NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Datové uložiště Asustor AS3102T černé

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Datové uložiště Asustor AS3102T černé

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Datové uložiště Asustor AS3102T černé Obsah českého návodu Datové uložiště Asustor AS3102T černé
 • Zařazení produktu: Datové uložiště (NAS) Asustor
 • Značka: Asustor
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Asustor Datové uložiště (NAS)

Datové uložiště Asustor AS3102T černé Datové uložiště Asustor AS3102T černé Datové uložiště Asustor AS3102T černé Datové uložiště Asustor AS3102T černé Datové uložiště Asustor AS3102T černé
Návod k obsluze Datové uložiště Asustor AS3102T černé obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Asustor a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Asustor návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Asustor výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Asustor AS3102T, černá


Mějte svá data pod kontrolou. S moderním NAS serverem Asustor AS3102T je můžete mít všechna na jednom místě, a přitom v perfektním bezpečí. Kdykoliv se k nim navíc můžete vracet, a to z kteréhokoliv zařízení připojeného k vaší domácí či firemní síti. Máte s ním zkrátka jedinečnou možnost vytvořit si špičkovou platformu pro ukládání dat, která bude spolehlivě sloužit všem uživatelům vaší sítě. Ať už půjde o členy vaší rodiny, anebo zaměstnance vaší firmy, v každém případě vám tento přístroj ušetří spoustu starostí.
Spolehnout se můžete na perfektní výkon, snadné použití a hlavně nadstandardní prostor pro ukládání virtuálních dat. Kromě toho vás ale zařízení potěší i svým elegantním designem, na němž vyniká zejména luxusně zpracovaný povrch šasi, vyvedený v diamantovém stylu. Přístroj se tak může stát nejen vaším šikovným pomocníkem, ale i zajímavou ozdobou vašeho obývacího pokoje či kanceláře. Servery se obvykle umisťují někam, kde nebudou vidět. Tenhle si ale můžete vystavit jako parádní dekoraci.
Instalace serveru nevyžaduje použití žádného nářadí. Vše tak bez problému zvládnete i bez pomoci odborníka.
Data, data, data. Od teď můžete mít všechna v bezpečí na jednom místě.

Poskytne vám dostatek prostoru


Konečně jste našli zařízení, které vám zprostředkuje dostatek místa na veškerá data. Na fotky, videa, filmy, textové soubory, software i všechno ostatní. Do zařízení můžete vložit 2 SATA disky, čímž získáte kapacitu až 28 TB. Kromě toho ale můžete využít i celou řadu rozšiřujících jednotek, s nimiž získáte úložný prostor o kapacitě až 196 TB.


 


Výkonný i rychlý


Tento NAS server se pyšní špičkovým výkonem, který mu zajišťuje vyspělý 2jádrový procesor Intel Celeron Braswell2GB duální pamětí. Tyto komponenty jsou zárukou rychlosti čtení přes 110 MB/s a zápisu více než 112 MB/s.


 


Poznejte video ve 4K kvalitě


Datové úložiště Asustor AS3102T dokáže díky svému vysokému výkonu plynule přehrávat 4K video. Disponuje přitom vestavěným HDMI portem, jehož prostřednictvím jej můžete snadno připojit ke své televizi. Otevírá se vám tak brána k audiovizuálním zážitkům, o nichž se vám dosud ani nesnilo.
K přístroji navíc můžete připojit i zesilovač a užít si dokonalý prostorový zvuk.


 


Mechanismus hardwarového šifrování


O bezpečnost všech dat, která si na server uložíte, se postará moderní systém hardwarového šifrování AES-256. Díky němu se nemusíte obávat ani o ta nejcitlivější data. Všechna jsou totiž v bezpečí, a to dokonce i v případě odcizení či ztráty.Nadčasový styl
Tyto přístroje řady AS1002T nově definují estetiku NAS. Stylový kryt ve stylu diamantu udělá z NASu elegantní doplněk každému prostoru.Mimořádně tichý chod
Zařízení řady AS10 produkují hluk pouze 19 decibelů v pohotovostním režimu, což odpovídá téměř neslyšitelnému zvuku padajícího špendlíku. Během provozu systému je úroveň hluku pouze 32 decibelů, což umožňuje zařízení řady AS10 hladce a pohodlně integrovat do jakéhokoli prostředí.

Prémiový výkon v kompaktním balení
Zařízení řady AS10 jsou vybavena dvoujádrovými procesory, Gigabit Ethernet rozhraním a přicházejí s Asustor operačním systémem ADM. Poskytují rychlost čtení přes 110 MB / s a zápisu více než 96 MB / s, což nově definuje poměr ceny a výkonu v tomto segmentu NAS serverů.

Úspora energie šetří peníze
NAS servery ASUSTOR jsou navrženy a vyvinuty jako ekologicky šetrné produkty. Při používání naše zařízení spotřebují mnohem méně energie než průměrný počítače nebo server. Navíc naše funkce pokročilého řízení výkonu vám umožní efektivněji spravovat vaše NAS zařízení a pevné disky. To snižuje váš účet za elektřinu a prodlužuje životnost vašich pevných disků. Zatímco v režimu spánku disku AS1002T spotřebuje pouze 7,47 W energie, za normálních provozních podmínek je to stále pouze 13,7 W spotřebované energie.

Hardwarová instalace bez nástrojů
Posuvný design krytu a ruční šrouby umožňují snadnou instalaci a nastavení bez jakýchkoliv dodatečných nástrojů během několika minut.

Softwarová instalace bez PC
Mobilní instalace s AiMaster zabere pouze tři kroky! Vyhledání NAS, inicializace systému a instalace, správa napájení, aktualizace firmwaru ADM, informace o systému a další jsou všechny dostupné z pohodlí vašeho mobilního zařízení kdykoliv.

Přístup pro více uživatelů pro více platforem
AS3102 / 4T zajišťuje bezproblémový přístup více uživatelů přes platformy, což vám umožní snadno připojit k NAS z Windows, Mac OS X nebo unixových operačních systémů bez ohledu na to,zda používáte PC, notebook, tablet nebo chytrý telefon.

Komplexní řešení zálohování
Zařízení řady AS3202/ 4T poskytují celou řadu možností zálohování a jsou připojeny k různým službám veřejného cloudového ukládání včetně Amazon S3, ASUS WebStorage, Dropbox, Google Drive, onedrive, Box.net, HIDRIVE, Ralus, WonderBox, xCloud a CrashPlan.

Můžete také použít FTP Explorer, USB externí pevné disky a místní zálohování k zajištění bezpečného zálohovvání vašich dat. Nezáleží na tom, zda používáte Windows, Mac nebo Linux, ASUSTOR poskytuje správné nástroje pro vaše zálohovací potřeby.

App Central
Využijte neomezený potenciál ASUSTOR NAS. Aplikace, které jsou předinstalovány v každé zařízení ASUSTOR NAS, jsou jen začátek. Pohodlně můžete procházet a stahovat všechny aplikace, které vyhovují vašemu zájmu z centra aplikací. Ať už vaše zájmy leží v oblasti obchodu, webových stránek o stavebnictví nebo dokonce digitální domácí zábavy, App Central má pro vás řešení. S více než 200 unikátními aplikacemi vám centrum aplikací nabízí nekonečnou škálu aplikací, které budete potřebovat k uspokojení svých potřeb digitálního životního stylu. Prozkoumejte neomezený potenciál zařízení ASUSTOR NAS při vytváření personalizovaných zařízení NAS.

Ideální multimediální server
Servery řady AS10 mají vestavěný matematický koprocesor schopný rychle zpracovávat velké množství miniatur a náhledů fotografií, což vám umožní okamžitě kdykoliv přenášet a prohlížet své fotografie. Bohatá škála multimediálních serverových aplikací umožní bez problémů streamovat multimediální obsah ve vysokém rozlišení na zařízeních, jako jsou UPnP / DLNA přehrávače, webové prohlížeče na počítači, tablety a smartphony.

Vaše vlastní kino: LooksGood
LooksGood vám umožní procházet všechen multimediální obsah na zařízeních řady AS10 vytvořením specializované multimediální databáze. Můžete také naplánovat digitální televizní záznamy, coý zajistí, že nikdy nezmeškáte své oblíbené pořady. Použijte Aivideos pro procházení sbírky videí na vašem NAS. Už žádné čekání na stažení ! Stačí klepnout na video a začněte streamovatve vysokém rozlišení 1080p do svého mobilního zařízení!

achyťte své oblíbené vzpomínky s Photo Gallery
Nezapomenutelné prázdniny, oslavy, svatby, promoce a další. Fotogalerie vám pomáhá organizovat vaše fotografie a videa ze všech těch magických okamžiků ve vašem životě. Album je tvořen 5-ti náhledy, které umožňují zobrazit jeho obsah jedním rychlým pohledem. Sdílení jedním kliknutím na sociální média vám umožní okamžité sdílení fotografií s přáteli a rodinou, zatímco AiFoto mobilní aplikace poskytuje okamžité zálohování veškerých fotografií, které používáte.

Music Box SoundsGood
SoundsGood je webový hudební přehrávač, který umí přehrávat veškerou hudbu uloženou na NAS přes internet. Nyní můžete přistupovat k hudbě odkudkoliv a dokonce sdílet svou hudební sbírku s rodinou a přáteli. Se SoundsGood může každý uživatel mít svoji vlastní osobní hudební sbírku a seznamy skladeb. Můžete také streamovat hudbu přímo z NAS do svého mobilního zařízení po instalaci aplikace AiMusic.

iTunes Server, Veškerá vaše hudba. Kdekoliv.
Stále ukládáte sbírky hudby a filmů na různých počítačích? Vyčerpáváte místo na disku? Server iTunes je to, co budete potřebovat. Nyní můžete ukládat veškerou svou hudbu a filmy na vašem ASUSTOR NAS a nechat je streaovat k libovolnému počítači Mac nebo Windows v rámci lokální sítě. AirPlay, iOS dálkové párování a seznamy skladeb jsou podporovány.

Připojte zesilovač
iTunes Server také spolupracuje se zesilovačem vašeho domácího zvukového systému. Použijte HDMI port NASu pro připojení ke svému zesilovači a v mžiku budete mít digitální stereo systém připraven se všemi oblíbenými skladbami. Kromě toho můžete využít iOS remote aplikaci a proměnit jakékoli zařízení se systémem iOS na dálkové ovládání pro vaši hudbu.

Hi-Res přehrávač pro vaše DSD audio
ASUSTOR i nadále chce být na čele průmyslu a je jedinou značkou na světě, která podporuje 11,2 MHz zvukový výstup s vysokým rozlišením. Aplikace Hi-Res Player v kombinaci s ASUSTOR NAS s vysoce výkonným DSD překódováním poskytuje úchvatný zážitek z poslechu, který vám umožní slyšet jemné detaily a plný dynamický rozsah vaší oblíbené hudby, jako byste byli na živém vystoupení. Hi-Res Player také umožňuje vytvořit složku pro sdílení hudby a podělit se o své hudební sbírky s rodinou a přáteli.

Inteligentní Download Center
ASUSTOR NAS nabízí vestavěný vyhledávač a více inteligentní funkce stahování, která vám umožní snadno najít položky, které potřebujete. Nastavte stahované položky při procházení webu. Správujte úlohy stahování z telefonu na cestách. Používejte váš NAS pro všechny vaše potřeby stahování, které ještě nikdy nebylo tak snadné.

Komplexní kamerový systém
Máte obavy nechat při odchodu svůj domov bez dozoru? Dávejte pozor na nejdůležitějších věcí s dohledovým centrem se 4 volnými kamerovými kanály a snadnou a rychlou instalací v 5 krocích, který vám pomůže váš monitorovací systém nastavit během několika okamžiků.

Technické specifikace:

 • CPU: Marvell ARMADA-385 1GHz (Dual-Core) Processor
 • Hardware encryption engine integrated
 • Paměť: 512MB DDR3
 • Paměť rozšiřitelná až na: bez možnosti rozšíření
 • Flash paměti: 16MB Flash
 • HDD: 2 x SATA3 6Gb/s; 3.5" HDD
 • Maximální interní hrubá kapacita: 28 TB (14 TB HDD X 2, Kapacita se může lišit podle typu RAID)
 • Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou: 10
 • Maximální hrubá kapacita s rozšiřovacími jednotkami : 140 TB (14 TB HDD X 10, Kapacita se může lišit podle typu RAID)
 • Maximum Single Volume Size: 16TB
 • Rozšíření: USB 3.0 x 2
 • Síť: Gigabit Ethernet x 1
 • Výstup: N/A
 • Ventilátor: 70mm x 1
 • Jednotka/adaptér zdroje energie: 65W x1
 • Vstupní napětí: 100V to 240V AC
 • Certifikace: FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK
 • Rozměry: 165(H) x 102(W) x 218(D) mm
 • Hmotnost: 0.99 kg

Obsah balení:

 • AS1002T
 • Instalační příručka
 • Napájecí kabel x1
 • AC napájecí adaptér x1
 • RJ-45 LAN kabel (Cat 5e) x1
 • Palec Šroubek (for 3.5" HDD) x8


Návod k obsluze Datové uložiště Asustor AS3102T černé

Stažení PDF návodu k obsluze pro Datové uložiště Asustor AS3102T černé není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Datové uložiště Asustor AS3102T černé

Záruka 24 měsíců
Partnumber AS3102T
Další parametry
Pozice pro disky
Určuje počet pozic, do kterých je možné instalovat další interní pevné disky. Čím více pozic, tím větší kapacitu datového úložiště lze získat, případně využívat větší prostor pro duplikování / zrcadlení / zálohování dat v rámci datového úložiště - Pozice pro disky
2 ks
Formát disků 3,5"
Podpora IP kamer Ano
Osazený disky
Mnoho datových úložišť je už v základu osazena pevným diskem s uvedenou kapacitou - Osazený disky
bez disků
Režim RAID RAID 0, RAID 1, JBOD
Frekvence procesoru 1000 MHz
Velikost paměti RAM
Paměť RAM je možné dlouze popisovat.
Jedná se o paměťové moduly, uvnitř počítače, které spuštějí Váš počítač.
V tomto případě platí, že čím vyšší je paměť RAM, tím jsou rychleji a svižněji spouštěny aplikace ve vašem PC.
Paměti se dají ve většině případů rozšiřovat - Velikost paměti RAM
512MB
DLNA
DLNA slouží ke sdílení multimédií v domácí síti. Můžete tak přehrávat film uložený v počítači na televizi, aniž byste ho museli kopírovat - DLNA
Ne
HotSwap Ne
iTunes Ano
Wake on LAN
Wake on Lan je funkce, pomocí které je uživatel schopen zapnout počítač pomocí příkazu vyslaného po síti LAN - Wake on LAN
Ano
České menu Ano
Podpora paměťových karet Ne
Počet ethernet portů
Počet portů, kterými lze datové úložiště připojit do počítačové/datové sítě, konektor RJ-45.
2 LAN porty zpravidla zajišťují zálohování přípojení do datové sítě/sítí v případě výpadku datového připojení v jedné síti - Počet ethernet portů
1x Gb/s
Počet USB 3.0
Množstí USB zásuvek/konektorů standardu USB 3.0, tj. s přenosovou rychlostí do 5 Gb/s - vysokorychlostní přenos - Počet USB 3.0
2
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 23.7 cm
Výška balení 32.3 cm
Hloubka balení 14.3 cm
Hmotnost balení 1.9 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 76 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Robo Pong 2055...
d link dap 1610...
Prosím o závoz vakuovačky VM 500 Děkuji...
Žádám o návod k obsluze televizoru TCL 50P635. Děkuji Polkoráb ...
Onkyo HT-R518, předem moc díky...
Manual Casio 5161 LWC - M 100 DSE...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Čistička vzduchu Tesla smart Air Purifier
Autor: Jarmila
Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier
Dobrý den chci se zeptat když je čistička vypnutá tak se uvnitř vrtule občas pootočí a dělá to celkem hlasitý zvuk. Co s tím udělat....
Dotaz na nabijeni
Autor: Rostislav
Elektrická koloběžka Bluetouch BTX250
Dobry den mam problem po zime nam nejde nabit kolobezka . nabijecka sviti zelene ale nenabiji .kdyz zmacknu start na riditkach tak problikne displej a nic....
Dotaz
Autor: Tomáš
Sluchátka Baseus bowie mz10
Pravé sluchátko se mi vybíjí dříve čím to může být ...
neprotéká čistá voda z nádržky
Autor: neznámý
Tyčový vysavač Leifheit 11922 REGULUS Aqua
Dobrý den, úplně nový vysavač podle návodu chci uvést do provozu. Bohužel po stisknutí páčky, aby se namočil čistící váleček, neteče z nádržky žádná voda. Trysky nemohou být ucpané, když ještě nebyl zapojen. Nevím, kdo by mně mohl poradit. Pokud měl...
USB 3.2 gen1 flash drive 64GB
Autor: Miroslav
USB Flash Goodram UME2 64GB USB
Po vlozeni do note booku hlasí chybu:Chyba pri pripájaní / dev/ sdb1 na / media/ rodina/ 6745-2301: neznámy typ súborového systému 'exfat' Ako mam dalej postupovat...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou