NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Espresso DeLonghi ECAM370.95.T

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Espresso DeLonghi ECAM370.95.T

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Espresso DeLonghi ECAM370.95.T Obsah českého návodu Espresso DeLonghi ECAM370.95.T
 • Zařazení produktu: Automatická espressa DeLonghi
 • Značka: DeLonghi
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis DeLonghi Automatická espressa

Espresso DeLonghi ECAM370.95.T Espresso DeLonghi ECAM370.95.T Espresso DeLonghi ECAM370.95.T Espresso DeLonghi ECAM370.95.T Espresso DeLonghi ECAM370.95.T Espresso DeLonghi ECAM370.95.T Espresso DeLonghi ECAM370.95.T Espresso DeLonghi ECAM370.95.T Espresso DeLonghi ECAM370.95.T
Návod k obsluze Espresso DeLonghi ECAM370.95.T obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku DeLonghi a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální DeLonghi návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku DeLonghi výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Espresso DeLonghi ECAM370.95.T

Neumíte si představit den bez šálku kávy nebo lahodného cappuccina s krémovou pěnou? Plnoautomatický kávovar De´Longhi ECAM 370.95 vám každý den připraví kávu tak, jak ji máte rádi. A dokonce to zvládne pouhým stisknutím tlačítka. Začněte svůj den s úsměvem u šálku oblíbeného kávového nápoje. Příprava nikdy nebyla snažší a chuť nikdy nebyla lepší.


Dokonalé rozvinutí aroma

Vestavěný tichý ocelový mlýnek nabídne 13 možností nastavení hrubosti mletí. To je velmi důležité, protože každý kávový nápoj vyžaduje správný stupeň mletí, aby došlo k rozvinutí aroma i chuti. K dispozici má dokonale těsnící zásobník na kávová zrna o objemu 300 g, použít lze i mletou kávu. Nádržka na vodu má objem 1,8 l.

Horká voda během chvilky

S funkcí horké vody během chvilky připravíte také lahodný čaj.Přístroj je vybaven také praktickou funkcí nahřívání šálků. Nápoj si déle udrží stabilní teplotu a zachová bohatou pěnu.

Příprava dvou šálků

Kávovar pracuje pod profesionálním tlakem čerpadla 19 bar, proto je vždy dosaženo těch nejlepších výsledků. Samozřejmostí je vyjímatelná spařovací jednotka pro snadné čištění a údržbu. Dvojitý spařovací systém umožňuje přípravu dvou nápojů současně a těm, kterým nestačí malý šálek, jednoduše zvolí Long pro velkou kávu.

Celodotykový barevný displej

Maximálně pohodlné ovládání umožní prémiový 3,5" dotykový barevný TFT displej. Pouhým dotykem vám připraví oblíbený nápoj.

Vlastní nastavení

Své nastavení můžete uložit do paměti kávovaru, který poté technologie Smart One Touch řadí dle četnosti přípravy nápoje na první stránku. Oblíbené položky tak budete mít vždy po ruce. U každého typu nápoje je možné zvolit intenzitu mletí, velikost šálku, poměr mléka a kávy a díky funkci MY uložit do paměti přístroje.

Mobilní aplikace Coffee Link

Vytvořit lze až 3 uživatelské profily. Vytvářet profily oblíbených nápojů či jejich úpravy lze také za pomocí mobilní aplikace Coffee Link. Komunikaci umožní bezdrátové Bluetooth, komunikovat s přístrojem lze přes chytrý telefon nebo tablet. Jako bonus vám aplikace poskytne zajímavé novinky ze světa kávy, praktické doporučení nebo návrhy na údržbu.

Mléčný krémový nápoj

Na své si přijdou také milovníci mléčných kávových specialit. Technologie LatteCrema Systém vám připraví špičkové cappuccino s dokonale hustou, krémovou mléčnou pěnou dokonalé teploty. Zbývající mléko není třeba vylévat, jednoduše ho v zásobníku umístíte do lednice a příště znovu použijete.

Karafa kávy

Nový recept Karafa kávy ocení zejména milovníci překapávané kávy.

Hygienicky čistý

Pro maximální hygienu je mléčná karafa vybavena integrovaná funkcí čištění. Po přípravě každého mléčného nápoje se nádoba automaticky vyčistí, využívá k tomu horkou páru a vodu. Navíc při každém zapnutí a vypnutí přístroje se kávovar automaticky propláchne. Pro vaše pohodlí je přístroj vybaven také odvápňovacím a čistícím programem. Vyjímatelný nerezový odkapávací tácek, stejně jako karafu na mléko, lze pro důkladnější údržbu mýt v myčce.V balení VOUCHER na získání dárkového balení exkluzivních káv DeLonghi Kimbo a espresso skleniček. Registrujte svůj nákup na nebo
*Akce je platná do vyčerpání zásob dárku.

 • Prémiový a intuitivní 3,5” celodotykový TFT barevný displej, pro maximální jednoduchost používání.
 • “Smart One Touch” technologie, řadí nápoje na první stránku podle četnosti používání.
 • Jednoduše programovatelné až 3 uživatelské profily pro individuální nastavení všech nápojů a následné uložení do paměti. Aplikace Coffee Link, umožňuj vytvořit nové nápoje, personalizovat stávající a sbírat užitečné rady a návody pro používání přístroje.
 • “LatteCrema” Systém pro skutečný mix potěšení: krémové cappuccino, s hustou mléčnou pěnou, připravené v ideální teplotě.
 • Termo karafa na mléko s dvojitými stěnami, pro udržení optimální teploty mléka po delší dobu.
 • Automatická čistící funkce vestavěná do knoflíku na regulaci pěny – jednoduše tak může být po použití opět uložena do lednice.
 • Nový recept Karafa kávy, pro sdílení dlouhodobého potěšení z pití kávy, perfektní pro milovníky překapávané kávy.
 • “MY” funkce: nastavte si každý nápoj dle své chuti, vyzkoušejte silné, střední nebo jemné aroma, nastavte si i teplotu kávy (horká, střední nebo nižší teplota).
 • Vyjímatelná spařovací jednotka pro snadné čištění a údržbu.
 • Odkapávací vanička s odnímatelnou mřížkou pro snadné čištění, lze mýt i v myčce nádobí.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Espresso DeLonghi ECAM370.95.T v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Espresso DeLonghi ECAM370.95.T je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Espresso DeLonghi ECAM370.95.Thttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ espresso-delonghi-ecam370-95-t-24839-cesky-navod.pdf
(PDF file, 5.45 MB)

Stáhnout PDF návod - Espresso DeLonghi ECAM370.95.Thttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ espresso-delonghi-ecam370-95-t-24839-cesky-navod.pdf
(PDF file, 5.45 MB)


Technické parametry

Espresso DeLonghi ECAM370.95.T

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Provedení espressa automat
Typ volně stojící
Tlak čerpadla
Espressa mohou mít vysoký pracovní tlak 9–19 bar a nebo jsou nízkotlaké do 2 bar. Pro přípravu kvalitního espressa by měl být tlak u přístrojů pro domácnost okolo 15 bar - Tlak čerpadla
19 bar
Displej
Displej Vás informuje o nastavení přístroje - např.: času, teploty, případně dalších informacích - a to číselně, symboly funkcí nebo textem - Displej
ano
Použití kapslí kapsle nelze použít
Funkce
Nastavení síly kávy Ano
Nastavení množství vody ano
Nastavitelná teplota kávy Ano
Použití mleté kávy Ano
Použití zrnkové kávy Ano
Čištění a odvápnění
Automaticky (diodou nebo na displeji) upozorňuje na nutnost vyčištění a odvápnění přístroje">Čištění a odvápnění
ano
Tryska na páru
Tryska slouží pro našlehání mléka k nápojům jako cappuccino, caffé latté atd - Tryska na páru
Ano
Zásobník na mléko
Nádobka na mléko, která usnadňuje přípravu nápojů s mlékem (cappuccino, caffé latté), je již napojena na parní trysku. Některé typy espress mají odjímatelný zásobník, který lze s mlékem uchovávat v chladničce - Zásobník na mléko
Ano
Mlýnek na kávu Ano
Počet stupňů nastavení mletí 13
Příprava dvou šálků najednou Ano
Spařovací jednotka vyjímatelná
Typ kávomlýnku ocelový
Objem
Objem zásobníku na vodu 1.8 l
Objem zásobníku na zrn. kávu 300 g
Další parametry
Příkon espressa 1450 W
SMART
Funkce SMART = komunikace přes chytrý telefon nebo tablet">SMART
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 23.6 cm
Výška výrobku 34.8 cm
Hloubka výrobku 42.9 cm
Hmotnost výrobku 9.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 29.0 cm
Výška balení 49.0 cm
Hloubka balení 49.5 cm
Hmotnost balení 11.9 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 1 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Espresso DeLonghi ECAM370.95.T

Předmět: Nejde se připojit
Datum: 18.01.2020 19:20:25Autor: Jozef Macák
Prosím o radu,
mám uvedený kavovar a nemohu se pripojit. Po instalaci aplikace přes bluetooth kavovar vyhledá ale nesparuje se. Když tam opisu do kolonky v mobilu 4 místné číslo co mi kavovar nabídl tak mě napíše špatný key. Nejsou to nuly ale nějaké číslo snad 2457. V mobilu mám nejnovější android 9.
Prosím o radu.
Předem děkuji Macak J.
Odpovědět

Předmět: Nelze se pripojit
Datum: 23.12.2019 14:58:15Autor: Jozef Macák
Prosím o radu,
mám uvedený kavovar a nemohu se pripojit. Po instalaci aplikace přes bluetooth kavovar vyhledá ale nesparuje se. Když tam opisu do kolonky v mobilu 4 místné číslo co mi kavovar nabídl tak mě napíše špatný key. Nejsou to nuly ale nějaké číslo snad 2457. V mobilu mám nejnovější android 9.
Prosím o radu.
Předem děkuji Macak J.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den, žádám o návad k CD monitor 24" BenQ BL2480...
Dobrý den, prosím o návod k chytrým hodinkám: Huawei Watch GT 2. Děkuji M....
Klávesnice Genius GX Gaming K9, USB,...
pračka AEG 1046 EL...
Autorádio carmedien DV8701...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz na karcher čístič oken
Autor: Veronika
Čistič oken Kärcher WV 50 plus,
Dobrý den, mám dotaz ohledne nabíjení. Vzdy se normálně nabil ale teď když vložím nabíječku do zásuvku a pak do čističe světýlko bliká rychle ale po chvíli přestane blikat. A ani mi dvou hodinách není nabít. ...
Dotaz k Helmer K 702
Autor: Kristýna Gabštúrová
Chytré hodinky Helmer LK 703 dětské
Dobrý den, mám dotaz, když jsem dala naše hodinky jinému uživateli, já jsem zrušila aplikaci, jak je možné, že mi stále chodí SMS z hodinek a zobrazuji se na jejich simkarte naše čísla? ...
Podsviceni
Autor: Roman
Radiobudík Sencor SRC 1100 B černý
Dobry den mam dotaz nevim si rady. Jak mam nastavit radio aby cas stale svitil, zustal neustale v pohotovostnim rezimu a porad nezhasinal. A ja ho nemusel zapnout stisknutim tlacitka. Dekuji za radu...
dotaz
Autor: Bronislava Nebylová
Set-top box Strong SRT 8222 černý
nahraji si stanice které chci sledovat a zařadím je od 1 do 20 a při vypnutí a dalším zapnutí se stanice zase zařadí v původním nastavení - nepodařilo se mi to ani když jsem stejně poskládala oblíbené - co dělám špatně - není k dispozici podrobný návod ...
Problem s pripojenim
Autor: Nadežda Heleiová
IP kamera EZVIZ C6C bílá
Dobrý den. Prosim vas, podarilo sa vam to potom nejako spojazdnit. Mam ten isty problem a nedari sa to nijak. Uz som aj odinstalovala aj resetovala, vsetko mozne a presne mi pise ze je pripojená na telefon, ale nejde to. Dakujem...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Mobilní telefon Samsung Galaxy A51 černý
https://t-mobile.cz/ dcpublic/ samsung-galaxy-a51-popis-nastaveni.pdf
Detail - Monitor HP 27 Curved stříbrný bílý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ monitor-hp-27-curved-stribrny-bily-16256-cesky-navod.pdf
Detail - Elektrocentrála Scheppach SG 3100
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ elektrocentrala-scheppach-sg-3100-13406-cesky-navod.pdf
Detail - Přenosný reproduktor JBL GO černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ prenosny-reproduktor-jbl-go-cerny-4595-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Doogee S60 Lite DualSIM
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-doogee-s60-lite-dualsim-cerny-3704-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020