NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Datové uložiště Asustor Nimbustor 4 AS5304T

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Datové uložiště Asustor Nimbustor 4 AS5304T

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Datové uložiště Asustor Nimbustor 4 AS5304T Obsah českého návodu Datové uložiště Asustor Nimbustor 4 AS5304T
 • Zařazení produktu: Datové uložiště (NAS) Asustor
 • Značka: Asustor
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Asustor Datové uložiště (NAS)

Datové uložiště Asustor Nimbustor 4 AS5304T Datové uložiště Asustor Nimbustor 4 AS5304T Datové uložiště Asustor Nimbustor 4 AS5304T
Návod k obsluze Datové uložiště Asustor Nimbustor 4 AS5304T obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Asustor a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Asustor návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Asustor výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Asustor Nimbustor 4 AS5304T


Asustor Nimbustor 4 je kvalitní NAS určený pro každého, kdo potřebuje pracovat s většími objemy dat (například videi, kamerovými systémy a podobně) a současně vyžaduje spolehlivost, rychlost a funkce pro profesionály. Tento model podporuje úložiště až pro 56 TB dat, má výkon pro 4K HDR a také nabízí dva 2,5GB ethernet porty.

Obsah balení:


 • Nimbustor 4 (AS5304T)
 • instalační příručka
 • napájecí kabel
 • AC napájecí adaptér
 • 2× RJ-45 LAN kabel (Cat 5e)
 • 16× šroubek (pro 2,5" HDD)
 

Klíčové vlastnosti:


 • dva 2,5GB ethernet porty
 • podpora až 56 TB
 • výkon i pro 4K HDR
 • rychlost díky 4GB DDR4-2400 RAM
 • obchod s aplikacemi a app pro mobilní telefon

  
Když chcete kvalitu, chtějte NAS Nimbustor 4.
 

Skutečně rychlý NAS


Díky využití čtyřjádrového procesoru Intel Gemini Lake Celeron J4105 je NAS o 30 % rychlejší než generace Apollo Lake. Současně došlo k navýšení paměti Cache na čipu na 4 MB, aby se jednalo o jeden z nejrychlejších NASů značky vůbec. 

Rozšiřitelná RAM


Nimbustor 4 má 4 GB DDR4 RAM, které však lze rozšířit v případě potřeby až na 8 GB. DDR4 RAM je přitom garancí výkonu vyššího až o 30 % a současně také energeticky efektivního provozu, a to až o 40 %. 

2,5GB ethernet port


Vzhledem k 2,5GB ethernet portům se můžete těšit na přenosy dat rychlejší až o 150 %. V kombinaci s kompatibilním hardwarem pak lze díky funkci Link Aggregation dosáhnout rychlosti až 5 Gbps. 

Živé nahrávání hry


NAS zvládá nahrávat živé přenosy v kvalitě až 4K HDR a přímo je na něj ukládat, aniž by docházelo k ovlivnění výkonu hry. 

Automatická archivace videí z YouTube a Twitch


K dispozici je také funkce automatického archivování obsahu z platforem YouTube a Twitch, abyste nikdy nepřišli o vaše videa. Funkce dokáže automaticky stahovat veřejný obsah z vybraného kanálu. 

Tolik prostoru, kolik potřebujete


Nimbustor 4 podporuje až 56 TB, takže je vhodný i pro ukládání obrovského množství dat včetně videí ve špičkové kvalitě. A když to bude málo, nabízí se možnost rozšířit NAS až o tři rozšiřující jednotky AS6004U o celkové kapacitě až 168 TB. 

4K HDR


Toto řešení má HDMI 2.0a s 10bitovým 4K hardwarovým dekódováním, dekódováním HEVC a dekódováním VP9 10bit Profile2. To vše dohromady znamená neuvěřitelně plynulý zážitek a menší zatížení procesoru. 

Agresivní design


NAS sází na skutečně atraktivní diamantově řezaný design. Navíc je praktický v tom, že instalace pevných disků je snadná díky bezdrátovým šuplíkům a podpory jejich výměny za chodu. 

Tichý, přesto výkonný


Nimbustor 4 výrobce navrhl tak, aby nebyl hlučnější než 19 dB v pohotovostním režimu, to znamená, že je tišší než myš. V zatížení pak vydává jen 32 dB, což znamená, že vás nijak nebude rušit a je vhodný pro využití doma i v kanceláři. 

100% spolehlivost


Maximální důraz u něj je samozřejmě kladen na spolehlivost. Proto je navržen pro použití 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Samozřejmostí je u tohoto modelu splnění všech přísných zkoušek, které mimochodem otestovaly i jeho odolnost v extrémních podmínkách. Chladiče u citlivých komponent pak efektivně rozptylují teplo pro zajištění skutečně dlouhé životnosti. 

Energeticky efektivní provoz


Díky úspornému provozu a výrazně lepší účinnosti jde o skutečně ekologický způsob ukládání většího množství dat. Spotřeba je pouze 12,6 W v nečinnosti a 27 W při zatížení. 

Ideální volba pro zálohování


K dispozici je více než 12 možností zálohování, a to včetně služeb, jako je Amazon S3, Dropbox, Disk Google a Onedrive. Backup Plan pro Windows i Time Machine pro macOS zajistí kompletní zálohování stolních PC a notebooků. 

Vynikající kompatibilita


Spolehnout se můžete i na snadný přístup více uživatelů přes různé platformy: Windows, macOS X i z unixových operačních systémů skrze PC, notebook, ale také tablety nebo chytré telefony. 

Snadný přístup


ADM 3.0 zajišťuje snadnější připojení, neboť podporuje novou funkci sdílení internetového připojení. Ta vám výrazně usnadní dříve komplikované nastavení routeru. V případě připojení skrze mobilní telefon v lokální síti nebo v multi-router prostředí stačí aktualizovat aplikaci na nejnovější verzi ADM 3.0, abyste se mohli k routeru připojit odkudkoli. Uživatelé PC pak nainstalují ASUSTOR EZ Connect (AEC), a to je vše. 

Maximální zabezpečení dat


Vysokého stupně zabezpečení je dosaženo vícevrstvou ochrannou, aby se k vašim datům nedostal nikdo z vnějšku. 

Multimediální aplikace


HDMI v kombinaci s multimediálními aplikacemi vám umožní vychutnat si oblíbený obsah kdekoli chcete. 

App Central


Můžete využívat nejen předinstalované aplikace, ale také si vybrané stahovat z App Central. V něm je dostupných přes 200 aplikací. 

Ideální řešení pro kamerové systémy


NAS můžete využít také k vytvoření spolehlivého kamerového systému ve firmě. Je totiž kompatibilní s více než 700 různými modely kamer a nechybí zde ani podpora profilu Onvif S a RTSP. 

Mobilní aplikace


Technologie Cloud Connect přináší možnost přístupu k NAS odkudkoli potřebujete prostřednictvím mobilního zařízení. Poskytuje také zamykací kód pro ochranu soukromí a dat, nabízí se také možnost k připojení využít HTTPS.
Výkonný a úsporný NAS se Intel Celeron procesorem

 • Dva porty s nízkou latencí 2,5 GbE s agregací linek až 5 Gbps
 • Až 56TB. Ukládejte živé přenosy na svůj NAS
 • Ohromující 4k zážitek
 • 4GB DDR4-2400 – o 30% rychlejší než DDR3
 • Intel Celeron čtyřjádrový procesor – o 30% rychlejší než předchozí generace
 • Tříletá záruka, nejlepší ve své třídě

1.5Ghz čtyřjádrový procesor s výkonem až 2.5Ghz
Nimbustor 4 využívá čtyřjádrový procesor Intel Gemini Lake Celeron J4105, který je 30% rychlejší než Apollo Lake. Celeron J4105 také zdvojnásobuje Cache na čipu na 4 MB, což činí Nimbustor 4 jedním z našich nejrychlejších NAS zařízení vůbec.

Rozšiřitelná paměť 4GB DDR4-2400 RAM
Nimbustor 4 je dodáván se čtyřmi gigabajty DDR4 RAM a může být rozšířen až na 8GB. DDR4 RAM poskytuje až o 30% vyšší výkon než DDR3 a zároveň je energeticky úspornější o 40%.

O 150% rychlejší s 2.5-Gigabit Ethernetem
Nimbustor 4 poskytují 2.5 Gigabitové ethernet porty. Umožňují až o 150% rychlejší přenos než s Gigabit Ethernet. S kompatibilním hardwarem můžete dosáhnout rychlosti až 5 Gbps prostřednictvím Link Aggregation*.

Zbrusu nové prostředí pro ADM
Podívejte se na nové rozhraní inspirované herními prvky ADM.

Živé vysílání z NAS
NAS zařízení také nabízejí nahrávání živých přenosů až do 4K HDR, které lze uložit přímo na NAS, aniž by to ovlivnilo výkon hry. Pro hráče, bez velkých kapacit pevných disků, LAN akcí a internetových kaváren nabízí společnost ADM iSCSI k ukládání méně náročných titulů, které lze přehrávat ve více zařízeních současně. YouTube a Twitch jako cloudové platformy nejsou vždy spolehlivé s dlouhodobým archivováním obsahu a videa mohou být vymazána bez předchozího upozornění. Z tohoto důvodu ASUSTOR poskytuje Takeasy, aplikace, která stahuje videa z YouTube a Twitch pro účely archivace a může automaticky stahovat veškerý veřejný obsah z určitého kanálu.

Tolik prostoru, kolik je potřeba
Nimbustor 4 podporují 56TB, což umožňuje ukládání velkých živých přenosů a videí. Ukládejte záznamy ze hry na NAS. Stále je to málo? Rozšiřte svůj Nimbustor až o tři rozšiřující jednotky AS6004U o celkové kapacitě až 168TB.

Ohromující 4K HDR zážitek
Nimbustor je vybaven rozhraním HDMI 2.0a s 10bitovým 4K hardwarovým dekódováním, dekódováním HEVC a dekódováním VP9 10bit Profile2 pro plynulejší zážitek a nižší využití procesoru. Pro přehrávání videa 4K HDR použijte Plex Pass nebo přehrávač třetích stran.

Nový design
Diamantově řezaný exteriér inspirovaný herními prvky. ASUSTOR Nimbustor má exteriér s diamantovým řezem s novou estetikou. Instalace pevných disků je jednoduchá s přiloženými bezdrátovými šuplíky a také podporou výměny za provozu.

Tichý, ale výkonný
Nimbustor 4 vydávají pouze 19dB hluku v pohotovostním režimu, což činí zařízení tišší než myš. ASUSTOR NAS bude při práci vydávat pouze až 32 dB hluku, takže ASUSTOR NAS bude vhodný kdekoli v domácnosti i kanceláři.

24/7 spolehlivost a trvanlivost
Všechny modely ASUSTOR NAS jsou navrženy pro použití 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Zařízení ASUSTOR NAS také prošly přísnými zkouškami, jako jsou zkoušky pádu a hoření, které testovaly životnost v extrémních podmínkách. Chladiče byly přidány k citlivým komponentům, aby se rozptylovalo teplo a pomohlo tak udržet dlouhověkost zařízení.

Efektivní design – Úspora peněz a energie
Konstrukce ASUSTOR NAS poskytuje efektivní místo pro ukládání souborů. S úsporami energie a vyšší účinností, než většina stolních počítačů patří ASUSTOR mezi nejekologičtější způsoby ukládání souborů. ADM poskytuje větší kontrolu než kdy jindy, šetří energii a šetří peníze tím, že snižuje účty za elektřinu a prodlužuje životnost komponent a pevných disků uvnitř. Nimbustor 2 spotřebuje jen 12.6 W v nečinnosti a 27 W při zatížení, což činí ASUSTOR úspornější než kdy jindy.

360° Řešení pro zálohování
Komplexní řešení pro zálohování, ASUSTOR poskytuje více než dvanáct možností zálohování, mimo jiné včetně Amazon S3, Dropbox, Disk Google a Onedrive. ASUSTOR Backup Plan pro Windows i Time Machine pro MacOS poskytují snadné zálohování pro stolní počítače a notebooky, zatímco vyměnitelné pevné disky MyArchive umožňují dlouhodobé ukládání. Btrfs je nyní podporován a se Snapshot Center můžete pořídit snímky vašich informací v případě neúmyslné modifikace. Snadné obnovení předchozích verzí pomocí Snapshot Center.

Exkluzivní technologie MyArchive Cold Backup neomezená kapacita
MyArchive zálohovací technologie mění pevné disky NAS na vyměnitelné úložné archivy. Přímo vložte pevný disk MyArchive do NAS pro snadný přístup, zálohování a sdílení obsahu terabajtů.

Snadné připojení k NAS
ADM 3.0 poskytuje snadné připojení tím, že podporuje novou funkci sdílení internetového připojení, která pomáhá uživatelům zjednodušit dříve složité nastavení routeru. Pokud jsou uživatelé připojeni prostřednictvím mobilního telefonu v lokální síti nebo v multi-router prostředí, vše, co je potřeba udělat, je aktualizovat aplikace na nejnovější verzi ADM 3.0. Poté se uživatelé mohou snadno připojit ke svému NAS odkudkoliv a kdykoliv. Pro uživatele počítačů, stačí pouze nainstalovat nový ASUSTOR EZ Connect (AEC) a začít používat sdílené internetové připojení pro pohodlný přístup ke svému NAS. Kromě toho, můžete pomocí AEC připojení váš NAS připojit k počítači jako síťovou jednotku.

Excluzivní technologie MyArchive Cold Backup neomezená kapacita
MyArchive technologie studeného zálohování umožňuje NAS pevným diskům se proměnit na odnímatelné archivní pevné disky. Uživatelům stačí pouze vložit MyArchive pevné disky do jejich ASUSTOR NAS a následně pevné disky budou působit jako interní. Tato možnost umožňuje uživatelům zálohovat důležitá data pomocí pravidelného zálohování. Zálohování může být tak jednoduché.

Nový Snapshot Center
Snapshot Center je nová funkce pro zařízení ASUSTOR NAS, která využívá Btrfs a iSCSI svazků k fotografování informací uvnitř NAS. Snapshot Center podporuje až 256 snímků svazku a lze je provádět každých pět minut a vytvořit zálohu, kterou lze snadno obnovit v případě poškození nebo ztráty dat.

Portainer – Snadné rozmístění obrázků
Ještě více možností pro ADM s Portainer pro umístění obrázků. S tisíci obrázky můžete stáhnout Portainer a nasadit více typů programů než kdykoliv předtím. Portainer je neuvěřitelně uživatelsky přívětivý a využívá grafické rozhraní, které usnadňuje rozmístění obrázků než kdy jindy.

Přístup pro více uživatelů pro více platforem
ASUSTOR NAS zajišťuje bezproblémový přístup více uživatelů přes platformy, což vám umožní snadno připojit k NAS z Windows, Mac OS X nebo unixových operačních systémů bez ohledu na to,zda používáte PC, notebook, tablet nebo chytrý telefon.

Snadné připojení k NAS
ADM 3.0 poskytuje snadné připojení tím, že podporuje novou funkci sdílení internetového připojení, která pomáhá uživatelům zjednodušit dříve složité nastavení routeru. Pokud jsou uživatelé připojeni prostřednictvím mobilního telefonu v lokální síti nebo v multi-router prostředí, vše, co je potřeba udělat, je aktualizovat aplikace na nejnovější verzi ADM 3.0. Poté se uživatelé mohou snadno připojit ke svému NAS odkudkoliv a kdykoliv. Pro uživatele počítačů, stačí pouze nainstalovat nový ASUSTOR EZ Connect (AEC) a začít používat sdílené internetové připojení pro pohodlný přístup ke svému NAS. Kromě toho, můžete pomocí AEC připojení váš NAS připojit k počítači jako síťovou jednotku.

Vícevrstvá ochrana z vnějšku
ASUSTOR NAS zajišťuje bezpečnost dat vytvořením plánu pro ochranu údajů, který chrání vaše data z vnějšku. Využití vícevrstvé ochrany umožňuje dosažení aktivní síťové a systémové ochrany údajů.

Chráněno zvenku a zevnitř
Chraňte svá data před ztrátou, poškozením a útoky s Nimbustorem 2 a 4. Nimbustor je lépe chráněn spuštěním ADM založeného na Linuxu, který využívá vestavěný firewall, Avast Antivirus, MyArchive a různé zálohovací nástroje ADM pomáhají chránit data před ransomware lépe než kdy předtím.

ASUSTOR Multimediální aplikace
ASUSTOR NAS vám umožní vychutnat si vzrušující digitální zábavu kdykoliv. Prostřednictvím vestavěného portu HDMI a různých multimediálních aplikací lze NAS připojit přímo do ultra vysokého rozlišení televizorů a přehrávačů. Vychutnejte si multimédia s rodinou a přáteli nebo použijte multimediální server, UPnP k vysílání svých oblíbených médií do kompatibilních počítačů nebo mobilních zařízení.

Živé streamování přes StreamsGood
Streamované vysílání od vašich oblíbených tvůrců obsahu prostřednictvím StreamsGood. StreamsGood se připojuje k účtům na Twitch, YouTube Gaming, Facebook Gaming, Douyu a King Kongu a umožňuje streamování z téměř jakéhokoli tvůrce obsahu. Stáhněte si StreamsGood a začněte streamovat a komunikovat se svými oblíbenými streameri dnes.

Z App Central
Využijte neomezený potenciál ASUSTOR NAS. Aplikace, které jsou předinstalovány v každé zařízení ASUSTOR NAS, jsou jen začátek. Pohodlně můžete procházet a stahovat všechny aplikace, které vyhovují vašemu zájmu z centra aplikací. Ať už vaše zájmy leží v oblasti obchodu, webových stránek o stavebnictví nebo dokonce digitální domácí zábavy, App Central má pro vás řešení. S více než 200 unikátními aplikacemi vám centrum aplikací nabízí nekonečnou škálu aplikací, které budete potřebovat k uspokojení svých potřeb digitálního životního stylu. Prozkoumejte neomezený potenciál zařízení ASUSTOR NAS při vytváření personalizovaných zařízení NAS.

Mobilní aplikace
Exkluzivní technologie ASUSTOR Cloud Connect umožňuje připojit k NAS odkudkoliv s mobilním zařízením pro přístup a sdílení souborů. ASUSTOR mobilní aplikace poskytujé zamykací kód s cílem chránit soukromí a dat. Můžete také využít připojení HTTPS pro ještě větší bezpečnost.

Technické specifikace:

 • CPU: Intel Celeron J4105 Quad-Core 1.5 GHz (výkon až 2.5GHz)
 • AES-NI: Integrovaný mechanizmus hardwarového šifrování
 • Paměť: 4GB SO-DIMM DDR4
 • Předinstalovaný paměťový modul : 4GB (1 x 4GB)
 • Celkový počet paměťových slotů: 2
 • Paměť rozšiřitelná až na: 8GB (2 x 4GB)
 • Flash paměti: 4GB eMMC
 • HDD: 4 x SATA3 6Gb/s; 3.5"/2.5" HDD/SSD
 • Maximální interní hrubá kapacita: 56 TB (14 TB HDD X 4, Kapacita se může lišit podle typu RAID)
 • Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou: 16
 • Maximální hrubá kapacita s rozšiřovacími jednotkami: 224 TB (14 TB HDD X 16, Kapacita se může lišit podle typu RAID)
 • Rozšíření: USB 3.2 Gen 1 x3
 • Síť: 2.5 Gigabit Ethernet x 2
 • Výstup: HDMI 2.0a x1
 • Ventilátor: 120mm x 1
 • Infračervený přijímač
 • Jednotka/adaptér zdroje energie: 90W x1
 • Vstupní napětí: 100V to 240V AC
 • Certifikace: FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK
 • Spotřeba energie: 27 W (V provozu);
 • 12.6 W (disk Hibernace);
 • 1.4 W (Režim spánku)
 • Hluková úroveň: 19.7dB (HDD nečinný)
 • Teplota za provozu: 0°C~40°C (32°F~104°F)
 • Vlhkost: 5% to 95% RH
 • Rozměry: 170(H) x 174(W) x 230(D) mm
 • Hmotnost: 2.2 kg

Obsah balení:

 • NIMBUSTOR 4 (AS5304T) Zařízení x1
 • Instalační příručka
 • Napájecí kabel x1
 • AC napájecí adaptér x1
 • RJ-45 LAN kabel (Cat 5e) x2
 • Šroubek (for 2.5" HDD) x16


Návod k obsluze Datové uložiště Asustor Nimbustor 4 AS5304T

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 25 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.93 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Datové uložiště Asustor Nimbustor 4 AS5304T

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Datové uložiště Asustor Nimbustor 4 AS5304T

Technické parametry

Datové uložiště Asustor Nimbustor 4 AS5304T

Záruka 36 měsíců
Partnumber AS5304T
Další parametry
Pozice pro disky
Určuje počet pozic, do kterých je možné instalovat další interní pevné disky. Čím více pozic, tím větší kapacitu datového úložiště lze získat, případně využívat větší prostor pro duplikování / zrcadlení / zálohování dat v rámci datového úložiště - Pozice pro disky
4 ks
Formát disků 2,5" i 3,5"
Osazený disky
Mnoho datových úložišť je už v základu osazena pevným diskem s uvedenou kapacitou - Osazený disky
bez disků
Režim RAID RAID 1, Single, JBOD, RAID 5, RAID 6, RAID 10
Frekvence procesoru 1500 MHz
Velikost paměti RAM
Paměť RAM je možné dlouze popisovat.
Jedná se o paměťové moduly, uvnitř počítače, které spuštějí Váš počítač.
V tomto případě platí, že čím vyšší je paměť RAM, tím jsou rychleji a svižněji spouštěny aplikace ve vašem PC.
Paměti se dají ve většině případů rozšiřovat - Velikost paměti RAM
4GB
Počet ethernet portů
Počet portů, kterými lze datové úložiště připojit do počítačové/datové sítě, konektor RJ-45.
2 LAN porty zpravidla zajišťují zálohování přípojení do datové sítě/sítí v případě výpadku datového připojení v jedné síti - Počet ethernet portů
2x Gb/s
Počet USB 3.0
Množstí USB zásuvek/konektorů standardu USB 3.0, tj. s přenosovou rychlostí do 5 Gb/s - vysokorychlostní přenos - Počet USB 3.0
3
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.4 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hloubka výrobku 23.0 cm
Hmotnost výrobku 2.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 21.4 cm
Výška balení 23.7 cm
Hloubka balení 32.3 cm
Hmotnost balení 3.6 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 75 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Televize LG 43UP77003LB NAVOD K OBSLUZE. DĚKUJU....
Český návod na Galaxy tab f7 FE...
Vestavěná myčka MORA IM685...
Inverter LG direct drive 5 kg wD- 10390NDK...
cpa halo 18...
...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

má Notebook Umax VisionBook 15Wr chladič ?
Autor: Martin
Notebook Umax VisionBook 15Wr šedý
notebook se často hodně zahřívá...
Čištění bubnu
Autor: Christel Balková
Automatická pračka LG F72J7HY1W bílá
Dobrý den, Chci spustit čištění bubnu. Poradíte mi? Mám pračku LG F72J7HY1W. Děkuji Balková...
Guzzanti
Autor: Martin Telvák
Myčka nádobí Guzzanti GZ 8706
Dobrý den, prosím chtěl bych vás poprosit o radu co znamená kód E3 u myčky na nádobí značky Guzzanti.dekuji...
Dotaz
Autor: Filip
Sluchátka Niceboy HIVE 2 joy černá
Dobrý den chtěl bych se zeptat co mám dělat když se snažím zapnout sluchátka niceboy hive 2, a když je zapnu tak se my hned vypnou, i když je mám nabyté na 100%??!...
verdemax 9483
Autor: Tomáš Fiala
Zavlažovací hodiny Verdemax 9483
Bohužel jsem dostal váš výrobek bez českého návodu na nastavení.Je toto možné nějak vyřešit? Nenašel jsem na internetu tuto možnost. Děkuji...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou