NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3 2019 8 GB černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3 2019 8 GB černá Obsah českého návodu Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3
 • Zařazení produktu: Čtečky knih Amazon
 • Značka: Amazon
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Amazon Čtečky knih

Návod k obsluze Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Amazon a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Amazon návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Amazon výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Amazon Kindle Oasis 3 2019 8 GB (s reklamou) B07F7TLZF4, černá


Čtečka knih Amazon Kindle Oasis 3 se chlubí velkým 7palcovým displejem s rozlišením 300 ppi a technologií elektronického inkoustu E-ink, která připomíná opravdové potištěné stránky a je méně namáhavá pro oči. Díky 8GB paměti do ní můžete nahrát tisíce knih nebo až 35 audioknih a užívat si prožitek ze čtení, jako byste drželi v ruce skutečnou tištěnou knihu.

Příběhy za každého světla


Tento model umožňuje čtení za každého světla. Teplotu podsvícení obrazovky navíc můžete nastavit podle svých potřeb. Pokud si ale nechcete s ničím dělat starosti, můžete nastavit čas, kdy se teplota osvětlení automaticky změní. Kindle Oasis má navíc adaptivní přední světlo, které se automaticky přizpůsobuje okolním podmínkám. 

Klíčové vlastnosti:


 • Obrazovka s dostatečným rozlišením pro skvělý zážitek
 • Uložíte do ní tisíce knih nebo několik desítek audioknih
 • Možnost nastavení teploty světla a vlastností písma
 • Díky voděodolnému provedení je vhodná na cesty
 • Možnost připojení bezdrátových Bluetooth sluchátek
 • Přehledná domovská stránka i knihovna
 • Komfortní obsluha pomocí praktických tlačítek
 • Na jedno nabití vydrží až 6 týdnů čtení

 
Díky vodotěsnému provedení si tuto knihu můžete vzít na pláž i do vany.
 

Můžete číst kdekoliv


Už jste si někdy přinesli z pláže knížku s od vlhkosti zvlněnými stránkami a zapadanými zrnky písku? Pak jistě oceníte, že se čtečkou Kindle se můžete této zkušenosti vyhnout. Se stupněm odolnosti IPX8 totiž odolá nejen dešti, ale i pádu do vany, bazénu nebo moře. Odteď si tak svá oblíbená literární díla můžete brát všude s sebou. 

Dopřejte si knihy na míru


Už vás nebude trápit, že je písmo moc malé. Jeho velikost i tloušťku si totiž můžete upravit potřeb. Pro ještě lepší prožitek má čtečka zabudované vlastní exkluzivní fonty. Technologie Whispersync vám umožní jednoduše přepínat mezi čtením a posloucháním mluveného slova v aplikaci. 

Můžete poslouchat i audioknihy


S podporou Wi-Fi a Bluetooth budete mít k dispozici ještě více možností. Mimo jiné můžete poslouchat audioknihy, které si prostřednictvím Bluetooth pustíte do bezdrátových sluchátek. 

Vaše soukromá knihovna i knihkupectví


Poslední softwarové aktualizace s sebou přinesly jednoduchý přístup k nastavení a spodní navigaci, jejímž prostřednictvím se dostanete do knihovny. V té si pak můžete prohlížet oblíbené knihy nebo hledat nová díla na základě doporučení. Jistě oceníte také praktické uspořádání podle kategorie a žánru pro přehlednější nakupování nových literárních děl. 

Snadné ovládání


Jistě oceníte ergonomický design s praktickými tlačítky pro otáčení stránek, která jsou umístěna přesně na dosah prstu. Změnila se orientace stránky z výšky na šířku? Žádný problém, změna otočení je automatická podle toho, v jaké poloze zařízení držíte. 

6 týdnů čtení


Baterie vydrží na jedno nabití až 6 týdnů provozu (při 30minutovém čtení denně s vypnutým Bluetooth). Opětovné nabití trvá zhruba 3 hodiny. 

Obsah balení:


 • Kindle Oasis
 • USB 2.0 nabíjecí kabel
 • Průvodce rychlým startem
Popis produktu:Nejlepší Kindle se 7" papírově bílým displejem s rozlišením 300 ppi.Nastavitelné teplé světlo umožňuje změnit odstín obrazovky z bílé na jantarovou.Je vodotěsný (IPX8), takže můžete číst knihy ve vaně nebo u bazénu.Tenký a lehký ergonomický design s tlačítky pro otáčení stránek.Čte se jako potištěný papír s nejnovější technologií E Ink.Okamžitý přístup k milionům knih, novin a audioknih.Funguje s Audible: spárujte se sluchátky nebo reproduktory Bluetooth a plynule přepínejte mezi čtením a poslechem.Specifikace:Obrazovka - 7palcová dotyková obrazovka E-Ink Carta Úrovně šedi - 16 Nastavitelné přední světlo - Ano Počet LED diod předního světla - 25 Nastavitelné teplé světlo - Ano Rozlišení obrazovky - 1680 × 1264 pixelů Hustota pixelů - 300 ppi Vodotěsné - Ano Vodotěsnost IPX8 - testováno, aby vydrželo ponoření do 2 metrů sladké vody po dobu 60 minut Kapacita úložiště - 8 GB (uživatel má k dispozici přibližně 6 GB) / 32 GB (uživatel má k dispozici přibližně 27 GB) microSD karta - Ne Barva těla - Graphite / Champagne Gold Výdrž baterie - až šest týdnů na základě půl hodiny čtení denně s vypnutým bezdrátovým připojením a Bluetooth a nastavením světla na 13 Doba nabíjení - Méně než 3 hodiny z USB počítače nebo pomocí 5W nabíječky Hmotnost - 188 g Rozměry - 159 × 141 × 3,4-8,4 mm Wi-Fi připojení podporuje veřejné a soukromé Wi-Fi sítě nebo hotspoty, které používají standard 802.11b nebo 802.11g nebo 802.11n s podporou zabezpečení WEP, WPA a WPA2 pomocí ověřování heslem nebo Wi-Fi Protected Setup (WPS) Mobilní připojení - Ne Reproduktory - Ne Konektor pro sluchátka - Ne Připraveno pro poslech Ano; schopný přehrávat doprovodné audioknihy Audible pro elektronické knihy Kindle. Spárujte s reproduktory nebo sluchátky s podporou Bluetooth Bluetooth Ano; s podporou pro A2DP kompatibilní stereo sluchátka, reproduktory, mikrofon Funkce usnadnění Čtečka obrazovky VoiceView dostupná přes Bluetooth audio umožňuje přístup k velké většině funkcí Kindle Oasis. Kindle Oasis také zahrnuje schopnost invertovat černou a bílou, upravit velikost písma, vzhled písma, řádkování a okraje Podporované formáty - Text: Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, nechráněné MOBI, PRC nativně; HTML DOC, DOCX prostřednictvím konverze Obrázky - JPEG, GIF, PNG, BMP přes konverzi Zvuk - Zvukový formát zvuku (AAX)


Návod k obsluze Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3 2019 8 GB černá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 54 stránek, formát PDF, velikost souboru 8.28 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3 2019 8 GB černá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3 2019 8 GB černá

Technické parametry

Čtečka e-knih Amazon Kindle Oasis 3

Záruka 24 měsíců
Partnumber B07F7TLZF4
Obecné informace
Úhlopříčka displeje (palce)
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně - Úhlopříčka displeje (palce)
7
Technologie zobrazení E-Ink
Rozlišení displeje
Rozlišení displeje udává kvalitu zobrazení obsahu, jakou displej dokáže využít. Čím více pixelů (bodů), tím jemnější obraz se vám naskytne - Rozlišení displeje
1680 × 1264 bodů
Dotykový displej
Dotykový displej umožňuje uživateli ovládat obrazovku zařízení přímo dotykem bez použití funkčních kláves - Dotykový displej
ano
Procesor
Procesor neboli také centrální procesorová jednotka (CPU) je základním kamenem celého přístroje. Určuje výkon i spotřebu energie - Procesor
Freescale
Označení procesoru
Označení výkonnostní řady - Označení procesoru
NXP IMX7
Frekvence procesoru
Je uváděna v hertzech, megahertzech nebo gigahertzech (Hz, MHz, GHz) a udává hodnotu výpočtů přístroje za jednu vteřinu. Větší frekvence = vyšší výkon procesoru - Frekvence procesoru
1 000 (1 GHz) MHz
Kapacita paměti ROM (vnitřního disku) 8192 MB
Podporované textové formáty DOC, TXT, DOCX, HTML, MOBI, PRC, AZW, PDF
Podporované obrazové formáty PNG, JPG, GIF
Podporované video formáty PMP
Podporované paměťové karty / typ karty
Udává typ karty, kterou můžete v zařízení využívat k rozšíření paměti - Podporované paměťové karty / typ karty
nepodporuje
Vestavěné reproduktory Ne
Jazyk portugalština, čínština, nizozemština, španělština, němčina, angličtina
Podsvícení displeje Ano
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Bluetooth je hojně využívaná technologie přenosu dat, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi dvěma a více zařízeními - Bluetooth
Ano
3G
3G je označení pro mobilní sítě třetí generace, dnes již nevyužívané - 3G
Ne
Výstup na sluchátka
Výstup pro připojení drátových sluchátek k vašemu zařízení (např. tablet, smartphone, TV) - Výstup na sluchátka
Ne
Konektor
Konektor je označení pro fyzické rozhraní zařízení, ke kterému je možné připojit nabíjecí či datový kabel. Mezi nejvíce využívané konektory patří microUSB, univerzální USB-C a Lightning pro zařízení značky Apple.
Konektor
USB-C
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.1 cm
Výška výrobku 15.9 cm
Hloubka výrobku 0.8 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.7 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 15.1 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 93 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Pračka Candy Holiday 80 formula inox ...
Alarm Tesla SecureQ i7...
HUAWEI Y6p...
Kamera do auta Lamax T10...
Gritzner 4222...
Huawei AF30-1...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Funkčnost Bluetooth - spárování se sluchátky Audio-Technica ATH-CKS50TW
Autor: Josef
Přenosný digitální přehrávač Shanling M6 černý
Zdravím, bojuji s přehrávačem Shanling M6 PRO, nedaří se mi zprovoznit shora uvedená sluchátka. Mám je v Shanlingu vyhledané a následně spárované (ale trvalo to docela dlouho, opakovaně spouštěno), bohužel zvuk "0". Na telefonu vše proběhlo OK a spárování v...
Napájení
Autor: neznámý
Vysílačky Cobra AM 1035
Určitě se používají k napájení články typu AAA? Řekl bych, že AA....
Hue hdmi sync box
Autor: Lukáš
Philips Hue HDMI Sync Box
Dobrý den, nedaří se mi propojit přes Bluetooth hdmi sync box. V nastavení telefonu ho vyhledám a dokážu spárovat, ale když spustím vyhledávání přes aplikaci hue, tak to nenajde žádné zařízení přitom postupuju dle instrukcí aplikace. Děkuji za odpověď. ...
o meu pece nao tem imagem.
Autor: neznámý
PC mini Umax U-Box N41
tentei por um outro sistema linux, fui na activaçao do chipset tirei a opçao windows e coloquei linux de seguida apertei no F4 salvou e saiu quando ligou ficou sem imagem na tela. ...
Prepojenie do MESH
Autor: neznámý
Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G
Dobrý deň, pre vytvorenie MESH siete sa jednotlivé boxy pripájajú výlučne prostredníctvom WiFi, alebo je možné pre vyššiu stabilitu siete každý box pripojiť ETH káblom priamo do portov routera ISP?...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou