne.
Dálkový ovladač
K nastavení časovače, oscilací, teploty, šířky a intenzity proudu vzduchu. Zaoblený tvar a magnety uvnitř jej umožňují prakticky odkládat přímo na vrchol spotřebiče.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Čistička vzduchu Dyson Pure Hot Cool stříbrná bílá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Čistička vzduchu Dyson Pure Hot Cool stříbrná bílá je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Čistička vzduchu Dyson Pure Hot Cool stříbrná bíláStáhnout PDF návod - Čistička vzduchu Dyson Pure Hot Cool stříbrná bílá
(PDF file, 27.81 MB)


Technické parametry

Čistička vzduchu Dyson Pure Hot Cool

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Ano
64 dB
Ne
Příkon 2000 W
Typ filtru uhlíkový filtr
Ventilátor s ventilátorem
Indikátor stavu filtru Ano
Timer/Časovač Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 22.2 cm
Výška výrobku 63.2 cm
Hloubka výrobku 22.2 cm
Hmotnost výrobku 3.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 26.0 cm
Výška balení 69.0 cm
Hloubka balení 26.0 cm
Hmotnost balení 5.9 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 74 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

prosim o navod na bezdratovou magnetickou autonabijecku swissten. Po prilozeni nam tel. nedobiji. Chceme vedet co s tim.dekuji Kovarova M. ...
televizor LG 49UJ6307...
Satelitní přijímač VU+UNO 4K SE...
EVOLVEU FitBand B5...
Konica Minolta, Dimage Z3 4. 0 MEGA PIXELS...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Kuchyňský robot Sencor
Autor: Bucha Petr
Kuchyňský robot Sencor STM 6350WH bílý
Dobrý den mám rok robota máme 1 rok ,byla spokojenost, ale nyní robota zapnu a hned se vypne a nejde plynulá regulace otáček ihned jde do plného výkonu. Děkuji předem za odpověď....
Prosím pomoc Plants vs zombies gw2
Autor: Petra
Hra EA PlayStation 4 Plants vs.
Už jste na to přišel jak se přihlásit já tu hru koupila taky a nejde nam to přihlásit děkuji za odpověď ...
smajlíci
Autor: Anna P.
Mobilní telefon Nokia 8110 4G Dual
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jakým způsobem se užívají smajlíky na nokii 8110, resp, jak lze je do textu vložit, protože nemohu najít "vložení smajlíků" jako to bylo u předchozích tlačitkových nokií. předem děkuji za odpověď...
Správce kanálů
Autor: J. Srnka
Set-top box Sencor SDB 5003T
Dobrý den, nemohu nikterak přesouvat nebo mazat kanály. Na pokyny provedené dle návodu set top box nereaguje. Prosím o radu. Děkuji a zdravím. J. Srnka...
Plants vs zombies gw2
Autor: Petra
Hra EA PlayStation 4 Plants vs.
Pei zadání hesla na meil píše to Čínský co stim? ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - IP kamera EZVIZ C6C bílá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ip-kamera-ezviz-c6c-bila-27696-cesky-navod.pdf
Detail - Domácí kino Sony BDV-E4100
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ domaci-kino-sony-bdv-e4100-8447-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Huawei Watch GT černé
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-huawei-watch-gt-cerne-25748-cesky-navod.pdf
Detail - Myš Connect IT Anonymouse černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mys-connect-it-anonymouse-cerna-26451-cesky-navod.pdf
Detail - Fitness náramek Umax U-Band 130HR černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ fitness-naramek-umax-u-band-130hr-cerny-28890-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020