NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Externí pevný disk 2,5" ADATA HD770G

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Externí pevný disk 2,5" ADATA HD770G 1TB černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Externí pevný disk 2,5" ADATA HD770G 1TB černý Obsah českého návodu Externí pevný disk 2,5" ADATA HD770G
 • Zařazení produktu: HDD ADATA
 • Značka: ADATA
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis ADATA HDD

Externí pevný disk 2,5" ADATA HD770G 1TB černý Externí pevný disk 2,5" ADATA HD770G 1TB černý Externí pevný disk 2,5" ADATA HD770G 1TB černý Externí pevný disk 2,5" ADATA HD770G 1TB černý Externí pevný disk 2,5" ADATA HD770G 1TB černý
Návod k obsluze Externí pevný disk 2,5" ADATA HD770G obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku ADATA a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální ADATA návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku ADATA výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

ADATA HD770G 1TB, černá


Společnost ADATA navrhla externí pevný disk HD770G tak, aby upoutal zejména hráče. A to jak velkorysým prostorem 1 TB, tak i designem díky zkoseným hranám a dvěma RGB páskům ve tvaru světelného paprsku.
Navíc je také mimořádně odolný vůči vnějším vlivům. Nejenže odolá pádům díky třem vrstvám ochrany, ale nezalekne se ani prachu a vody.
 

Klíčové vlastnosti:


 • Vynikající kapacita 1 TB
 • Špičková odolnost – i vůči vodě
 • Stylové RGB podsvícení
 • Šifrování dat AES

Externí disk přímo pro hráče!
 

Stylové RGB podsvícení


HD770G je ideálním doplňkem k herním PC i konzolím. Vyniká totiž kromě jiného také stylovým designem se zkosenými hranami a dvěma RGB pásky ve tvaru světelného paprsku. 

Vojenská odolnost


Vnitřní konstrukce je řešena minimem součástek pro snížení pravděpodobnosti poškození nárazy. Díky tomu disk zvládá odolat pádům, což potvrzuje splnění požadavků vojenského standardu MIL-STD-810G 516.6. 

3 vrstvy ochrany


O to, aby byla vaše data v maximálním bezpečí, se starají hned tři vrstvy. Je zajištěna maximální ochrana disku a dat na něm před vnějšími vlivy. 

Odolnost vůči vodě a prachu


Externí disk HD770G je vysoce odolný i vůči vodě a prachu, a to podle certifikace IP68. Například tak disku nečiní problém bez úhony přečkat až 120 minut v 2metrové hloubce. 

Ideální k PC i konzolím


Mějte všechny své hry vždy u sebe. Tento disk představuje perfektní doplněk jak pro PC hráče, tak ke konzolím PlayStation a Xbox. 

Šifrování AES


Bezpečnost dat je zajištěna i pokročilým šifrováním, aby se dovnitř nikdo nedostal. 

Vodotěsný kryt portu


Tento model se liší od běžných externích disků také tím, že nabízí kryt portu USB, který se snadno zavírá a díky němu je garantována ještě vyšší odolnost.
Seznamte se s prvním odolným externím pevným diskem na světě s osvětlením RGB. Na pevný disk HD770G můžete elegantně uložit všechny svoje hry a data. Pevný disk HD770G navíc překonává význam krytí IP68: znamená to, že je vodovzdorný, prachuvzdorný a díky své robustní třívrstvé konstrukci také nárazuvzdorný. Co si přát víc!

Elegantní uchovávání
HD770G se mezi pevnými disky vyznačuje jedinečným designem: má sražené hrany a dva RGB světelné pásy ve tvaru světelného paprsku, které zdůrazní vaši eleganci. Navíc se mezi těmito dvěma světelnými pásy nachází prostřední díl s perforovanou texturou, který se aktivuje při pulzování RGB osvětlení.

Armádní úroveň odolnosti
Pevný disk HD770G byl zkonstruován tak, aby byl odolný jako válečník! Tento externí pevný disk vyhovuje standardu MIL-STD-810G 516.6. Vydrží ošklivé pády z výšky až 1,22 metrů a zároveň chrání váš uložený obsah před poškozením.

Třívrstvá ochrana
Třívrstvá konstrukce se skládá ze silikonového pouzdra, které tlumí nárazy, z masivní vložky a z polstrovaného držáku pevného disku. Pevný disk HD770G vydrží, i když vám vypadne z ruky.

Chraňte své hry před vodou a prachem
Konstrukce pevného disku HD770G nabízí dokonalou ochranu proti průniku prachu a vody, která překonává nejpřísnější normy IP68. Konkrétně se tento pevný disk vyznačuje takovou vodovzdorností, že odolá 120 minut ponořený v hloubce 2 metrů.

Vaše herní rezerva
Díky obrovskému úložnému prostoru si můžete svoje hry nosit s sebou a rozšířit úložiště pro konzolu PS4 nebo Xbox. Pevný disk HD770G je skvělý nejen pro hraní na konzoly, ale také pro hraní na počítači!

Zabezpečení dat se šifrováním AES
256bitové šifrování AES chrání vaše data na disku heslem před všetečnými zraky.

Patentované krytky portů
Na rozdíl od složitých krytek portů u jiných externích pevných disků má disk HD770G patentované krytky, které se snadno nasazují a poskytují praktickou ochranu před vodou.

Technické specifikace:

 • Rozměry: 139 x 98 x 26mm
 • Hmotnost: 270g
 • Rozhraní: USB 3.2 Gen1 (zpětná kompatibilita s USB 2.0)
 • Textura: Plast / nárazuvzdorný silikon
 • Provozní teplota: 5–50°C
 • Příslušenství: Kabel USB 3.2, stručná úvodní příručka

Požadavky na systém
Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
Mac OS X 10.6 nebo novější
Linux Kernel 2.6 nebo novější


Návod k obsluze Externí pevný disk 2,5" ADATA HD770G 1TB černý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 9 stránek, formát PDF, velikost souboru 2.87 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Externí pevný disk 2,5" ADATA HD770G 1TB černý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Externí pevný disk 2,5" ADATA HD770G 1TB černý

Technické parametry

Externí pevný disk 2,5" ADATA HD770G

Záruka 36 měsíců
Partnumber AHD770G-1TU32G1-CBK
Provedení
Provedení jednotky externí
Provedení disku
Provedení pevného disku přímo souvisí s fyzickou velikostí samotného disku. 2,5" pevné disky jsou rozšířeny díky své kompaktní velikosti v noteboocích a také jako přenosné externí pevné disky. Jsou optimalizovány na nízkou spotřebu elektrické energie, a proto jsou 2,5" externí pevné disky napájeny z USB portu. Pevné disky velikosti 3,5" jsou využívány v PC, serverech a také jako externí pevné disky s vyšší kapacitou ( >2TB ), vyžadují napájení z elektrické sítě - Provedení disku
2,5 "
Parametry
Typ úložiště HDD
Napájení napájení z portu
Kapacita disku
Kapacita disku určuje maximální velikost prostoru pro uložení dat na disk. Např. hodinový film ve standardní kvalitě má velikost cca 1,5 GB, to znamená, že na disk o velikost 1 TB lze uložit přes 600 takových filmů. Až 200.000 fotografií o velikosti 5 MB, nebo přes 300.000 písniček o velikosti 3 MB - Kapacita disku
1 TB
Určení standardní
Kompatibilita PC
Rozhraní
Rozhraní
Použité rohraní určuje rychlost s jakou dokáže disk komunikovat s jiným zařízením při čtení a zapisování dat. USB 3.0 je cca 10x rychlejší než USB 2.0. Rozhraním USB 3.0 musí být vybavena obě propojaná zařízení, aby bylo možné dosahovat maximálních přenosových rychlostí. USB 3.0 je zpětně kompatibilní s USB 2.0, tzn. je možné zařízení podporující standard USB 3.0 připojit i do zařízení s rozhraním USB 2.0.
U interních pevných disků Rozhraní definuje způsob propojení disku s dalšími částmi počítače/notebooku, nejčastěji sběrnicí či základní deskou - Rozhraní
USB 3.2
Další parametry
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Nárazuvzdorný
Nárazuvzdornost disků spočívá ve vyšší odolnosti proti poškození disku v případě pádu případně vystavení podobnému mechanickému působení. Obal těchto disků je zpravidla tvořen měkčími plasty, které lépe absorbují mechanickou energii z pádu. Na vyšší odolnost těchto disků lze spoléhat v jejich vypnutém stavu. V případě zapnutého disku se uvnitř disku otáčejí velkou rychlostí mechanické části disku - plotny / kotouče, na kterých jsou data uložena a v případě silného mechanického působení by mohlo dojít k nenávratnému poškození mechanických částí disku - Nárazuvzdorný
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 9.8 cm
Výška výrobku 13.9 cm
Hloubka výrobku 2.6 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.0 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 11.8 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 53 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Delonghi Plnoautomatický kávovar ECAM13.123.B,bílá...
Dobry den prajem, obraciam sa na vas s prosbou o pomoc. Potreboval by som navod ku: AV Receiver Denon AVR-X1400H pokial mozno v slovenskom al...
Návod na cyklo computer C210...
Eta horkovzdušná fritéza 471290010 Černá ...
automatická pračka Candy Grand elektrocomet SCI MOD: 61 5180 D-16 s N: 3100 1653 0713 0170 Type FCE 2 SrL Brucherio Italy...
Sada kufrů tectake návod jak nastavit kód zamku...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Konfigurovat a spravovat tlačítka rychlé volby telefonu
Autor: neznámý
Mobilní telefon myPhone Halo C Senior
Dobrý den , prosím jak nastavit tlačítko rychle volby. Děkuji za odpověď . ...
Svieti mi výkričník na skutru racceway 21 a keď Svieti tak mi nejde
Autor: Jozef
Elektroskútr RACCEWAY City 21, 20 Ah
Zdravím chcel som sa spýtať svie ty mu na elektro skuter Raccway 21 výkričník a keď svieti tak mi to nejde čo to môže byť ...
Nabíječka pro LAMAX / Taps 1 (True wireless earphones )
Autor: František
Sluchátka LAMAX Taps1 černá
Mám sluchátka LAMAX Taps 1 v nabíjecím pouzdru s připojovacím kabílkem. Sluchátka jsou vybitá a nevím jak je nabít, nabíječku nemám. Prosím o radu jak sluchátka uvést do provozu. Děkuji ! ...
Dotaz
Autor: Jarmila
Tiskárna multifunkční Samsung SL-C480
Dobrý den, prosím, co znamená :Pripravit novou zobraz. jednotku děkuji...
dotaz
Autor: Ivo
Mobilní telefon Honor 50 Lite -
Neustále se mi na dispeji objevuje naskenovaný štítek, aniž by to chtěl. Jak se toto dá upravit, aby se svévolně toto nedělo, popř. k čemu lze využít naskenování štítku. Děkuji za odpověď....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou