NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A300 stříbrný

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A300 stříbrný

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A300 stříbrný Obsah českého návodu Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A300 stříbrný
  • Zařazení produktu: Pokročilé kompakty Nikon
  • Značka: Nikon
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Nikon Pokročilé kompakty

Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A300 stříbrný Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A300 stříbrný Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A300 stříbrný Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A300 stříbrný Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A300 stříbrný Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A300 stříbrný
Návod k obsluze Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A300 stříbrný obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Nikon a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Nikon návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Nikon výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Fotoaparát pro výjimečné okamžiky


Spousta z nás patří mezi rekreační fotografy, kteří chtějí zaznamenávat kouzelné okamžiky s rodinou a přáteli a upřednostní raději automatickou optimalizaci všech důležitých parametrů. Právě takové služby nám poskytne digitální fotoaparát Nikon Coolpix A300, který nepředpokládá předchozí studium ani znalosti. Svým intuitivním ovládáním je určen pro nejširší okruh uživatelů, aniž by ztrácel na schopnosti vytvářet okouzlující snímky.

Cesta k vykresleným detailům


Nezáleží na tom, jestli rádi fotíte v interiéru, venku, za pohybu či ve statické poloze. Nikon Coolpix A300 se automaticky přizpůsobí vnějším podmínkám a vám stačí, když pouze zacílíte na konkrétní scenérii a stisknete spoušť. O vysokou kvalitu výsledku se postará vynikající obrazový snímač CCD s rozlišením 20,1 milionu pixelů, který dokáže vytvářet brilantní snímky i za nízké hladiny osvětlení.

Osminásobný optický zoom s možností rozšíření až na 16ti násobek vám otevírá svět zcela nových možností. Nejen že vzdálené objekty budete mít rázem jako na dlani, ale dokážete také umístit všechny přátele do jediného snímku nebo zaznamenávat podstatné i nepodstatné detaily z rodinných oslav. Výkonná optická redukce vibrací efektivně potlačuje chvění fotoaparátu a vy tak nemusíte považovat nehybnost za rozhodující pro tvorbu kvalitních snímků.

Ovládání pro technikou nepolíbené


Detailní a stabilizovaný obraz je jedna věc, kontrastní displej druhá. Ale co samotné ovládání? Automatická optimalizace je připravena rychle se přizpůsobit snímanému prostředí, což se týká jak volby motivovaných programů, tak zaostřování nebo zaznamenávání kouzelných scén na cestách v podobě panoramatických snímků.

Díky mimořádné uživatelské přívětivosti se můžete těšit na ergonomicky perfektní tělo přístroje, nesoucí se ve štíhlém stylu. S tloušťkou sotva přesahující 20 mm a hmotností 119 gramů ani nepoznáte, že jej máte. Protože se lehce vejde prakticky do jakékoliv kapsy, můžete jej nosit všude s sebou a být neustále připraveni reagovat na nepředvídatelné.

LCD displej věrný skutečnosti


Fotoaparát Nikon Coolpix A300 nás překvapí mimořádně jasným a autentickým obrazem LCD displeje s úhlopříčkou 2,7 palce (6,7 cm), schopném rozlišit až 230 000 obrazových bodů. Nechybí antireflexní vrstva a možnost pohrát si s optimalizací kontrastu využitím pětistupňové regulace. Dokáže mnohé, i odhalit případné nedokonalosti.

Internet, váš druhý svět


Díky Wi-Fi technologii pro vás nezůstává internet zemí zapovězenou a můžete například posílat fotografie e-mailem bez přihlašování do e-mailové schránky. Na to navazuje Bluetooth a funkce SnapBridge, s níž synchronizujete snímky se svým chytrým telefonem nebo tabletem a dle vlastního rozhodnutí ihned sdílíte. Spárování přináší i jiné výhody: ovládání fotoaparátu prostřednictvím telefonu, automatickou aktualizaci hodin a podobně. Bluetooth rovněž umožňuje pokochat se fotografiemi na velkoplošné obrazovce chytré TV.


Vylepšení pro dokonalé portréty


Již jste slyšeli o režimu Inteligentní portrét? Tato unikátní vychytávka dokáže rozpoznat úsměv fotografované osoby, což považuje za pokyn k pořízení snímku. Naopak kontrola mrknutí upozorní na expozici, v níž snímaná osoba mrkla, a tím pádem vyzve k opakování akce. Podpora autentických portrétů zahrnuje změkčení odstínů pleti, nebo naopak zvýraznění líčení v podobě očních stínů, řasenky nebo rtěnky. Problém nečiní ani následná tvorba fotografických koláží z již pořízených snímků.


Vyhrajte si se svou kreativitou


Nikon Coolpix A300 podporuje vaše přirozené tvůrčí vlohy! Stačí jen vyzkoušet, co dokáže funkce Speciální efekty. Jeden z nich – Zrcadlo – si například s výsledným obrazem pohraje tak, že do snímku přidá zrcadlový obraz fotografovaného objektu. Jiný – Nostalgický sépiový efekt – vytváří zase retro snímky. Nechybí ani klasické efekty jako Rybí oko, Rychlé efekty, Malba nebo filtr typu Hvězda, který přidá ke světelným zdrojům na snímcích simulaci hvězdicového efektu.

Coolpix A300 – foťák co vydrží


Přístroj ukládá snímky na klasické paměťové karty SD, SDHC a SDXC, avšak do kapacity 19 MB lze využít také interní paměť. Hlavním zdrojem energie je dobíjecí lithium-iontová baterie, která je schopna na jedno nabití vytvořit až 240 snímků, přičemž opětovná obnova sil zabere pouze 2 hodiny 40 minut. Nechybí vstup pro Hi-Speed USB s podporou přímého tisku (PictBridge), přičemž konektor přebírá i roli A/V výstupu.Pořizujte vynikající snímky všech vašich akcí štíhlým a stylovým fotoaparátem COOLPIX A300.

Fotoaparát je dostatečně malý a lehký na to, aby se vešel do kapsy nebo brašny, takže budete vždy připraveni pořizovat snímky rodiny a přátel ve velkém měřítku objektivem NIKKOR s 8násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom rozšířit až na 16násobný1, a budete neustále připojeni ke svému chytrému zařízení s aplikací SnapBridge.

Obrazový snímač s 20,1 milionu pixelů zaručuje snímky s vysokým rozlišením, zatímco výkonná redukce vibrací (VR) potlačuje chvění fotoaparátu a zaručuje, že získáte pouze ostré snímky a plynulé HD videosekvence. S použitím režimu Inteligentní portrét získáte perfektní portrétní snímky a Automatická volba motivových programů za vás automaticky přizpůsobí nastavení fotoaparátu.

Zachyťte svůj svět stylově s fotoaparátem COOLPIX A300.

ELEGANTNÍ A KOMPAKTNÍ TĚLO
Štíhlý styl přináší eleganci a díky tloušťce přibližně 20,1 mm a hmotnosti okolo 119 g získáte kompaktní tělo fotoaparátu, které snadno vklouzne do kapsy nebo kabelky, takže si jej můžete vzít kdykoli na libovolné místo. Přístroj je dostupných v řadě jasných, stylových barev, dobře vypadá, padne perfektně vašemu životnímu stylu a hlavně pořizuje skvělé snímky s vysokým rozlišením a videosekvence.

SNAPBRIDGE
Funkce SnapBridge udržuje trvalé spojení mezi fotoaparátem a chytrým telefonem nebo tabletem, které má nízký příkon a poskytuje jednoduchou kontrolu nad vaším fotografickým životem. Nyní můžete synchronizovat snímky se svým chytrým zařízením během fotografování a ihned sdílet pořízené snímky v kvalitě společnosti Nikon. Rovněž můžete ovládat klíčové funkce fotoaparátu prostřednictvím telefonu, udržovat hodiny fotoaparátu i fotoaparát samotný trvale aktualizované a mnoho dalších věcí.

OBRAZOVÝ SNÍMAČ CCD S 20,1 MILIONU PIXELŮ
Fotoaparát nabízí vysoký počet pixelů v těle kompaktních rozměrů a obrazový snímač má vysokou účinnost k působení světla. Výsledkem jsou brilantní snímky i za nízké hladiny osvětlení – a ve vysokém rozlišení umožňujícím produkovat skvělé zvětšeniny.

OBJEKTIV NIKKOR S 8× OPTICKÝM ZOOMEM
Máte-li k dispozici kvalitní objektiv NIKKOR s 8násobným zoomem (který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom rozšířit až na 16násobný1) a širokým rozsahem obrazových úhlů odpovídajícím ohniskovým vzdálenostem 25 mm až 200 mm (ekvivalent u kinofilmu a formátu FX), otevírá se vám svět zcela nových možností. Můžete zachytit zábavné výrazy ve tvářích osob ve velkém měřítku, umístit všechny své přátele do skupinového snímku, zaznamenat každý detail rodinných oslav nebo zachytit unikátní detaily při cestování.

VÝKONNÁ REDUKCE VIBRACÍ (VR)
S výkonnou redukcí vibrací účinně potlačující chvění fotoaparátu pro získání vyšší stability jsou ostré snímky zaručeny i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti objektivu. Při pořizování statických snímků poskytuje optická redukce vibrací účinek ekvivalentní použití o 3 EV kratšího času závěrky (podle standardů CIPA, při nejdelší ohniskové vzdálenosti objektivu).

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ
Nechte fotoaparát pracovat za vás prostřednictvím automatických funkcí usnadňujících fotografování, jako je Automatická volba motivových programů, Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu a Panoráma s asistencí. Automatická volba motivových programů automaticky zvolí ideální režim podle snímacích podmínek a odpovídajícím způsobem optimalizuje nastavení fotoaparátu. Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu automaticky rychle zaostří, takže můžete ihned začít fotografovat. Panoráma s asistencí vám pomůže snadno zaznamenat působivé scény na cestách ve formě panoramatických snímků.

6,7CM/2,7˝ MONITOR LCD S 230 000 PIXELY
Pozorujte své objekty a motivy jasně na monitoru LCD, který umožňuje snadnou tvorbu kompozice snímků i videosekvencí. Díky antireflexní vrstvě a pětistupňové regulaci jasu vždy uvidíte jasný a brilantní obraz i na jasném slunečním světle.

DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE
Pokud cestujete nebo jste venku a fotografujete zábavu na rodinných oslavách, je dlouhá výdrž baterie důležitým parametrem, který zajistí, že nezmeškáte žádný památný okamžik. Díky výdrži přibližně 240 snímků na jedno nabití baterie můžete pokračovat ve fotografování vždy, když budete potřebovat.

PERFEKTNÍ PORTRÉTY SNADNO
Při použití režimu Inteligentní portrét během fotografování automaticky získáte kvalitní portrétní snímky. Kontrola mrknutí varuje v případě, kdy rozpozná mrknutí osoby při expozici, a Samospoušť detekující úsměv automaticky pořídí snímek v okamžiku, kdy rozpozná úsměv fotografované osoby. Pro změkčení odstínů pleti a přidání líčení, jako jsou Oční stíny, Řasenka a Rtěnka, můžete aplikovat na pořízené snímky efekty Vylepšení vzhledu. Zábavu vám poskytne rovněž funkce Koláž z autoportrétů, kdy fotoaparát pořídí sérii čtyř nebo devíti snímků po sobě a uloží je ve formě kombinované koláže. Všechny snímky použité funkcí Koláž z autoportrétů jsou uloženy rovněž jako samostatné snímky.

SPECIÁLNÍ EFEKTY A RYCHLÉ EFEKTY
Pořizované snímky lze snadno vylepšit pomocí funkce Speciální efekty – využít můžete například efekt Zrcadlo zobrazující na jediném snímku objekt a jeho zrcadlový obraz, efekt Selektivní barva přidávající jedinou živou barvu na jinak monochromatický snímek nebo Nostalgický sépiový efekt vytvářející snímky ve stylu retro. Při přehrávání můžete zcela změnit vzhled snímků pomocí funkce Rychlé efekty s nabídkou efektů, jako je Malba nebo Rybí oko, či upravit snímky pomocí efektu Filtr typu hvězda pro přidání hvězdicového efektu světelným zdrojům na snímcích.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

TypKompaktní digitální fotoaparát
Počet efektivních pixelů20,1 milionu (zpracování obrazu může počet efektivních pixelů snížit)
Obrazový snímač11mm (1/2,3˝) obrazový snímač CCD; Celkový počet pixelů: cca 20,48 milionu
ObjektivObjektiv NIKKOR s 8× optickým zoomem
Ohnisková vzdálenost4,5 až 36 mm (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 25 až 200 mm u kinofilmu a formátu FX)
Světelnostf/3,7 až 6,6
Konstrukce objektivu8 čoček / 7 členů
ZvětšeníMax. 4× (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 800 mm u kinofilmu a formátu FX)
Redukce vibracíOptická redukce vibrací (statické snímky); kombinovaná optická a elektronická redukce vibrací (videosekvence)
Automatické zaostřováníAutomatické zaostřování s detekcí kontrastu
Zaostřovací rozsah[W]: Cca 50 cm až nekonečno, [T]: Cca 1,5 m až nekonečno, Režim Makro: Cca 2 cm až nekonečno (při nastavení širokoúhlé ohniskové vzdálenosti) (všechny vzdálenosti měřeny od vrcholu přední čočky objektivu)
Režimy činnosti zaostřovacích políPriorita ostření na obličej, střed, manuální volba 99 zaostřovacích polí, sledování objektu, zaostřování s vyhledáním hlavního objektu
Monitor6,7 cm (2,7˝) úhlopříčka, monitor TFT LCD s cca 230 000 pixely, antireflexní vrstvou a pětistupňovou regulací jasu
Obrazové poleCca 99 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Obrazové pole (režim přehrávání)Cca 99 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Ukládání dat – médiaPaměťové karty SD, SDHC, SDXC, interní paměť (cca 19 MB)
Systém souborůKompatibilní se standardy DCF a Exif 2.3
Ukládání dat – formát souborůStatické snímky: JPEG, Videosekvence: AVI (kompatibilní s Motion JPEG)
Velikost obrazu (v pixelech)20M (vysoká kvalita) [5 152 × 3 864 (jemná kvalita)], 20M [5 152 × 3 864], 10M [3 648 × 2 736], 4M [2 272 × 1 704], 2M [1 600 × 1 200], VGA [640 × 480], 16 : 9 (14M) [5 120 × 2 880], 1 : 1 [3 864 × 3 864]
Citlivost ISOISO 80 až 1 600, ISO 3 200 (k dispozici při použití režimu Auto)
Měření expoziceMatrix, Integrální měření se zdůrazněným středem (při použití digitálního zoomu s faktorem menším než 2×), Bodové měření (při použití digitálního zoomu s faktorem větším než 2×)
Řízení expoziceProgramová automatika a korekce expozice (-2 až +2 EV v krocích po 1/3 EV)
Typ závěrkyMechanická závěrka a elektronická závěrka CCD
Časy závěrky1/1 500 až 1 s, 4 s (motivový program Ohňostroj)
Samospoušť10 s, 2 s, 5 s (Samospoušť pro autoportrét)
ClonaElektromagneticky řízený filtr ND (-3 EV)
Rozsah clony2 clony (f/3,7 a f/10,5 [W])
Vestavěný bleskAno
Pracovní rozsah blesku (přibližný)[W]: 0,5 až 2,8 m, [T]: 1,5 m
Řízení zábleskuTTL řízení záblesku s měřicími předzáblesky
USBHi-Speed USB, podpora přímého tisku (PictBridge); konektor slouží rovněž jako A/V výstup (Volitelný videovýstup NTSC nebo PAL.)
Zvukový vstupStereofonní konektor mini jack (průměr 3,5 mm; podpora napájení)
Zvukový výstupStereofonní konektor mini jack (průměr 3,5 mm)
Standardy Wi-Fi (bezdrátová síť LAN)IEEE 802.11b/g (standardní protokol bezdrátové sítě LAN)
Pracovní frekvence Wi-Fi (bezdrátová síť LAN)2 412 až 2 462 MHz (kanály 1 až 11)
Zabezpečení Wi-Fi (bezdrátová síť LAN)Autentizace: Otevřený systém, WPA2-PSK
Standardy BluetoothSpecifikace Bluetooth verze 4.1
Podporované jazykyArabština, bengálština, bulharština, čínština (zjednodušená a tradiční), čeština, dánština, nizozemština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, maráthština, norština, perština, polština, portugalština (evropská a brazilská), rumunština, ruština, srbština, španělština, švédština, tamilština, telugština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština
Zdroje energieJedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL19 (součást dodávky), síťový zdroj EH-62G (dostupný samostatně)
Doba nabíjeníCca 2 h a 40 min (při použití síťového zdroje/nabíječky EH-72P/EH-72PCH a zcela vybité baterie)
Výdrž baterie1Cca 240 snímků při použití baterie EN-EL19
Skutečná výdrž baterie pro záznam videosekvencí2Cca 45 min při použití baterie EN-EL191
Stativový závit1/4˝ (ISO 1222)
Rozměry (Š × V × H)Cca 95,9 × 58 × 20,1 mm (bez výstupků)
HmotnostCca 119 g (včetně baterie a paměťové karty)
Provozní podmínky – teplota0 °C až 40 °C
Provozní podmínky – vlhkost85 % nebo méně (bez kondenzace)
Dodávané příslušenstvíPoutko, dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL19, síťový zdroj/nabíječka EH-72P (Pokud byl fotoaparát zakoupen v zemi nebo oblasti vyžadující zásuvkový adaptér, je součástí dodávky rovněž zásuvkový adaptér. Provedení zásuvkového adaptéru závisí na zemi či regionu zakoupení.), kabel USB UC-E16
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A300 stříbrný v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A300 stříbrný je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A300 stříbrnýStáhnout PDF návod - Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A300 stříbrný
(PDF file, 0 MB)


Technické parametry

Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A300 stříbrný

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ fotoaparátu
Digitální fotoaparáty můžeme podle konstrukce rozdělit na kompaktní, kompaktní s výměnným objektivem, zrcadlovky (DSLR) a elektronické (nepravé) zrcadlovky (SLR-like) - Typ fotoaparátu
kompakt
Odolné provedení nemá
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Materiál těla kov
Závit na stativ Ano
Snímací čip
Druh snímače
Snímač (snímací čip) snímá požadovaný obraz a tvoří nejdůležitější prvek fotoaparátu. Pro představu vypadá jako destička s miliony snímacími body (pixely), které zaznamenávají intenzitu světla a další obrazové informace. Tyto informace pak dále zasílá do procesoru - Druh snímače
CCD
Rozlišení (foto)
Je počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Ovlivňuje kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí - čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie - Rozlišení (foto)
20 Mpx
Objektiv
Optický zoom
Zoom objektivu přibližuje při snímaní vzdálené předměty, je to umožněno přeskupením čoček objektivu a změnou ohniskové vzdálenosti. Čím více přibližujeme, tím více snižujeme světelnost - Optický zoom
8 x
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
Hodnota ohniska udává, jak daleko za vstupním členem je složen výsledek obrazového bodu ležícího před objektivem. Čím kratší ohnisko, tím je záběr otevřenější a méně detailní. Krátkou ohniskovou vzdáleností se tak fotí například rozsáhlé krajinné scenérie - Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
25 mm
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
Hodnota ohniska udává, jak daleko za vstupním členem objektivu je složen výsledek obrazového bodu ležícího před objektivem. Dlouhou ohniskovou vzdáleností se tak fotí detailní záběry - Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
200 mm
Optická stabilizace
Pracuje na principu plovoucí čočky, která je vložena do optického systému. Poskytuje skvělé výsledky avšak vzhledem k náročnosti takové konstrukce je používán pouze u poloprofesionálních či profesionálních zařízení - Optická stabilizace
Ano
Světelnost objektivu (f)
Světelnost objektivu je vyjádření kolik světla je objektiv schopný využít při fotografování pro vykreslení foceného objektu - Světelnost objektivu (f)
3.7 – 6.6
Režimy a funkce
Sekvenční snímání
Sekvenční snímání umožnuje pořizovat snímky se stejným zaostřením a stejnou expozicí. Běžné digitální i klasické fotoaparáty dokáží snímat rychlostí 2-3 snímky za sekundu, výkonnější DSLR 5 sn/sec. Přístroje určené pro profesionály snímají 8-10 snímků za sekundu v plné kvalitě">Sekvenční snímání
1.1 sn./s
Displej a hledáček
Typ hledáčku
Hledáček zobrazuje stejný obraz, jaký zmáčknutím spouště vyfotíte. V případě optického hledáčku je obraz z objektivu přenesen soustavou hranolů, zrcadel a čoček. Elektronický hledáček pak tvoří malý displej, na který je přenášen obraz digitálně - Typ hledáčku
bez hledáčku
Velikost LCD
Vyjadřuje velikost (rozměr uhlopříčky) zadního displeje - Velikost LCD
6.7 cm
Rozlišení LCD
Vyjadřeje rozlišení zadního displeje přístroje">Rozlišení LCD
230000 pix
Polohovatelný displej
Umožňují natočení, vyklopení zadního displeje, tak aby jste stále měli přehled o tom co fotíte, ikdyž například máte fotoaparát nad úrovní očí - Polohovatelný displej
Ne
Rozhraní
GPS
Globální polohovací systém, zkráceně GPS. Určí polohu přístroje s přesností do 10m - GPS
Ne
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jestli je WiFI jako volitelné příslušenství.

Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech - Wi-Fi
Ano
Záznam videa
Max.rozliš.videa
Je to vyjádření počtu obrazových bodů, ze kterých je tvořen jeden snímek videosekvence. Oblivňuje kvalitu videa při jeho přehrávání či editaci - Max.rozliš.videa
HD (1280x720) pix
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Barva
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
stříbrná
Další parametry
Typ baterií
Napětí, laicky řečeno, udává sílu baterie. Pokud kapacita baterie značí, jak dlouho baterie může pracovat, pak napětí symbolizuje, jak velkou námahu zvládne - Typ baterií
Li-Ion akumulátor
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 11.6 cm
Výška balení 10.6 cm
Hloubka balení 18.4 cm
Hmotnost balení 0.7 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 22 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A300 stříbrný

Předmět: Tovární nastavení
Datum: 08.04.2020 15:00:46Autor: Magdaléna Kobíková
Dobrý den,

jak mohu obnovit tovární nastavení u Nikon Coolpix A300?

Děkuji.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

návod na obsluhu kavovaru Delonghi magnifica s cappuccino. Ďakujem za vybavenie Ján Miško...
DOOGEE X90...
Automat.pračka LG inverter Direct Drive 7 kg F1068QD...
Mraznička Calex scv 130 český návod...
Outdoor Smart Wi-Fi Camera C3W (ezGuard)...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Luboš
Mobilní telefon Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD
Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD Dobrý den, prosím o informaci, zda mohu u tohoto telefonu blokovat jednotlivá - nevyžadaná čísla, která se poslední dobou opravdu "množí". Několikrát jsem pátral v telefonu i na manuálech, ale bez výsledku. (Tento telefon vlastn...
Nejde zapnout svítí zamek
Autor: Jaroslav Doležel
Sušička prádla Electrolux PerfectCare 800 EW8H457WC
Dobry den susicka nejde zapnout svítí zamek jen to propipa a blika tlacitko play ...
Černá obrazovka
Autor: Pavlisová Iveta
Mobilní telefon Doogee Y7 modrý
Dobrý den, chci se zeptat nacetla se mi hra v telefonu doogee Y7 a najednou zhasla obrazovka a už nejde nahodit. Akekdyz mi mamča volala, me to nezvoni, ani se nerozsviti obrazovka, ale mamce to v telefonu vyzváni. Můžete mi poradit, co s tím mam dělat? Dekuji...
kolaps kamery C2C mini
Autor: Vladimír Rašín
IP kamera EZVIZ C2C bílá
Po zhruba 6ti měsících bezchybného provozu se tato kamera dostala do stavu OFF LINE a nedaří se mi ji zprovoznit. Nevládnu angličtinou, takže nevím co mi kamera povídá. Původní nastavení mi prováděl technik IT. Můžete poradit? Děkuji, Rašín...
HP Laser MFP 135w
Autor: lubos
Tiskárna multifunkční HP LaserJet MFP 135w
Dobrý den. Píše my,že není zapojený sítový kabel,ale je.Stejně to nekomunikuje a netiskne.Děkuji za odpověd....

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Meteorologická stanice GARNI 570 EASY černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ meteorologicka-stanice-garni-570-easy-cerna-stribrna-336-cesky-navod.pdf
Detail - Detektor kouře König SAS-SA100 bílý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ detektor-koure-konig-sas-sa100-bily-19735-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Motorola One Macro fialový
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-motorola-one-macro-fialovy-40766-cesky-navod.pdf
Detail - Fitness náramek Huawei Band 4 bílý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ fitness-naramek-huawei-band-4-bily-ruzovy-38220-cesky-navod.pdf
Detail - Tiskárna multifunkční HP Ink Advantage 2130
http://h10032.www1.hp.com/ ctg/ Manual/ c04722861


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020