NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Dotykový tablet Samsung Galaxy Tab S9

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Dotykový tablet Samsung Galaxy Tab S9 5G 8 GB 128 GB béžový

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Dotykový tablet Samsung Galaxy Tab S9 5G 8 GB 128 GB béžový Obsah českého návodu Dotykový tablet Samsung Galaxy Tab S9
 • Zařazení produktu: Dotykové tablety Samsung
 • Značka: Samsung
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Samsung Dotykové tablety

Dotykový tablet Samsung Galaxy Tab S9 5G 8 GB 128 GB béžový Dotykový tablet Samsung Galaxy Tab S9 5G 8 GB 128 GB béžový Dotykový tablet Samsung Galaxy Tab S9 5G 8 GB 128 GB béžový Dotykový tablet Samsung Galaxy Tab S9 5G 8 GB 128 GB béžový Dotykový tablet Samsung Galaxy Tab S9 5G 8 GB 128 GB béžový Dotykový tablet Samsung Galaxy Tab S9 5G 8 GB 128 GB béžový Dotykový tablet Samsung Galaxy Tab S9 5G 8 GB 128 GB béžový Dotykový tablet Samsung Galaxy Tab S9 5G 8 GB 128 GB béžový
Návod k obsluze Dotykový tablet Samsung Galaxy Tab S9 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Samsung a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Samsung návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Samsung výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu


Samsung Galaxy Tab S9 5G 8 GB / 128 GB 11", 128 GB, WF, BT, 4G/LTE,Android 13.0, béžová


Objevte svět výkonu, zábavy a kreativity s novým tabletem Samsung Galaxy Tab S9. Tento léty prověřený a oceňovaný výrobce představuje svůj nejnovější přírůstek do rodiny tabletů, který přináší spoustu nových funkcí a vylepšení.
Galaxy Tab S9 je připraven pro náročné úkoly, sledování videí, hraní her nebo tvoření digitálního umění. Díky operačnímu systému Android 13.0 se můžete těšit na nejnovější funkce a aplikace. Dotykový displej o velikosti 11 palců je nádherně jasný a ostrý. Navíc je tento tablet odolný vůči vodě a prachu, takže ho můžete bez obav používat i v náročnějších podmínkách. 
 

Klíčové vlastnosti:


 • Špičkový výkon a rychlá odezva
 • Neuvěřitelný Dynamic AMOLED 2X displej s jasným a čistým obrazem
 • Čtyři reproduktory od společnosti AKG a podpora prostorového zvuku Dolby Atmos pro vynikající zvukový zážitek
 • Odolnost vůči vodě a prachu se stupněm krytí IP68
 • Android 13.0 přináší nejnovější funkce a aplikace pro maximální uživatelský komfort 


Tablety nové generace, které odolají vodě i prachu.
 

Neomezená práce i zábava na velké obrazovce


Nechte svou představivost proudit naplno a získejte velký prostor pro vše, co milujete s tablety řady Galaxy Tab S9 společnosti Samsung. Na výběr máte hned z několika modelů, které se liší jak hmotností, tak i velikostí displeje. Zatímco Galaxy Tab S9 se může pochlubit 11" displejem, Tab S9+ potěší 12,4", což bude ideální pro ještě lepší zážitek ze sledování oblíbených filmů a seriálů. A pokud se chcete na tabletu bavit a zároveň efektivně pracovat, sáhněte po verzi Tab S9 Ultra, která se svou 14,6" velikostí připomíná obrazovku klasického notebooku. 

Jasný a čistý pohled s Dynamic AMOLED 2X displejem


Ať už si vyberete kterýkoliv model Galaxy Tab S9, s každým budete moci svou kreativní vizi přivést k životu. Pište si poznámky, kreslete, uskutečňujte videohovory nebo sledujte oblíbený vizuální obsah na pohlcujícím AMOLED 2X displeji, který do vašeho života přináší živé barevné odstíny a realistické vizuály. A abyste jej mohli sledovat po opravdu dlouhou dobu bez zbytečné únavy, využívá technologii eliminace nežádoucích paprsků krátkovlnného modrého světa. 

Přivítejte epické zážitky ze světa gamingu


Prožívejte dobrodružství odehrávající se v kulisách úchvatných herních světů s fotorealistickou grafikou na velké ploše a užívejte si pohodlný gaming po dlouhé hodiny. Výjimečný audiovizuální zážitek bude navíc dále podpořen výjimečným zvukovým výkonem čtyř reproduktorů z dílny výrobce AKG s podporou prostorového zvuku Dolby Atmos. 

Poradí si s vodou i prachem


Čas od času se může stát, že vás život zavede na místa, která nepatří mezi právě nejpřívětivější. Práci i zábavu i v náročnějším terénu však zvládnete ve velké pohodě. Subtilní, ale odolný design rámu Aluminum Frame plně dostává svému jménu a tablet ochrání před náhodnými nárazy i pády. A v případech, že na vašich cestách zaprší, se můžete spolehnout na odolnost proti vodě a prachu se stupněm krytí IP68, což z rodiny Galaxy Tab S9 historicky činí vůbec první podobně odolná zařízení v rámci řady Galaxy Tab. 

Ze stínu rovnou do světla


Svítí vám na displej přímé sluneční světlo a bojíte se, že nic neuvidíte? Odložte všechen strach stranou a spolehněte se na funkci Vision Booster. Ta používá inteligentní algoritmy k detekci paprsků dopadajících na displej, na jejichž základě odpovídajícím způsobem upraví jas. Vy tak budete moci přecházet mezi domácností a terasou, aniž byste museli upravovat kontrast či další nastavení zobrazení. 

Výkon, se kterým zvládnete více


Úžasný displej je třeba podpořit adekvátním výpočetním výkonem. Ten je v případě Galaxy Tab S9 zajištěn moderní platformou Snapdragon 8 Gen 2, sestávající se z 8jádrového procesoru s maximální frekvencí 3,36 GHz a moderního grafického čipu Adreno 740. Ty společně přinesou dostatek výkonu jak pro přehrávání všech typů multimédií, tak i hraní náročných 3D her. Milovníci moderních technologií uvítají podporu technologie Ray Tracing, která realističnost zážitku z gamingu posouvá na zbrusu novou úroveň. 

Energie má na rozdávání


Vyhněte se zbytečným pauzám a zůstaňte kreativní s dlouhou výdrží baterie. Ta má dostatek energie, aby vás provedla nástrahami všedního dne a dokonce ji v případě potřeby poskytla i vašemu mobilnímu telefonu. Stačí, když jej k tabletu připojit kabelem s konektorem rozhraní USB-C a funkce rychlého nabíjení se už postará o zbytek. 

Prostor pro všechny vaše poznámky


Vytvořte a organizujte si své zápisky jako skutečný profesionál s aplikací GoodNotes. Ta byla navržena pro maximálně intuitivní použití pera S Pen a přináší psaní, které se pocitově směle vyrovná skutečnému papíru. Rovněž vám umožní efektivně využít celou plochu displeje tabletu – například kreslit ve vertikální a upravit drobné nedokonalosti v horizontální poloze. Abyste si mohli práci s ní pořádně osahat, získáte k tabletu licenci na 1 rok zdarma. 

Zvyšte svou produktivitu s volitelnou klávesnicí


V okamžicích, kdy se toho sejde opravdu hodně, potřebujete spolehlivý nástroj, s nímž vše zvládnete – rychle a ve velké pohodě. Pořiďte si ke svému tabletu Galaxy Tab S9 volitelný kryt s klávesnicí a touchpadem, přinášející plnou podporu režimu DeX pro produktivitu srovnatelnou se zážitkem z práce na PC – to vše v malém formátu, který můžete snadno přenést kamkoliv zrovna bude potřeba. 

Vyfoťte na mobilu, upravte na tabletu


Přesouvejte velké soubory napříč mobilními zařízeními v ekosystému Galaxy s funkcí Quick Share. A v okamžicích, kdy budete chtít například upravit videa z dovolené, nebo vytvořit poutavý audiovizuální obsah na své sociální sítě, využijte velkou obrazovku tabletu a nástroj LumaFusion – jednu z nejpoužívanějších mobilních platforem pro videoeditaci na světě. Videa natočená vaším smartphonem tak lépe vyniknou a jejich úprava navíc bude s přiloženým dotykovým perem S Pen mnohem rychlejší a uživatelsky příjemnější. 

Nástroj pro zefektivnění práce a kreativity


Práce na vašem tabletu bude odteď mnohem jednodušší. Využijte nově přidaný zjednodušený režim aplikace Clip Studio Paint pro snazší kreslení a pozvedněte multitasking na novou úroveň s funkcí Multi Control, umožňující vybrat a zkopírovat soubory a obrázky z jednoho zařízení na druhé, nebo mezi nimi plynule přecházet a dále je upravovat.
Dotykový tablet Samsung Galaxy Tab S9 5G 8 GB / 128 GB 11", 128 GB, WF, BT, 4G/LTE,Android 13.0 - béžový


Návod k obsluze Dotykový tablet Samsung Galaxy Tab S9 5G 8 GB 128 GB béžový

Stažení PDF návodu k obsluze pro Dotykový tablet Samsung Galaxy Tab S9 5G 8 GB 128 GB béžový není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Dotykový tablet Samsung Galaxy Tab S9

Záruka 24 měsíců
Partnumber SM-X716BZEAEUE
Obrazovka
Úhlopříčka displeje
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně - Úhlopříčka displeje
11
Rozlišení displeje
Udává v pixelech kvalitu zobrazení obsahu, jakou displej dokáže využít. Čím více pixelů, tím jemnější obraz se vám naskytne - Rozlišení displeje
2560 × 1600
Typ displeje
Typ displeje by měl hrát při výběru nového zařízení určitě důležitou roli. Označuje totiž technologii zobrazení, u nichž mohou být velké rozdíly - Typ displeje
Dynamic AMOLED 2X
Procesor
Počet jader
Od počtu jader se odvíjí jak výkon, tak spotřeba energie zařízení. Více jader obvykle znamená více operací/vteřinu = vyšší výkon, který oceníte např. při hraní her či přehrávání videa - Počet jader
osmijádrový
Procesor
Procesor neboli také centrální procesorová jednotka (CPU) je základním kamenem celého přístroje. Určuje výkon i spotřebu energie - Procesor
Qualcomm Snapdragon
Označení procesoru
Označení výkonnostní řady - Označení procesoru
8 Gen 2
Paměť
Kapacita flash paměti
Max. kapacita interní paměti, která slouží pro ukládání souborů, videí apod - Kapacita flash paměti
128 GB
Velikost paměti RAM
Velikost operační paměti, která velkou měrou zajišťuje chod zařízení - Velikost paměti RAM
8 GB
Fotoaparát
Webkamera přední, zadní
Rozlišení přední kamery 12 Mpx
Rozlišení zadní kamery 13 Mpx
Komunikace
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Bluetooth je hojně využívaná technologie přenosu dat, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi dvěma a více zařízeními - Bluetooth
Ano
3G
3G je označení pro mobilní sítě třetí generace, dnes již nevyužívané - 3G
Ano
4G/LTE
4G/LTE je technologie mobilních sítí, nástupce 3G, která přináší vyšší rychlost přenosu dat, kvalitnější hlasové hovory, lepší pokrytí atd - 4G/LTE
Ano
5G
5G je název telekomunikačního standardu mobilní sítě, jež navazuje na standard 4G. Výhodou 5G sítě je významné zrychlení přenosové rychlosti i snížení doby odezvy - 5G
Ano
Typ Sim karty nano SIM + eSIM
Integrovaný mikrofon
Zařízení s integrovaným mikrofonem můžete využít k nahrávání zvuku, komunikaci s druhou stranou nebo ovládání hlasových asistentů - Integrovaný mikrofon
Ano
NFC
Technologie, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi elektronickými zařízeními, a to na velmi krátkou vzdálenost. Typickým příkladem jsou bezkontaktní platby či přenos souborů - NFC
Ne
Vstupy a výstupy
Podpora paměťových karet
Pokud vaše zařízení podporuje paměťové karty, můžete si tímto způsobem jednoduše navýšit kapacitu úložiště a uschovat tak mnohem více dat a souborů - Podpora paměťových karet
Ano
Podporované paměťové karty / typ karty
Udává typ karty, kterou můžete v zařízení využívat k rozšíření paměti - Podporované paměťové karty / typ karty
microSD
Maximální velikost paměťové karty
Udává max. velikost paměťové karty, kterou je možné do telefonu vložit - Maximální velikost paměťové karty
1 TB
Sluchátkový výstup
Výstup pro připojení drátových sluchátek k vašemu zařízení (např. tablet, smartphone, TV).
Sluchátkový výstup
Ne
USB porty
USB je nejrozšířenější konektor, jenž slouží např. pro připojení tiskárny, klávesnice, ale také pro přenos dat z paměťové karty, externích disků a dalších - USB porty
USB Type-C
HDMI
HDMI výstup patří ke standardnímu rozhraní, pomocí něhož bez ztráty přenesete obrazový i zvykový signál. Slouží např. pro připojení projektoru k PC apod - HDMI
-
Dokovací klávesnice
Dokovací klávesnici lze připojit k vámi vybranému zařízení a rozšířit tak jeho možnosti - Dokovací klávesnice
Ne
Baterie
Kapacita akumulátoru
Udává výdrž baterie zařízení - Kapacita akumulátoru
8400 mAh
Operační sytém
Operační systém
Programové vybavení přístroje, jež zajišťuje co nejefektivnější provoz - Operační systém
Android 13.0
Mobilní služby
GMS - Google Mobile Services
Telefon obsahuje balíček aplikací Google, jako například Youtube, Google Play, Gmail apod.HMS - Huawei Mobile Services
V telefonu najdete obchod s aplikacemi HUAWEI AppGallery, jehož obsah se neustále rozšiřuje. Služby a aplikace Google nejsou integrovány a tedy některé populární aplikace třetích stran není možné stáhnout - Mobilní služby
GMS
OS v češtině
Operační systém zařízení je v českém jazyce, takže usnadní srozumitelnost - OS v češtině
Ano
Další parametry
Barva béžová
Určeno pro model tabletu Samsung Galaxy Tab S9
Určení pro hráče, pro studenty a rodinu
Výbava
Doplňková výbava a příslušenství, které jsou součástí zařízení - Výbava
dotykové pero
Značka kvality dTest
Ocenění výrobku, který v nezávislém a objektivním testu získal hodnocení min. 70 % - Značka kvality dTest
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 25.4 cm
Výška výrobku 16.6 cm
Hloubka výrobku 0.6 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 27.4 cm
Výška balení 18.4 cm
Hloubka balení 2.1 cm
Hmotnost balení 0.8 kg

Hodnocení

60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3 z 5

Tento produkt už hodnotilo 69 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

...
Yamaha PSR 740...
VERBATIN 43886 CD/DVD SLIMLINE ...
Prosím návod k tiskárně DeskJet 3750, děkuji moc J.L....
tiskárna HP 3750DeskJet...
Dron 988 Pro...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: neznámý
Americká lednice Whirlpool W4D7 AAA X
Jak vyjmout vrchní šuplík mrazáku na lednici Whirlpool W4D7 ...
jaký Software Logitech pro MX KEYS S
Autor: neznámý
Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou
Dobrý večer, mam nainstalovaný na nojbuku linux - ubuntu 22 a co mam nainstalovt ke klávesnici MX KEYS S předem děkuji můj meil: vaclavpm@seznam.cz...
Nastavení
Autor: neznámý
WiFi extender TP-Link RE200 AC750 bílý
Potřebuji extender nově nastavit. Zřejmě jsem před x lety změnil heslo, není tam admin. Dá se extender nějak resetovat do výrobního nastavení? Je stále nastaven na starou wifi. Děkuji předem za radu...
Dotaz
Autor: neznámý
Mobilní telefon Xiaomi 11 Lite 5G
Dobrý den, telefon nenačítá Ve slotu 1 SIM kartu. Co s tím? Děkuji....
Čistící tableta
Autor: neznámý
Čisticí tablety pro espressa Krups XS300010
Originál tableta se během cyklu čištění kávového okruhu nerozpustí a na konci čištění propadne do zásobníku na sedlinu. Děkuji za odpověď. KRUPS EA875E10 INTUITION PREFERENCE+...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou