NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Digitální fotoaparát Kodak ASTRO ZOOM AZ252

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Digitální fotoaparát Kodak ASTRO ZOOM AZ252 černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Digitální fotoaparát Kodak ASTRO ZOOM AZ252 černý Obsah českého návodu Digitální fotoaparát Kodak ASTRO ZOOM AZ252
 • Zařazení produktu: Pokročilé kompakty Kodak
 • Značka: Kodak
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Kodak Pokročilé kompakty

Digitální fotoaparát Kodak ASTRO ZOOM AZ252 černý Digitální fotoaparát Kodak ASTRO ZOOM AZ252 černý Digitální fotoaparát Kodak ASTRO ZOOM AZ252 černý Digitální fotoaparát Kodak ASTRO ZOOM AZ252 černý Digitální fotoaparát Kodak ASTRO ZOOM AZ252 černý Digitální fotoaparát Kodak ASTRO ZOOM AZ252 černý Digitální fotoaparát Kodak ASTRO ZOOM AZ252 černý Digitální fotoaparát Kodak ASTRO ZOOM AZ252 černý Digitální fotoaparát Kodak ASTRO ZOOM AZ252 černý
Návod k obsluze Digitální fotoaparát Kodak ASTRO ZOOM AZ252 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Kodak a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Kodak návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Kodak výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Kodak ASTRO ZOOM AZ252, černý


Představujeme vám Kodak AZ252 z řady Astro Zoom, který je vhodný pro všechny, kteří chtějí od fotoaparátu kompaktní rozměry a přesto kvalitní fotografie. S výkonným 16Mpx snímačem CCD, českým menu, 25× optickým zoomem a 24mm širokoúhlým objektivem vás ohromí krása fotografií, které můžete vytvářet ihned po vybalení z krabice. Tvarování těla fotoaparátu skvěle padne do ruky, takže vás neomrzí ani při celodenním nošení.

Klíčové vlastnosti:


 • 25× násobný optický zoom
 • Rozsah objektivu 24-600mm (ekvivalent FullFrame)
 • Kvalitní 16Mpx snímač CCD
 • České menu
 • Detailní 3“ LCD displej
 • Nahrávání 720p HD videa 30sn/s
 • Optická stabilizace obrazu (OIS)
 • Provoz na AA baterie

Skvělý poměr mezi velikostí a funkcemi.
 
VŠE NA DOSAH RUKY S 25× OPTICKÝM ZOOMEM
Ať už se jedná o sportovní záběry, snímky přírody, záznamy různých životních událostí nebo výlet na safari, s 25× optickým zoomem a stabilizací obrazu bezproblémově zachytíte do detailu i vzdálené objekty. Fotoaparát Kodak AZ252 nabízí velký rozsah ohniskových vzdáleností od širokoúhlého objektivu po teleobjektiv. Na rozdíl od zrcadlovky nemusíte přemýšlet nad nejvhodnějším objektivem, který máte zrovna s sebou. V kombinaci s funkcí 4× digitálního zvětšení lze dosáhnout u fotografií až 100x kombinovaného zoomu.

 
NA 3“ DISPLEJI S ČESKÝM MENU VÁM UŽ NIC NEUNIKNE
Ohlídejte si při fotografování ten nejlepší záběr nebo si prohlížejte všechny pořízené záběry na velkém, jasném 3“ LCD displeji s vysokým rozlišením 230K px. Díky okamžité kontrole budou všechny obrázky vypadat přesně tak, jak jste zamýšleli. Společně s českým menu fotoaparátu navíc nenastane okamžik, kdy by jste si navzájem nerozuměli.

 
 NIKDO NEZŮSTANE STRANOU PŘED ŠIROKOÚHLÝM OBJEKTIVEM 24mm
Nenechte se omezit šířkou záběru. Zachyťte vše, co chcete, pomocí 24mm širokoúhlého objektivu. Nyní i při setkání početné rodiny a přátel nezůstane nikdo mimo záběr. Nadšení cestovatelé jistě ocení Panoramatický režim při každé návštěvě vyhlídky.
 
 KRÁSU DETAILU ZACHYTÍ 16MPX SNÍMAČ    
Díky citlivému snímači pořídíte skvělé fotografie v rozlišení 16Mpx a živých barvách. Zabudovaná stabilizace obrazu zajistí ostrost jako břitva. Při focení se nemusíte omezovat  v kreativitě. Používejte různé režimy a filtry, ořezávejte nebo zvětšujte, aniž by došlo ke snížení kvality. Snímač typu CCD navíc zajistí, že vaše obrázky budou za všech okolností bez jakýchkoli skvrn a nečistot.
   

BUĎTE VLÁDCE NAD REŽIMEM
S jednoduchým otočným přepínačem jednotlivých režimů svůj Kodak AZ252 nastavíte zcela intuitivně dle situace a o zbytek práce se už postará fotoaparát za vás. Díky jeho umístění v horní části přístroje je vždy po ruce a zvolený režim lze dále nastavit pomocí jednoduchých kroků bez nutnosti chodit do nastavení fotoaparátu.

 
ROZPOHYBUJTE VZPOMÍNKY V HD VIDEU  
Život se nikdy nezastaví, abyste si mohli udělat pěkný snímek. Zachyťte okamžik pomocí jediného zmáčknutí tlačítka. S videem v rozlišení 720p při 30sn/s zachytíte pohyb jasně a ostře.
  

PRÉMIOVÁ ZÁRUKA PRODUKTŮ KODAK
Součástí záruky poskytované na produkty Kodak je nadstandardní služba bezplatného vyzvednutí produktu a po odstranění závady jeho opětovné doručení do vašich rukou. Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře od vás kurýr převezme nefunkční produkt a doručí ho zpět opravený. Nemusíte tak ztrácet čas s cestou k nejbližšímu prodejci nebo na poštu.
 
 


Obsah balení:


  • AA Alkalická baterie ×4
  • Quick Start Guide
  • Micro USB Kabel
  • Záruční karta
  • Poutko na krk
  • Servisní karta
  • Krytka
Kodak ASTRO ZOOM AZ252
SKVĚLÝ POMĚR MEZI VELIKOSTÍ A FUNKCEMI
Představujeme vám Kodak AZ252 z řady Astro Zoom, který je vhodný pro všechny, kteří chtějí od fotoaparátu kompaktní rozměry a přesto kvalitní fotografie. S výkonným 16 Mpx snímačem CCD, českým menu, 25x optickým zoomem a 24 mm širokoúhlým objektivem vás ohromí krása fotografií, které můžete vytvářet ihned po vybalení z krabice. Tvarování těla fotoaparátu skvěle padne do ruky, takže vás neomrzí ani při celodenním nošení.

» 25x násobný optický zoom
» Rozsah objektivu 24 - 600 mm (ekvivalent FullFrame)
» Kvalitní 16 Mpx snímač CCD
» České menu
» Detailní 3" LCD displej
» Nahrávání 720p HD videa 30sn/s
» Optická stabilizace obrazu (OIS)
» Provoz na AA baterie

VŠE NA DOSAH RUKY S 25x OPTICKÝM ZOOMEM
Ať už se jedná o sportovní záběry, snímky přírody, záznamy různých životních událostí nebo výlet na safari, s 25x optickým zoomem a stabilizací obrazu bezproblémově zachytíte do detailu i vzdálené objekty. Fotoaparát Kodak AZ252 nabízí velký rozsah ohniskových vzdáleností od širokoúhlého objektivu po teleobjektiv. Na rozdíl od zrcadlovky nemusíte přemýšlet nad nejvhodnějším objektivem, který máte zrovna s sebou. V kombinaci s funkcí 4x digitálního zvětšení lze dosáhnout u fotografií až 100x kombinovaného zoomu.

NIKDO NEZŮSTANE STRANOU PŘED ŠIROKOÚHLÝM OBJEKTIVEM 24 mm
Nenechte se omezit šířkou záběru. Zachyťte vše, co chcete, pomocí 24 mm širokoúhlého objektivu. Nyní i při setkání početné rodiny a přátel nezůstane nikdo mimo záběr. Nadšení cestovatelé jistě ocení Panoramatický režim při každé návštěvě vyhlídky.

KRÁSU DETAILU ZACHYTÍ 16 Mpx SNÍMAČ
Díky citlivému snímači pořídíte skvělé fotografie v rozlišení 16 Mpx a živých barvách. Zabudovaná stabilizace obrazu zajistí ostrost jako břitva. Při focení se nemusíte omezovat v kreativitě. Používejte různé režimy a filtry, ořezávejte nebo zvětšujte, aniž by došlo ke snížení kvality. Snímač typu CCD navíc zajistí, že vaše obrázky budou za všech okolností bez jakýchkoli skvrn a nečistot.

BUĎTE VLÁDCE NAD REŽIMEM
S jednoduchým otočným přepínačem jednotlivých režimů svůj Kodak AZ252 nastavíte zcela intuitivně dle situace a o zbytek práce se už postará fotoaparát za vás. Díky jeho umístění v horní části přístroje je vždy po ruce a zvolený režim lze dále nastavit pomocí jednoduchých kroků bez nutnosti chodit do nastavení fotoaparátu.

ROZPOHYBUJTE VZPOMÍNKY V HD VIDEU
Život se nikdy nezastaví, abyste si mohli udělat pěkný snímek. Zachyťte okamžik pomocí jediného zmáčknutí tlačítka. S videem v rozlišení 720p při 30 sn/s zachytíte pohyb jasně a ostře.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Obrazový senzor
Typ:
1/2.3" CCD
Efektivní počet pixelů:
16.15MPix
Celkový počet pixelů:
16.44MPix
Objektiv
Ohnisková vzdálenost:
4,3 mm (šířka) - 107,5 mm (tele)
Ekvivalent 35mm (formát FX):
24 mm (šířka) - 600 mm (tele)
Světelnost:
F3.7 (širokoúhlý) - F6.2 (tele)
Konstrukce objektivu:
12 prvků v 11 skupinách
Optický zoom:
25x
Rozsah zaostření
Normální:
(širokoúhlý) 60cm ~ nekonečno, (Tele) 250 cm ~ nekonečno;
Makro:
3 cm ~ nekonečno (pouze širokoúhlý)
Systém automatického zaostření
TTL automatické zaostření
Stabilizace obrazu
Optická stabilizace obrazu (OIS)
Digitální zoom
4x digitální zoom (kombinovaný zoom: 100x)
Rozlišení fotografie
(4:3)
16MPix: 4608×3456
10MPix:3648×2736
5MPix: 2592×1944
3MPix: 2048×1536
0.3MPix: 640×480

(3:2)
14MPix: 4608×3072

(16:9)
12MPix: 4608×2592
2MPix: 1920×1080
Rozlišení videa
1280×720 (30fps) / 1280×720 (15fps) / 640×480 (30fps) / 320x240 (30fps)
Komprese obrazu
Nejlepší / dobrá / normální
Podpora DCF, DPOF (Ver 1.1)
Ano
Formát fotografie
Exif 2.3 (JPEG)
Formát videa
MOV [Image: H.264; Audio: Linear PCM (Monofonní)]
Režimy fotografování
Automatický režim / Program AE / Priorita závěrky / Ruční režim / Zkrášlovač tváře / Panoramatický režim / Režim Scéna (ASCN / Sport / Pláž / Soumrak / Ohňostroj / Noční krajina / Kresba / Sníh / Děti / ID / Sklo / Fotorámeček / Panoramatický záběr / Portrét / Rybí oko / Párty / Vnitřní prostor / List / Muzeum / Noční portrét / Režim zvíře-pes / Režim zvíře-kočka) / Režim videa / Vlastní nastavení / Krajina
Funkce detekce
Obličej / úsměv / mrknutí / kočka / pes
Optimalizace
Redukce červených očí / Hebká pleť / Rozjasnění očí / Zvětšení očí
HDR
Ano
Panorama
Až 180° (Horizontální)
LCD
3.0" (230k pixelů)
Automatické otáčení obrazu
Ano
Citlivost ISO
Auto / ISO80 / 100 / 200 / 400 / 800 / 1600 / 3200 (4M)
Způsob AF
Jednotlivý AF / Multi AF (TTL-9 bodů) / Sledování objektu / Detekce obličeje
Způsob měření expozice
Umělá inteligence AE (AIAE) / průměr / zaměření (fixně střed) / AE obličeje
Způsob kontroly expozice
Program AE (Zámek AE k dispozici) / Priorita závěrky / Priorita světelnosti
Kompenzace expozice
±2EV v 1/3 krocích
Rychlost závěrky
1/2000 - 30 sekund
Sekveční snímání
Ano
Režimy Přehrávání
Fotka / Index (ikony 9/16) / Prezentace / Datum / Zvětšení (2 až 8x)
Ovládání vyvážení bílé
AWB / Denní světlo / Oblačno / Zářivka / Zářivka CWF / Žárovka / Ruční vyvážení bílé / Teplota barev (1900K ~ 10000K)
Blesk
Ovládání blesku:
Pop-up (Ruční)
Režimy blesku:
Vypnuto / Automatický blesk / Vynucený blesk / Pomalá synch. / Pomalá synch.+ Červené oči / Redukce červených očí
Nahrávání médií
Interní paměť: přibl. 8 MB
Karta SD/SDHC (podpora až 32 GB) (nepodporuje kartu MMC)
Podpora více jazyků
Angličtina / čínština (zjednodušená a tradiční) / japonština / korejština / francouzština / španělština / portugalština / thajština / indonéština / vietnamština / italština / němčina / holandština / ruština / polština / švédština / dánština / finština / norština / řečtina / turečtina / maďarština / chorvatština / čeština / arabština / hindština
Konektory
AV-OUT/USB 2.0 (Mikro 5 pin USB), HDMI (Typ D)
Další funkce
Podpora Eye-Fi, PictBridge, ExifPrint
Napájení
4x Alkalická baterie AA, AA akumulátor NiMH (není součástí balení)
Výdrž baterie
Alkalické baterie AA: přibl. 280 snímků (dle norem CIPA)
Provozní podmínky
Teplota: 0 ~ 40°C, Vlhkost: 0 ~ 90%
Rozměry (ŠxVxH)
Přibl. 113.6×77.7×69.7 mm (dle norem CIPA)
Hmotnost
Přibl. 336g (pouze tělo bez baterie)

OBSAH BALENÍ:
Kodak ASTRO ZOOM 252
Poutko na krk
Krytka
4x Alkalické AA baterie
Micro USB kabel
Průvodce rychlým startem
Záruční karta
Servisní karta


Návod k obsluze Digitální fotoaparát Kodak ASTRO ZOOM AZ252 černý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 192 stránek, formát PDF, velikost souboru 11.86 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Digitální fotoaparát Kodak ASTRO ZOOM AZ252 černý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Digitální fotoaparát Kodak ASTRO ZOOM AZ252 černý

Technické parametry

Digitální fotoaparát Kodak ASTRO ZOOM AZ252

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ fotoaparátu
Digitální fotoaparáty můžeme podle konstrukce rozdělit na kompaktní, kompaktní s výměnným objektivem, zrcadlovky (DSLR) a elektronické (nepravé) zrcadlovky (SLR-like) - Typ fotoaparátu
kompakt
Odolné provedení nemá
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Závit na stativ Ano
Snímací čip
Druh snímače
Snímač (snímací čip) snímá požadovaný obraz a tvoří nejdůležitější prvek fotoaparátu. Pro představu vypadá jako destička s miliony snímacími body (pixely), které zaznamenávají intenzitu světla a další obrazové informace. Tyto informace pak dále zasílá do procesoru - Druh snímače
CCD
Rozlišení (foto)
Je počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Ovlivňuje kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí - čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie - Rozlišení (foto)
16 Mpx
Formát záznamu foto
Obrázek z digitálního fotoaparátu obsahuje miliony jednotlivých bodů s obrovskou barevnou hloubkou, což klade vysoké nároky na kapacitu paměti. Pro zmenšení velikosti výsledných datových souborů se proto používají speciální matematické algoritmy, které dokážou určité obrazové informace vypouštět a tím tato data zkomprimovat, tedy výrazně snížit velikost výsledného datového souboru.

Bezesporu nejpoužívanějším formátem je JPEG (Joint Photographic Experts Group). Formát JPEG se používá hlavně u fotografií a všude tam, kde nechceme narušit barevnou hloubku obrazu. Velmi rozšířený je zejména na internetu formát GIF, který už ale zasahuje do barevné hloubky obrazu a hodí se proto spíše pro kreslené obrazy (loga, nápisy, ikonky) s menším množstvím použitých barev. Vysoce kvalitním formátem digitálního obrazu je pak TIFF, který je používán u některých dražších fotoaparátů s velkou kapacitou paměti, protože velikost datových souborů tohoto formátu je obrovská. Profesionální fotoaparáty používají i speciální formát RAW.
Formát záznamu foto
JPEG
Objektiv
Optický zoom
Zoom objektivu přibližuje při snímaní vzdálené předměty, je to umožněno přeskupením čoček objektivu a změnou ohniskové vzdálenosti. Čím více přibližujeme, tím více snižujeme světelnost - Optický zoom
25 x
Digitální zoom
Zoom je jeden z parametrů objektivu, jež značí schopnost objektivu přibližovat. Zoom lze též nahrazovat digitálně na úkor kvality obrazu. Přeneseně se také slovem zoom nazývají objektivy s proměnnou ohniskovou vzdáleností (jinak též transfokátor, pankratický objektiv). Pomocí jediného objektivu lze přecházet např. ze širokoúhlého snímku na snímek teleobjektivem. Zoom je charakterizován jako poměr nejdelší možné ohniskové vzdálenosti objektivu ku té nejkratší možné.

Digitální zoom - jedná se o výpočet provedený fotoaparátem nebo programem na úpravu fotografií za použití algoritmů, které se snaží omezovat snížení kvality obrazu. Vždy to je ale metoda ztrátová, proto jí kvalitní přístroje nedisponují.
Digitální zoom
4 x
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
Hodnota ohniska udává, jak daleko za vstupním členem je složen výsledek obrazového bodu ležícího před objektivem. Čím kratší ohnisko, tím je záběr otevřenější a méně detailní. Krátkou ohniskovou vzdáleností se tak fotí například rozsáhlé krajinné scenérie - Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
24 mm
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
Hodnota ohniska udává, jak daleko za vstupním členem objektivu je složen výsledek obrazového bodu ležícího před objektivem. Dlouhou ohniskovou vzdáleností se tak fotí detailní záběry - Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
600 mm
Optická stabilizace
Pracuje na principu plovoucí čočky, která je vložena do optického systému. Poskytuje skvělé výsledky avšak vzhledem k náročnosti takové konstrukce je používán pouze u poloprofesionálních či profesionálních zařízení - Optická stabilizace
Ano
Světelnost objektivu (f)
Světelnost objektivu je vyjádření kolik světla je objektiv schopný využít při fotografování pro vykreslení foceného objektu - Světelnost objektivu (f)
3.7 – 6.2
Min. citlivost (ISO)
Citlivost (někdy nazývána také ISO podle normy) je jeden ze základních parametrů expozice při pořizování snímku. Obvyklé hodnoty citlivosti jsou od 12 do 3200 ISO, existují ale i mnohem vyšší hodnoty. Citlivost ovlivňuje množství světla, které je ke správné expozici potřeba (s vyšší citlivostí lze např. fotografovat i v horších světelných podmínkách), má ale zároveň vliv na kvalitu fotografie - způsobuje větší zrno a šum.
Min. citlivost (ISO)
80
Max. citlivost (ISO)
Je vyjádření citlivosti snímače na světlo. Vyšší citlivost využijeme zejména při snímání v horších světelných podmínkách pro zamezení šumu a rozmazání šumu - Max. citlivost (ISO)
3200
Režimy a funkce
Sekvenční snímání
Sekvenční snímání umožnuje pořizovat snímky se stejným zaostřením a stejnou expozicí. Běžné digitální i klasické fotoaparáty dokáží snímat rychlostí 2-3 snímky za sekundu, výkonnější DSLR 5 sn/sec. Přístroje určené pro profesionály snímají 8-10 snímků za sekundu v plné kvalitě">Sekvenční snímání
3 sn./s
Displej a hledáček
Typ hledáčku
Hledáček zobrazuje stejný obraz, jaký zmáčknutím spouště vyfotíte. V případě optického hledáčku je obraz z objektivu přenesen soustavou hranolů, zrcadel a čoček. Elektronický hledáček pak tvoří malý displej, na který je přenášen obraz digitálně - Typ hledáčku
bez hledáčku
Velikost LCD
Vyjadřuje velikost (rozměr uhlopříčky) zadního displeje - Velikost LCD
7.6 cm
Rozlišení LCD
Vyjadřeje rozlišení zadního displeje přístroje">Rozlišení LCD
230000 pix
Dotykový displej
Dotykový displej umožňuje ovládat přímo dotykem bez použití funkčních kláves - Dotykový displej
Ne
Polohovatelný displej
Umožňují natočení, vyklopení zadního displeje, tak aby jste stále měli přehled o tom co fotíte, ikdyž například máte fotoaparát nad úrovní očí - Polohovatelný displej
Ne
Funkce panorama Ano
Rozhraní
GPS
Globální polohovací systém, zkráceně GPS. Určí polohu přístroje s přesností do 10m - GPS
Ne
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jestli je WiFI jako volitelné příslušenství.

Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech - Wi-Fi
Ne
NFC
NFC je technologie pro přenos informací dotekem. Používá se třeba pro rychlé spárování Bluetooth zařízení. Potom se stačí dotknout televize mobilem s NFC a rovnou můžete na obrazovce promítat fotky z telefonu - NFC
Ne
Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth
Ne
Záznam videa
Max.rozliš.videa
Je to vyjádření počtu obrazových bodů, ze kterých je tvořen jeden snímek videosekvence. Oblivňuje kvalitu videa při jeho přehrávání či editaci - Max.rozliš.videa
HD (1280x720)
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Barva
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Další parametry
Typ baterií AA
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 11.5 cm
Výška výrobku 7.4 cm
Hloubka výrobku 7.0 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.0 cm
Výška balení 11.5 cm
Hloubka balení 16.0 cm
Hmotnost balení 0.7 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 3 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Robo Pong 2055...
d link dap 1610...
Prosím o závoz vakuovačky VM 500 Děkuji...
Žádám o návod k obsluze televizoru TCL 50P635. Děkuji Polkoráb ...
Onkyo HT-R518, předem moc díky...
Manual Casio 5161 LWC - M 100 DSE...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Čistička vzduchu Tesla smart Air Purifier
Autor: Jarmila
Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier
Dobrý den chci se zeptat když je čistička vypnutá tak se uvnitř vrtule občas pootočí a dělá to celkem hlasitý zvuk. Co s tím udělat....
Dotaz na nabijeni
Autor: Rostislav
Elektrická koloběžka Bluetouch BTX250
Dobry den mam problem po zime nam nejde nabit kolobezka . nabijecka sviti zelene ale nenabiji .kdyz zmacknu start na riditkach tak problikne displej a nic....
Dotaz
Autor: Tomáš
Sluchátka Baseus bowie mz10
Pravé sluchátko se mi vybíjí dříve čím to může být ...
neprotéká čistá voda z nádržky
Autor: neznámý
Tyčový vysavač Leifheit 11922 REGULUS Aqua
Dobrý den, úplně nový vysavač podle návodu chci uvést do provozu. Bohužel po stisknutí páčky, aby se namočil čistící váleček, neteče z nádržky žádná voda. Trysky nemohou být ucpané, když ještě nebyl zapojen. Nevím, kdo by mně mohl poradit. Pokud měl...
USB 3.2 gen1 flash drive 64GB
Autor: Miroslav
USB Flash Goodram UME2 64GB USB
Po vlozeni do note booku hlasí chybu:Chyba pri pripájaní / dev/ sdb1 na / media/ rodina/ 6745-2301: neznámy typ súborového systému 'exfat' Ako mam dalej postupovat...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou