NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter F30E

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter F30E Obsah českého návodu Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter
 • Zařazení produktu: Elektrokoloběžky Ninebot by Segway
 • Značka: Ninebot by Segway
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Ninebot by Segway Elektrokoloběžky

Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter F30E Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter F30E Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter F30E Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter F30E Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter F30E Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter F30E Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter F30E Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter F30E Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter F30E
Návod k obsluze Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Ninebot by Segway a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Ninebot by Segway návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Ninebot by Segway výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Ninebot by Segway Kickscooter F30E


Ninebot by Segway KickScooter F30E je skvěle vybavená koloběžka z oblíbené řady F vylepšené o spoustu novinek. Nabídne robustní design až pro 120 kg vážící jezdce i odpovídající výkon pro jízdu rychlostí až 25 km/h.
Nadchne i prodlouženým dojezdem až na 30 km nebo výkonným brzdným systémem. Na bezpečnost celkově klade velký důraz, což dokládá i kvalitním LED osvětlením. Zaujme ale také integrovaným Bluetooth pro spolupráci s mobilní aplikací nebo přehledným LED displejem, který vás bude informovat v reálném čase o všech aspektech jízdy.
 

Klíčové vlastnosti:


 • Vynikající dojezd až 30 km
 • Rychlost jízdy až 25 km/h
 • 10" bezdušové pneumatiky minimalizující možnost defektu
 • Spolehlivý brzdný systém
 • LED displej pro dokonalý přehled
 • Šikovná skládací konstrukce pro snadné přenášení
 • Bluetooth a mobilní aplikace

S dojezdem 30 km jí jen tak dech nedojde!
 

Skládací konstrukce


Koloběžku lze snadno a rychle složit během pár vteřin – stačí k tomu dva kroky. Pak ji můžete snadno vzít například do MHD nebo složit do kufru auta. 

10" bezdušové pneumatiky


Díky 10palcovým bezdušovým pneumatikám, jimž navíc odolnost ještě zvyšuje dodatečná vrstva speciálního želé, je minimalizována možnost defektu a výrazně zvýšen komfort z jízdy i po nerovném terénu. 

Vysokopevnostní tuhý rám


Elektrokoloběžka nabízí pevný a vysoce odolný rám s trojúhelníkovou konstrukcí, díky níž pro ní nejsou problémem ani jezdci vážící až 120 kg. Jistotě jízdy pak napomáhá nízké těžiště. 

Výkonný motor i brzdy


Zásluhou 300W motoru lze vyvinout rychlost až 25 km/h, zatímco baterie o kapacitě 367 Wh garantuje dojezd až 30 km. Bezpečnost jízdy pak zvyšují nejen přední, boční a zadní odrazky E-MARK či neoslňující přední a zadní LED světla + brzdová světla, ale také dvě brzdy. Zatímco přední je elektronická a disponuje EBS, zadní se 140 mm je kotoučová pro rychlé zastavení. 

LED displej


Dokonalý přehled o všech aspektech jízdy získáte se skvěle čitelným LED displejem. Zobrazuje aktuální informace o rychlosti jízdy, režimu napájení a stavu baterie. Koloběžka je ale vybavena i Bluetooth a podporuje aplikaci Segway-Ninebot pro snadné aktualizace firmwaru i přehled o stavu koloběžky přímo v mobilním telefonu.
Elektrická koloběžka Ninebot Kickscooter F30E Nová generace elektrokoloběžek série F. Dojezd 30 km, motor s vysokou účinností 300W umožňující stoupání 15%, rychlost 25 km/h, nosnost 120 kg, 10palcová kola se samoopravnou vrstvou proti defektu.Ninebot by Segway KickScooter F30E je chytrou, efektivní a pohodlnou elektrokoloběžkou pro náročné. Čistý, neokoukaný design a výtečná kvalita v sobě odráží již dvě desetiletí zkušeností Segway-Ninebot. Robustní a tuhý rám významně zpříjemní dojíždění a zavede vás bezpečně k cíli. F30E přináší oproti svým předchůdcům zvýšený dojezd na 30 km.Robustní a odolná Díky rychlému a pevnému skládacímu mechanismu lze ve dvou krocích F30E snadno uložit v autě, ve veřejné dopravě, nebo přenášet v jedné ruce. Elektrokoloběžka F30E má pevnější a odolnější rám trojúhelníkové konstrukce, která zajišťuje vysokou pevnost a nadstandardní nosnost 120 kg. Její nízké těžiště zajišťuje stabilní pocit z jízdy. Velké 10palcové bezdušové pneumatiky s dodatečnou vrstvou speciálního želé minimalizují riziko propíchnutí a zajistí komfortní pocit z jízdy i na kočičích hlavách.Vysokopevnostní tuhý rám se zvýšenou nosností 120 kg Jezdit bezpečně znamená též být viděn. Elektrokoloběžka F30E je osazena předními, bočními a zadními certifikovanými odrazkami E-MARK a vestavěná neoslňující přední a zadní LED světla + brzdová světla navíc zajišťují bezpečnost jezdce při snížené viditelnosti. Navíc je F30E vybavena dvěma brzdami, přední - elektronickou EBS a zadní kotoučovou brzdou o velkém průměru 140mm, která zajišťuje krátkou brzdnou dráhu.140mm brzdný kotouč a EBS, 300W (600W max) s vysokou účinností Ninebot Kickscooter F30E by Segway dokáže zrychlit až na povolených 25 km/h. Díky vylepšené chytré baterii (367 Wh/10,2 Ah), která se plně nabije za 6,5 hodiny je Ninebot by Segway KickScooter F30E šitý na míru delším jízdám. Jeho výkonná baterie dále umožňuje snadno stoupat až do 15% sklonu při zátěži 100 kg! O vše se stará patentovaný Battery Management Systém (BMS), který je ještě ekologičtější - zajišťuje, aby nedocházelo k plýtvání energií, a zároveň pečlivě monitoruje výkon baterie, aby se zabránilo kritickým situacím, jako je přebíjení a vybíjení, přehřívání a zkratování.Zcela nový kříšťálově čistý displej F30E má svůj vlastní elegantní design a snadno čitelný LED displej, který vám v reálném čase zobrazuje informace o rychlosti jízdy, režimu napájení a stavu baterie. Má připojení Bluetooth a aplikaci Segway-Ninebot, která zajišťuje aktuální informace o stavu elektrokoloběžky a umožňuje aktualizace firmwaru pro ty nejlepší jízdní zážitky. Technické parametry:
 • Hmotnost: 16.9 kg
 • Maximální rychlost: 25 km/h
 • Maximální dojezd: 30 km
 • Kapacita baterie: 10,2 Ah (367Wh)
 • Doporučený věk: 12+
 • Záruka: 2 roky
 • Váha: 16,9 kg


Návod k obsluze Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter F30E

Stažení PDF návodu k obsluze pro Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter F30E není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Výkon 300 W
Dojezdová vzdálenost 30 km
Doba nabíjení 6.5 hod.
Velikost kol 10 "
Materiál kol nafukovací pneumatika
Nosnost 120 kg
Hmotnost 16.9 kg
Materiál rámu Hliník
Maximální rychlost 25 km/h
Brzda kotoučové
Věk osoby od 12
Výška osoby od 120 cm
Tempomat Ne
Rekuperace Ano
Propojení s mobilním telefonem Ano
Výška řidítek max. 116 cm
Výška řidítek min. 116 cm
Skládací Ano
Opěrný stojánek Ano
Světlo Ano
Kapacita baterie
Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita baterie
10200 mAh
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 16.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 21.0 cm
Výška balení 52.0 cm
Hloubka balení 120.0 cm
Hmotnost balení 19.0 kg

Hodnocení

60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3 z 5

Tento produkt už hodnotilo 99 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter F30E

Předmět: návod aplikace v čj.
Datum: 28.05.2022 18:49:12Autor: imrich
dobrý den, kopil jsem si elektrokoloběžku f30e v mallu složil, protože neumím anglicky, starší ročník, přihlásil jsem se k aplikaci, spustil koloběžku, někdy mi chodí někdy delší dobu bojuji, nakonec vždy ji rozchodím.
Prosím zaslat aplikaci v čj. nebo stručný návod jak ji spustit, děkuji Vám,

Imrich
Odpovědět

Předmět: Otazka
Datum: 27.04.2022 09:41:06Autor: Tomas
Zdravím mam kolobežku ninebot fe30 a neide viac ako 15km/h dá sa nejako nastaviť výrobca uvádza 25km/h
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

DOBRÝ DEN,PROSÍM O NÁVOD K OBSLUZE AUTOMATICKÉ PRAČKY BOSCH MAXX 7 WAE20463BY/10 MOD 4. DĚKUJI...
televize LG 43NANO753 ...
bezdrátová sluchátka JBL T110 - Black...
DIA projektor PRAKTICA 150 A...
Dobrý den, mám zubní kartáček Oral-B IQ 8 a pro spárování kartáčku s mobilním telefonem po mě chce mobilní telefon PIN ke spárování. V...
Casio 520B AD-S800WH Děkuji vám. ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Lamax bcool- hudba
Autor: Radim
Chytré hodinky LAMAX BCool růžový
Dobrý den, jak se pouští hudba na hodinkách? Nikde v návodu jsem k hudbě nic nenašel. Děkuji ...
Sencor sca ba 50
Autor: Mates
Alkoholtester Sencor SCA BA50FC
Na displeji blika 500 a v dolnom pravom rohu svieti LOCK ako to odstrániť....
zapomenuté heslo
Autor: Josef Přívozník
Internetový radiopřijímač Sencor SIR 5000WDB černý
Zapoměl jsem heslo,jak ho mohu změnit nebo resetovat?...
Dotaz na odváeneniw
Autor: Renata
Žehlicí systém Electrolux Refine 700 E7ST1-4DB
Dobry vecer prosim ako sa odvapni tato žehlička Dakujem...
Dotaz
Autor: Sabina
Elektrická koloběžka Sencor SCOOTER ONE 2020
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli jste vyřešil tu chybu ?? Mám totiž stejný problém a nevím jak si s tím mám poradit můžete mi když tak poslat návod jak se té chyby zbavit ? Moc vás prosím je to koloběžka mého syna který ji dostal k narozeninám a je s...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou