NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Dron DJI Phantom 3 Standard, 2,7K

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Dron DJI Phantom 3 Standard, 2,7K Ultra HD kamera bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Dron DJI Phantom 3 Standard, 2,7K Ultra HD kamera bílý Obsah českého návodu Dron DJI Phantom 3 Standard, 2,7K
 • Zařazení produktu: Drony/Kvadrikoptéry DJI
 • Značka: DJI
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis DJI Drony/Kvadrikoptéry

Dron DJI Phantom 3 Standard, 2,7K Ultra HD kamera bílý Dron DJI Phantom 3 Standard, 2,7K Ultra HD kamera bílý Dron DJI Phantom 3 Standard, 2,7K Ultra HD kamera bílý Dron DJI Phantom 3 Standard, 2,7K Ultra HD kamera bílý Dron DJI Phantom 3 Standard, 2,7K Ultra HD kamera bílý Dron DJI Phantom 3 Standard, 2,7K Ultra HD kamera bílý
Návod k obsluze Dron DJI Phantom 3 Standard, 2,7K obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku DJI a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální DJI návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku DJI výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Kamera jako osobní helikoptéra

Dost bylo konvenčních outdoorových kamer, které jsou v důsledku působení gravitace předurčeny k upevnění na statických plochách nebo k uchycení do lidských rukou. Je tadykvadrokoptéraPhantom 3 Standard, 2,7K Ultra HD, kterou výrobci umístili na tříosový stabilizovaný závěs s integrovaným Wi-Fi 2,4GHz systémem pro přenos obrazu a schopností snímat pozemskou scenérii až z 120metrové výšky.

Cesta k unikátnímu obrazu

Jak dron Phantom 3 Standard vlastně funguje? Ve své podstatě jde o technologicky unikátní nosič outdoorové kamery, jehož základem je kompaktní skořepinový výlisek z odolného plastu, nesoucí motory, řídicí elektroniku a pohonný akumulátor. Na první pohled se tak podobá miniaturnímu modelu vrtulníku se čtyřmi vrtulemi, s kamerou umístěnou na své spodní části.

Vybavena je objektivem s ohniskovou vzdáleností 20 mm, světelností f/2,8 a schopností nabídnout filmové snímky až ve 2,7K kvalitě (2704 x 1520 bodů) při 30 ftp, případně Full HD (1920 x 1080 bodů) či HD (1280 x 720 bodů), s různou frekvencí snímkování. Výsledkem je volba nahrávání od důrazu na kvalitu po důraz na úsporu kapacity či energie.

Letec s odolným tělem

Phantom 3 je také mimořádně odolný, tudíž se nemusíte obávat každého tvrdšího přistání nebo nárazu na pevnou překážku. Komfortnímu letu napomáhá aerodynamický trup, jenž minimalizuje odpor při nepříznivých povětrnostních podmínkách, k zajištění stability slouží integrovaný závěs,zajišťující harmonickou vyváženost posunutím těžiště do pomyslného středu.Bezproblémové přistávání má na starosti dvojice plastových profilů, jež nesou anténu přijímače.

A letecké vlastnosti? Vynikající. Letoun, jehož hmotnost sama o sobě činí 1216 g je schopen dosahovat při přímém letu rychlosti až 16 m/s, přičemž velmi hbitý dokáže být i při stoupání (5 m/s) či klesání (3 m/s). Bravurně přijímá povely až do výšky 120 metrů, a to až po dobu 25 minut při plném nabití. Pak se vrátí na místo vzletu, kam ho vyšle pokles napětí akumulátoru či ztráta řídicího signálu. Nechybí zabudovaná GPS, dosah vysílače pro ovládání v otevřeném terénu v režimu CE činí 500 m, 1 000 m v režimu FCC.


Nahrává, fotí, překonává se

Víte přesně, jaké scenérie budete nahrávat a co to bude vyžadovat od „létající kamery“? K dispozici máte tzv. P-režim, A-režim a F-režim, z nichž každý zásadním ovlivňuje letové vlastnosti. Zatímco P-režim maximalizuje bezpečnost při létání a jeho využití je univerzální díky výběru ze dvou stavů (orientace na práci s GPS modulem pro práci na otevřeném prostranství a na barometrický výškoměr pro stabilizaci výšky při vypnutém GPS), A-režim se orientuje na bod vzletu, k němuž se vrací ihned po ztrátě řídicího signálu.

Jestliže chcete zkoumat, co vše DJI Phantom 3 Standard nabízí, vyzkoušejte tzv. F-režim, zpřístupňující mnohé další letové funkce. Samozřejmostí je dovednost pořizovat kvalitní letecké fotografie s rozlišení až 12 MPx, které se vyrovnají i schopnostem mnohých standardních fotoaparátů. Kromě tradičního zacílení a stisknutí spouště lze využívat režim sériového snímání v 3, 5 a 7 krocích a tzv. bracketing, vychytanou funkci pro ty, kteří si nejsou jisti barevným podáním – funkce totiž jemně dolaďuje drobné posuny v nastavení expozice.

Ovládání pro začátečníky i pokročilé

I přes pokročilé vlastnosti, bohatou výbavu a samo o sobě technologicky náročné zařízení, zvládnete jeho ovládání levou zadní. Stačí si do svého chytrého telefonu nainstalovat mobilní aplikaci DJI GO a převzít kontrolu nad kamerou a letovými systémy – veškeré parametry regulujete pouhým pohybem prstu po displeji. K dispozici je bezplatná aktualizace firmwaru, nebudete tedy ochuzení o nejnovější aplikace.

Součástí výbavy je videopřenosová Wi-Fi souprava, která vám umožní sledovat impozantní let outdoorové kamery přímo z její vlastní perspektivy v reálném čase. Phantom 3 podporuje paměťové microSD karty s kapacitou do 64 GB, na níž se záznamy ukládající ve formátu JPEG (foto) a MP4, MOV (video). Obzvláštní pozornost je věnována formátu Adobe DNG RAW pro tvůrčí práci.

Indikátor stavu a dlouhá životnost


Zdrojem energie dálkového ovladače je 2600mAh akumulátor, který vydrží pracovat až čtyři hodiny. K opětovnému načerpání energie lze jednoduše použít microUSB konektor, aniž byste baterii museli z vysílače vyndávat. O provozním stavu neztrácíte přehled zásluhou 3barevného LED indikátoru na spodní straně ramen, informující rovněž o aktuálním letovém režimu. Nechybí indikátor stavu baterie. Dron je poháněn inteligentním 4480mAh akumulátorem, jež sleduje stav energie a informuje vás o tom, jak dlouho ještě může pokračovat v letu. Ale nebojte se. Automaticky se vrací na místo vzletu při ztrátě řídicího signálu nebo nízkém napětí baterie. Nemůže se tedy stát, že byste o něj přišli.

Dodávka obsahuje tříosý závěs s kamerou, 8GB microSD kartu, vysílač včetně držáku pro telefon, akumulátor, sadu vrtulí, síťový nabíječ pro baterii a vysílač a návod.Vráceno - Použito

DJI kvadrokoptéra - dron, Phantom 3 Standard, 2,7K Ultra HD kamera
Kvadrokoptéra Phantom 3 vybavená 2,7K Ultra HD kamerou umístěnou na 3-osém stabilizovaném závěsu a integrovaným WiFi 2,4Ghz systémem pro přenos obrazu.

Staňte se režisérem a kameramanem svých vlastních zážitků, dejte kameře křídla a vstupte s námi do budoucnosti.
Základní rozdíly mezi Phantom 3 Standard a Advanced/Professional:
Chybějící VPS funkce - poziční systém, snímající povrch pod sebou pomocí optického čidla a ultrazvukového čidla. Umožňuje létání bez GPS signálu, například v uzavřených prostorách.
Chybějící Lightbridge pro digitální přenos obrazu, pouze analogový přenos obrazu do 500m ve volném terénu. Maximální letová výška 120m.
Vezměte do ruky vysílač, přidejte plyn a začněte vytvářet svůj svět, svůj film...
Phantom 3 je kompletní sestava DJI, navržený k vysokému výkonu ale přitom je lehký a flexibilní aby mohl poskytnout stabilitu, kterou potřebujete pro vytvoření dokonalých záběrů a fotografií. Všechny nejnovější letecké technologie zahrnuté do jediného systému připraveného k letu, který vás dostane do nebe během několika minut.
Phantom 3 je kompletní platforma pro leteckou fotografii a video, která je „připravená k letu rovnou z krabice“. Je vybavena palubní kamerou s objektivem o ohniskové délce 20 mm s tříosým stabilizovaným závěsem, pořizuje ostré 12 mp snímky a stabilní videozáznam až 2,7K (1520p).
Pokročilý řídící systém činí Phantom 3 stabilním a snadno ovladatelným při létání pod střechou i širou oblohou. Stejně jako všechny řídící letové systémy DJI umožňuje automatický návrat na místo vzletu, pokud dojde ke ztrátě řídícího signálu nebo poklesu napětí napájecího akumulátoru.
Phantom 3 umožňuje maximální rychlost letu až 16 m/s a maximální dobu letu až 25 minut při použití plně nabitého Inteligentního pohonného akumulátoru 4480 mAh.

PHANTOM 3
Základem draku modelu je kompaktní skořepinový výlisek z odolného plastu, který nese motory, řídící elektroniku a pohonný akumulátor. Model je poháněn čtyřmi novými střídavými motory, pro napájení slouží čtyřčlánkový Li-Po akumulátor 4480 mAh s integrovaným indikátorem zbývající kapacity, který se ukládá do schránky ve středu modelu. Pro signalizaci provozních stavů slouží tříbarevný LED indikátor s vysokou svítivostí. Výbornou "čitelnost" polohy modelu zajišťují LED světla s vysokou svítivostí na spodní straně ramen - zadní ramena blikají zeleně, nebo žlutě (dle vybraného letového režimu). Přistávací zařízení tvoří dvojice plastových profilů, která nese také přijímačovou anténu. Kamera DJI je již z výroby zabudovaná a ke zprovoznění modelu je nutné pouze stáhnou do chytrého telefonu aplikaci DJI GO.

Řídící jednotka může pracovat ve třech letových režimech, které umožňují plně přizpůsobit chování modelu vašim požadavkům:

P-režim:
Bezpečný pro létání. V tomto režimu má Phantom 3 silný GPS signál. Při létání venku to znamená, že byla zaznamenána poloha místa vzletu, takže je možný automatický návrat v případě ztráty řídícího signálu.

V P režimu jsou možné dva stavy:
P-GPS: GPS pracuje nejlépe pod širou oblohou na otevřeném prostranství; Phantom 3 používá GPS pro přesné visení na místě, je-li GPS signál dostatečně silný.
P-ATTI: není-li k dispozici GPS, model používá pro udržení polohy pouze barometrický výškoměr, takže přesně stabilizována je pouze výška.

A-režim
Režim, ve kterém není funkční GPS. Model využívá pouze barometrického čidla pro udržování výšky. Pokud je správně zapsán bod vzletu, model se při ztrátě řídícího signálu vrátí na místo vzletu.

F-režim
Režim IOC, ve ktrém jsou využívány tyto letové funkce

 • Course Lock (CL)
 • Home Lock (HL)*
 • Bod zájmu (POI)*
 • Follow My*
 • Tyto režimy budou zpřístupněny v budoucnosti

Samozřejmostí u Phantom 3 je návrat na místo vzletu, který nastane v těchto případech:

 • Sstisknutí tlačítka pro automatický návrat
 • Nízké napětí baterie
 • Ztráta řídícího signálu

O napájení modelu se stará plně integrovaný inteligentní akumulátor, který napájí váš Phantom 3 energií a spravuje se prakticky sám.
Za letu je v reálném čase zobrazena hladina zbývající energie, víte tak jak dlouho ještě můžete pokračovat v letu. Pokročilé algoritmy vypočítávají na základě vzdálenosti vašeho letounu návratový čas a systém vás informuje kdy byste měli letět zpět.
Akumulátor informuje o napětí každého článku, celkovém počtu nabíjecích a vybíjecích cyklů a celkové kondici a aktuálním stavu akumulátoru. To vše napomáhá udržet váš Phantom 3 ve vzduchu a letuschopný pro nadcházející roky.

Mobilní aplikace DJI GO
S mobilní aplikací můžete převzít kontrolu nad kamerou a letovými systémy. Vše od manuálního nastavení parametrů kamery po letovou telemetrii i automatický vzlet a přistání je jen otázkou dotyku prstem.
Brzy také s více funkcemi a aktualizacemi. Aplikace je určena pro zařízení s operačním systémem OS (8,0 a vyšší), nebo Android (4,1,2 a vyšší).
Pomocí chytrého zařízení s nainstalovanou aplikací máte možnost ovládat Váš model, nastavovat jednotlivé parametry, upgradovat firmware. Je k dispozici online náhled v reálném čase v HD kvalitě (rozlišení 720p).

Vysílač
Maximální dosah vysílače dodávaného pro ovládání Phantom 3 podle GPS polohy je v režimu CE max. 500 m v otevřeném terenénu, v režimu FCC max. 1000 m v otevřeném terénu. Kromě samotného řízení vysílač umožňuje také aktivovat funkci automatického návratu na místo vzletu pomocí vypínače S2. Další ovládací prvky slouží pro ovládání závěsu kamery.
Součástí modelu a vysílače je videopřenosová souprava WiFi 2,4 GHz, která umožňuje sledovat obraz z kamery na displeji mobilního telefonu v reálném čase. Obslužná aplikace umožňuje také nastavovat parametry kamery. Napájecí LiPo akumulátor vysílače má maximální dobu provozu cca 4 hodiny a je možné jej dobíjet bez vyjmutí z vysílače pomocí Micro USB.

Závěs a UHD kamera
Výsledkem několikaleté práce DJI v oblasti stabilizace záběrů je závěs kamery, který vám poskytne plynulý a stabilní záběr v jakýchkoliv letových podmínkách.
Natáčejte až v rozlišení 2,7K (1520p), nebo pořizujte 12 megapixelové snímky s kamerou Phantom 3. Objektiv sestávající z 9 optických členů (včetně asférického) v 9 skupinách poskytuje skvělý obraz, zatímco podpora formátu Adobe DNG RAW vám umožňuje z každého záběru vytvořit umělecké dílo.
Záznam je ukládán na 8Gb micro SD kartu, která je součástí balení (max. velikost micro SD karty je 64Gb, rychlost zápisu Class 10 nebo UHS-1).

 • Video: 1520p při 30 snímků/sek.
 • Fotografie: 12 Mpx
 • Optika: 9 optických členů v 9 skupinách, včetně asférického členu
 • CMOS senzor 1/2.3"
 • Zorný úhel 94°
 • Tří-osý závěs

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Letoun:
Hmotnost (včetně akumulátoru): 1216 g
Max. rychlost stoupání: 5 m/s
Max. rychlost klesání: 3 m/s
Maximální rychlost: 16 m/s (ATTI mód, bezvětří)
Max. dostupná výška: 120 m
Maximální letový čas: Přibližně 25 minut
Provozní teplota: 0°C až 40°C
Navigační systém: Vestavěná GPS

Stabilizovaný závěs:
Rozsah pro ovládání: Klopení -90° až +30°
Přesnost ovládání: ±0.02°

Kamera:
Senzor: 1/2.3” - 12 Megapixelů
Objektiv: Zorný úhel 94°, ohnisková vzdálenost 20 mm (ekvivalent 35 mm formátu) f/2.8
Rozsah ISO: 100-3200 (video) 100-1600 (foto)
Rychlost závěrky: 8s -1/8000s
Maximální rozlišení záběru: 4000 x 3000
Fotografické módy:

 • Jeden snímek
 • Sériové snímání: 3/5/7 snímků
 • Bracketing (AEB): 3/5 snímků
 • Bracketing s odstupem 0.7EV
 • Časosběr

Video módy:

 • UHD: 2.7K: 2704 x1520p 30 (29.997)
 • FHD: 1920x1080p 24/25/30
 • HD: 1280x720p 24/25/30/48/50/60

Maximální datový tok videa: 40 Mbps
Podporované typy souborů:

 • Micro SD karta: FAT32/exFAT
 • Foto: JPEG, DNG
 • Video: MP4, MOV (MPEG-4 AVC)

SD karta: 8GB Micro SD karta součástí balení
Provozní teplota: 0°C až 40°C

Wi-Fi Video přenos:
Provozní frekvence: 2.400 GHz – 2.483 GHz
Maximální dosah: 500 m (přímá viditelnost na letoun ve výšce 120m)
Vysílací výkon (EIRP): FCC: 27 dBm; CE: 20 dBm

Dálkový ovladač:
Provozní frekvence: 5.725 GHz – 5.825 GHz
Maximální dosah: 500 m (přímá viditelnost na letoun ve výšce 120m)
Provozní teplota: 0°C až 40°C
Akumulátor: 2600 mAh LiPo 18650
Vysílací výkon (EIRP):

 • FCC: 19 dBm
 • CE: 14 dBm

Napájení: 600mA při 3.7V
Nabíjecí port: Micro USB

Nabíječ akumulátoru:
Napětí: 17.4 V
Jmenovitý výkon: 57 W

Inteligentní letový akumulátor:
Kapacita: 4480 mAh
Napětí: 15.2 V
Typ akumulátoru: LiPo 4S
Energie: 68 Wh
Hmotnost: 365 g
Maximální letový čas: Přibližně 25 minut
Provozní teplota: -10°C až 40°C
Maximální nabíjecí výkon: 100 W

Aplikace, živý náhled:
Mobilní aplikace: DJI GO
EIRP: 100mW
Provozní frekvence pro živý náhled: 2.4GHz ISM
Kvalita živého náhledu: 720P při 30fps (v závislosti na podmínkách a vašem mobilním zařízení)
Prodleva: Nízká (v závislosti na podmínkách a vašem mobilním zařízení)
Požadované operační systémy:

 • iOS 8.0 nebo novější
 • Android 4.1.2 nebo novější

Doporučená zařízení:

 • iOS: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air,

iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi +
Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3,
and iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular. Tato aplikace je optimalizována pro iPhone 5s, iPhone 6, and iPhone 6 Plus

 • Android: Samsung tabs 705c, Samsung S6, Samsung S5,

Samsung NOTE4, Samsung NOTE3, Google Nexus 9,
Google Nexus 7 II, Ascend Mate7, Nubia Z7 mini,
SONY Z3 EXPERIA, MI 3, MI PAD
*Podpora pro další zařízení s OS Android bude dostupná s ohledem na pokračující testování a vývoj

OBSAH BALENÍ:

 • Phantom 3
 • 3-osý závěs s Ultra HD kamerou
 • Micro SD karta 8Gb
 • Vysílač vč. držáku pro mobilní telefon
 • 1x pohonný akumulátor 4480 mAh
 • 4x sada vrtulí
 • Síťový nabíječ pro pohonnou baterii a vysílač
 • Drobné příslušenství
 • Český manuál


Návod k obsluze Dron DJI Phantom 3 Standard, 2,7K Ultra HD kamera bílý

Stažení PDF návodu k obsluze pro Dron DJI Phantom 3 Standard, 2,7K Ultra HD kamera bílý není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Dron DJI Phantom 3 Standard, 2,7K

Záruka 24 měsíců
Partnumber DJI0326
Další parametry
Max. rozlišení videa
Je to vyjádření počtu obrazových bodů, ze kterých je tvořen jeden snímek videosekvence. Oblivňuje kvalitu videa při jeho přehrávání či editaci - Max. rozlišení videa
2.7K (2704x1520)
Rozlišení fotoaparátu 12 Mpx
Maximální doba letu (jedno nabití)
Určuje dobu letu při maximální nabytí baterie - Maximální doba letu (jedno nabití)
25 min
Ovládání pomocí aplikace
Dron je ovládán pomocí aplikace přes mobilní telefon a nebo tablet - Ovládání pomocí aplikace
Ano
Ovládání pomocí ovladače
Dron je ovládán pomocí speciální ovladače který je v balení">Ovládání pomocí ovladače
Ano
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
">Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth
Ano
Návrat domů
Funkce která umožnuje návrat dronu do polohy ze které vzlétl">Návrat domů
Ano
Automatické zastavení vrtulí Ne
Krizový mód Ne
Maximální rychlost
Je maximální rychlost kterou je dron schopen letět při plném nabití baterií - Maximální rychlost
16 m/s
Zorné pole 94 °
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
Ne
Záznam letu na microSD karta
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 1.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 21.6 cm
Výška balení 34.8 cm
Hloubka balení 39.5 cm
Hmotnost balení 3.8 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 65 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Dron DJI Phantom 3 Standard, 2,7K Ultra HD kamera bílý

Předmět: Dotaz
Datum: 28.01.2023 10:26:55Autor: Libor
Dobrý den
Nevím jakou funkcí mají přepínače na vysílači S1 a S2
Děkuji za info Coufal
Odpovědět

Předmět: Navod na obsluhu
Datum: 31.12.2019 11:56:52Autor: Antonin
Dobry den. Nemuzu nikde najit postup jak nastavit rezimy letu a jak nastavit telefon /wifi nebo místo/.
Dále bych chtěl požádat, zda nemáte český navod do telefonu.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Mám zájem o návod k obsluze myčky nádobí zn. BEKO BDIN38650C ...
Návod k obsluze myčky nádobí zn.beko ...
Word 2021 návod podrobný...
RADIOBUDÍK PHILIPS TAR3306 AR ...
Nejde mi nic ani multiplayer ...
Dobrý den,prosím o návod na autorádia Pioneer DEH-1500UB Ďakujem ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Přepínání zimní/ letí čas.
Autor: Josef
Autorádio s LCD KENWOOD DMX-5020BTS černé
Myslel jsem, že přepíná automaticky zimní/ letní čas a neděje se tak. Nejde nikde nastavit ani ručně. Zkoušel jsem tuto synchronizaci při více stanicích FM, bez úspěchu. Děkuji za radu....
Dotaz
Autor: Martina
Televize Sencor SLE 40FS600TCS černá
Dobrý den, proč nespustim na tv voyo když sama má Netflix a to je také aplikace ...
Sluchátka
Autor: neznámý
Sluchátka QCY T1C černá
Dobrý den, co mam dělat když jsem připojená na sluchátka ale vždy mi hraje jenom jedno buď levý nebo pravý ne hrajou prostě spolu co by měli ...
Xbox series x
Autor: neznámý
Mikrofon YENKEE YMC 1060 ALIEN
Dá sa napojiť tento mikrofón aj k Xbox series x?...
DOTAZ
Autor: KRISTINA
Televize Sencor SLE 43FS600TCS černá
Dobry den,zakoupila jsem tel. SENCOR SLE 43FS801TCSB205 a nejsem spokojená se zvukem. Hudba je příliš hlasitá a řeč není slyšet. Jde to prosím upravit? Děkuji,Kristina Čakurdová ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou