NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá Obsah českého návodu Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá
 • Zařazení produktu: Elektrokoloběžky GoGEN
 • Značka: GoGEN
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis GoGEN Elektrokoloběžky

Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá
Návod k obsluze Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku GoGEN a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální GoGEN návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku GoGEN výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

GoGEN VOYAGER S501B, černá


Trendem individuální dopravy se stávají elektrické koloběžky. Voyager od GoGENu vás nadchne nejen skutečně módním vzhledem, ale také tím, že se s ním můžete v klidu vydat na výlet dlouhý až 25 km, nebo svištět rychlostí až 25 km/h.
Současně je zde i praktická konstrukce pro snadný přenos například do MHD nebo pro vložení do kufru auta. Jízdu bez zbytečných starostí zajistí pneumatiky typu anti-defekt, zatímco kotoučová + elektronická brzda se postarají o maximální bezpečnost a zadní odpružení přidá na perfektním pohodlí. Nejen jako bezpečnostní prvek, ale i jako skvělý doplněk poslouží efektní podsvícení stupátka koloběžky z obou stran. Společně s výrazným LED světlem v přední části a červeným světlem na blatníku, vás ve tmě nikdo nepřehlédne. Díky moderní technologii rekuperace se vám koloběžka za jízdy průběžně dobíjí, takže na ní dojedete ještě dál. Jde totiž o systém, v rámci kterého se při brzdění či jízdě z kopce nevyužitá energie ukládá zpátky do baterie.
Klíčové vlastnosti:


 • Skvělý dojezd až 25 km (s hmotností uživatele 60 kg)
 • Rychlost vynikajících 25 km/h
 • Praktická skládací konstrukce
 • Pneumatiky anti-defekt pro vysokou odolnost vůči poškození
 • 100% bezpečná jízda díky promyšlené výbavě

 
Trend individuální dopravy v 21. století? Jednoznačně elektrické koloběžky!
 

Praktická konstrukce


Koloběžku můžete snadno složit – nezabere to více než pár vteřin. Váží jen 14 kg pro snadné přenášení – například do MHD nebo kufru auta, využijete madlo v podobě sklopených řídítek, takže není problém ji nést i do schodů. 

Dojezd až 25 km


Akumulátor o kapacitě 7,5 Ah skrývá dostatek energie na dojezd až 25 km (s hmotností uživatele 60 kg), přičemž jet můžete rychlostí max. 25 km/h. Komfort při jízdě přináší tempomat, k jehož aktivaci dochází automaticky po 5 sekundách jízdy konstantní rychlostí. K nabití pak využijete dodávanou nabíječku, přičemž koloběžka je plně nabitá po cca 6 hodinách nabíjení. 

 Jízda bez starostí


GoGEN se navíc rozhodl využít pneumatiky typu anti-defekt. Ty jsou tvořený množstvím malých vzduchových kapes a nedochází u nich k propíchnutí ani tehdy, když najedete na ostrý předmět. Koloběžka je pak v zadní části odpružená, což je garancí pohodlné jízdy. 


Bezpečná jízda


Stejně tak se výrobce soustředil na maximální bezpečnost jízdy – proto osadil zadní kolo kotoučovou a přední elektronickou brzdou. Výrazně bezpečnosti nahrává také trojice LED světel – vpředu, vzadu i na bocích stupátka. Budete tak dobře viditelní i za zhoršeného počasí či večer. 

Důkaz kvality


Motory elektrokoloběžek patří k nenamáhanějším součástkám. Za kvalitu těchto motorů se vám značka GoGEN zaručí 5 let. Po nákupu elektrokoloběžky se stačí zaregistrovat a jako bonus získáte navíc i předsezónní servisní prohlídku zdarma.

* Záruční doba 24 měsíců se nevztahuje na snížení kapacity baterie nebo akumulátoru (snížení doby provozu výrobku) vzniklé opotřebením baterie nebo akumulátoru způsobené obvyklým užíváním výrobkuObjevte nový způsob individuální dopravy
Elegantní elektrokoloběžka GoGEN Voyager v sobě skloubí svobodu v pohybu po městě a spoustu zábavy. Nemusíte jíž dále být závislí na městské hromadné dopravě, řešit obtížnou situaci s parkováním auta nebo ztrácet dlouhé minuty v dopravních zácpách. S elektrokoloběžkou GoGEN VOYAGER ušetříte nejen čas, ale také si užijete spoustu zábavy. Díky skládací konstrukci ji v práci zaparkujete třeba pod stolem.
Pracovní schůzky ve městě? Žádný problém
Pokud je součástí vaší práce i častý přesun po městě, ať už na úřady nebo ke klientům, je elektrokoloběžka ideálním dopravním prostředkem. Při jízdě se nemusíte obávat ušpinění nebo toho, že se zapotíte. Můžete se tak dopravit pohodlně v sukni nebo obleku. Ušetříte navíc spoustu času a zároveň strávíte i chvilku na čerstvém vzduchu. Koloběžka navíc váží pouhých 14 kg. Pohodlně ji tak pak vynesete i do schodů.
Dlouhý dojezd bez defektů
Velkou předností elektrokoloběžky GoGEN VOYAGER je vestavěný nabíjecí akumulátor s kapacitou 7,5 Ah. Díky němu zvládnete na jedno nabití ujet až 25 km (platí pro uživatele s hmotností 60 kg). A to maximální rychlostí až 25 km/h. Pro pohodlnější jízdu se stará tempomat. Ten se spouští automaticky po 3 vteřinách jízdy konstantní rychlostí.

Moderní technologie rekuperace obstarává průběžné dobíjení baterie i během jízdy. Jedná se o systém, který využívají i moderní elektromobily nebo vozy s hybridním pohonem. Energie, která vzniká při brždění je znovu „uložena“ do baterie, čímž se výrazně zvyšují dojezd.
Koloběžku je však nutné dobíjet i „po staru“, přiloženou nabíječkou. Do plného stavu s ní baterii nabijete za 6 hodin.
Dalším příjemným benefitem je typ použitých pneumatik. Jedná se o tzv. anti-defekt pneumatiky. Jejich konstrukce je tvořena malými vzduchovými kapsami. I v případě najetí na ostrý předmět se nepropíchnou a vy se tak nemusíte zabývat výměnou nebo lepením pneumatik. Tato vlastnost však nemá negativní vliv na pohodlí při jízdě. V kombinaci se zadním odpružením se naopak jedná o elektrokoloběžku s velmi komfortními jízdními vlastnostmi.
Myslí i na bezpečnost
Neméně důležitá je také bezpečnosti při jízdě na elektrokoloběžce. O pohodlné, a hlavně bezpečné zastavení nebo zpomalení se stará zadní kotoučová a přední elektronická brzda. Vidět a být viděn. Základní pravidlo bezpečnosti silničního provozu ctí i elektrokoloběžka GoGEN VOYAGER. A to hned trojicí LED světel. Samozřejmostí je přední a zadní světlo. Ty jsou doplněna o řadu LED diod na bočních stranách koloběžky, které vytváří efektivní a zároveň dobře viditelné podsvícení.
Nadstandartní péče i po nákupu
Chceme, aby váš zážitek při používání elektrokoloběžky GoGEN VOYAGER byl co nejlepší. Proto na všechny elektrokoloběžky GoGEN získáte prodlouženou záruku 5 let na jejich motor. Stačí zaregistrovat svůj nákup na webové stránce www.gogen.cz
Myslíme za vás i na příští sezónu. Po zimní přestávce vám zdarma připravíme koloběžku na jarní jízdy. K modelu GoGEN VOYAGER S501 získáte navíc i posezónní servisní prohlídku. Jak a kdy půjde prohlídku absolvovat zjistíte ZÁKLADNÍ PARAMETRY

 • Výkon motoru 250 W
 • Kapacita baterie 7,5 Ah / 36 V
 • Doba nabíjení 5,5 - 6,5 h
 • Typ baterie: Li-ion
 • Stupeň krytí IP54
 • Průměr kol 8,5"
 • Brzdy: Přední elektronická, Zadní kotoučová
 • Hliníkový rám, skládací provedení
 • Zadní odpružení
 • Hmotnost 14 kg

JÍZDNÍ PARAMETRY

 • Max. rychlost 25 km/h
 • Dojezd 25 km (pro uživatele s hmotností 60 kg)
 • Max. stoupání: 15°
 • Max. nosnost 100 kg

OSTATNÍ PARAMETRY

 • Dva jízdní režimy ECO a SPORT
 • Tempomat
 • Multifunkční displej
 • Přední a zadní (brzdové) LED světlo
 • Boční podsvícení rámu
 • Šířka řídítek 42,5 cm
 • Výška řídítek 100 cm
 • Stojánek
 • Doporučený věk: 16+
 • Barva podsvícení: červená

Záruční doba 24 měsíců se nevztahuje na snížení kapacity baterie nebo akumulátoru (snížení doby provozu výrobku) vzniklé opotřebením baterie nebo akumulátoru způsobené obvyklým užíváním výrobku.


Návod k obsluze Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 24 stránek, formát PDF, velikost souboru 16.02 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá

Technické parametry

Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Výkon 250 W
Dojezdová vzdálenost 25 km
Doba nabíjení 6 hod.
Velikost kol 8.5 "
Materiál kol guma
Nosnost 100 kg
Hmotnost 14 kg
Materiál rámu Hliník
Maximální rychlost 25 km/h
Brzda kotoučové, elektronická
Věk osoby od 16
Tempomat Ano
Rekuperace Ano
Propojení s mobilním telefonem Ne
Možnost použít jako odrážedlo Ano
Šířka řidítek 42.5 cm
Výška řidítek max. 100 cm
Výška řidítek min. 100 cm
Skládací Ano
Opěrný stojánek Ano
Světlo Ano
Kapacita baterie
Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita baterie
7500 mAh
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 113.0 cm
Výška výrobku 118.0 cm
Hloubka výrobku 42.5 cm
Hmotnost výrobku 14.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 117.0 cm
Výška balení 53.0 cm
Hloubka balení 18.5 cm
Hmotnost balení 16.7 kg

Hodnocení

50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 30 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá

Předmět: Zapne se a po chvíli vypne
Datum: 03.04.2024 12:29:46Autor: David
Elektrokoloběžka GoGen. Baterie nabytá. Po zapnutí svítí displej jen chvíli a pak zhasne a takto stále dokola. Stav baterie na displeji ukazuje plné nabití.
Děkuji za odpověď. David Chmel
Odpovědět

Předmět: Elektrokolobezka gogen
Datum: 19.01.2024 14:34:02Autor: Marcela
Nejde mi zapnú elektrokolobezku ukazuje mi len LC mala by som držať brzdu a mala by štartovať
Odpovědět

Předmět: Dotsz
Datum: 21.12.2023 21:30:11Autor: Jiří
Je volná tyč řídítek když ji dotahnu tak se moc ztěžka ztěžka zataci. Co stim?
Odpovědět

Předmět: LC
Datum: 11.11.2023 08:21:46Autor: Tomáš
Dobrý den co mám dělat diž se mi na kolobežce ukáže LC děkuju
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 18.10.2023 16:29:30Autor: Zoltán
Dobrý den.
Před 3 lety jsem manželce koupil elektrokoloběžku GOGEN (baterie Voyager S501), ale moc ji neprovozovala. Teď jsme dlouhodbě v zahraničí a chtěl jsem stroj zprovoznit, ale baterie je vybitá. I když nabíječka nabíjí a svítí zeleně, tak motor se ani nehne; displej mlčí. Můžete mně poradit co s tím?

S pozdravem,

Z. Kálmán
Priština
Odpovědět

Předmět: Nejde zapnout
Datum: 06.10.2023 12:57:19Autor: neznámý
Dobrý den, nabíječka ukazuje zelenou kontrolku, po nabití však nejde zapnout. Do teď žádný problém
Odpovědět

Předmět: Koloběžka GoGEN Voyager
Datum: 18.09.2023 19:05:10Autor: neznámý
Dobrý den.
Při dobíjení svítí kontrolka zeleně, ale koloběžka při zapnutí jen blikne a vypne se. Co s tím?
Odpovědět

Předmět: Nefunkčnosť kolobežky
Datum: 01.09.2023 20:07:44Autor: Martin
Prosím o radu.Kolobežka neide zapnúť.A keď zapne tak len pár sekúnd,keď stuhne sa rozbehnúť ukáže rýchlosť 38 a vypne.Ako máme to ďalej riešiť.Dakujem za pomoc.
Odpovědět

Předmět: LC
Datum: 21.08.2023 23:07:28Autor: neznámý
Dobrý den, zapne se ukáže mi jen 0 a pak hned LC a za par vteřin se vypne mohu poprosit o radu
Odpovědět

Předmět: LC
Datum: 20.08.2023 19:51:50Autor: Tomáš
Dobrý den, po sestaveni koloběžky gogen gt s901 se na displayi rozsviti kontrolka LC, nabijeni normalne rozbrazuje ale pak stale ta chyba, prosim o radu
Odpovědět

Předmět: Chyba E4
Datum: 22.03.2023 12:14:07Autor: Nedvěd
Dobrý den chci se zeptat co znamená když mi na displeji zobrazí chyba E4 a přestane to jed
Až po zastavení chyba zmizí a zase to jede
Odpovědět

Předmět: Koloběžka GoGEN
Datum: 19.03.2023 17:22:29Autor: Lucie
Dobrý den, nabíječka ukazuje zelenou kontrolku, po nabití však nejde zapnout. Do teď žádný problém
Odpovědět

Předmět: Kod LC
Datum: 21.01.2023 10:03:54Autor: Gabi
Dobrý den
Kolobezka nabita, aplikace pripojena ale displej nenabehne a sviti tam jen LC…logicky asi locked?
Svetlo a podsviceni sviti.
Kolobezka ale nereaguje…kod zadan, pak i zmenen

Dekuji za radu
Odpovědět

Předmět: Tyč řízení
Datum: 16.01.2023 12:51:28Autor: neznámý
Dobrý den, jela jsem na koloběžce a najednou zvuk jak kdyby něco prasklo, celá tyč řízení je uvolněná (kýve se) , všechno funguje jen mi to nepřipadá bezpečné. Myslíte že to půjde opravit? Děkuji
Odpovědět

Předmět: Odpověď.Porucha koloběžky gogen
Datum: 29.09.2022 14:42:18Autor: neznámý
Toto jsem řešil u jednoho stroje. Byl utržené plyn.
Odpovědět

Předmět: Odpověď.
Datum: 29.09.2022 14:41:05Autor: neznámý
Dobrý den,toto jsem řešil u jednoho stroje. Byl utržené plyn.
Odpovědět

Předmět: Chyba E4
Datum: 29.09.2022 14:39:44Autor: neznámý
Dobrý den, co způsobuje uvedenou chybu na této koloběžce? Děkuji za vaší reakci.
Odpovědět

Předmět: Porucha koloběžky gogen
Datum: 03.09.2022 10:16:12Autor: Zákostelecký
Dobrý den mám stejný problém s koloběžkou.na displeji blikají čárky a nic nereaguje. Zeptám se jak jste vyřešil? Děkuji Zákostelecký. Tel:733 614134
Odpovědět

Předmět: Nejde zapnúť
Datum: 15.08.2022 16:35:40Autor: Vladimír
Kolobežka konkrétne kontrolka ukazuje že je plne nabitá no nejde zapnúť čo s tým? Doteraz žiaden problém.
Odpovědět

Předmět: dotaz
Datum: 11.06.2022 17:20:00Autor: Radomil
Při zapnutí elektro kolokběžky gogen voyager 500w, hlasí E3.
Odpovědět

Předmět: co je e7?
Datum: 05.06.2022 00:11:18Autor: neznámý
zdravím nikde nemohu sehnat chybové informace abych vědel co se dějě, po první informaci e7 jsem chvílí počkal a pak se znovu rozjel, málem mě to trhnutí shodilo z kolobězky. žádám o manuál chybových hlášek,absolutně nechápu že něco tak důležitého není v manuálu.Koloběžku používám denně.
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 21.03.2022 16:50:33Autor: Lucie
Dobrý den, nabíječka ukazuje zelenou kontrolku, po nabití však nejde zapnout. Do teď žádný problém
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 27.01.2022 16:45:10Autor: Štěpán
Dobrý den chtěl bych pomoc se spárování s kolobezkou GoGEN Voyager pro s701b telefon mám redmi 9 pro
A nejde mi to spárovat chce to nějaký COD nebo pin 6 místnej
Odpovědět

Předmět: Chyba displej ukazuje e3 a ne ovladači panel
Datum: 25.12.2021 12:23:14Autor: Michal
Dobrý den, ihned po prvním spuštění displeje se objevila chyba e3 dokážete prosím poradit co s tím???
Odpovědět

Předmět: Chyba e3
Datum: 15.09.2021 17:50:44Autor: Martin
Dobrý den, ihned po prvním spuštění displeje se objevila chyba e3 dokážete prosím poradit co s tím???
Odpovědět

Předmět: koloběžka Gogen S701 přestala fungovat
Datum: 27.08.2021 15:56:21Autor: Roman
Dobrý den, před několika dny jsem koupil koloběžku 701. Projel jsem na ní 3 jízdy a po poslední jízdě po napojení na nabíječku a nabití nejde spustit a jen běhají na displayi čárky bez jakékoli reakce. Jen jde spustit světla. Jak tento problém vyřešit? děkuji
Odpovědět

Předmět: Elektrokolobežka Gogen Voyager.
Datum: 16.06.2021 22:08:15Autor: Jan
Koloběžka přestala za jízdy fungovat. Napřed se na displeji ukázalo E2 pak jen čárky a dál nic. Zcela nabitá a doteď žádný problém.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Prosím o návod k vestavěné lednici Liebherr s mrazákem, mám zaplaceno, stále opakuji svoje telfonní číslo a stále to nejde. Poraďte, kde j...
Kávovar KRUPS EA 81 ...
Dobrý den, hledám návod k tiskárně Canon Pixma TS7451a. Děkuji. ...
Dobrý den, hledám návod k tiskárně Canon Pixma TS7451a. Děkuji. ...
slovenský,alebo ceský návod na obsluha klávesov Yamaha PSR 630...
Dobrý den, ztratil jsem návod na obsluhu Bigstren 16-line 360 degree laser level. Můžete mi pomoct? Děkuji...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Baterie
Autor: Vendula
Robotický vysavač 360 Robot Vacuum S9
Dobrý den, máme vysavač dva roky a dnes při spuštění robota se hned zastavil a v aplikaci ukazuje baterie 0. Zkoušela jsem znovu nechat nabít, kontrolovala, kable, stanici, připojení a robot se nenabíjí, nevyjede, ale svítí a mluví. Je možné ho dát do tovární...
Interphone u-com 8r navod ke stazení
Autor: Ebringer
Handsfree Interphone U-COM8R pro uzavřené a
Zdravim.Neviem sparovat s tft displejom na motorke.Ak je to mozno,poslite mi prosim navod.Vwlm8 pekne vam dakujem. ...
Šití s dvojjehlou
Autor: LENKA
Šicí stroj Veritas Famula
Dobry den mam sici stroj veritas famula 4691.Je mozne šít s dvojjehlou? STEJSKALOVÁ...
Výpadek klávesnice
Autor: neznámý
Klávesnice s myší Genius Smart KM-8100,
Klávesnice Genius, typ Smart KM-8100/ K v průběhu používání přestala reagovat. Vyměnil jsem baterii za novou. Po vložení baterie se rozsvítila červená kontrolka a klávesnice dál nefungovala. Nevím, jestli červená kontrolka znamená, že je potřeba klávesnici ...
OP 540 X nerez
Autor: neznámý
Odsavač par Mora Premium OP 540
prosím o informaci, zda je zpětná klapka součástí výrobku, případně jakou mám dokoupit. Děkuji Jan...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou