NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Domácí telefon Aligator T100 černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Domácí telefon Aligator T100 černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Domácí telefon Aligator T100 černý Obsah českého návodu Domácí telefon Aligator T100 černý
  • Zařazení produktu: Telefony pevné Aligator
  • Značka: Aligator
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Aligator Telefony pevné

Návod k obsluze Domácí telefon Aligator T100 černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Aligator a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Aligator návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Aligator výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Aligator T100, černá

Mějte svůj mobilní telefon přístupný i během práce v kanceláři. Vložte SIM kartu do praktického zařízení ve stylu klasického stolního telefonu, jenž vám nabízí přehledný displej, velká tlačítka a spoustu užitečných funkcí. Velká anténa vám zaručí o poznání silnější signál než z klasického smartphonu, takže se nikdy nestane, že byste zmeškali důležitý hovor kvůli nedostatečně silné síti.


Náhrada pevné linky

Zařízení jednoduše zapojte do elektřiny a vždy se na něj spolehněte. Pokud ovšem zásuvku nemáte zrovna po ruce, nemusíte se strachovat. Integrovaná baterie zajistí až 300 minut hovoru na jedno nabití, při aktivním pohotovostním režimu zařízení vydrží bez nutnosti dobití až 240 hodin.

Praktické funkce

Volejte se svými přáteli i obchodními partnery. Nechybí žadné důležité funkce, od správy kontaktů až po samotné volání. Interní kapacita pojme až 300 čísel a 100 SMS, a to včetně těch, které odešlete vy, abyste měli o všem maximální přehled. Za pomoci tlačítek si zvolíte poslední číslo, na displeji si dokonce i přečtete textové zprávy. Zařízení vám umožní nastavit budík, můžete jej využít jako kalkulačku a podobně. Pro ještě větší praktičnost si až dvanáct nejčastěji volaných čísel můžete uložit do rychlých předvoleb. Pak stačí pouhý stisk tlačítka a začnete vytáčet, aniž byste museli naťukávat číslo nebo daný kontakt vyhledávat v seznamu.Aligator T100
Mobilní telefon ve stylu klasického stolního telefonu. Pohodlné ovládání, základní mobilní funkce. Díky výkonné anténě je telefon vhodný i do míst se slabým GSM signálem. T100 v sobě spojuje pohodlí klasického stolního aparátu s nezávislostí a flexibilitou mobilního telefonu. Můžete ho ovládat tak, jak jste zvyklí u klasického telefonu pro pevnou linku. Stačí jen zvednout sluchátko a vyťukat číslo nebo vybrat kontakt ze seznamu, případně stisknout tlačítko rychlé volby.Po sejmutí sluchátka Vás dokonce přivítá i důvěrně známý oznamovací tón . - . - . Hovor ukončíte stejně jednoduše, jako jste ho začali, prostě položíte sluchátko. Není nutné nic potvrzovat, nebo ukončovat pomocí titěrných tlačítek, která jsou na mobilních telefonech tak častá.

Tlačítka jsou velká a dobře čitelná a hmatem od sebe rozeznatelná. Lze jim nastavit zvukové potvrzení stisku. Čtyřem výrazným samostatným tlačítkům lze přiřadit zrychlené volby. Další rychlé volby lze přiřadit i číselným tlačítkům. Hovor můžete uskutečnit nebo ukončit dvěma způsoby. Buď tím klasickým, kdy zvedáte a pokládáte skutečné telefonní sluchátko nebo pomocí tlačítek pro příjem a zavěšení hovoru, tak jako na mobilním telefonu. Díky tomu se Vám nemůže stát, že si omylem "vyvěsíte sluchátko". Pod přehledným, kontrastním displejem je umístěn křížový ovladač pro pohyb v menu. Z dalších praktických tlačítek stojí za zmínku také velké tlačítko pro hlasité hands-free, tlačítko pro opakování posledního čísla nebo tlačítko pro přímý přístup k SMS zprávám.

Signál i v místech, kde běžné mobilní telefony selhávají
Díky velmi výkonné anténě, můžete pomocí T100 telefonovat i v místech, kde je slabší signál operátora. Nemusíte tak "lovit" signál na zahradě, nebo odcházet ven před chalupu, abyste si zavolali a byli zastiženi na telefonu. Tato kvalitní anténa je odnímatelná, takže v případech, že potřebujete signál ještě více posílit, lze ji jednoduše odšroubovat, na konektor typu TNC female připojit kabel přídavné antény a získat tak ještě lepší signál.

Výpadek proudu Vás nezastaví U T100 nemusíte mít žádné obavy o fungováni telefonu při výpadku proudu, má totiž vestavěnou baterii. Stejně jako běžné mobilní telefony, funguje i v místech, kde dokonce ani není elektřina zavedena. Díky vestavěné Li-Ion baterii a své nízké energetické náročnosti, vydrží telefon fungovat až 10 dní. Poskytuje tak vám nezávislost na napájecí síti. Nabíjet můžete přiloženou nabíječkou, ale díky standardnímu nabíjecímu konektoru Micro USB můžete použít i jakoukoli jinou nabíječku s tímto dnes již nejrozšířenějším konektorem.

Hlasité hands-free a další funkce telefonu Pro ještě pohodlnější telefonování je T100 vybaven funkcí hlasitého poslechu, tzv. hands-free. Můžete tak snadno telefonovat a mít při tom obě ruce volné pro zapisování poznámek do bloku. Vedle základních funkcí je T100 vybaven všemi důležitými funkcemi pro snadné telefonování a správu kontaktů. Můžete jeho pomocí přijímat a odesílat SMS nebo používat praktické služby technologie SIM toolkit. V menu, kromě funkcí pro volání najdete také výpis hovorů, kalkulačku nebo velmi praktický, týdenní budík, který můžete nastavit například pouze na všední dny a o víkendech vás tak nebude nic rušit.

MT ve tvaru stolního telefonu.Rozměry:V 47(bez sluchátka) Š 207,H 63 mm (bez sluchátka) Váha: 541 g; BATERIE Li-Ion, 800 mAh;Paměť kontaktů v tel:300, SMS: 100,Budík, Kalkulačka, Podpora SIM toolkit, Hlasité Hands-Free, Rychlé volby: 12x;

PECIFIKACE
ROZMĚRY

Výška: 47 mm (bez sluchátka)
Šířka: 207 mm
Hloubka max.: 63 mm (bez sluchátka)
Váha: 541 g
DISPLAY

Typ: Monochrom., grafický
Podsvícení: zelené
Rozměry: 53 x 25 mm
Rozlišení: 128 x 64 bodů
BATERIE

Typ: Li-Ion, 800 mAh
Výdrž při hovoru: až 300 minut
Výdrž v pohotovostním režimu:až 240 hodin
KONTAKTY, SMS, PAMĚŤ

Paměť kontaktů v telefonu: 300
Paměť SMS: 100
Paměť na odeslané SMS: Ano
VÝBAVA
FUNKCE

Budík
Kalkulačka
Podpora SIM toolkit
Hlasité Hands-Free
Rychlé volby: 12x
Redial
VYZVÁNĚNÍ

Počet vyzváněcích melodií: 10
PŘIPOJENÍ EXTERNÍ ANTÉNY

Konektor TNC female
(lze dokoupit adaptér na konektor FME pro většinu běžných GSM antén)
OSTATNÍ
OBSAH BALENÍ

Mobilní telefon
Nabíječka
Baterie
Podrobný návod k použití
(CZ + SK + GER)

JAZYK MENU

Čeština, Slovenština, Angličtina, Němčina, Španělština, Francouzština, Řečtina

TYP SIM

1x Klasická SIM


Návod k obsluze Domácí telefon Aligator T100 černý

Stažení PDF návodu k obsluze pro Domácí telefon Aligator T100 černý není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Domácí telefon Aligator T100 černý

Záruka 24 měsíců
Partnumber AT100B
Typ
Typ přístroje stolní
Displej
Displej
Displej Vás informuje o nastavení přístroje - např.: času, teploty, případně dalších informacích - a to číselně, symboly funkcí nebo textem - Displej
ano
Počet řádků displeje 4
Zobrazení datumu a času na LCD displeji Ano
Podsvícení displeje
Popisuje zda přístroj disponuje podsvíceným displejem. Ten je užitečný v případě že se s přehrávačem pohybujete často v tmavých prostorách - Podsvícení displeje
Ano
Telefonování
Hlasitý telefon Ano
Identifikace volajícího CLIP Ano
Záznamník hovorů Ne
Sluchátka
Max. délka hovoru 12 hod.
Počet sluchátek 1
Pohotovostní režim 240 hod.
Funkce telefonu
České menu Ano
Podsvícení kláves
Je vlastnost, při které jsou klávesnice podsvícené a lépe se ovládaní za tmy.
">Podsvícení kláves
Ne
Regulace hlasitost vyzvánění Ano
Regulace hlasitosti Ano
Služba SMS Ano
Vypnutí mikrofonu (MUTE) Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 20.9 cm
Výška výrobku 14.8 cm
Hloubka výrobku 0.7 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.2 cm
Výška balení 16.0 cm
Hloubka balení 7.6 cm
Hmotnost balení 0.7 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 03 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Domácí telefon Aligator T100 černý

Předmět: Aligátor T 100 nastavení hlasitosti vyzvánění
Datum: 09.02.2023 10:07:40Autor: Tomáš
Dékuji
Odpovědět

Předmět: znaménko +
Datum: 09.09.2022 14:39:10Autor: neznámý
Dobrý den,

potřebuji zadat znaménko + k přesměrování hovorů z tohoto telefonu na mobil. Můkžete mi púrosím poradit?

Děkuji M. Drábková
Odpovědět

Předmět: Nastavení češtiny v Aligátoru Tt 100
Datum: 28.05.2020 14:18:55Autor: neznámý
Dobrý den. Prosím o radu jak nastavit češtinu v Aligatoru T100.
Děkuji
Mackanič
Odpovědět

Předmět:
Datum: 12.01.2020 13:39:31Autor: neznámý
Ve vašem návodu k obsluze se píše,že rychlá volba umožnuje rychlé vytáčení atd. Ale postup zadávání čísel do paměti pro rychlou volbu je velice nejasný a dle uvedeného
popisu jednotlivých kroků se mně nepodařilo nastavit.
Odpovědět

Předmět: dotaz
Datum: 26.12.2019 20:18:45Autor: neznámý
Ve vašem návodu k obsluze se píše,že rychlá volba umožnuje rychlé vytáčení atd. Ale postup zadávání čísel do paměti pro rychlou volbu je velice nejasný a dle uvedeného
popisu jednotlivých kroků se mně nepodařilo nastavit.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den. Potřebovala bych prosím návod k cestovní žehličce Sencor SSl 7410GR Děkuji ...
Dobrý den Nenašli jsme k mikrovlnné troubě vestavěné montážní návod !!! Jak uchytit Typ: MG22M8074AT /EO GRIL Prosim o zaslání na em...
Krokoměr: PAKIDA pedometer: Mode - CR-812. Prosím o manuál v češtině....
Vu+UNO 4K SE...
Royalkraft Line benzínový generátor RK 8500 W...
Prosím o manuál na šijací stroj AEG124. Ďakujem...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Nejde zapnout telefon
Autor: LeonaDirdova
Mobilní telefon Poco C40 4GB 64GB
Dobrý den chtěla jsem se zeptat mám pocit c40 mám to už rok a včera mě přestalo jet taky to nejde ani zapnout děkuji Dirdová ...
JVC LT-50 VAQ7235
Autor: Valenta
Televize JVC LT-50VAQ7235
má tato značka nahravaní na flash disk děkuje Valenta...
JVC LT-50 VAQ7235
Autor: Valenta
Televize JVC LT-50VAQ7235
má tato značka nahravaní na flash disk děkuje Valenta...
Ezviz -není zaznam
Autor: neznámý
IP kamera EZVIZ C6N bílá
Dobrý den, prosím o radu. Kameru mam přes rok a najednou při přestala dělat záznamy při detekci pohybu žádný záznam. Nemůžu přijít na to co a jak nastavit, aby to zase fungovalo. Děkuji...
Dotaz
Autor: Vladimír
Televize GoGEN TVH 24A336
Dobrý den. Chci si zakoupit TV přijímač GOGEN TVH 24A336 od Datartu, ale nikde jsem se nedočetl, zda je zabudovaná čeština. Mám obavy z toho, aby se mi neopakovala hrůza , když jsem neměl v příjimači LG češtinu ale "hatlamatilku", která češtinu ani zdaleka ne...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou