NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3 2019 32 GB černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3 2019 32 GB černá Obsah českého návodu Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3
 • Zařazení produktu: Čtečky knih Amazon
 • Značka: Amazon
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Amazon Čtečky knih

Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3 2019 32 GB černá Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3 2019 32 GB černá
Návod k obsluze Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Amazon a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Amazon návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Amazon výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Amazon Kindle Oasis 3 2019 32 GB (s reklamou), černá


Čtečka knih Amazon Kindle Oasis 3 se chlubí velkým 7palcovým displejem s rozlišením 300 ppi a technologií elektronického inkoustu E-ink, která připomíná opravdové potištěné stránky a je méně namáhavá pro oči. Díky 32GB paměti do ní můžete nahrát tisíce knih nebo desítky audioknih a užívat si prožitek ze čtení, jako byste drželi v ruce skutečnou tištěnou knihu.

Příběhy za každého světla


Tento model umožňuje čtení za každého světla. Teplotu podsvícení obrazovky navíc můžete nastavit podle svých potřeb. Pokud si ale nechcete s ničím dělat starosti, můžete nastavit čas, kdy se teplota osvětlení automaticky změní. Kindle Oasis má navíc adaptivní přední světlo, které se automaticky přizpůsobuje okolním podmínkám. 

Klíčové vlastnosti:


 • Obrazovka s dostatečným rozlišením pro skvělý zážitek
 • Uložíte do ní tisíce knih nebo několik desítek audioknih
 • Možnost nastavení teploty světla a vlastností písma
 • Díky voděodolnému provedení je vhodná na cesty
 • Možnost připojení bezdrátových Bluetooth sluchátek
 • Přehledná domovská stránka i knihovna
 • Komfortní obsluha pomocí praktických tlačítek
 • Na jedno nabití vydrží až 6 týdnů čtení

 
Díky vodotěsnému provedení si tuto knihu můžete vzít na pláž i do vany.
 

Můžete číst kdekoliv


Už jste si někdy přinesli z pláže knížku s od vlhkosti zvlněnými stránkami a zapadanými zrnky písku? Pak jistě oceníte, že se čtečkou Kindle se můžete této zkušenosti vyhnout. Se stupněm odolnosti IPX8 totiž odolá nejen dešti, ale i pádu do vany, bazénu nebo moře. Odteď si tak svá oblíbená literární díla můžete brát všude s sebou. 

Dopřejte si knihy na míru


Už vás nebude trápit, že je písmo moc malé. Jeho velikost i tloušťku si totiž můžete upravit potřeb. Pro ještě lepší prožitek má čtečka zabudované vlastní exkluzivní fonty. Technologie Whispersync vám umožní jednoduše přepínat mezi čtením a posloucháním mluveného slova v aplikaci. 

Můžete poslouchat i audioknihy


S podporou Wi-Fi a Bluetooth budete mít k dispozici ještě více možností. Mimo jiné můžete poslouchat audioknihy, které si prostřednictvím Bluetooth pustíte do bezdrátových sluchátek. 

Vaše soukromá knihovna i knihkupectví


Poslední softwarové aktualizace s sebou přinesly jednoduchý přístup k nastavení a spodní navigaci, jejímž prostřednictvím se dostanete do knihovny. V té si pak můžete prohlížet oblíbené knihy nebo hledat nová díla na základě doporučení. Jistě oceníte také praktické uspořádání podle kategorie a žánru pro přehlednější nakupování nových literárních děl. 

Snadné ovládání


Jistě oceníte ergonomický design s praktickými tlačítky pro otáčení stránek, která jsou umístěna přesně na dosah prstu. Změnila se orientace stránky z výšky na šířku? Žádný problém, změna otočení je automatická podle toho, v jaké poloze zařízení držíte. 

6 týdnů čtení


Baterie vydrží na jedno nabití až 6 týdnů provozu (při 30minutovém čtení denně s vypnutým Bluetooth). Opětovné nabití trvá zhruba 3 hodiny. 

Obsah balení:


 • Kindle Oasis
 • USB 2.0 nabíjecí kabel
 • Průvodce rychlým startem
Popis produktu:Nejlepší Kindle se 7" papírově bílým displejem s rozlišením 300 ppi.Nastavitelné teplé světlo umožňuje změnit odstín obrazovky z bílé na jantarovou.Je vodotěsný (IPX8), takže můžete číst knihy ve vaně nebo u bazénu.Tenký a lehký ergonomický design s tlačítky pro otáčení stránek.Čte se jako potištěný papír s nejnovější technologií E Ink.Okamžitý přístup k milionům knih, novin a audioknih.Funguje s Audible: spárujte se sluchátky nebo reproduktory Bluetooth a plynule přepínejte mezi čtením a poslechem.Specifikace:Obrazovka - 7palcová dotyková obrazovka E-Ink Carta Úrovně šedi - 16 Nastavitelné přední světlo - Ano Počet LED diod předního světla - 25 Nastavitelné teplé světlo - Ano Rozlišení obrazovky - 1680 × 1264 pixelů Hustota pixelů - 300 ppi Vodotěsné - Ano Vodotěsnost IPX8 - testováno, aby vydrželo ponoření do 2 metrů sladké vody po dobu 60 minut Kapacita úložiště - 8 GB (uživatel má k dispozici přibližně 6 GB) / 32 GB (uživatel má k dispozici přibližně 27 GB) microSD karta - Ne Barva těla - Graphite / Champagne Gold Výdrž baterie - až šest týdnů na základě půl hodiny čtení denně s vypnutým bezdrátovým připojením a Bluetooth a nastavením světla na 13 Doba nabíjení - Méně než 3 hodiny z USB počítače nebo pomocí 5W nabíječky Hmotnost - 188 g Rozměry - 159 × 141 × 3,4-8,4 mm Wi-Fi připojení podporuje veřejné a soukromé Wi-Fi sítě nebo hotspoty, které používají standard 802.11b nebo 802.11g nebo 802.11n s podporou zabezpečení WEP, WPA a WPA2 pomocí ověřování heslem nebo Wi-Fi Protected Setup (WPS) Mobilní připojení - Ne Reproduktory - Ne Konektor pro sluchátka - Ne Připraveno pro poslech Ano; schopný přehrávat doprovodné audioknihy Audible pro elektronické knihy Kindle. Spárujte s reproduktory nebo sluchátky s podporou Bluetooth Bluetooth Ano; s podporou pro A2DP kompatibilní stereo sluchátka, reproduktory, mikrofon Funkce usnadnění Čtečka obrazovky VoiceView dostupná přes Bluetooth audio umožňuje přístup k velké většině funkcí Kindle Oasis. Kindle Oasis také zahrnuje schopnost invertovat černou a bílou, upravit velikost písma, vzhled písma, řádkování a okraje Podporované formáty - Text: Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, nechráněné MOBI, PRC nativně; HTML DOC, DOCX prostřednictvím konverze Obrázky - JPEG, GIF, PNG, BMP přes konverzi Zvuk - Zvukový formát zvuku (AAX)


Návod k obsluze Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3 2019 32 GB černá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 54 stránek, formát PDF, velikost souboru 8.28 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3 2019 32 GB černá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3 2019 32 GB černá

Technické parametry

Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3

Záruka 24 měsíců
Partnumber B07GRSK3HC
Obecné informace
Úhlopříčka displeje (palce)
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně - Úhlopříčka displeje (palce)
7
Technologie zobrazení E-Ink
Rozlišení displeje
Rozlišení displeje udává kvalitu zobrazení obsahu, jakou displej dokáže využít. Čím více pixelů (bodů), tím jemnější obraz se vám naskytne - Rozlišení displeje
1680 × 1264 bodů
Dotykový displej
Dotykový displej umožňuje uživateli ovládat obrazovku zařízení přímo dotykem bez použití funkčních kláves - Dotykový displej
ano
Procesor
Procesor neboli také centrální procesorová jednotka (CPU) je základním kamenem celého přístroje. Určuje výkon i spotřebu energie - Procesor
Freescale
Označení procesoru
Označení výkonnostní řady - Označení procesoru
NXP IMX7
Frekvence procesoru
Je uváděna v hertzech, megahertzech nebo gigahertzech (Hz, MHz, GHz) a udává hodnotu výpočtů přístroje za jednu vteřinu. Větší frekvence = vyšší výkon procesoru - Frekvence procesoru
1 000 (1 GHz) MHz
Kapacita paměti ROM (vnitřního disku) 32768 MB
Podporované textové formáty DOC, TXT, DOCX, HTML, MOBI, PRC, AZW, PDF
Podporované obrazové formáty PNG, JPG, GIF
Podporované video formáty PMP
Podporované paměťové karty / typ karty
Udává typ karty, kterou můžete v zařízení využívat k rozšíření paměti - Podporované paměťové karty / typ karty
nepodporuje
Vestavěné reproduktory Ne
Jazyk španělština, němčina, portugalština, čínština, nizozemština, angličtina
Podsvícení displeje Ano
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Bluetooth je hojně využívaná technologie přenosu dat, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi dvěma a více zařízeními - Bluetooth
Ano
3G
3G je označení pro mobilní sítě třetí generace, dnes již nevyužívané - 3G
Ne
Výstup na sluchátka
Výstup pro připojení drátových sluchátek k vašemu zařízení (např. tablet, smartphone, TV) - Výstup na sluchátka
Ne
Konektor
Konektor je označení pro fyzické rozhraní zařízení, ke kterému je možné připojit nabíjecí či datový kabel. Mezi nejvíce využívané konektory patří microUSB, univerzální USB-C a Lightning pro zařízení značky Apple.
Konektor
USB-C
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.1 cm
Výška výrobku 15.9 cm
Hloubka výrobku 0.8 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.8 cm
Výška balení 23.1 cm
Hloubka balení 1.3 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 94 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

jogurtovač Severin JG 3521...
dobrz den, zhanam manual TV LG model LN53/54 dakujem Machala...
zahradní sekačka HT-901/HT-902...
Xiaomi Redmi Note 12 5G 4GB/128GB modrá...
Alcatel 1 T 7 2023 kids...
KÁVOVAR - Philips/Saeco-S-CLASS-INCANTO DE LUXE. TYP: SUP 021YBDR. Děkuji...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Fenite zehlicka
Autor: Lucie
Přístroj na péči o pleť ETA
Dobrý den, jaký používat gel při programu lifting?...
ventilator concept VS5031
Autor: Jiří
Ventilátor stojanový Concept VS5031 černý bílý
Dobrý den, prosím Vás. Koupil jsem ventilátor Concept VS5031 a při rozbalení se mi nepodařilo z "motorové části větráku demontovat matici pro uchycení vrtule. Je na to nějaký fígl? zkoušel jsem šroubovat v obou směrech a ani vytáhnout nelze. Děkuji a přeji h...
Žádost o návod k použití v češtině
Autor: vaclav
Sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless 2
Koupil jsem sluchatka SENNHEISER MOMENTUM TRUE WIRELESS 2. Balík dorazil, ale bez českého návodu k použití.Prosím o zaslání českého návodu.Děkuji....
Návod
Autor: neznámý
Chladič vzduchu Klarstein Skyscarper Ice Smart
Dobrý den. Zaslal jsem SMS dle Vašich pokynů a návod přesto nelze stáhnout. Jak mám dál pokračovat?...
Myčka ETA
Autor: Gabriela
Myčka nádobí ETA 238290000 bílá
Objevila se mi také tato chyba : Po zapnutí jakéhokoliv mycího programu se myčka nezapne, jen pípá. Na displeji se žádná chyba nezobrazuje. Poradíte mi, prosím, co s tím? Děkuji G. Kubíková...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou