NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
DVB-T2 přijímač Strong SRT 8211 černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze DVB-T2 přijímač Strong SRT 8211 černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
DVB-T2 přijímač Strong SRT 8211 černý Obsah českého návodu DVB-T2 přijímač Strong SRT 8211 černý
  • Zařazení produktu: TV, Audio, Video Strong
  • Značka: Strong
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Strong TV, Audio, Video

DVB-T2 přijímač Strong SRT 8211 černý DVB-T2 přijímač Strong SRT 8211 černý DVB-T2 přijímač Strong SRT 8211 černý
Návod k obsluze DVB-T2 přijímač Strong SRT 8211 černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Strong a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Strong návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Strong výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Neroňte slzy a dejte s DVB-T přijímačem sbohem analogovému vysílání

Máte televizor, který ale nemá zajištěnou podporu digitálního vysílání. Máte vztek. Starého přístroje se ale nemusíte zbavovat. Stačí si k němu pořidit tzv. Set-top-box neboli DVB-T přijímač. Ten, velmi jednoduše řečeno, dokáže analogový signál transformovat na digitální.


Ze starého nové aneb recyklujte

DVB-T přijímač Strong SRT 8211 (SRT8211) v černé variantě toho umí mnohem více, než jen vrátit dech vaší staré televizi. Co zvládne dál? Přijímač podporuje standard DVB-T2 (H.265/HEVC), což je vylepšený nástupce původního DVB-T, který umožňuje vysílání většího počtu kanálů ve vyšším rozlišení. V tomto případě si tak můžete užít pořady ve formátu HD.

DVB-T přijímač Strong SRT 8211 (SRT8211) obsahuje porty HDMI, SCART, dále anténní vstup, RJ-45, koax (S/PDIF) a USB ve variantě 2.0. Díky PRV funkci lze USB využít k nahrávání vybraných pořadů na disk. Nutné je využít ten externí, vlastním pevným diskem zařízení osazeno není. Současně lze díky tomuto portu přehrávat další multimediální obsah, případně aktualizovat software. Najdete ho na předním panelu zařízení.

Ethernet a jiná magie

Nenapadá vás, k čemu využít ethernetový port, protože slovo Ethernet vám zní spíše jako cizokrajná nadávka? Pak vězte, že vám umožní přístup k RSS a k předpovědi počasí. Moderní doba si žádá sofistikovanější přístup k problémům, kdo by se tak spokojil s pouhým pohledem z okna, když potřebuje zjistit, jak je venku.

Lehký a kompaktní DVB-T přijímač Strong SRT 8211 je vybaven i LED displejem, díky němuž budete vždy vědět, co se právě děje. Jedná se o typ samostatně stojícího přijímače. V balení se rovněž nachází dálkové ovládání, díky němuž budete mít veškeré funkce pohodlně na dosah ruky či spíše prstu. Dosah má plných 5 metrů, takže opouštět pohodlnou náruč svého gauče v žádném případě nemusíte.

STRONG SRT 8211

SRT 8211 umožňuje příjem programů v normách DVB-T a DVB-T2 s podporou HEVC/H.265. Přijímač nabízí obrovský rozsah kanálů s optimalizovaným zpracováním obrazu v rozlišení HD. Na předním panelu se nachází USB port pro záznam televizních programů, přehrávání multimediálních souborů a aktualizaci softwaru. Ethernetový port umožňuje přístup k RSS a předpovědi počasí. Součástí balení je dálkový ovladač.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

  • HDTV přijímač pozemního digitálního vysílání v novém standardu DVB-T2 (H.265/HEVC)
  • PVR funkce: ano
  • Porty: 1 x USB 2.0, 1 x antenní vstup, 1 x RJ-45, 1 x koax (S/PDIF), 1 x HDMI, 1 x SCART

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Tuner:
DVB-T2 (HEVC/H.265) /DVB-T
Příjem programů v rozlišení Full HD (1920×1080p) , 576i, 576p, 720p, 1080i
Snadná instalace a ovládání přístroje
Rychlé přepínání kanálů
Nahrávání vysílání na externí paměť USB (FAT32)
Timeshift – časový posun
Přehrávání multimediálních souborů: MKV, MPG, MPEG-2, MPEG4, MP3, FLAC, OGG, JPG, BMP
Dolby Digital Plus
Upozornění pro 10 událostí v rámci EPG
Napájení připojené antény, výstupní napětí 5 V
Připojení k internetu – RSS kanály, předpověď počasí
Programový průvodce EPG na 14 dní
Software lze aktualizovat přes USB
Napájení antény 5 V
Konektory:
HDMI
Scart
Koaxiální audio výstup
USB (5 V / 500 mA, systém souborů FAT32 / NTFS)
LAN
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro DVB-T2 přijímač Strong SRT 8211 černý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

DVB-T2 přijímač Strong SRT 8211 černý

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
DVB-T tuner
Typy televizních tunerů:
- DVB-T - pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu)
- DVB-T2 - pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu) vychází z původního standardu DVB-T. Rozdíl je v tom, že se do stejného kanálu pustí více dat, což umožní zvýšení kvality obrazu. Většina programů bude vysílat v HD rozlišení, zvýší se i počet televizních stanic.
">DVB-T tuner
DVB-T2 (H.265)
Certifikace ČRa Ano
Přehrávání, nahrávání
PVR (záznam na USB/HDD)
Televize s PVR umožňují nahrávat vysílání na připojený flashdisk nebo externí harddisk, abyste si mohli pustit záznam později. Mimo televizi si však nahrávku nepustíte - PVR (záznam na USB/HDD)
Ano
Vstupy a výstupy
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
">USB
Ano
HDMI
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel - HDMI
Ano
Scart Ano
Další parametry
Příkon 12 W
RF modulátor Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 16.9 cm
Výška výrobku 4.1 cm
Hloubka výrobku 10.2 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 24.0 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 17.0 cm
Hmotnost balení 0.6 kg

Hodnocení

60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3 z 5

Tento produkt už hodnotilo 59 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k DVB-T2 přijímač Strong SRT 8211 černý

Předmět: dotaz
Datum: 08.02.2020 16:34:38Autor: JIŘÍ KYLAR
Při přechdu vysílače Černá hora na DB-T2 7.1.2020 používám septobox STRONG 8211 Na programu ČT1 má zvuk někdy chraplavý zvuk a dokonce někdy dochází i k posunu zvuku a obrazu, co s tím? Bydliště Heřmanův Městec.
Odpovědět
Odpověď:
Autor: Technická podporaDatum: 08.02.2020 17:58:55
Je to způsobené rušením.

Předmět: Set-top box Strong STR 8211 při novém vysílání nefunguje
Datum: 02.12.2019 08:04:55Autor: Přemysl Handzel
Zakoupil jsem si Set-top box Strong STR 8211 a nyní při přechodu na nové vysílání DVB T2 v Praze mi přestal fungovat. Co mám dělat? Jak přístroje přeladit?
Děkuji Handzel
Odpovědět

Předmět: Instalace str 8211
Datum: 29.11.2019 13:18:28Autor: Renata Mayerová
Dobrý den po instalaci přístroje a naladění kanálu, nám vyskočilo okno, že anténa je přetížená a máme vypnout přijímač. Ovladacem to nejde a musí se vypnout ze zásuvky. Po opětovném zapnutí okno vyskakuje stále. Můžete poradit co s tím? Dekuji
Odpovědět

Předmět: Manual a RC ovládání
Datum: 28.11.2019 21:15:56Autor: Petr Hájek
Technická podporo prodejce - neni náhodou podle našich zákonů, dána povinnost k výrobku přiložit český manual ?! nebo alespoň uvést odkaz na Internet ! Tam opravdu nic není !...2/ Koupil jsem u Planeo Strong 8222 - funguje, ale jen přes volby ovladačem ve vlastní TV Philips. Jinak se do menu přístroje vůbec nemohu dostat. Připojeno přes koax. Proč to prodejce nepopisuje v nějakem návodu k instalaci. Okamžitě vracím ! Proč ze zákazníků vyrábíte tupce !
Odpovědět
Odpověď:
Autor: Technická podporaDatum: 29.11.2019 12:08:21
Pláčete na špatném hrobě. To si vyřiďte s prodejcem, případně s výrobce.

Předmět: Dotaz
Datum: 26.11.2019 22:22:36Autor: Pavla Jirackova
Dobrý den,setobox jsem zapojila a ovladač reaguje pouze na zapnutí a vypnutí. Na menu nereaguje. Je nějaký fígl nebo je vadný? Děkuji za odpověď.
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 22.11.2019 09:16:37Autor: Karel Jindřich
Dobrý den,můj soused si zakoupil tento DVBT-T2 a neumí si seřadit programy dle svého uvážení,nyní má programy rozházené a to mu nevyhovuje.Proto Vás prosím o zaslání laického návodu,jak si má seřadit programy./Dělá se to s ovladačem jenom na televizi a nebo s ovladačem náležející k k DVBT-T2?Děkuji za laický návod-postup./Jsme oba dva staří přes 70 let/.Děkuji za brzkou odpověď.JinK
Odpovědět

Předmět: český návod na Set-top box Strong SRT 8211
Datum: 17.11.2019 07:33:18Autor: Jiří
Dobrý den mám tento přístroj 3 dni a dodání není český návod.Zda
je možné u Vás pořídit? (hlavně ovladač) Proč to dodávají bez návodu? To chtějí lidi naštvat.
Děkuji
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 05.11.2019 00:33:14Autor: Kučera Petr
Zdravím vás.Nedávno jsem si zakoupil set-top box STRONG SRT 8211.Připojil ho k anténě,vložil do příslušného portu Flash disk a nahrál televizí vysílaný pořad.Pak jsem flash-ku připojil ke svému notebooku a chtěl si pořad přehrát,ale ouha.Nešlo to.Mám dotaz,zda je přehrávání možné jen na přístroji,anebo to jde přes nějaký konvertor naformátovat ,aby to přežvýkal i můj počítač? Pokud ano,tak jakou aplikaci si mám k tomu stáhnout-Děkuji moc za vaši odpověď.Petr.
Odpovědět
Odpověď:
Autor: Technická podporaDatum: 05.11.2019 05:42:44
Přehrávání mimo zařízení nelze, je to ošetřeno formátem souboru.

Předmět: Titulky
Datum: 09.10.2019 17:18:36Autor: Michal Richter
Dobrý den,v nastavení mám titulky vypnuté,ale na pořád se mi zobrazuji.

Děkuji za odpoved
Odpovědět

Předmět: Titulky
Datum: 14.08.2019 19:51:50Autor: Zuzana
Dobrý den
Chci se zeptat na radu jak se dají vypnout titulky na strong Digital Terrestrial HD receiver SRT 8211 už jsme prošlý úplně všechno a jediné co se nám podařilo tak jen to že se nám na televizi zobrazily dvoje titulky co se překrývaly a pak jsme je zase vypnuli ale ty jedny titulky tam pořád běží prosím o radu děkuji Zuzana
Odpovědět

Předmět: Popis dálkového ovládání
Datum: 29.07.2019 16:19:05Autor: Jaroslav Bělov
Zakoupil jsem si Set-top box Strong STR 8211 a nebyl v balení ani v návodu použití žádný popis dálkového ovládání, ani v češtině ani v jiných jazycích.
Distributor a prodejce si zřejmě myslí, že široká veřejnost uživatelů je natolik kovaná, že má všechny možné i nemožné ovladače v malíčku.
Ani technicky vyspělý odborník mi nebyl schopen bez návodu a popisu ovladače vysvětlit, jakým způsobem provést přeřazení pořadí naladěných kanálů.
*Existuje někde nějaký popis dálkového ovladače k tomuto set-top boxu?*
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

prosim o navod na bezdratovou magnetickou autonabijecku swissten. Po prilozeni nam tel. nedobiji. Chceme vedet co s tim.dekuji Kovarova M. ...
televizor LG 49UJ6307...
Satelitní přijímač VU+UNO 4K SE...
EVOLVEU FitBand B5...
Konica Minolta, Dimage Z3 4. 0 MEGA PIXELS...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Kuchyňský robot Sencor
Autor: Bucha Petr
Kuchyňský robot Sencor STM 6350WH bílý
Dobrý den mám rok robota máme 1 rok ,byla spokojenost, ale nyní robota zapnu a hned se vypne a nejde plynulá regulace otáček ihned jde do plného výkonu. Děkuji předem za odpověď....
Prosím pomoc Plants vs zombies gw2
Autor: Petra
Hra EA PlayStation 4 Plants vs.
Už jste na to přišel jak se přihlásit já tu hru koupila taky a nejde nam to přihlásit děkuji za odpověď ...
smajlíci
Autor: Anna P.
Mobilní telefon Nokia 8110 4G Dual
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jakým způsobem se užívají smajlíky na nokii 8110, resp, jak lze je do textu vložit, protože nemohu najít "vložení smajlíků" jako to bylo u předchozích tlačitkových nokií. předem děkuji za odpověď...
Správce kanálů
Autor: J. Srnka
Set-top box Sencor SDB 5003T
Dobrý den, nemohu nikterak přesouvat nebo mazat kanály. Na pokyny provedené dle návodu set top box nereaguje. Prosím o radu. Děkuji a zdravím. J. Srnka...
Plants vs zombies gw2
Autor: Petra
Hra EA PlayStation 4 Plants vs.
Pei zadání hesla na meil píše to Čínský co stim? ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - IP kamera EZVIZ C6C bílá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ip-kamera-ezviz-c6c-bila-27696-cesky-navod.pdf
Detail - Domácí kino Sony BDV-E4100
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ domaci-kino-sony-bdv-e4100-8447-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Huawei Watch GT černé
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-huawei-watch-gt-cerne-25748-cesky-navod.pdf
Detail - Myš Connect IT Anonymouse černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mys-connect-it-anonymouse-cerna-26451-cesky-navod.pdf
Detail - Fitness náramek Umax U-Band 130HR černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ fitness-naramek-umax-u-band-130hr-cerny-28890-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020