NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Dron SYMA X5HW 4 bílý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Dron SYMA X5HW 4 bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Dron SYMA X5HW 4 bílý Obsah českého návodu Dron SYMA X5HW 4 bílý
 • Zařazení produktu: Drony/Kvadrikoptéry SYMA
 • Značka: SYMA
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis SYMA Drony/Kvadrikoptéry

Dron SYMA X5HW 4 bílý Dron SYMA X5HW 4 bílý
Návod k obsluze Dron SYMA X5HW 4 bílý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku SYMA a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální SYMA návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku SYMA výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Mějte nadhled

Spolu s modernizací doby přišly na scénu místo běžných kamer, také drony, které vám umožňují natáčet zážitky z ptačí perspektivy. Za určitou dobu se už i u nás rozrostly a my se tak podíváme blíže na jeden z nich. Jde o dron SYMA X5HW 4 v bílé barvě, u které ho rozhodně platí známé rčení za málo peněz hodně muziky.


Vynikající letové vlastnosti

Létající kvadrokoptéra SYMA X5HW 4 se vyznačuje svými výbornými a flexibilními vlastnosti ve vzduchu, což jsou přesně ty atributy, které u svého dronu zkrátka chcete mít. Je v rozích vybavena čtyřmi rotory s průměrem 144 milimetrů a po jejich roztočení už se může pohodlně houpat v prostoru nad vámi, ať už se jedná o venkovní, nebo interiérové použití. Díky 6osému gyroskopu a výbavě v podobě barometrického čidla vždy pevně dokáže udržet rovnováhu a stabilitu, což prospívá vašemu záznamu a fotografiím. Kvalitní podvozek chrání dronek při přistávání i vzletu, zatímco ochranné oblouky u vrtulí zabraňují poškození při nešetrných nárazech nebo pádu.

Wi-Fi přenos

Veškerý přenos natáčeného obrazu zajišťuje bezdrátová Wi-Fi technologie, která odesílá snímky přímo do vašeho mobilního telefonu, který si hlídáte pevně na zemském povrchu, zatímco dron se vznáší někde nad vámi. Maximální doba jednoho letu na jedno nabití je 8 minut. Za tuto dobu se dějí skutečně zajímavé věci. Dron SYMA X5HW 4 natáčí po celou dobu letu video s HD rozlišením v pixelové hodnotě 1280 x 720, které vám po přistání nabídne skvělou podívanou z ptačí perpektivy.

Toto zařízení je velmi stabilní a při ovládání vám nabídne libovolně přepínat mezi jednoduchými a dvojitými výchylkami letu. To se velice hodí, pokud potřebujete přizpůsobit chování dronu ve vzduchu podle zkušeností pilota (začátečník/expert). Dron je vybaven LED diodami červené a zelené barvy, které pilotovi pomáhají zorientovat se ve směru pohybu. Také disponuje funkcí Headless, pomocí které vidíte „očima“ pilota ve vzduchu.

Funkce 3D FLIP

Zábavným zpestřením může být pro mnohé uživatele vestavěná funkce 3D FLIP, která při stisknutí pouhého jediného tlačítka provede s dronem zdařilý přemet, který mnohdy dodá efektivitě videa ten správný říz. O zábavu je tedy postaráno a tato povedená funkce zpříjemní každý let. O zpětné vyvážení do stabilní polohy se opět postará šestiosý gyroskop. Dron je vybaven pohonnou Li-Ion baterií 3,7 V/500 mAh 1S, která se dobíjí pomocí přiloženého USB nabíječe v balení. Doba potřebná k nabití akumulátoru je asi 60 minut, což následně umožňuje 8 minut čistého letu.

Vráceno - Použito

SYMA kvadrokoptéra X5HW 4

Mini kvadrokoptéra s 144mm rotory a miniaturní kamerou s WiFi přenosem do mobilního telefonu pro klidné i akrobatické poletování, pro pořizování foto/video snímků doma i venku, vybavená barometrickým čidlem pro udržování výšky.

Mini kvadrokoptéra disponující vynikajícími letovými vlastnostmi je konstruovaná pro klidné létání venku, v místnostech a halách a pro natáčení video snímků a pořizování fotografií. Díky 6-osému gyroskopu a barometrickému čidlu je model velmi stabilní a umožňuje tak pořízení záznamů ve vysoké kvalitě. Konstrukce z kvalitního pružného plastu chrání všechny části modelu proti poškození. Podvozek zajišťuje stabilitu při vzletu i přistání a ochranné oblouky vrtulí zabrání jejich poškození při nechtěném pádu.

Díky kvalitní řídící jednotce je tento model velmi stabilní, což je podmínka pro pořizování kvalitních video záznamů a fotografií. Zároveň lze pomocí přepínače přepínat mezi jednoduchými a dvojitými výchylkami a nastavit tak chování modelu podle zkušeností pilota (začátečník/expert). Model je vybaven barometrickým čidlem, které umižňuje udržování nastavené výšky a umožňuje tak pilotovi, aby se mohl věnovat práci s kamerou. Červené a zelené LED diody na modelu pomáhají při orientaci a směru pohybu. Model je vybaven i funkcí Headless - řízení z pohledu pilota v modelu.

Automatická funkce 3D FLIP přináší dodatečnou zábavu. Pouhým stiskem jednoho tlačítka provede model dokonalý přemet.

Kamera disponuje rozlišením videa 640 x 480 pixelů a 0,3 MPX pro fografie a je vybavená WiFi přenosem na mobilní telefon. Videa ve formátu MOV a fotky ve formátu JPEG jsou ukládány do mobilního telefonu.

Pro ovládání kamery a živý FPV náhled je určena aplikace SYMA FPV, která je kompatibilní s mobilními telefony s operačním systémem iOS (iOS 5.0 a vyšší) a Android (Android 4.1 a vyšší).

Pohonná Li-Po baterie 3,7V/500 mAh 1S se nabíjí přiloženým USB nabíječem, doba nabití akumulátoru je cca 60 minut a doba letu je okolo 8 minut.

Vysílač 2,4GHz je dodáván v módu 2 s možností přepnutí na mód 4. Na čelní straně jsou umístěny ovladače pro funkci dvojité výchylky a automatický přemet. S vysílačem je dodáván i držák mobilního telefonu. Maximální dosah ovládání modelu je 50 - 100 metrů.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

 • Rozlišení videa MOV: 640 x 480 pixelů
 • Rozlišení foto JPEG: 0,3 MPX
 • WiFi pro přenos dat do mobilního telefonu
 • Ovládací aplikace: SYMA FPV - kompatibilní s iOS a Android
 • Baterie: Li-Po baterie 3,7V/500 mAh 1S
 • Doba nabíjení: cca 60 minut
 • Doba letu na jedno nabití: cca 8 minut
 • Maximální dosah ovládání modelu: 50 - 100 metrů

OBSAH BALENÍ:

 • Kvadrokoptéra Syma
 • Vysílač 2,4GHz
 • Kamera
 • 8x vrtule
 • Sada ochranných oblouků
 • Li-Pol akumulátor 3,7V/500mAh
 • USB nabíječ pohonného akumulátoru
 • Šroubovák
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Dron SYMA X5HW 4 bílý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Dron SYMA X5HW 4 bílý je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Dron SYMA X5HW 4 bílýhttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ dron-syma-x5hw-4-bily-1058-cesky-navod.pdf
(PDF file, 1.32 MB)

Stáhnout PDF návod - Dron SYMA X5HW 4 bílýhttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ dron-syma-x5hw-4-bily-1058-cesky-navod.pdf
(PDF file, 1.32 MB)


Technické parametry

Dron SYMA X5HW 4 bílý

Záruka 24 měsíců
Partnumber SY5HW
Další parametry
Max. rozlišení videa
Je to vyjádření počtu obrazových bodů, ze kterých je tvořen jeden snímek videosekvence. Oblivňuje kvalitu videa při jeho přehrávání či editaci - Max. rozlišení videa
VGA (640x480)
Rozlišení fotoaparátu 0.3 Mpx
Maximální doba letu (jedno nabití)
Určuje dobu letu při maximální nabytí baterie - Maximální doba letu (jedno nabití)
8 min
Dosah vysílače 100 m
Ovládání pomocí aplikace
Dron je ovládán pomocí aplikace přes mobilní telefon a nebo tablet - Ovládání pomocí aplikace
Ano
Ovládání pomocí ovladače
Dron je ovládán pomocí speciální ovladače který je v balení">Ovládání pomocí ovladače
Ano
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
">Wi-Fi
Ano
Stabilizátor obrazu
Je mechanismus použitý v digitálních fotoaparátech a videokamerách, který stabilizuje nahrávaný obraz - Stabilizátor obrazu
šestiosý gyroskop
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 33.0 cm
Výška výrobku 11.0 cm
Hloubka výrobku 33.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 32.0 cm
Výška balení 42.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 1.1 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 58 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Dron SYMA X5HW 4 bílý

Předmět: Dotaz
Datum: 10.12.2020 12:19:48Autor: Ivo Čeřovský
Dobrý den, mám dron SYMA X5HW. Ovládání se mi přepnulo do Mode2, což mi nevyhovuje. Podle návodu by se měl jednoduše přepnout na Mode1, ale bohužel se mi to nedaří. Je na to ještě nějaká jiná finta, nebo mám problém v ovladači (vysílači)?

Děkuji za odpověď
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

SMARTWATCH L28 ...
myčka nádobí candy typ DE04...
Pračka Lg Direct drive 6 kg True stream...
Solight DT03 návod...
myčka Bosch silence plus serie 6, volně stojící 45cm šíře...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Vysokotlaký čistič Scheppach HCE 2400
Autor: Lukáš Adamčík
Vysokotlaký čistič Scheppach HCE 2400
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak je vysoko tlaky cistic chlazeny jestli vodou nebo vzduchem? Jeste jsem se chtěl zeptat, jestli je čerpadlo opravdu z hliniku? Děkuji Adamčík...
Mrazák
Autor: Andrea Kadlecova
Chladnička s mrazničkou Bosch KAD90VI30 nerez
Lednici máme 8 let. Nevyrábí nám kostky ledu a při vložení nanuku do mrazáku se povolují. Přitom maso je pořád zmrazené....
save
Autor: František
Hra RockStar Xbox 360 Grand Theft
Dobrý den. Hru gta 5 . jsem dohrál aspoň po barák,kde budu bydlet a chtěl jsem si ji tam uložit. Nejde to a píše to něco jako sign in a pak když zatrhnu autosave on,tak to stejně pořád hlásí to samé. Když hru vypnu a znovu zapnu,tak to jde znovu od začátku ...
Anténa DA 911
Autor: Kuča Jiří
Anténa pokojová GoGEN DA 991 černá
No nevím ale nereaguje , jestli někdo chce tuto anténu použít, musí si tuto anténu od někoho půjčit aby nenarazil . Bohužel v Krušných horách prostě nejde ,hold jsem narazil , signál po horách je špatný....
Rowenta TN1400F0 - nabíjení
Autor: Miloš Sládek
Zastřihovač vlasů Rowenta Nomad TN1400F0 bílý
Není možné věřit, že jakýkoliv dodavatel odpoví na dotaz, na který sám nezná odpověď. Proto i Váš dotaz z 11.2.2021 je nezodpovězen. Navíc v návodu je uvedeno, že při používání ze sítě, se Rowenta TN1400F0 nenabíjí. Přes to však kontrolka nabíjení...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Příslušenství pro zavlažování Gardena - řízení
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ prislusenstvi-pro-zavlazovani-gardena-rizeni-zavlazovani-6030-classic-7288-cesky-navod.pdf
Detail - Vířivka NETSPA BOHEMIAN
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ virivka-netspa-bohemian-66701-cesky-navod.pdf
Detail - Outdoorová kamera LAMAX X10.1 šedá
https://im9.cz/ product-docs/ ry2i1nly968rbx9u/ N%C3%A1vod%20-%20LAMAX%20X10.1.pdf
Detail - Výrobník ledu Guzzanti GZ 122 černý
https://www.guzzanti.cz/ images/ vyrobniky-ledu/ gz-122/ guzzanti-gz122-cz-sk-pl-h-si-de-en.pdf
Detail - Pouzdro na tablet s klávesnicí Samsung
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ pouzdro-na-tablet-s-klavesnici-samsung-galaxy-tab-s6-sede-36343-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021