NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Digitální fotoaparát Kodak PIXPRO WPZ2 modrý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Digitální fotoaparát Kodak PIXPRO WPZ2 modrý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Digitální fotoaparát Kodak PIXPRO WPZ2 modrý Obsah českého návodu Digitální fotoaparát Kodak PIXPRO WPZ2 modrý
 • Zařazení produktu: Outdoorové kompakty Kodak
 • Značka: Kodak
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Kodak Outdoorové kompakty

Digitální fotoaparát Kodak PIXPRO WPZ2 modrý Digitální fotoaparát Kodak PIXPRO WPZ2 modrý Digitální fotoaparát Kodak PIXPRO WPZ2 modrý Digitální fotoaparát Kodak PIXPRO WPZ2 modrý Digitální fotoaparát Kodak PIXPRO WPZ2 modrý
Návod k obsluze Digitální fotoaparát Kodak PIXPRO WPZ2 modrý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Kodak a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Kodak návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Kodak výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Kodak PIXPRO WPZ2, modrá


Digitální fotoaparát Kodak PIXPRO WPZ2 se nezalekne žádné výzvy. Vzhledem k vysoké odolnosti proti vodě, prachu i pádům se tak stává perfektním společníkem pro každého, kdo si vychutnává aktivní styl života a chce se o svoje zážitky podělit. Umožní totiž fotit ve skvělé kvalitě zásluhou 16Mpx BSI CMOS snímače, stejně jako natáčet působivá videa ještě vylepšená digitální stabilizací obrazu.
Velmi oceňovanou funkcí je ale také bezdrátové připojení Wi-Fi usnadňující sdílení pořízených materiálů. Stejně tak si často budete pochvalovat možnost 4násobného přiblížení bez ztráty kvality nebo 2,7" 230K displej, na němž si můžete okamžitě prohlédnout, co jste natočili/nafotili. 

Klíčové vlastnosti:


 • Odolnost vůči vodě, pádům i prachu
 • Vysoká kvalita záběrů prostřednictvím 16Mpx BSI CMOS snímače a digitální stabilizaci obrazu
 • Natáčení videí až do Full HD rozlišení
 • 4násobné optické přiblížení
 • Dobíjecí baterie s vynikající výdrží
 • Integrovaná Wi-Fi pro snadné přenášení souborů bez kabelů

 
Na dobrodružstvích vás nic nezastaví? Mě také ne!
 

4× optický zoom


Model WPZ2 vyniká tím, že dokáže až čtyřnásobně bez ztráty kvality přiblížit snímanou scénu a dostat vás k centru dění. 

Voděodolnost do 15 m


Kodak PIXPRO WPZ2 je připraven zachytit akci nejen na souši, ale i ve vodě. Nejenže se skvěle drží za každé situace, ale také je voděodolný až do 15 metrů. 

Odolá pádům z výšky až 2 m


Obávat se nemusíte ani pádů – WPZ2 je navržena tak, aby jí neublížily ani pády z výšky až dvou metrů. 

Prachuzvdornost


Konstrukce je navíc odolná i vůči prachu, takže se nemusíte obávat vzít fotoaparát do míst, kde je písek nebo sůl atp. 

16Mpx BSI CMOS snímač


Garancí vysoké obrazové kvality je BSI CMOS snímač s vynikajícím rozlišením 16 megapixelů, díky němuž dokonale ostře zachytí každý objekt. 

Natáčení Full HD videí


Akci můžete natočit ve vysoké kvalitě, aby vám a sledujícím neunikl ani ten nejmenší detail. Kameru zvládá až Full HD rozlišení30 snímky za vteřinu, případně videa v nižším rozlišení až se 120 snímky za vteřinu. 

Wi-Fi


Fotoaparát má vestavěnou Wi-Fi pro bezdrátové připojení k vašemu smartphonu, tabletu či počítači. Pak můžete snadno a rychle sdílet pořízené materiály bez nutnosti zdržovat se kabely.
Klíčové vlastnosti
4× optický zoom
16 MPix BSI CMOS senzor
Digitální stabilizace obrazu
Voděodolný do 15 m
Nárazuvzdorný do 2 m
2,7“ 230K displej
Nabíjecí Li-ion baterie

Digitální fotoaparát KODAK PIXPRO WPZ2 je ideálním společníkem na Vaše výlety, klidně i na víkend na kánoi. Nárazuvzdorný, prachotěsný a připravený na dobrodružství, WPZ2 byl zkonstruován tak, aby se dal vzít na cesty a používat ve vodě, na vodě i pod vodou - až do hloubky 15 m. S řadou scénických režimů, které vám pomohou zachytit ten nejlepší záběr, a také s videem v HD rozlišení WPZ2 nepropásne žádný záběr

4× optický zoom - připraven na detailní záběr
Fotoaparát WPZ2 je dostatečně odolný na to, abyste se dostali na místo dění, ale někdy potřebujete záběr přímo v centru dění. Se čtyřnásobným optickým zoomem můžete pořídit detailní záběr, aniž byste museli jít příliš blízko.

Voděodolný do 15m – bude to v suchu
Cítíte se někdy ve vodě pohodlněji než na souši? Totéž platí i pro tento fotoaparát. Snadno se drží, jednoduše se s ním fotí a je vodotěsný. Nikdy se nemusíte bát, že se vám nepodaří záběr.

Nárazuvzdorný do 2 m - zvládne tvrdé nárazy
Náročné aktivity vyžadují odolné příslušenství. Pokud vaše vybavení musí vydržet nárazy, máte štěstí s WPZ2. Díky odolnosti proti nárazům až do 2 metrů jsou nárazy a pády na zem bezproblémové.

Prachuzvdorný - bude to čisté
Nejlepší místa pro dovolenou a dobrodružství se skládají nejen z vody. Je tam také spousta soli, písku a písku, které se dostanou všude. Tedy všude kromě vnitřku WPZ2.

Snímač 16MPix BSI CMOS - orientovaný na detail
16 megapixelů vám umožní zachytit realistickou ostrost v dobře definovaných a detailních snímcích – bez ztráty kvality při jejich pozdější úpravě. Ořízněte, přibližujte, zvětšujte a uvolněte svého vnitřního fotografa!

1080p HD video - poezie v pohybu
Jste rádi tam, kde se něco děje. Váš odolný WPZ2 může nejen podniknout cestu s Vámi, ale také zachytit Vaše dobrodružství ve videu ve vysokém rozlišení, které Vám pomůže lépe vyprávět váš příběh.

Snadné připojení Wi-Fi® - zůstaňte připojen
Nenechte nikoho promeškat akci! Odolný fotoaparát KODAK PIXPRO WPZ2 lze snadno bezdrátově připojit k vašemu chytrému zařízení, abyste mohli nahrávat a sdílet své nejlepší snímky s přáteli, rodinou a celým světem na cestách. Teď to usnadňuje život, ne?

OBSAH BALENÍ
KODAK PIXPRO WPZ2
Dobíjecí Li-Ion baterie
Micro USB kabel
Řemínek na ruku
Průvodce rychlým startem


Návod k obsluze Digitální fotoaparát Kodak PIXPRO WPZ2 modrý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 109 stránek, formát PDF, velikost souboru 17.24 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Digitální fotoaparát Kodak PIXPRO WPZ2 modrý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Digitální fotoaparát Kodak PIXPRO WPZ2 modrý

Technické parametry

Digitální fotoaparát Kodak PIXPRO WPZ2 modrý

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ fotoaparátu kompakt
Menu v CZ / SK jazyku Ano
Odolné provedení vodotěsné, odolný vůči pádu
Voděodolnost do
Voděodolnost udává hloubku, do které se můžete s přístrojem bezpečně ponořit - Voděodolnost do
15 m
Podpora paměťových karet
Pokud vaše zařízení podporuje paměťové karty, můžete si tímto způsobem jednoduše navýšit kapacitu úložiště a uschovat tak mnohem více dat a souborů - Podpora paměťových karet
Ano
Podporované paměťové karty / typ karty
Udává typ karty, kterou můžete v zařízení využívat k rozšíření paměti - Podporované paměťové karty / typ karty
microSDHC, microSD
Typ baterií Li-Ion akumulátor
Barva modrá
Záznam videa
Max. rozlišení videa
Max. rozlišení videa udává počet obrazových bodů, ze kterých je tvořen jeden snímek videosekvence. Ovlivňuje kvalitu videa při jeho přehrávání či editaci - Max. rozlišení videa
Full HD (1920 × 1080)
Snímací čip
Druh snímače
Snímač (snímací čip) snímá požadovaný obraz a tvoří nejdůležitější prvek fotoaparátu. Pro představu vypadá jako destička s miliony snímacími body (pixely), které zaznamenávají intenzitu světla a další obrazové informace. Tyto informace pak dále zasílá do procesoru - Druh snímače
CMOS
Rozlišení (foto)
Rozlišení udává počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Ovlivňuje kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí – čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie - Rozlišení (foto)
16 Mpx
Sekvenční snímání
Sekvenční snímání umožňuje pořizovat snímky se stejným zaostřením a stejnou expozicí. Běžné digitální i klasické fotoaparáty dokáží snímat rychlostí 2–3 snímky za sekundu, výkonnější DSLR 5 sn/sec. Přístroje určené pro profesionály snímají 8–10 snímků za vteřinu v plné kvalitě - Sekvenční snímání
30 sn./s
Formát záznamu foto
Určuje, v jakém souborovém formátu jsou uloženy snímky na paměťovém médiu - Formát záznamu foto
JPEG
Objektiv
Optický zoom
Zoom objektivu přibližuje při snímání vzdálené předměty, je to umožněno přeskupením čoček objektivu a změnou ohniskové vzdálenosti. Čím více přibližujeme, tím více snižujeme světelnost - Optický zoom
4 ×
Optická stabilizace
Optická stabilizace kompenzuje nežádoucí pohyby zařízení při pořizování záznamu. Pomocí pohyblivých prvků se snaží udržet obraz stabilní a minimalizovat rozmazání snímků způsobené třesem ruky - Optická stabilizace
Ano
Světelnost objektivu (f)
Světelnost objektivu vyjadřuje množství světla, které je objektiv schopný využít při fotografování pro vykreslení foceného objektu - Světelnost objektivu (f)
3.0–6.6
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
Minimální ohnisková vzdálenost je nejmenší hodnota, na kterou můžete nastavit objektiv fotoaparátu. Určuje, jak blízko se k objektivu můžete při focení přiblížit, abyste zachovali ostrost - Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
27 mm
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
Maximální ohnisková vzdálenost je největší hodnota, kterou můžete nastavit na objektivu fotoaparátu. Vyjadřuje „zoom″ objektivu, tzn. jak daleko můžete přiblížit vzdálené objekty při focení - Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
108 mm
Nejkratší čas expozice
Čas expozice (nebo také čas závěrky) určuje dobu, po kterou je snímek vystaven světlu. Delší expozice vám umožní zachytit více světla a vytvořit efekt rozmazání pohybu, kratší čas je vhodný pro zachycení rychlých akcí - Nejkratší čas expozice
1/2 000 s
Nejdelší čas expozice
Čas expozice (nebo také čas závěrky) určuje dobu, po kterou je snímek vystaven světlu. Delší expozice vám umožní zachytit více světla a vytvořit efekt rozmazání pohybu, kratší čas je vhodný pro zachycení rychlých akcí - Nejdelší čas expozice
4 s
Min. citlivost (ISO)
Min. citlivost (ISO) vyjadřuje citlivost snímače zařízení na světlo. Vyšší citlivost využijete především v horších světelných podmínkách pro zamezení a rozmazání šumu - Min. citlivost (ISO)
100
Max. citlivost (ISO)
Max. citlivost (ISO) vyjadřuje citlivost snímače zařízení na světlo. Vyšší citlivost využijete především v horších světelných podmínkách pro zamezení a rozmazání šumu - Max. citlivost (ISO)
3200
Displej a hledáček
Velikost LCD
Velikost LCD vyjadřuje velikost (rozměr úhlopříčky) zadního displeje - Velikost LCD
6.9 cm
Rozlišení LCD
Rozlišení LCD vyjadřuje rozlišení zadního displeje přístroje - Rozlišení LCD
230000 px
Dotykový displej
Dotykový displej umožňuje uživateli ovládat obrazovku zařízení přímo dotykem bez použití funkčních kláves - Dotykový displej
Ne
Polohovatelný displej
Polohovatelný displej umožňuje natočení, vyklopení zadního displeje tak, abyste měli stále přehled o tom, co fotíte, ikdyž máte například fotoaparát nad úrovní očí - Polohovatelný displej
Ne
Typ hledáčku
Hledáček zobrazuje stejný obraz, jaký zmáčknutím spouště vyfotíte. V případě optického hledáčku je obraz z objektivu přenesen soustavou hranolů, zrcadel a čoček. Elektronický hledáček pak tvoří malý displej, na který je přenášen obraz digitálně - Typ hledáčku
bez hledáčku
Bezdrátové připojení
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Bluetooth je hojně využívaná technologie přenosu dat, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi dvěma a více zařízeními - Bluetooth
Ne
NFC
NFC umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi elektronickými zařízeními, a to na velmi krátkou vzdálenost. Typickým příkladem jsou bezkontaktní platby či přenos souborů - NFC
Ne
GPS
GPS je systém pro určení polohy a navigaci při cestování autem, pěších túrách atd - GPS
Ne
Režimy a funkce
Funkce panorama
Funkce panorama umožňuje vytváření širokých panoramatických snímků tím, že spojuje několik snímků pořízených při pohybu fotoaparátu v jeden. Tak zachytíte rozsáhlé scenérie a široké úhly pohledu - Funkce panorama
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 9.5 cm
Výška výrobku 6.3 cm
Hloubka výrobku 2.5 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 13.7 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 12.9 cm
Hmotnost balení 0.4 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 54 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Robo Pong 2055...
d link dap 1610...
Prosím o závoz vakuovačky VM 500 Děkuji...
Žádám o návod k obsluze televizoru TCL 50P635. Děkuji Polkoráb ...
Onkyo HT-R518, předem moc díky...
Manual Casio 5161 LWC - M 100 DSE...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Čistička vzduchu Tesla smart Air Purifier
Autor: Jarmila
Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier
Dobrý den chci se zeptat když je čistička vypnutá tak se uvnitř vrtule občas pootočí a dělá to celkem hlasitý zvuk. Co s tím udělat....
Dotaz na nabijeni
Autor: Rostislav
Elektrická koloběžka Bluetouch BTX250
Dobry den mam problem po zime nam nejde nabit kolobezka . nabijecka sviti zelene ale nenabiji .kdyz zmacknu start na riditkach tak problikne displej a nic....
Dotaz
Autor: Tomáš
Sluchátka Baseus bowie mz10
Pravé sluchátko se mi vybíjí dříve čím to může být ...
neprotéká čistá voda z nádržky
Autor: neznámý
Tyčový vysavač Leifheit 11922 REGULUS Aqua
Dobrý den, úplně nový vysavač podle návodu chci uvést do provozu. Bohužel po stisknutí páčky, aby se namočil čistící váleček, neteče z nádržky žádná voda. Trysky nemohou být ucpané, když ještě nebyl zapojen. Nevím, kdo by mně mohl poradit. Pokud měl...
USB 3.2 gen1 flash drive 64GB
Autor: Miroslav
USB Flash Goodram UME2 64GB USB
Po vlozeni do note booku hlasí chybu:Chyba pri pripájaní / dev/ sdb1 na / media/ rodina/ 6745-2301: neznámy typ súborového systému 'exfat' Ako mam dalej postupovat...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou