|
Český návod k obsluze Discman Soundmaster CD9290SW černý stříbrný Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Discman Soundmaster CD9290SW černý stříbrný
- Zařazení produktu: Discmany Soundmaster
- Značka: Soundmaster
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Soundmaster Discmany
|
Návod k obsluze Discman Soundmaster CD9290SW černý stříbrný obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Soundmaster a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Soundmaster návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Soundmaster výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuSoundmaster CD9290SW, černá/stříbrná Oprašte vaši sbírku CD, které jste sbírali roky, a užijte si oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli díky discmanu Soundmaster CD9290SW. Je vybaven Anti-shock systémem a potěší podporou digitálních rádií DAB+, stejně jako klasickým FM tunerem, když vás vaše hudební sbírka omrzí. Sluchátka v balení V repertoáru má spoustu šikovných funkcí, které vám poslech zpříjemní – od přehrávání v náhodném pořadí až po pokračování tam, kde jste minule skončili. Energii discmanu dodávají dvě AA baterie (nejsou součástí v balení). Soundmaster navíc kromě discmana dodá i sluchátka a adaptér, jenž umožní dobíjet baterie rovnou v discmanu.
Klíčové vlastnosti: - Podpora CD, CD-R, CD-RW, CD-MP3
- Digitální rádia s DAB+
- Klasický FM tuner
- V balení sluchátka a adaptér, jenž umožní dobíjet baterie rovnou v discmanu
- Užitečné funkce, které zpříjemní poslech
Soundmaster CD9290SW Discman s Anti-shock systémem vybavený moderním příjmem DAB+ rádiových stanic v kombinaci s klasickým FM tunerem. Mezi podporované funkce patří mimo jiné přehrávání v náhodném pořadí nebo pokračování v přehrávání tam, kde bylo před vypnutím přístroje zastaveno. Napájení obstarávají dvě AA baterie. Součástí balení jsou sluchátka a adaptér, díky kterému můžete nabíjet baterie přímo v discmanu. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Podpora médií: CD, CD-R, CD-RW, CD-MP3 Rádio: FM, DAB+ Napájení: 2 x AA (nejsou součástí balení) Barva: černá - stříbrná
|
Návod k obsluze Discman Soundmaster CD9290SW černý stříbrný
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 4 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.36 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Discman Soundmaster CD9290SW černý stříbrnýPo dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Discman Soundmaster CD9290SW černý stříbrný
Technické parametry Discman Soundmaster CD9290SW černý stříbrný| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Přehr. média | CD, CD-RW | | Přehrávané formáty | MP3 | USB vstup USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik USB vstup | Ne | Bluetooth Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth | Ne | Wi-Fi Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech. Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech. Wi-Fi | Ne | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 16.2 cm | | Výška balení | 7.0 cm | | Hloubka balení | 17.0 cm | | Hmotnost balení | 0.4 kg |
Hodnocení80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 42 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Pračka Ardo TL600x.Zaplatil jsem stovku a poslali jste mi návod v ruštině,to si ze mě děláta srandu?... Bosch classicxx5... mycí stroj Bohman iC Evo Lion... Prosím Vás o manuál k tv JVC Lt-49vu83L
Za odpoveď vopred ďakujem
Ivan... FEIYU SCORP 2 ... mobil REDMI A5 prosím o návod v češtine k telefonu REDMI A5 Děkuji...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
chybějící návod v češtině Autor: Blanka Indukční vařič KRAFT DELE KD4168 Vážení považuji za drzost nedodat návod v češtině a tady požadovat peníze za plnou verzi. Mohu Vás ubezpečit, že budu šířit Vaše "dobré jméno" dál. Očekávám plnou verzi do svého e-mailu. Možná byste rádi kontrolu svého podnikání že? Vaněčková... cistenie skla Autor: milan Trouba Mora VTS 546 DX Dobry den,potrebovali by sme vycistit sklo na dvierkach rury mora vt 546 dx. Mohli by ste nam ,prosim,poradit,ako sa da vytiahnut sklo z dvierok rury ?
Dakujem milan belas... dotaz Autor: Gabriela Radiopřijímač s DAB GoGEN DAB 300 dobrý den, jde vyměnit někde baterie do rádia? Prosím.... Dotaz prosim Autor: Jiří Meteorologická stanice EMOS E8466 černá stříbrná Dobrý den, mám již několik let meteor stanici Emos 8466 je to asi tři dny co se mi sami od sebe začali na displeji měnit barvy, i když jsem to restartoval a načetlo znova tak se to objevuje pořád do kola co prosím tím. Děkuji za Vaši odpověď
S pozdravem J. H. ... Kamera Autor: Michal IP kamera IMILAB Outdoor Security EC3 Dobrý deň.
Prosím vás o radu nejde mi spraviť posledný krok spárovať kameru(Imilab ec3 Lite) s Wifi neviete čo môže byť za problém? Ďakujem.
Beňo.... |
|