NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Čtečka e-knih Amazon Kindle Scribe 2022

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Čtečka e-knih Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB - se standardním perem šedá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Čtečka e-knih Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB - se standardním perem šedá Obsah českého návodu Čtečka e-knih Amazon Kindle Scribe 2022
 • Zařazení produktu: Čtečky knih Amazon
 • Značka: Amazon
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Amazon Čtečky knih

Návod k obsluze Čtečka e-knih Amazon Kindle Scribe 2022 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Amazon a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Amazon návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Amazon výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB + standardní pero (B09BS5XWNS), šedá 


Čtečka knih Kindle Scribe 2022 s jedinečně rozměrným 10,2palcovvým dotykovým displejem a technologií E-ink ve vás vyvolá pocit jako byste četli skutečnou tištěnou knihu. Nesvítivé provedení s rozlišením 300 ppi je velmi šetrné k očím a – stejně jako skutečná kniha – neodráží žádné paprsky, takže můžete číst i na přímém slunci.

Zapisujte si své myšlenky


Velký displej doslova vyzývá ke kreslení a psaní. Proto je součástí balení také pero, s jehož pomocí můžete vytvářet elektronické poznámky a nákresy. I v tomto případě vám bude připadat, že píšete opravdovou tužkou na skutečný papír, neboť pero při psaní vydává příjemný zvuk a dokonale padne do ruky.
Díky 16GB kapacitě paměti do čtečky uložíte tisíce knih nebo desítky audioknih, které tak můžete mít neustále u sebe, aby se výrazně zvýšila hmotnost vaší tašky nebo batohu. 

Klíčové vlastnosti:


 • Nadstandardně velký displej umožňuje pohodlné čtení i psaní
 • Elektronický inkoust zanechává dojem skutečného papíru
 • Základní pero umožňuje psaní poznámek a kreslení
 • Velká kapacita pojme tisíce knih i audioknihy
 • Nastavení teploty displeje a vlastností textu šetří vaše oči
 • Magnetické upevnění pera předchází jeho ztracení
 • Přehledné psaní do sešitů a procházení poznámek dle souborů
 • Jednoduché sdílení vámi zpracovaných dokumentů

 
Díky elektronickému peru budete mít vždycky po ruce praktický poznámkový blok. 
 

Čtěte za každého světla


Tento model má přední nasvícení, které umožňuje čtení za jakýchkoliv světelných podmínek. Lze také nastavit teplotu barvy displeje, kterou si tak můžete upravit podle svých potřeb. Díky tomu je zařízení šetrné k očím stejně jako skutečné knihy. 

Přizpůsobte si vlastnosti textu


Odteď už nemusíte řešit, zda je písmo příliš malé nebo těžko čitelné. Jeho velikost i jiné vlastnosti totiž jednoduše přizpůsobíte svým požadavkům. 

Tužka stále po ruce


Magnetické upevnění se postará, abyste měli pero stále po ruce. Navíc nehrozí, že byste jej někdy jen tak vytrousili nebo se ztratilo na dně batohu. Pro použití jej není potřeba nijak nabíjet. Stačí ho vzít do ruky a začít kreslit nebo psát. 

Procházejte své poznámky


Po umístění "lepíků" na stránku knihy se nemusíte bát, že by se vaše myšlenky jednou provždy ztratily. Všechny poznámky se totiž ukládají podle knihy, takže je po dočtení můžete opětovně procházet nebo si je dokonce vyexportovat prostřednictvím e-mailu. 

Široká nabídka možností


K dispozici budete mít nastavení vlastností pera, které tak lze využít více způsoby. Najdete mezi nimi například inkoustové pero, jež zanechává nádherný kaligrafický efekt. Na kreslení a rychlé skeče lze použít tužku. 

Snadná organizace


Prostřednictvím funkce laso můžete své poznámky označit a následně zmenšit, přesunout i kopírovat. 

Využijete ji k práci


Potřebujete projít spoustu pracovních dokumentů nebo prezentací? Dokumenty můžete bezpečně přenést z počítače do čtečky Kindle Scribe. Ideální na vytahování poznámek z vědeckých prací nebo nácvik prezentace. 

Sdílejte své sešity


Vytvářejte ručně psané sešity, které můžete posléze sdílet s kolegy či spolužáky. Nebo si je pošlete e-mailem a použijte své poznámky či nákresy třeba v prezentaci. Jejich hlavní výhodou je, že vám místo několika sešitů stačí jedno jediné lehké zařízení. 

Se stohy papíru se můžete rozloučit


Odteď budou vaše poznámky přehledně zorganizované a snadno dostupné. K dispozici budete mít spoustu nastavení papíru od linkovaného po plánovače a to-do listy. Jednotlivé dokumenty můžete ukládat do složek, kde je vždy najdete, aniž byste se museli probírat spoustou papírů v šuplíku. Díky funkci náhledu si můžete zobrazit i několik stran současně. Ušetříte si také místo v domácnosti a spoustu stromů. 

Měsíce čtení na jedno nabití


Integrovaná baterie vydrží na jedno nabití až 12 týdnů čtení – délka se liší v závislosti na době čtení a použitých funkcích. Můžete se proto naplno ponořit do příběhu či práce, aniž byste museli každou chvíli hledat volnou zásuvku. 

Světová knihovna na dosah ruky


Se čtečkou Kindle budete mít k dispozici obchod s více než 13 miliony tituly. Pokud si pořídíte předplatné Kindle Unlimited, získáte neomezený přístup k milionům komiksů, audioknih, předplatných časopisů, a samozřejmě i literatury. 

Praktické obaly


Tenké a přesné kryty byly vyrobeny speciálně pro Kindle Scribe. Jejich hlavní výhodou je, že je můžete složit a vytvořit si stojánek pro pohodlné čtení. Když zaklapnete přední stranu, čtečka se automaticky přepne do režimu spánku, při otevření se pak zase probudí. Obal není součástí balení. 

Obsah balení:


 • Kindle Scribe
 • Základní pero
 • Nabíjecí kabel USB-C
 • 5 náhradních hrotů
 • Nástroj na výměnu hrotů
Popis produktu:Čtěte a pište stejně přirozeně jako na papír – obsahuje jako první na světě 10,2" 300 ppi neoslňující papírově bílý displej a obsahuje základní pero.Dělejte si poznámky do titulů – ručně pište myšlenky na lepicí papírky ve své oblíbené knize pomocí přiloženého základního pera. Poznámky jsou automaticky uspořádány podle knih na jednom místě, takže je můžete procházet, kontrolovat a exportovat e-mailem.Vytvářejte poznámkové bloky, deníky a seznamy – pomocí čtyř typů štětců můžete psát a skicovat na přiložené šablony, jako je linkovaný papír, mřížkový papír, kontrolní seznamy a další.Prohlížejte si dokumenty a dělejte si poznámky digitálně – k importu dokumentů použijte aplikaci Kindle nebo webový prohlížeč pro stolní počítače. Prohlížejte a označujte soubory PDF nebo vytvářejte rychlé poznámky v aplikaci Microsoft Word a dalších kompatibilních dokumentech. Export dokumentů a poznámek prostřednictvím e-mailu.Již brzy: Kindle Scribe poskytuje pravidelné bezplatné aktualizace softwaru, které obsahují nové funkce. V nadcházejících měsících přidá Kindle Scribe nástroje pro výběr lasa, vylepšenou organizaci a navigaci notebooků a možnost odesílat dokumenty do Kindle Scribe přímo z aplikace Microsoft Word (vyžaduje předplatné Microsoft 365).Čtěte a pište pohodlně ve dne i v noci – ať už se ponoříte do populárně naučné knihy nebo recenzujete dokument, Kindle Scribe má velký displej s vysokým rozlišením, nastavitelné teplé světlo, automatické nastavení předního světla a větší velikosti písma. personalizované zkušenosti.Delší čtení a zápis – Jedno nabití přes USB-C zajistí měsíce čtení a týdny zápisu a základní pero se nemusí nikdy nabíjet.Můžete psát přímo na stránku do PDF dokumentů importovaných přes Send to Kindle. Kindle Scribe v současné době nepodporuje zápis přímo na stránku v dokumentech PDF načtených přes USB-C nebo dříve odeslaných do vaší knihovny před 11. 11. 2022.Displej - 10,2 palce Hustota pixelů - 300 ppi Dotyková obrazovka - Ano Přední světlo - Ano, 35 LED Teplé světlo - Ano Podpora stylusu - Ano Ručně psané označení dokumentu - Ano Úložný prostor - 16, 32, 64 GB microSD karta - Ne Reproduktory - Ne Konektor pro sluchátka 3,5 mm - Ne USB-C port - Ano Tmavý režim - Ano Připravenost pro Audible - Ano Bezdrátové nabíjení - Ne Životnost baterie - Až 12 týdnů Mobilní připojení - Ne Voděodolný - Ne Ekologický - Ano Barvy - Šedý Hmotnost - 433 g Rozměry - 230 × 196 × 5,8 mm


Návod k obsluze Čtečka e-knih Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB - se standardním perem šedá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 43 stránek, formát PDF, velikost souboru 62.52 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Čtečka e-knih Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB - se standardním perem šedá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Čtečka e-knih Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB - se standardním perem šedá

Technické parametry

Čtečka e-knih Amazon Kindle Scribe 2022

Záruka 24 měsíců
Partnumber B09BS5XWNS
Obecné informace
Úhlopříčka displeje (palce)
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně - Úhlopříčka displeje (palce)
10,2
Technologie zobrazení E-Ink
Rozlišení displeje
Rozlišení displeje udává kvalitu zobrazení obsahu, jakou displej dokáže využít. Čím více pixelů (bodů), tím jemnější obraz se vám naskytne - Rozlišení displeje
2480 x 1860 bodů
Dotykový displej
Dotykový displej umožňuje uživateli ovládat obrazovku zařízení přímo dotykem bez použití funkčních kláves - Dotykový displej
ano
Procesor
Procesor neboli také centrální procesorová jednotka (CPU) je základním kamenem celého přístroje. Určuje výkon i spotřebu energie - Procesor
Mediatek
Označení procesoru
Označení výkonnostní řady - Označení procesoru
MT8113
Frekvence procesoru
Je uváděna v hertzech, megahertzech nebo gigahertzech (Hz, MHz, GHz) a udává hodnotu výpočtů přístroje za jednu vteřinu. Větší frekvence = vyšší výkon procesoru - Frekvence procesoru
1 000 (1 GHz) MHz
Kapacita paměti ROM (vnitřního disku) 16384 MB
Podporované textové formáty DOC, TXT, DOCX, HTML, MOBI, PRC, AZW, PDF
Podporované obrazové formáty PNG, JPG, GIF
Podporované video formáty PMP
Podporované paměťové karty / typ karty
Udává typ karty, kterou můžete v zařízení využívat k rozšíření paměti - Podporované paměťové karty / typ karty
nepodporuje
Vestavěné reproduktory Ne
Jazyk portugalština, čínština, nizozemština, španělština, němčina, angličtina
Podsvícení displeje Ano
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Bluetooth je hojně využívaná technologie přenosu dat, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi dvěma a více zařízeními - Bluetooth
Ano
3G
3G je označení pro mobilní sítě třetí generace, dnes již nevyužívané - 3G
Ne
Výstup na sluchátka
Výstup pro připojení drátových sluchátek k vašemu zařízení (např. tablet, smartphone, TV) - Výstup na sluchátka
Ne
Konektor
Konektor je označení pro fyzické rozhraní zařízení, ke kterému je možné připojit nabíjecí či datový kabel. Mezi nejvíce využívané konektory patří microUSB, univerzální USB-C a Lightning pro zařízení značky Apple.
Konektor
USB-C
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 19.6 cm
Výška výrobku 23.0 cm
Hloubka výrobku 0.6 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 29.9 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 20.4 cm
Hmotnost balení 0.7 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 95 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

36V LI-ION BRUSH CUTTER ht-901/ht-902...
USB mosquito Killer elktronický odpuzovač hmyzu 365 nanometer mosquito contr...
Klarstein Skyscraper Frost 10035819...
immax stříbrné 09034 chytré hodinky...
Český návod k obsluze. Krovinořez Hecht 145 ...
LG Direct Drive 8kg (Steam)...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Oranžová kontrolka
Autor: Šárka
Espresso Sencor SES 4040BK černé
Dobrý den,také nám stále bliká oranžová kontrolka.....co s tím? Děkuji ...
Blikajíci senzor kohoutku na display?
Autor: neznámý
Americká lednice Gorenje Superior NRS9182VX1
Dobrý den, na displeji lednice problikává senzor kohoutku, co to prosím znamená? Dekuji...
Dotaz
Autor: Ladislav
Autokamera TrueCam A7S černá
Když nastartuji, tak se kamera zapne a nahrává. To ale trvá asi jen 1 minutu, potom mi obraz zmizí a kamera již nenahrává. Předpokládám, že bude chyba u mě v nastavení, ale nevím jak to vyřešit. děkuji za reakci...
Primární levé tlačítko
Autor: Barbora
Myš Marvo G942 černá
Dobrý den, omylem jsem nastavili levé tlačítko jako primární (na myši, v nastavení v pc je vše v pořádku), mohli byste nám poradit jak to nastavit zpět, aby pravé tlačítko bylo primární. Předem mnohokrát děkujeme za pomoc. ...
Zavady
Autor: Lenka
Indukční sporák Gorenje EIT6355XPD nerez
Dobrý den prosím o radu dnes mi přestala fungovat trouba u indukčního sporáku. Varné desky jdou ,ale trouba hlásí Loc..... Děkuji za odpověď....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou