NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Dotykový tablet Lenovo Yoga Smart Tab

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Dotykový tablet Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 32 GB LTE šedý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Dotykový tablet Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 32 GB LTE šedý Obsah českého návodu Dotykový tablet Lenovo Yoga Smart Tab
 • Zařazení produktu: Dotykové tablety Lenovo
 • Značka: Lenovo
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Lenovo Dotykové tablety

Dotykový tablet Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 32 GB LTE šedý Dotykový tablet Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 32 GB LTE šedý Dotykový tablet Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 32 GB LTE šedý Dotykový tablet Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 32 GB LTE šedý Dotykový tablet Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 32 GB LTE šedý Dotykový tablet Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 32 GB LTE šedý Dotykový tablet Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 32 GB LTE šedý Dotykový tablet Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 32 GB LTE šedý Dotykový tablet Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 32 GB LTE šedý
Návod k obsluze Dotykový tablet Lenovo Yoga Smart Tab obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Lenovo a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Lenovo návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Lenovo výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 32 GB LTE, šedá


Chytrý tablet a domácí asistent v jednom, to je Lenovo Yoga Smart Tab s úhlopříčkou 10,1" a podporou technologie Google Assistant. Kvalitní lesklý displej s rozlišením 1920×1080 px a silné reproduktory po stranách zaručují výjimečný obraz a zvuk, abyste si mohli bez kompromisů mohli dopřát svou oblíbenou hudbu a filmy nebo si třeba prohlížet rodinné fotografie.

Surfujte po internetu kdekoliv a kdykoliv


Na své aplikace a soubory budete mít k dispozici 32 GB vnitřní paměti. Pokud by vám úložiště nestačilo, můžete ho pomocí microSD karty rozšířit až o 256 GB. Tento model má navíc slot na datovou micro SIM kartu, takže můžete mít přístup k internetu i mimo dosah Wi-Fi. V tabletu je předinstalovaný mobilní operační systém Android 9. 

Klíčové vlastnosti:


 • 10,1" IPS displej
 • 2 reproduktory s výkonem 2 W a funkcí Dolby Atmos
 • 3 digitální mikrofony
 • Přední 8Mpx fotoaparát s automatickým zaostřením
 • Zadní 5Mpx fotoaparát s fixním zaostřením
 • Funkce Google Assistant
 • Interní úložiště 32 GB
 • Slot na micro SIM kartu

 
Tablet Lenovo Yoga Smart Tab je ideálním pomocníkem pro chytrou domácnost!
 

Najděte si optimální polohu


Otáčejte a naklánějte svůj tablet, jak potřebujete. Můžete ho držet v ruce, postavit na stůl, nebo třeba pověsit na zeď. Multirežimový tabletintegrovaným stojánkem, který je zároveň opatřený úchytem k zavěšení, se přizpůsobí každé situaci. Hliníkové tělo působí elegantně a zároveň je velmi odolné vůči nástrahám každodenní manipulace. 


Technologie pro skvělý obraz i ochranu zraku


IPS panel s praktickou úhlopříčkou 10,1" a Full HD rozlišením poskytuje jasné zobrazení, ostré detaily a věrné podání barev ze všech úhlů. Uživatelský komfort zvyšuje technologie TDDI, která kromě kvality obrazu vylepšuje dotykovou interakci. Displej je vybavený filtrem, který redukuje množství škodlivého modrého světla a předchází tak namáhání vašich očí. 


Prostorový zvuk, který vás pohltí


K dokonalému audiovizuálnímu zážitku patří prvotřídní zvuk. Tablet je osazený dvěma reproduktory JBL Hi-Fi s chytrým zesilovačem výkonu. Vychutnejte si svou hudbu, seriály nebo filmy naplno a nechte se pohltit přirozeným zvukem. Technologie Dolby Atmos optimalizuje zvukový výstup a vytváří prostorový efekt pro ještě lepší zážitek z poslechu. Samozřejmostí je 3,5mm jack konektor pro připojení sluchátek. 


Promluvte na svůj tablet


Neutrácejte za chytrého domácího asistenta, tablet značky Lenovo jeho funkce zastane. Používejte Google Assistant v ambientním režimu a ovládejte svou chytrou domácnost pomocí jednoduchých hlasových pokynů. Pokročilé rozpoznávání hlasu v úhlu 360° zaznamená vaše příkazy, ať už jste kdekoliv v místnosti. Hlasové ovládání bez nutnosti dotyků vám navíc usnadní vizuální zpětná vazba.
Čtyři režimy pro váš tablet
Váš Yoga Smart Tab je snadno použitelný, ať už ležíte, sedíte nebo stojíte. Jeho typický vícerežimový design je vybaven stojánkem, který můžete otáčet, naklánět držet nebo pověsit.

Zobrazení, které vás vtáhne do děje
Užijte si ostrý a jasný obraz z jakéhokoliv úhlu s 10,1" displejem s rozlišením FHD a technologií IPS. Vychutnejte si skvělý zážitek díky inovativním funkcím jako je technologie TDDI, která vylepšuje zobrazení a dotykovou interakci. Buďte také v pohodlí během delšího používání: Yoga Smart Tab snižuje množství škodlivého modrého světla, které způsobuje námahu očí.

Pohlcující zvuk
Yoga Smart Tab je vybaven vynikajícím zvukem. Dva výkonné JBL Hi-Fi reproduktory jsou vybaveny chytrým zesilovačem výkonu, které jsou navíc precizně optimalizovány technologií Dolby Atmos®. Užijte si zvuk, který je všude kolem vás.

Tablet, který je zároveň asistentem pro chytrý domov
S ambientním režimem od Google Assistant je váš tablet zároveň zařízením pro chytrý domov, které můžete vzít kamkoliv s sebou. 360° rozpoznání hlasu zaznamená vaše příkazy přes celou místnost. Nyní můžete vše ovládat bez použití rukou pomocí vizuální zpětné vazby, kdykoliv a kdekoliv.

Prvotřídní zpracování
Yoga Smart Tab je jedním z našich nejprecizněji zpracovaných zařízení. Je vyroben z šedého hliníku s elegantní a jemnou barevnou úpravou v zadní části.

Google to zařídí za vás
Přehrávejte oblíbené playlisty, zobrazte snímky z rodinných oslav, nastavte termostat nebo udělejte rezervaci v hotelu – stačí říct. Yoga Smart Tab vás uslyší a Google Assistant vše zařídí.

Lenovo YOGA SMART TAB Snapdragon 439 2.0GHz / 3GB / 32GB / 10,1” FHD / 320nitů / LTE / Smart Assistants / Android 9
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Dotykový tablet Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 32 GB LTE šedý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Dotykový tablet Lenovo Yoga Smart Tab

Záruka 24 měsíců
Partnumber ZA530021CZ
Obrazovka
Úhlopříčka displeje (palce) 10.1 "
Rozlišení displeje 1920 x 1200 bodů
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje
IPS LCD
Procesor
Počet jader osmijádrový procesor
Typ procesoru Snapdragon
Označení procesoru 439
Frekvence procesoru 2000 MHz
Paměť
Kapacita flash paměti 32 GB
Velikost paměti RAM 3GB
Senzory
Akcelerometr (G-Sensor)
Polohové čidlo. Automatické natočení obrazu - na výšku nebo na šířku. Chcete-li přecházet mezi režimy, stačí otočit telefon/tablet a obraz ho bude následovat - Akcelerometr (G-Sensor)
Ano
Gyroskop
Gyroskop je zařízení umožňují udržení polohy, bez ohledu na náklon okolního předmětu (rámu či zařízení ve kterém je uložen).

Tohoto jevu se využívá dvojím rozdílným způsobem:

a) Pro vyrovnání polohy předmětu (například modely létajících vrtulníků) atd.
Zařízení samo udržuje rovnováhu za využité setrvačného jevu.
Pamatujete si na dětskou roztočenou káču jak pěkně drží kolmo?

b) Snímání této rovnovážné polohy umožňuje měřit náklon,
resp. celkový 3D pohyb a polohu předmětu - tohoto se využívá u mobilních telefonů, tabletů, některých dálkových a herních ovladačů.

Snímač měří pohyb a polohu přístroje, což se používá v hrách nebo v navigačních programech (většinou v kombinaci s akcelerometrem - měřením zrychlení vs. gravitace)
Gyroskop
Ano
Fotoaparát
Web kamera přední, zadní
Rozlišení přední kamery 5 Mpx
Rozlišení zadní kamery 8 Mpx
Komunikace
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth
Ano
3G
Označení pro mobilní sítě 3. generace umožňující vysokorychlostní přenos dat a nové multimediální funkce, například videohovory. Patří do nich i české sítě 3.generace UMTS. Služby spojené s touto generací představují schopnost přenášet obojí – hlas (telefonní hovor) i data (stahovaná data, e-maily, zprávy) - 3G
Ano
4G/LTE Ano
GPS Ano
Integrovaný mikrofon Ano
Vstupy a výstupy
Podpora paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty / typ karty microSDHC, microSDXC, microSD
Sluchátkový výstup
Možnost připojení sluchátek pro poslech záznamu.
Sluchátkový výstup
Ano
USB porty
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
USB porty
USB Type-C
HDMI
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel - HDMI
-
Dokovací klávesnice Ne
Baterie
Kapacita akumulátoru 7000 mAh
Operační sytém
Operační systém Android 9.0 Pie
OS v češtině Ano
Další parametry
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
šedá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 16.6 cm
Výška výrobku 24.2 cm
Hloubka výrobku 0.6 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.0 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 30.1 cm
Hmotnost balení 0.9 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 73 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

QCY T2C TWS bílá...
beko 64400 nemůžu zrušit dětskou pojistku a je divný zvuk jako kdyby sepínala a zese ne ...
Kamera ezviz c8c 1080p...
TV samsung XT - RSS Prosím o zaslání manuálu, nemohu naladit. Děkuji Pušbauer ...
Bruska na řetězy Woodster CS 03 zelená...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Alburn
Autor: Alburn
Baterie Samsung pro Galaxy Ace 3,
Vysoce kvalitni baterie Bluestar ma sve misto mezi prednimi vyrobci na trhu. Baterie jsou spolehlive, odolne a splnuji dokonale reseni pro ty, kteri potrebuji dostatecne kapacity ...
Dotaz
Autor: Roman Kopecky
Elektrická koloběžka Cecotec Bongo Serie Z
Jak odblokovat omezovač? Díky za odpověď ...
dotaz
Autor: Drha Jan
Fotopast Evolveo StrongVision 2GB 8 GB
Dobrý den , omylem jsem zformátoval sd kartu a již mě nejde nahrát nastavení na kartu. Děkuji Drha ...
Tlak
Autor: Jana
Vodárna Gardenius GE9CT60
Zdravím, proč není u výrobku uveden vnitřní tlak? A jaký tedy je? Děkuji...
Jak řídit čas bez časovače?
Autor: Viktoriia Niedobová
Rýžovar Concept RE2020 nerez
Dobrý den, Mohli byste mě prosím poradit jak se ten hrnec ovládá pokud potrebuji uvařit congee, ryzi která se vaří 8-10 hodin? Moc dekuji, Viktorie...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Monitor dechu Hisense Babysense 1 Pro
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ monitor-dechu-hisense-babysense-1-pro-bila-barva-32741-cesky-navod.pdf
Detail - Reproduktory C-Tech SPK-550BT, 2.0, Bluetooth dřevo
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ reproduktory-c-tech-spk-550bt-2-0-bluetooth-drevo-63775-cesky-navod.pdf
Detail - Čtečka čarového kódu Maxxo SL2DUS
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ctecka-caroveho-kodu-maxxo-sl2dus-40369-cesky-navod.pdf
Detail - Tiskárna multifunkční HP LaserJet MFP 135w
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ tiskarna-multifunkcni-hp-laserjet-mfp-135w-35449-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Samsung Galaxy A52s 5G
https://www.t-mobile.cz/ dcpublic/ Samsung_Galaxy_A52_5G_%28A526B%29_popis_nastaveni.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021