NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Elektrocentrála Tagred TA3500TGWX

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Elektrocentrála Tagred TA3500TGWX

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Elektrocentrála Tagred TA3500TGWX Obsah českého návodu Elektrocentrála Tagred TA3500TGWX
  • Zařazení produktu: Elektrocentrály Ostatní
  • Značka: Ostatní
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Ostatní Elektrocentrály

Návod k obsluze Elektrocentrála Tagred TA3500TGWX obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Ostatní a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Ostatní návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Ostatní výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Elektrocentrála 3500W TAGRED PROFESSIONAL AVR 230 / 400V, Pojízdná - má kolečka a madla pro přepravu + Olej Briggs & Stratton

Nový, silnější, efektivnější
Nový design
Vybaveno tlumičem, díky kterému je tišší
3-fázový
Mobilní - má kolečka a madla pro přepravu
Měděný generátor
Je ideální pro nouzové napájení: domácnost, kancelář, vozidla, obytná auta, nákladní auta, traktory, auta, kempování, lodě, jachty, průmyslová zařízení.
Spolehlivý a snadno použitelný.
Ergonomický a ekonomický.
Manuální start.
Má AVR stabilizátor.
NABÍJENÍ 12V!
Odhlučněná komora tlumiče
Tichá práce
Zdarma obdržíte moderní olej Briggs & Stratton určený speciálně pro motory v elektrocentrálách pracujících v extrémních podmínkách. Obsahuje přísady, které zabraňují tvorbě usazenin uvnitř motorů přístrojů, což zajišťuje mnohem delší životnost.Vysoce kvalitní elektrocentrály polské značky TAGRED jsou perfektní pro nouzové napájení: • domů, kanceláří, vozidel, • v obytných automobilech, nákladních automobilech, traktorech, autech, • v kempech, • na lodích, jachtách, • v průmyslových zařízeních.

Technologie Smart Throttle (Speed ​​​​Shift Control) Na rozdíl od tradičních generátorů, které pracují s konstantní rychlostí / otáčkami za minutu, je přenosný generátor Tagred vybaven mikroprocesorem řízeným technologií Smart Throttle, který upravuje otáčky motoru přesně podle zatížení. Pokud generátor nenapájí mnoho zařízení, pracuje s nižší rychlostí. Generátor tak snižuje spotřebu paliva, prodlužuje životnost motoru a prodlužuje intervaly mezi plněním palivové nádrže. Se zvyšujícím se zatížením generátor automaticky zvýší rychlost a otáčky tak, aby odpovídaly poptávce po energii.

Funkce změny otáček použitá v generátoru poskytuje mnoho výhod: • zvyšuje životnost zařízení snížením opotřebení motoru, • efektivně hospodaří s palivem a je hospodárný provoz, • je šetrný k životnímu prostředí.

Generátor se systémem AVR (Voltage Stabilizer) versus tradiční generátor Pokud jste měli možnost pracovat s konvenčním / konvenčním generátorem, jistě jste zaznamenali kolísání proudu - světla ztmavla a poté se opět rozzářila v plné síle. Tyto výkyvy energie jsou nebezpečné pro mnoho moderních a jemných zařízení. Pokud by byl například počítač (lednička) napájen obyčejným generátorem (bez AVR), mohl by se kvůli kolísání napětí vypnout nebo shořet. Náhlé výkyvy výkonu mohou být pro mnoho zařízení často fatální. Při použití generátoru s AVR nezaznamenáte kolísání napětí.

Měděné dynamo!

Měděný generátor - vyznačuje se lepší účinností, lépe odvádí teplo, díky čemuž může generátor pracovat mnohem déle než v případě hliníkového generátoru. Další výhodou měděného generátoru je výkon, který odpovídá parametrům zařízení. U většiny konkurenčních zařízení se potýkáme s hliníkovým vinutím, výkon je nadsazený a nelze dosáhnout parametrů uvedených v nabídce, navíc hliníkové vinutí je náchylnější k poškození a přehřívání. Prodloužené jádro generátoru umožnilo zvýšit výkon generátoru až na 3,5 kW startovacího výkonu.

Nový design

Nový panel je vybaven čitelným voltmetrem, navíc chráněný proti poškození kovovým krytem. Dvě pevné zásuvky: 230V a 400V a další 12V vstup pro nabíjení baterií. Pojistka chránící generátory proti přetížení, navíc krytá gumovou krytkou, která je chrání před různými druhy nečistot (voda, písek atd.) Vstup nabíjení baterie je rovněž vybaven pojistkou. Najdeme zde také kontrolku oleje a velký a pohodlný spínač zapalování.

Japonský motor

Vyznačuje se pevnou konstrukcí, vysokým výkonem a relativně nízkou spotřebou paliva, která se pohybuje kolem 0,7 l/h. Motor je uložen na pryžových polštářích, které tlumí práci motoru a snižují vibrace. Tlumič použitý v této řadě byl dodatečně odhlučněn, díky čemuž byla jednotka mnohem tišší než u konkurenčních jednotek. Agregát je vybaven zapalováním CDI kombinovaným s japonským karburátorem, které zaručuje snadné startování a stabilní provoz. Motor je také vybaven senzorem oleje, který znemožňuje startování bez oleje, což chrání motor proti zadření.

Jak vybrat generátor pro vaše potřeby:

Nejprve se musíme rozhodnout, jaké napětí potřebujeme 240v, tedy jednofázový generátor, nebo 400v, tedy třífázový generátor. Pokud nám typicky záleží na jednofázových zařízeních, měli bychom zvolit takový agregát kvůli plnému výkonu na zásuvce 230v, takový agregát bude fungovat při napájení např. úhlových brusek, osvětlení a většiny RTV zařízení, domácích spotřebičů, takže bude dobrá volba pro nouzové napájení domácnosti. Třífázové elektrocentrály budou výbornou volbou pro uživatele, kteří potřebují napájet zařízení vyžadující napětí 400V, jako je stolní pila, kompresor a různé stavební nářadí.

Výběr agregátu podle poptávky:

Jednofázová elektrocentrála - maximální výkon 3,5 kW, jmenovitý výkon 3 kW, tento výkon je k dispozici na jedné i druhé zásuvce. Po připojení 1kW zařízení do jedné ze zásuvek se výkon na druhé zásuvce sníží o danou hodnotu, takže k použití máme 2,5kW startovacího výkonu a 2kW nominálního výkonu.
Třífázová elektrocentrála - maximální výkon 3,5 kW, jmenovitý výkon 3kW, tento výkon je k dispozici na zásuvce 400v. Většina třífázových generátorů na zásuvce 230 V má pouze 33 % výkonu, protože každá z jednotlivých fází je převedena do samostatné zásuvky a v tomto případě bychom měli k dispozici pouze 1 000 wattů nominálního výkonu a 1 170 wattů maximálního výkonu. 230v zásuvka, náš generátor je vybaven systémem přeměny energie

"DVOJNÁSOBNÝ VÝKON" ANEB NA JEDNOU FÁZI MÁME 80% VÝKON A NA TŘÍFÁZI 100% VÝKON !!!

A je vybavena přepínačem, který umožňuje zvolit typ napájení mezi 230v a 400v, přičemž současně získává více energie na jednofázové zásuvce než konkurenční generátory, takže musíme použít 2800W startovacího výkonu a 2400W nominálního výkonu 230V !!!

Pokud jsme již zvolili typ generátoru, měli bychom pamatovat na to, že každé zařízení spotřebovává startovací proud jiného koeficientu.

Zařízení s ohledem na zapínací proud se dělí do tří typů. 1 - horkovzdušná pistole, vrtačka, osvětlení, rádio, TV, ovladače kamen, u těchto zařízení se příkon spotřebovaný při spuštění rovná jmenovitému výkonu. 2 - úhlová bruska, lednice, varná konvice, sekačka na trávu, nůžky, vodní čerpadlo, u těchto zařízení je spotřeba energie při spuštění dvojnásobek jmenovitého výkonu 3 - míchačka betonu, průtokové ohřívače vody, kompresory, elektromotory, tlaková myčka, klimatizace, v případě těchto zařízení je příkon spotřebovaný při spuštění trojnásobkem jmenovitého výkonu.

Složení soupravy

Elektrocentrála TAGRED TA3500TGX
Klíč na svíčky Šroubovák
Kabely pro nabíjení baterie
Kolečka a madla pro přepravu
2 x elektrická zástrčka (230 a 400 V)
Zdarma: 0,6 l oleje Briggs & Stratton určeného speciálně pro motory pracující v elektrocentrálách.

Technická data

Model: TA3500TGWX
Motor: 4-taktní, vzduchem chlazený
Generátor má voltmetr
Má AVR - stabilizátor napětí
Frekvence: (Hz) 50
Napětí: 230 / 400V
Výkon motoru: (7,5hp) 5600W
Jmenovitý výkon generátoru: 3,0KW / 3000W / 3,75KVA
Maximální výkon generátoru: 3,5KW / 3500W / 4,38KVA
Maximální výkon zásuvky 230v 2,8KW / 2800W / 3,5KVA
Jmenovitý výkon zásuvky 230v 2,4KW / 2400W / 3,0KVA
Maximální výkon zásuvky je 400v 3,5KW / 3500W / 4,38KVA
Jmenovitý výkon zásuvky 400v 3,0KW / 3000W / 3,75KVA
Spouštění: ruční
Objem palivové nádrže: 15l.
Objem olejové nádrže: 600 ml
Spotřeba paliva: 0,7 l / h
Rozměry (D x Š x V): 605 x 430 x 440 mm
Hlučnost: cca 66 dB
Hmotnost: 40 kg
Usměrňovač: 8,3A
Kontrolka hladiny oleje: ANO

POZNÁMKA: PŘÍSLUŠENSTVÍ SE NACHÁZÍ MEZI MOTOREM A PALIVOVOU NÁDRŽÍ V TAŠCE.

PŘED ZAHÁJENÍM DOPLŇTE OLEJ - 600 ML (JEDNA LAHEV).


Návod k obsluze Elektrocentrála Tagred TA3500TGWX

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 10 stránek, formát PDF, velikost souboru 8.85 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Elektrocentrála Tagred TA3500TGWX

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Elektrocentrála Tagred TA3500TGWX


Hodnocení

0% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení:  z 5

Tento produkt už hodnotilo majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Osvěžovač vzduchu Laica...
Autorádio Dynavin n7 DCX 10,2" pro Fiat Ducato...
Prosím o zaslání manuálu pro tel.My Phone UP Smart LTE.Na prodejně Datart nám byl doporučen ke koupi.Zakoupili jsme jej/už jsme důchodci 84,8...
UMIDIGI Bison Plus...
Motorola g 30-návod na Ďakujem....
Digitální fotoaparát Sony Cyber-shot DSC-H300...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Omylem jsem vymazal z karty mapy
Autor: Peter
Navigační systém GPS Mio COMBO 5107
Jak je znovu obnovím? Viz Předmět. ...
Rádio nehraje
Autor: Stanislav
Autorádio Sencor SCT 5017BMR BT černé
Rádio se nezaplo když jsem se ho pokoušel zapnout a když jsem vypl a nastartoval auto tak začlo svítit ale nereagovalo.. zkoušel jsem ho i vytáhnout a nic. Budu rad za radu dekuji...
Přepínání zimní/ letí čas.
Autor: Josef
Autorádio s LCD KENWOOD DMX-5020BTS černé
Myslel jsem, že přepíná automaticky zimní/ letní čas a neděje se tak. Nejde nikde nastavit ani ručně. Zkoušel jsem tuto synchronizaci při více stanicích FM, bez úspěchu. Děkuji za radu....
Dotaz
Autor: Martina
Televize Sencor SLE 40FS600TCS černá
Dobrý den, proč nespustim na tv voyo když sama má Netflix a to je také aplikace ...
Sluchátka
Autor: neznámý
Sluchátka QCY T1C černá
Dobrý den, co mam dělat když jsem připojená na sluchátka ale vždy mi hraje jenom jedno buď levý nebo pravý ne hrajou prostě spolu co by měli ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou