|
Český návod k obsluze Elektrické autíčko Buddy Toys BPC 5176 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Elektrické autíčko Buddy Toys BPC 5176
- Zařazení produktu: Elektrická vozítka Buddy Toys
- Značka: Buddy Toys
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Buddy Toys Elektrická vozítka
|
Návod k obsluze Elektrické autíčko Buddy Toys BPC 5176 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Buddy Toys a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Buddy Toys návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Buddy Toys výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuBUDDY TOYS BPC 5176 NEW HOLLAND T7 Dopřejte vašim malým farmářům nevšední zábavu v podobě odrážecího traktoru s designem amerického výrobce zemědělských strojů New Holland, který se zaručeně stane jejich nejoblíbenější hračkou. Součástí traktůrku je taktéž odpojitelný vozík s lopatkou a hráběmi pro ještě více zábavy. Tento do detailu propracovaný traktor je vhodný pro chlapce i dívky od 2 let věku. S čelními LED světly Odrážedlo nabízí úložný prostor pod sedadlem a reálná čelní LED světla. Nechybí ani volant, který vydává zvuky a melodie.
Klíčové vlastnosti: - Licencované odrážedlo New Holland
- Včetně odpojitelného vozíku s lopatkou a hráběmi
- Praktický úložný prostor pod sedadlem
- Výbava traktoru: LED světla, zvuky a melodie volantu
Elektrický traktor BUDDY TOYS BPC 5176 NEW HOLLAND T7 - Luxusní odrážedlo Buddy Toys BPC 5176 v designu traktoru New Holland T7 ve žluté barvě. Jde o licencovaný produkt New Holland. Odrážedlo má úložný prostor pod sedadlem, které je ve výšce 24 cm. Tlačítka na volantu vydávají zvuky a melodie, čelní LED světla skutečně svítí. Pro větší bezpečnost je vybaveno zabudovanou zádovou opěrkou. Součástí traktoru je odpojitelný vozík s lopatkou a hráběmi.
- Odrážedlo NEW HOLLAND
- Official licensed product
- Úložný prostor pod sedátkem
- Zvuky a melodie na volantu, LED světla
- Odpojitelný vozík
- Velikost 91 x 29 x 44 cm, sedátko je ve výšce 24 cm
- Nosnost 25 kg
- Vhodné pro děti od 2 let
Baterie: - 2x AA baterie
- nejsou součástí dodávky
|
Návod k obsluze Elektrické autíčko Buddy Toys BPC 5176
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 8 stránek, formát PDF, velikost souboru 3.19 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Elektrické autíčko Buddy Toys BPC 5176Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Elektrické autíčko Buddy Toys BPC 5176
Technické parametry Elektrické autíčko Buddy Toys BPC 5176| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Typ vozítka | traktor | | Věk od | 2 let | | Nosnost | 25 kg | Dálkové ovládání Dálkovým ovládáním rozumíme systém, který umožňuje řídit funkce přístroje, bez nutnosti být s ním ve fyzickém kontaktu. Můžeme tak ovládat například televizi z křesla, bez nutnosti vstávat pokaždé když si chceme přepnout kanál - Dálkové ovládání | Ne | | Možnost přehrávat hudbu | Ne | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 29.0 cm | | Výška výrobku | 44.0 cm | | Hloubka výrobku | 91.0 cm | | Hmotnost výrobku | 3.1 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 32.5 cm | | Výška balení | 28.2 cm | | Hloubka balení | 61.0 cm | | Hmotnost balení | 3.9 kg |
Hodnocení70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 78 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
tablet doogee A9 pro... 5 in 1 styling comb. Multi functional styling hot air comb... Meteostanice TFA 35.1170.01... Steinborg 4Schlitz toaster SB-2080... Tristar pd-9052 Raclettegrill... Dobrý den, potřebovala bych návod k obsluze pro ultrazvukový zvlhčovač Avair Ultra3. Děkuji...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Blikající přední světla ale auto nereaguje. Autor: Pavel RC auto Rastar Lamborghini Huracán STO Dobrý den, syn včera dostal k Vánocům RV auto Lamborghini Huracán STO.
Dal jsem do něj nové baterie a vše fungovalo...druhý den chtěl opět jezdit ale autu blikají přední světla a nereaguje na ovládání...nevíte prosím co by mohla být příčina?... Fiskrars Autor: Milan Sada kuchyňských nožů Fiskars Edge 5 Mila Renato , U nas jsme meli stejny problem a rada je jednoduchá: ZABER ????????
“Kroutive” pohyby a kovou část uplne vyndat a pak opět zandat obráceně aby stojan stal ... Gramofon Autor: neznámý Gramofon Lenco LBT-188 černý hnědý Dobrý den, proč nám nejde připojit gramofon a bedýnku přes bluetooth. Vůbec se nám nedaří spárovat.Děkuji ... Výměna hlav Autor: Soňa Zastřihovač vlasů ETA Austin 8345 90000 Dobrý den, partnerovi jsem koupila strojek k Vánocům a nejdou vyměnit a zacvaknout zpět ty hlavy - nástavce. Jak na to prosím? K čemu by pak takový dárek měl, když to nemůže ani vyzkoušet? ... Fiskars Edge Autor: Renáta Sada kuchyňských nožů Fiskars Edge 5 Nedá sa nám zložiť stojan na nože, chceme ho postaviť na linku ale nerezové nožičky ktoré sú na čiernom podstavci sa nedajú nastaviť a silou to nechceme pokaziť. Poprosím ako ich treba vysunúť aby bol. Toho stojan na nože.Dakujem za odpoveď ... |
|