NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Dron Autel Robotics EVO Lite Premium

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Dron Autel Robotics EVO Lite Premium oranžový

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Dron Autel Robotics EVO Lite Premium oranžový Obsah českého návodu Dron Autel Robotics EVO Lite Premium
 • Zařazení produktu: Drony/Kvadrikoptéry Autel Robotics
 • Značka: Autel Robotics
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Autel Robotics Drony/Kvadrikoptéry

Dron Autel Robotics EVO Lite Premium oranžový Dron Autel Robotics EVO Lite Premium oranžový Dron Autel Robotics EVO Lite Premium oranžový Dron Autel Robotics EVO Lite Premium oranžový Dron Autel Robotics EVO Lite Premium oranžový Dron Autel Robotics EVO Lite Premium oranžový Dron Autel Robotics EVO Lite Premium oranžový Dron Autel Robotics EVO Lite Premium oranžový
Návod k obsluze Dron Autel Robotics EVO Lite Premium obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Autel Robotics a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Autel Robotics návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Autel Robotics výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Autel Robotics EVO Lite+ Premium, oranžová


Autel EVO Lite+ je malý skládací dron s kamerou na tříosém gimbalu a CMOS čipem 1", který vám umožní natáčet perfektně stabilizovaná videa z ptačí perspektivy v rozlišení až 6K a fotografie s rozlišením 20 Mpx
Bezpečné a dlouhé lety zajišťují antikolizní systém se stereoskopickými obrazovými čidly a baterie s letovým časem až 40 minut. Autel EVO Lite+ tak patří mezi absolutní špičku ve své váhové třídě. Hmotnost dronu 835 gramů jej řadí do kategorie Open A3 nebo A2. K provozu dronu je tedy nutné absolvovat online kurz a online test nebo pilotní zkoušky. 

Klíčové vlastnosti:


 • Natáčení v rozlišení až 6K při 30 fps
 • Živý přenos videa v rozlišení 2,7K při 30 fps na vzdálenost až 12 km
 • Detekce překážek ve střech směrech
 • Extrémně dlouhý letový čas až 40 minut
 • Vychytané funkce jako Dynamic Track 2.1, Timelapse, Panorama nebo SuperDownload

 
 
Jeho 6K videa ve vás vyvolají úžas!
 

Nádherný obraz


Na luxusní obraz se můžete těšit díky nasazení 1palcového CMOS čipu s velkými pixely. K dosažení nejlepších možných výsledků mu navíc vypomáhá výkonný obrazový procesor a také inteligentní algoritmy, stejně jako objektiv s nastavitelnou clonou f/2.8 až f/11, díky kterému získáte možnost pohrát si s expozicí a hloubkou ostrosti. 

Věrné barvy


EVO Lite+ přináší krásně věrné barvy i v případě silně kontrastních scén zásluhou funkce automatického vyvážení přeexponovaných a podexponovaných částí obrazu. 

Režim pro odstranění oparu


Režim Defog oceníte při přelétávání zamlžených kopců i focením nad vodopády. Umí totiž automaticky optimalizovat nastavení živosti obrazu pro krásně čistý výstup. 

Technologie HDR


Režim HDR umožňuje pořídit rychlé sekvence snímků s různými expozičními hodnotami. Ty pak chytře spojí do HDR fotografie a následně můžete v postprodukci zdůraznit světlé i tmavé detaily nezávisle na světelných podmínkách. 

Rychlé ostření


EVO Lite+ dokáže přesně zachytit i rychlé objekty prostřednictvím přesného ostřícího systému s fázovou detekcí a duálním ostřícím algoritmem. Toto spojení znamená, že zaostří během milisekund. 

Filmové presety


Záběry jako z hollywoodského filmu pořídíte díky presetům Rocket, Fade Away, Orbit a Flick. V aplikaci Autel Sky pak navíc můžete video zeditovat, přidat hudbu atp. 

SkyPortrait


Stačí stisknout tlačítko a EVO Lite+ vzlétne do vzduchu a momentku vás a přátel. Inteligentně přitom upraví kompozici, aby se do záběru vešli všichni a také máte možnost přidat filmové efekty či rozmazat pozadí. 

Dynamic Track 2.1


Prostřednictvím technologie Dynamic Track 2.1 dokáže EVO Lite+ automaticky sledovat jakoukoliv osobu, zvíře či vozidlo. Postará se tak o kompozici a vy se můžete soustředit jen a pouze na to důležité. 

Aplikace Autel SkyLink


Využít můžete i aplikaci Autel SkyLink. Slouží pro přenos obrazu z letu v reálném čase na vzdálenost až 12 km ve kvalitě 2,7K při 30 fps. 

SuperDownload a SoundRecord


Po dokončení natáčení stačí k dronu přiložit telefon a prostřednictvím aplikace Autel Sky stáhnout materiály rychlostí až 160 Mb/s. Videa pak můžete obohatit o audiozáznam, kdy lze telefonem nahrávat zvuk ze země pro ještě realističtější výsledky, váš komentář atp. 

Antikolizní systém


Díky vyspělému antikoliznímu systému s širokoúhlými stereoskopickými obrazovými čidly se nemusí s tímto dronem obávat létat ani začátečníci. Má čidla s dopředným zorným úhlem 150 stupňů pro minimalizaci mrtvých úhlů a zajištění maximální letové bezpečnosti. 

40minutový letový čas


S dronem EVO Lite+ se můžete těšit na nejdelší letový čas v kategorii – 40 minut. Znamená to cca o 30 % delší letový čas oproti konkurenci.  

Obsah balení:


 • Dron
 • Dálkový ovladač
 • Přepravní brašna
 • Nabíjecí USB kabel
 • Krytka gimbalu
 • Dvě extra baterie
 • Adaptér pro nabíjení tří baterií
 • Sada filtrů
 • Tři náhradní páry vrtulí
 • USB-C kabel pro připojení telefonu
 • Lightning kabel pro připojení telefonu
 • Micro USB kabel pro připojení telefonu
 • USB kabel pro dobíjení dálkového ovladače
 • Nabíjecí adaptér se síťovým kabelem
Evo Lite+ Svět v kráse měsíčního svitu
EVO Lite+ je vybaven 1-palcovým snímačem a společně s chytrým algoritmem Moonlight od společnosti Autel dokážete zachytit ostré záběry v noci s nízkým šumem i při vysokém ISO.
Maximální kontrola díky nastavitelné cloně

Nechte naprosto volný průběh své kreativitě. Nastavitelná clona f2,8 až f11 vám umožňuje měnit expozici a hloubku ostrosti nápaditými způsoby.

Klíčové vlastnosti:
1" CMOS
f2,8~f11
6K/30 fps video
20 MP

Režim Defog
Ať už létáte na mlhavém kopci za úsvitu nebo se s letounem vznášíte na úpatí vodopádu, s funkcí Defog doslova prohlédnete skrze mlhu a opar jako nic. Tento režim automaticky upraví nastavení fotoaparátu tak, aby vaše záběry vypadaly co možná nejlépe.

HDR video
Zachovejte bohaté detaily a proměňte vybledlé snímky ve skutečná umělecká díla. Skvělá hloubka stínů a zářivé barvy v každém záběru.

Okamžité ostření jako synonymum pro úžasné záběry
Snadno sledujte rychle se pohybující objekty. Algoritmus s fázovou detekcí a duálním zaostřováním dokáže v řádech milisekund přesně zaměřit a uzamknout sledovaný objekt.

Filmové záběry pouhým dotykem
Dechberoucí profesionální záběry vytvoříte pouze jediným dotykem pomocí automatických natáčecích režimů. V mobilní aplikaci Autel Sky si pak můžete vaše video vyšperkovat například hudbou. Ať už jste začátečníci nebo zkušení piloti, stoprocentně si rádi užijete ty nejlepší snímky. Vybírat můžete mezi režimy Flick, Rocket, Fade away nebo Orbit.

Váš osobní paparazzi
Pouhým stisknutím tlačítka se Lite+ vznese do vzduchu a během okamžiku udělá tu nejlepší fotku vás i vaší skupince kamarádů. Pro lepší efekt dokáže například rozostřit pozadí nebo naopak zabrat široké okolí.

Dynamic Track 2.1: Sledování objektu
Řekněte svému EVO Lite+, aby automaticky sledoval určitou osobu, zvíře nebo dopravní prostředek. Vy se tak budete moci věnovat jiným aktivitám a Lite+ se zatím postará o super záznam.

SonarSound: Uslyšíte vše
Pomocí vestavěného mikrofonu zvládne dálkový ovladač zaznamenávat hlasové nahrávky a záznam okolních zvuků, zatímco se váš dron může vznášet desítky nebo dokonce i stovky metrů nad vaší hlavou.

Sdílejte snímky během pár vteřin
Rádi byste se záběry pochlubili svým přátelům? Pak jen stačí váš chytrý telefon umístit co nejblíže k EVO Lite+. S pomocí aplikace Autel Sky a rychlým přenosem 160 Mbps budete mít videa a fotky během chvilky přímo ve svém mobilu.

MovieMaster: Rychlá a snadná tvorba videa
V aplikaci Autel Sky máte možnost si vybrat ze spousty šablon. Ty můžete aplikovat na pořízené záznamy a vytvořit tak naprosto senzační video. Aplikace pomůže s co nejrychlejší editací, takže výsledné video můžete sdílet už během pár minut.

Účinný antikolizní systém s širokoúhlým snímáním
S novými širokoúhlými atnikolizními snímači můžete létat rychleji, bezpečněji a sebevědoměji než kdykoli dříve. Senzory snímají přední zorné pole v rozsahu 150°, což ve větší míře eliminuje případná slepá místa v porovnání s obdobnými systémy. Současně může být na letounu umístěno také méně senzorů.

Perfektní výdrž baterie
EVO Lite+ je jediný dron svého druhu, který i přes svoje rozměry a hmotnost nabízí až 40 minut letu. Jedná se o 30% delší letový čas, než poskytují konkurenční produkty stejné kategorie.

OBSAH BALENÍ
Letoun EVO Lite+ (včetně baterie, vrtulí a krytu závěsu)
Dálkový ovladač
Nabíjecí adaptér
Nabíjecí kabel USB-C
Kabel USB-C do lightning
Kabel USB-C do USB-C
Kabel USB-C do Micro USB
3× pár náhradních vrtulí
Šroubovák
2× náhradní akumulátor
Multi nabíječ
Set ND filtrů
Přepravní brašna


Návod k obsluze Dron Autel Robotics EVO Lite Premium oranžový

Stažení PDF návodu k obsluze pro Dron Autel Robotics EVO Lite Premium oranžový není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Dron Autel Robotics EVO Lite Premium

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Doporučená kategorie Profík
Max. rozlišení videa
Je to vyjádření počtu obrazových bodů, ze kterých je tvořen jeden snímek videosekvence. Oblivňuje kvalitu videa při jeho přehrávání či editaci - Max. rozlišení videa
6K
Hodnota fps 30
Rozlišení fotoaparátu 20 Mpx
Max. doba letu
Určuje dobu letu při maximální nabytí baterie - Max. doba letu
40 min
Dosah vysílače 6000 m
Ovládání pomocí aplikace
Dron je ovládán pomocí aplikace přes mobilní telefon a nebo tablet - Ovládání pomocí aplikace
Ano
Ovládání pomocí ovladače
Dron je ovládán pomocí speciálního ovladače ještě efektivněji než doposud - Ovládání pomocí ovladače
Ano
Ovládání gesty
Pomocí jednoduchých pohybů a gest lze změnit televizní kanál, nastavit hlasitost či vyhledat a vybrat si, co budete chtít sledovat - Ovládání gesty
Ne
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth
Ne
GPS
Globální polohovací systém, zkráceně GPS. Určí polohu přístroje s přesností do 10m - GPS
Ano
Návrat domů
Funkce která umožnuje návrat dronu do polohy ze které vzlétl">Návrat domů
Ano
Anti kolizní senzory Ano
Stabilizátor obrazu
Je mechanismus použitý v digitálních fotoaparátech a videokamerách, který stabilizuje nahrávaný obraz - Stabilizátor obrazu
tříosý stabilizovaný závěs
Automatické zastavení vrtulí Ano
Krizový mód Ano
Maximální rychlost
Je maximální rychlost kterou je dron schopen letět při plném nabití baterií - Maximální rychlost
19 m/s
Zorné pole 82 °
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
6 GB
Záznam letu na interní paměť, microSD karta
Podporované paměťové karty / typ karty microSDHC
Specifické funkce Rocket, Orbit, Flick, Fade Away
Hmotnost 835 g
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.3 cm
Výška výrobku 9.5 cm
Hloubka výrobku 21.0 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 25.0 cm
Výška balení 20.0 cm
Hloubka balení 31.0 cm
Hmotnost balení 1.8 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 85 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

návod k obsluze GORENJE NRK61DAXL4...
Kávovar Gaggia Anima Prestige/Classic ...
Zdravím, zháňam návod na spoločenskú hru pre deti HROU DOBRÝM MOTORISTOU, myslím že to vydala TOFA, ďakujem ....
Dobrý den, poptávám český návod na otáčivou kameru Zintronic P5 DARK WiFI....
Dobrý den poptávám navod na elektronickou koloběžku sunra Elite děkuji Kolařík ...
sušička prádla gorenje uselogic D 82426 steamtech ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz: vypnutí
Autor: Josef
Holicí strojek Philips Série 5000 S5110
Dotaz : jak vypnout strojek pro transport a opětovné zapnutí. Diky ...
dávkování odvápňovač Electrolux universal descaler
Autor: pavel
Univerzální odvápňovač Electrolux 1l
dobrý den Zuzano, tak co, již jste zjistila jak na ten odvápňovač? především dávkování? díky za info. zdr. Pavel Abrahám...
dávkování odvápňovač Electrolux universal descaler
Autor: pavel
Univerzální odvápňovač Electrolux 1l
bohužel se k této informaci nemohu dostat!...
Náhradní díly
Autor: Eva
Pila řetězová Calter 2000W
Krasný den,chci se zeptat zdali nemáte náhradní vodící lištu a pilový řetěz na elektrickou pilu značky calter power2000W.Délka lišty 405mm/ 16'.Děkuji za odpověď s pozdravem Králová....
dotaz na problém lednice Hisense
Autor: Hovorková
Americká lednice Hisense RS670N4AC1
Dobrý den, prosím o radu. Začalo nám problikávat led světlo v ledničce. V návodu jsme se nedočetli, čím by to mohlo být. Děkuji ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou