NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me KP1205CS šedé červené

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me KP1205CS šedé červené Obsah českého návodu Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini
 • Zařazení produktu: Kapslová espressa Krups
 • Značka: Krups
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Krups Kapslová espressa

Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me KP1205CS šedé červené Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me KP1205CS šedé červené Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me KP1205CS šedé červené Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me KP1205CS šedé červené Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me KP1205CS šedé červené Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me KP1205CS šedé červené Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me KP1205CS šedé červené Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me KP1205CS šedé červené Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me KP1205CS šedé červené
Návod k obsluze Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Krups a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Krups návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Krups výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Udělejte z přípravy kávy zábavu

Budete se díky němu těšit na každé ráno! Začněte svůj den šálkem výtečného espressa, cappuccina nebo třeba Latté Machiatta. Malý, ale výkonný kávovar na kapsle Nescafé Dolce Gusto Mini Me KP1205CS vám jej připraví za pár sekund. Oproti předchozímu modelu je Mini Me ovládán automaticky – vodu dávkuje sám dle indikace na kapsli. Každá káva bude zábava!

Jednoduchá obsluha

Ať už si koupíte jakékoliv kapsle Dolce Gusto, vždy je na nich uvedeno, kolik vody je k přípravě daného nápoje potřeba. Stačí tak na přístroji nastavit množství dle doporučení na kapsli. Proud vody je pak automaticky zastaven, jakmile je šálek optimálně naplněný. Naplňte zásobník vodou, přístroj zapněte, nechte jej 30 sekund nahřát a pohybem páčky spusťte přípravu kávy.

Malý přístroj s velkou silou

Nescafé Dolce Gusto Mini Me se může pochlubit tlakem 15 barů, což odpovídá profesionálnímu tlaku nutnému na přípravu pravého espressa. Přístroj tak potěší i náročné kávové gurmány. Kávovar je navíc velmi kompaktní a díky svým rozměrům se vejde do každé kuchyně. Oslní vás i svým unikátním atraktivním designem, který odráží nejnovější trendy!

Kávovar disponuje systémem, který dokáže nastavit správný tlak pro přípravu vámi vybraného nápoje. Každá kávová specialita je tak připravována opravdu precizně nejoptimálnějším tlakem. Oceníte, že se přístroj automaticky po 5 minutách nečinnosti sám vypne, čímž šetří energie. Díky příkonu 1 500 W se kávovar Mini Me navíc řadí do energeticky úsporné třídy A.

Káva, čokoláda i exotické Chai Tea Latte

Díky širokému výběru kapslí oslní kávovar celou rodinu. Tatínci si pochutnají na tzv. černých šálcích (kapsle Espresso, Lungo, Barista a další), maminka si dopřeje třeba Latté Machiatto, Cappuccino nebo kávu s mlékem Cortado a děti potěší kapsle pro přípravu horké čokolády nebo kakaového nápoje Nesquik. Ochutnejte také kávovo-čajovou specialitu Chai Tea Latte!

Výhody kávových kapslí


Pokud uchováváme mletou kávu déle doma, ztrácí své bohaté aroma. V kapsli je však pomletá káva hermeticky uzavřena a nedochází tak k úniku aroma, čímž je vždy zaručena stoprocentní kvalita a chuť kávy. Kapsle Nescafé Dolce Gusto jsou plněny 100% arabikou té nejvyšší kvality. Mléčné kapsle určené například k přípravě cappuccina obsahují pouze pravé sušené mléko.


Horké i studené nápoje

Přístroj Nescafé Dolce Gusto Mini Me zvládne připravit nejen teplé, ale i osvěžující studené nápoje. K dostání jsou speciální kapsle pro přípravu ledového čaje Nestea nebo třeba ledové kávy či frappé. Vychutnejte si jejich lahodně našlehanou mléčnou pěnu! K ovládání teploty vody slouží páčka, která pohybem doleva či doprava spustí teplý nebo studený proud vody.Čistá příprava

Díky kapslím také můžete zapomenout na nepříjemný kávový odpad, který zůstává v běžných kávovarech. Kapsli stačí po přípravě kávy z přístroje jednoduše vyjmout a vyhodit. Všechny části můžete snadno umýt proudem vody, stejně jako odkapávací tácek. Ten lze nastavit do tří poloh – pro malý šálek na espresso, pro středně velkou kávu a pro vysokou sklenici na latté.Jedinečný kávovar na kapsle Nescafé Dolce Gusto. Automatické ovládání – automatické dávkování vody dle indikací na kapsli, automatické zastavení proudu vody. Tlak 15 barů odpovídající profesionálnímu tlaku nutnému na přípravu pravého espresa.
Úsporný energenitcký režim – přístroj se sám vypne po 5 minutách nepoužívání. Snadná údržba, snadné ovládání.
Možnost přípravy horkých i studených nápojů, výběr z velmi široké nabídky nápojů – tzv. černých šálků (espreso, lungo, barista a další), mléčných šálků (kombinování kávové a mléčné kapsle, nápoje Latté Machiatto, Capucino, Cortado a další) a ostatních nápojů (Nesquik, čokoláda, Nestea, Tea Latté a další). Nápoje vhodné pro všechny členy rodiny - vybere si dospělý i dítě.
Maximálně snadná, hygienická a bezpečná obsluha. Káva je hermeticky uzavřena v kapsli tak, aby neunikalo aroma a byla vždy zaručena stoprocentní kvalita kávy. Káva je v kapsli v mletém stavu (kromě nápojů, kde je kapsle namíchaná již s mlékem či kakaem a nápojů připravovaných na studený způsob), 100% arabika, káva nejvyšší kvality. Mléčná kapsle obsahuje pravé sušené mléko.

 • tlak čerpadla 15 barů pro přípravu profesionálního espressa
 • extrémně rychlý, čistý, jednoduchý a spolehlivý provoz
 • vynikající výsledky v každém šálku díky automatickému dávkovacímu systému
 • automatické zastavení přípravy nápoje po dosažení nastaveného množství
 • pro horké i studené nápoje
 • kompaktní design vhodný i do malých kuchyní
 • úsporný režim - auto-off po 5 min.
 • odkapávací tácek nastavitelný do 3 poloh pro různé velikosti šálků (espresso, lungo, latte macchiato…)
 • magnetický držák kapslí
 • plastová aretační páka se zvedačem
 • plastový volič horká vs. studená voda
 • nádržka na vodu 0,8 l
 • thermoblock, 1340 - 1600 W
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me KP1205CS šedé červené v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me KP1205CS šedé červené je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me KP1205CS šedé červenéStáhnout PDF návod - Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me KP1205CS šedé červené
(PDF file, 1.92 MB)


Technické parametry

Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Provedení espressa na kapsle
Typ volně stojící
Tlak čerpadla
Espressa mohou mít vysoký pracovní tlak 9–19 bar a nebo jsou nízkotlaké do 2 bar. Pro přípravu kvalitního espressa by měl být tlak u přístrojů pro domácnost okolo 15 bar - Tlak čerpadla
15 bar
Displej
Displej Vás informuje o nastavení přístroje - např.: času, teploty, případně dalších informacích - a to číselně, symboly funkcí nebo textem - Displej
bez displeje
Použití kapslí NESCAFÉ Dolce Gusto
Funkce
Cappuccino a Caffe Latte jedním stiskem Ne
Nastavení síly kávy Ne
Nastavení množství vody ruční
Nastavitelná teplota kávy Ne
Použití mleté kávy Ne
Použití zrnkové kávy Ne
Ukazatel množství vody Ne
Tryska na horkou vodu
Tryska slouží pro přípravu horkých nápojů, např. čaje">Tryska na horkou vodu
Ne
Čištění a odvápnění
Automaticky (diodou nebo na displeji) upozorňuje na nutnost vyčištění a odvápnění přístroje">Čištění a odvápnění
ruční
Tryska na páru
Tryska slouží pro našlehání mléka k nápojům jako cappuccino, caffé latté atd - Tryska na páru
Ne
Zásobník na mléko
Nádobka na mléko, která usnadňuje přípravu nápojů s mlékem (cappuccino, caffé latté), je již napojena na parní trysku. Některé typy espress mají odjímatelný zásobník, který lze s mlékem uchovávat v chladničce - Zásobník na mléko
Ne
Nahřívání šálků
Nahřívací plotýnka je na horní straně přístroje, šálky se nahřívají před přípravou kávy - Nahřívání šálků
Ne
Objem
Objem zásobníku na vodu 0.8 l
Další parametry
Příkon espressa 1600 W
Odnímatelný zásobník vody Ano
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
šedá, červená
SMART
Funkce SMART = komunikace přes chytrý telefon nebo tablet">SMART
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 26.0 cm
Výška výrobku 39.0 cm
Hloubka výrobku 19.0 cm
Hmotnost výrobku 3.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 28.0 cm
Výška balení 41.0 cm
Hloubka balení 21.0 cm
Hmotnost balení 3.0 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 74 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me KP1205CS šedé červené

Předmět: Prosim o pomoc
Datum: 26.01.2021 23:23:21Autor: Roman Pavlinak
Dostali jsme od bratra Krups Dolce Gusto Mini Me uplne nove a mame problem. Pri zprovoznovani jsem postupoval presne podle navodu,ale nefunguje. Kdyz nasadim nadobku s vodou,pusti bublinku potud v poradku. Pak spustim pristroj a spusti se kompresor,ale nevyteka zadna voda ani na jednu polohu,ani bez kapsle a ani s kapsli. Trysku jsem zkousel protahnout tou pruzinkou ze zadu,byla pruchozi. Je nam Lito to vyhodit,nebylo to nikdy pouzito a urcite by jsme tento kavovar vyuzivali a doklad je bohuzel v nenavratnu. Proto prosim o radu jestli neco nedelam spatne, popripade jak tomu pomoci. S diky Pavlinak Roman.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Redmi 7...
Candy CSWS596TWMCRE-S...
Dobrý den, prosím o návod k multifunkční tiskárně Canon MG6150. Bohužel jsem ten původní někam zašantročila. Děkuji moc o jeho zaslán...
Dobrý den, prosím o návod k dotyk. mobilnímu telefonu, zakoupený před několika dny. Mobil Phone model V2023 VIVO Y70. Dual SIM. Děkuji moc za ...
KRUPS KP110132...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Stranově převrácený obraz
Autor: Miloš Fic
Webkamera Genius QCam 6000, Full HD
Při spuštění kamery v Google Meets je obraz zrcadlově převrácený a přenastavit nejde. Nastavit to lze pouze v Zoom. Je pro Meets nějaké řešení?...
Nelze spustit
Autor: Kamil
Webkamera A4Tech PK-910P 720p černá
Tak tato kamera si nainstalovala sama co chce a nelze jí spustit :-( Pomůže někdo??? ...
TrueLife NannyCam H32
Autor: Libor
Dětská elektronická chůva TrueLife TrueLife NannyCam
Dobrý den, jednu chůvičku již mám. Chci pořídit ještě jednu tu samou na sledování druhého dítěte. Nebudou se navzájem rušit? Předem děkuji za odpověď. ...
micro sd karta chranena proti zapisu
Autor: Renata
Paměťová karta Kingston Canvas Select Plus
Dobry den , mam problem s par mesicu starou micro sd kartou. Nic jsem nikde nezamykala a nenastavovala a karta mi hlasi, ze je chranena proti zapisu. Pouzivam ji v telefonu s Androidem , parkrat jsem ji vlozila do laptpu s win 10. Zkousela jsem odemcit pres adapter, nepomohlo. ...
SIM obráceně
Autor: O. Klímová
Dotykový tablet Umax VisionBook 10A LTE
Děkuji za informaci o SIM obrácené :-) Tablet začal fungovat. O. K....

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - MP3 přehrávač Hyundai MP 312 GB4
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mp3-prehravac-hyundai-mp-312-gb4-by-cerny-zluty-291-cesky-navod.pdf
Detail - Gril ROHNSON R-250
https://rohnson.cz/ wp-content/ uploads/ 2018/ 03/ R-250-CZ-MANUAL.pdf
Detail - Tiskárna multifunkční Samsung SL-C480
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ tiskarna-multifunkcni-samsung-sl-c480-19491-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Aligator VS 900 Senior
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-aligator-vs-900-senior-dual-sim-cerny-stribrny-3873-cesky-navod.pdf
Detail - Ovladač Xiaomi Yeelight Remote Control
https://old.xiaomicesko.cz/ temp/ manuals/ attachment/ Xiaomi%20Mi%20LED%20Ceiling%20Light_SK.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021