NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Digitální fotoaparát Fujifilm Instax mini 12

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Digitální fotoaparát Fujifilm Instax mini 12 20 papírů fotoalbum modrý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Digitální fotoaparát Fujifilm Instax mini 12 20 papírů fotoalbum modrý Obsah českého návodu Digitální fotoaparát Fujifilm Instax mini 12
 • Zařazení produktu: Instantní fotoaparáty (polaroidy) Fujifilm
 • Značka: Fujifilm
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Fujifilm Instantní fotoaparáty (polaroidy)

Digitální fotoaparát Fujifilm Instax mini 12 20 papírů fotoalbum modrý Digitální fotoaparát Fujifilm Instax mini 12 20 papírů fotoalbum modrý Digitální fotoaparát Fujifilm Instax mini 12 20 papírů fotoalbum modrý Digitální fotoaparát Fujifilm Instax mini 12 20 papírů fotoalbum modrý Digitální fotoaparát Fujifilm Instax mini 12 20 papírů fotoalbum modrý Digitální fotoaparát Fujifilm Instax mini 12 20 papírů fotoalbum modrý Digitální fotoaparát Fujifilm Instax mini 12 20 papírů fotoalbum modrý Digitální fotoaparát Fujifilm Instax mini 12 20 papírů fotoalbum modrý Digitální fotoaparát Fujifilm Instax mini 12 20 papírů fotoalbum modrý
Návod k obsluze Digitální fotoaparát Fujifilm Instax mini 12 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Fujifilm a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Fujifilm návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Fujifilm výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu


Fujifilm Instax mini 12, modrá + 20 papírů + fotoalbum (Summer bundle)


Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini 12 s sebou přináší inovovaný design předešlých modelů a řadu nových funkcí, díky nimž bude fotografování ještě jednodušší a zábavnější. Můžete pořizovat například povedená selfie, a to dokonce i při zhoršené velikosti.
Tento model používá klasický mini formát instaxových snímků 86 × 54 mm s velikostí obrazu 62 × 46 mm, které můžete mít stále u sebe jako vzpomínku na vaše oblíbené zážitky.

Hvězdné fotky kdykoliv a kdekoliv


Režim automatické expozice nastaví rychlost závěrky (1/2 až 1/250 s.), intenzitu blesku, citlivost ISO a světelnost podle aktuálního osvětlení. Vy tak můžete bezstarostně fotit a dosahovat skvělých výsledků, ať už se nacházíte na ostrém poledním slunci nebo na party v klubu.  

Klíčové vlastnosti:


 • Inovovaný design s funkcemi pro lepší selfie a fotky zblízka
 • Klasická velikost fotopapíru pro instax snímky
 • Automatické nastavení expozice v závislosti na osvětlení
 • Režim close-up umožňuje focení ze vzdálenosti od 30 cm
 • Intenzita blesku se nastavuje automaticky dle situace
 • Selfie zrcátko pro precizní záběry už na první pokus
 • Dlouhá výdrž baterií umožňuje pořízení cca 100 fotek

 
 Pořizujte optimálně nasvícené fotky, ať už jste kdekoliv.
 

Podívejte se na svět zblízka


Zařízení zapnete otočením kroužku objektivu. Když jej otočíte ještě jednou, aktivujete close-up režim, který je ideální pro focení ze vzdálenosti 30–50 cm, přičemž minimální zaostřovací vzdálenost je 30 cm. Tak akorát na natažení ruky při pořizování selfíček, ale také na focení nejrůznějších detailů, které si chcete zapamatovat.  

Ještě lepší detaily


Při aktivovaném close-up režimu je objekt na vytištěném snímku přesně na středu. Díky středové kompozici bude každý váš záběr ještě lepší a zajímavější. Blesk se v tomto i selfie módu přizpůsobí světlu, takže nehrozí, že by byla fotka přepálená nebo naopak tmavá. Opětovné nabití blesku trvá zhruba 7 sekund. 

Stylová selfíčka snadno a rychle


Uchovejte si vzpomínky na chvíle s přáteli v tištěné podobě nebo je věnujte svým blízkým jako dárek. Aby byly vaše autoportréty co nejlepší, je tento model opatřen selfie zrcátkem, s jehož pomocí si můžete ověřit, že jste v záběru – pokud se v něm vidíte, jste tam. 

Dlouhá výdrž baterií


Instantní fotoaparát Instax mini 12 je napájen 2 tužkovými bateriemi AA, které vydrží pořízení až 100 snímků. Baterie jsou součástí balení. 

20 papírů + fotoalbum Summer bundle


Součástí balení je také 20 fotopapírů a fotoalbum Summer bundle v černé barvě. 

Obsah balení: 


 • Instax mini 12
 • Řemínek na ruku
 • Fotoalbum Summer bundle
 • 20× fotopapír
 • 2× baterie AA 
 • Návod v češtině
Stylový fotoaparát pro okamžitý tisk fotografie vás bude doprovázet nejen na výletech a festivalech, ale zachytí i každý jedinečný moment běžného dne. INSTAX mini 12 je nástupcem modelu mini 11 s mírně upravenými křivkami a zaobleními na těle fotoaparátu, čímž bylo dosaženo větší uhlazenosti a plynulosti linií. K zásadním změnám patří "startování" fotoaparátu, při kterém původní tlačítko nahradil prstenec kolem objektivu, který v jedné poloze fotoaparát zapne a v další jej nastaví do režimu autoportrét - selfie. Mezi nové funkce patří „korekce paralaxy“ a „automatické ovládání blesku“. Díky zrcátku, umístěnému u objektivu, není problém nastavit se pěkně do scény záběru při autoportrétu. Pět pastelových, barevných variant osloví začínající i mladé fotografy a samozřejmě i veselé cestovatele.

Balení obsahuje: fotoaparát instax mini 12, popruh na ruku, 2 baterie typu AA a manuál.

instax mini 12 Summer bundle obsahuje přístroj instax mini 12, dvoubalení papíru instax mini a album v černé barvě


Návod k obsluze Digitální fotoaparát Fujifilm Instax mini 12 20 papírů fotoalbum modrý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 17 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.78 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Digitální fotoaparát Fujifilm Instax mini 12 20 papírů fotoalbum modrý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Digitální fotoaparát Fujifilm Instax mini 12 20 papírů fotoalbum modrý

Technické parametry

Digitální fotoaparát Fujifilm Instax mini 12

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ fotoaparátu instantní fotoaparát
Menu v CZ / SK jazyku Ne
Materiál těla plast
Závit na stativ Ne
Snímací čip
Rozlišení (foto)
Počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Ovlivňuje kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí – čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie - Rozlišení (foto)
neuvádí se Mpx
Max. citlivost (ISO)
Max. citlivost (ISO) vyjadřuje citlivost snímače zařízení na světlo. Vyšší citlivost využijete především v horších světelných podmínkách pro zamezení a rozmazání šumu - Max. citlivost (ISO)
800
Objektiv
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
Minimální ohnisková vzdálenost je nejmenší hodnota, na kterou můžete nastavit objektiv fotoaparátu. Určuje, jak blízko se k objektivu můžete při focení přiblížit, abyste zachovali ostrost - Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
60 mm
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
Maximální ohnisková vzdálenost je největší hodnota, kterou můžete nastavit na objektivu fotoaparátu. Vyjadřuje „zoom″ objektivu, tzn. jak daleko můžete přiblížit vzdálené objekty při focení - Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
60 mm
Elektronická stabilizace
Elektronický stabilizátor ke své funkci využívá rozdíl mezi fyzickým a efektivním počtem bodů obrazového snímače. Neposkytuje tak kvalitní výsledky jako stabilizátor optický, je však konstrukčně vcelku nenáročný, a proto se objevuje i v levnějších zařízeních - Elektronická stabilizace
Ne
Světelnost objektivu (f)
Světelnost objektivu vyjadřuje množství světla, které je objektiv schopný využít při fotografování pro vykreslení foceného objektu - Světelnost objektivu (f)
12.7
Displej a hledáček
Displej
Displej fotoaparátu poskytuje přehled o pořizované fotografii na velké ploše. Velikost je uváděna v palcích (jeden palec = 2,5 cm).
Celé nastavení fotoaparátu se provádí prostřednictvím displeje - Displej
Ne
Typ hledáčku
Hledáček zobrazuje stejný obraz, jaký zmáčknutím spouště vyfotíte. V případě optického hledáčku je obraz z objektivu přenesen soustavou hranolů, zrcadel a čoček. Elektronický hledáček pak tvoří malý displej, na který je přenášen obraz digitálně - Typ hledáčku
optický
Interní blesk
Vestavěný zdroj světla ve fotoaparátu, který slouží k osvětlení scény za horších světelných podmínek. Interní blesk je obvykle umístěn nad objektivem - Interní blesk
Ano
Kreativní režimy
Pomocí kreativních režimů lze fotografie upravovat ještě ve fotoaparátu. Jde o základní a snadné úpravy pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou fotografie složitě upravovat v počítači. Jedná se např. o režimy „černobílý, sépie, rybí oko″ apod - Kreativní režimy
ne
Rozhraní
Wi-Fi
Umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ne
NFC
Technologie, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi elektronickými zařízeními, a to na velmi krátkou vzdálenost. Typickým příkladem jsou bezkontaktní platby či přenos souborů - NFC
Ne
Bluetooth
Hojně využívaná technologie přenosu dat, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi dvěma a více zařízeními - Bluetooth
Ne
Tisk
Typ fotopapíru Instax mini
Rozměr fotky 8,6 × 5,4 cm
Doba vyvolání fotografie 90 s
Paměť
Podpora paměťových karet
Pokud vaše zařízení podporuje paměťové karty, můžete si tímto způsobem jednoduše navýšit kapacitu úložiště a uschovat tak mnohem více dat a souborů - Podpora paměťových karet
Ne
Napájení
Typ baterií AA
Barva
Barva modrá
Funkce
Specifické funkce
Zde jsou uvedeny některé zajímavé funkce, které zařízení/přístroj nabízí (nejedná se o celý výpis jeho funkcí) - Specifické funkce
Režim autoportrét (selfie)
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 10.4 cm
Výška výrobku 12.2 cm
Hloubka výrobku 6.7 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 28.5 cm
Výška balení 19.5 cm
Hloubka balení 13.0 cm
Hmotnost balení 0.9 kg

Hodnocení

60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3 z 5

Tento produkt už hodnotilo 89 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Domácí pekárna - Tefal- Pain plaisir. ...
Podrobný návod na bezdotykový teploměr Xiaomi Hoco YQ6 Za vaši odpověd děkuji...
Český návod k obsluze VESTAVMÁ ELEKTRICKÁ TROUBA HOOVER HOC5S587INWIFI...
PHILIPS TAEP 200/12...
Návod na tiskárnu Epson L 3250. Jak nastavit skener na této tiskárně....
Candy CSTG 47TME/1-S, bílá...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Vysavač se nabije, ale při spuštění zhasne a nejde.
Autor: Jana
Robotický vysavač Lenovo Robot Vacuum T1s
Vysavač se nabije, ale při spuštění zhasne a nejde....
Televize jvc
Autor: Roman
Televize JVC LT-43VF42L černá
Dobrý den,moje televize JVC se mi pokaždé automaticky zapne ve 3h ráno a vůbec nemůžeme přijít na chybu. V menu jsme vše prohlizeli několikrát a nevíme si rady. Prosím o nějakou radu co nám pomůže ...
Hodinky Bracelet
Autor: Josef
Chytrý náramek - smart bracelet
Dobrý den dostal jsem hodinky Bracelet k narozeninám ale nemohu je spárovat s telefonem prosím mohl by mi někdo poradit ani to nemá český návod musel jsem si ho najít na internetu ale stejně tomu nerozumím prosím o radu s pozdravem Josef ...
návod
Autor: Jiří
Dotykový tablet iGET SMART L203C šedý
Dobrý den, k tabletu chybí návod. Jak ho můžu získat ? Děkuji za odpověď. Jiří Palacký...
návod k použití
Autor: Vilém
Diktafon Olympus VN-541PC černý
žádám o zasání návodu k obsluze pro vn-5451pc...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou