|
Český návod k obsluze Fén Philips DryCare BHD282 00 fialový Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Fén Philips DryCare BHD282 00 fialový
- Zařazení produktu: Fény Philips
- Značka: Philips
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Philips Fény
|
Návod k obsluze Fén Philips DryCare BHD282 00 fialový obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Philips a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Philips návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Philips výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuVýkon bez kompromisu s minimálním poškozením vlasůElegantní a stylový fén Philips DryCare BHD282/00 vám svým výkonem 2300 W nabízí rychlý a silný proud vzduchu, se kterým svůj skvělý účes vykouzlíte během chvíle. Jeho lehký design zpříjemní manipulaci. Podle potřeby a pro dokonalou kontrolu stylingu můžete volit z 3 nastavení teploty a 2 nastavení rychlosti. S technologií IONIC shine pomocí záporných iontů zajistí, že vaše vlasy budou krásně lesklé a hladké. Již žádné přesušené vlasy!Keramický prvek ve vysoušeči vlasů vyvíjí infračervené tepelné záření, které suší a uhlazuje vlasy zevnitř. Vlasy jsou vysoušeny rychle a efektivně a chráněny před přesušením. Také můžete zvolit nastavení ThermoProtect, které je šetrné k vlasům a současně nejefektivnější. Pro závěrečnou fixaci účesu nechybí tlačítko Cool Shot pro proudění studeného vzduchu a zpevnění vytvořeného účesu. Vyberte si přesný koncentrátor nebo difuzérPodle typu požadovaného účesu lze vybrat 14mm koncentrátor, jehož úzkým otvorem proudí vzduch na konkrétní místo pro docílení přesného stylingu. Pokud chcete maximalizovat objem, pružnost vlasů či vytvarovat vlny, zvolte objemový difuzér s jemně strukturovanými výstupky. Difuzér se pro nejlepší výsledek přidržuje u vrcholku hlavy a u kořínků.Vysoušeč vlasů Philips DryCare - Má vše, co od kvalitního vysoušeče očekáváte
- Je dokonale vyvážený
- Nabízí výkon sušení 2300 W
- Je příjemně lehký a snadno se s ním manipuluje
- Je vybaven technologií IONIC pro lesk
- Vyrábí se ve stylovém nachovém designu
- Keramický vysoušecí prvek zabraňuje přesušení
- Technologie Cool Shot pro fixaci účesu po vysušení
- 14mm koncentrátor pro přesný styling
- Objemový difuzér pro zvětšení objemu a dosažení kudrnatého a bohatého účesu
- Minimální poškození vlasů
- Ionizátor pro lesklé vlasy bez zacuchání
- Nastavení teploty ThermoProtect Snadné použití
- 3 nastavení teploty a 2 nastavení rychlosti pro maximální kontrolu stylingu
- 2metrový napájecí kabel
- Barva: tmavá lila
Vysoký výkon vysoušení 2300 W Vysoušeč vlasů Philips DryCare 2300W nabízí výkon, který potřebujete. Rychlý a silný proud vzduchu s výkonem 2 300 W zajišťuje skvělé účesy. Keramický vysoušecí prvek zabraňuje přesušení Vysoušeč vlasů Philips DryCare2300W obsahuje keramický prvek, který brání přesušení a uhlazuje vlasy. Tento prvek vyvíjí infračervené tepelné záření. Toto jemné teplo suší a uhlazuje vlasy zevnitř, chrání je před přesušením a zároveň je suší rychle a efektivně. Chladný vzduch pro fixaci účesu po vysušení Vysoušeč vlasů Philips DryCare 2300W je vybaven velice důležitým tlačítkem Cool Shot. Funkce Cool Shot používá proud chladného vzduchu k dokončení a zpevnění vytvořeného účesu. Objemový difuzér pro objem, lokny a pružnost Součástí vysoušeče vlasů Philips DryCare 2300W je i difuzér pro zvětšení objemu, dokonalejší vlny a jejich větší pružnost. Nejlepších výsledků dosáhnete, když difuzér přidržíte blízko u vrcholku hlavy a u kořínků. Jemně strukturované výstupky difuzéru dodávají účesu objem, maximalizují tloušťku a pružnost vlasu a pomáhají vytvarovat vlny. 14mm koncentrátor pro přesný styling Vysoušeč vlasů Philips DryCare 2300W je vybaven 14mm koncentrátorem pro přesný styling. Úzký otvor trysky koncentruje proud vzduchu na konkrétní místa. Spolu s vysoušečem a kartáčem tak budete moci vytvořit přesně zaměřený styling. Minimální poškození vlasů Úprava pomocí iontů pro lesklé vlasy bez zacuchání. 2 300W vysoušeč vlasů Philips DryCare je vybaven tlačítkem IONIC shine pro hladké nezacuchané vlasy. Nabité záporné ionty odebírají statickou elektřinu, uhlazují vlasové a upravují účes. Výsledkem jsou uhlazené zářivé a nádherně lesklé vlasy. Nastavení teploty díky technologii ThermoProtect 2 300W vysoušeč vlasů Philips DryCare nabízí nastavení ThermoProtect. Při tomto nastavení je teplota sušení nejefektivnější a zároveň šetrná. Vlasy se suší rychle bez přehřívání. 3 nastavení teploty a 2 nastavení rychlosti pro maximální kontrolu stylingu Vysoušeč vlasů Philips DryCare 2300W má 3 nastavení teploty a 2 nastavení rychlosti pro maximální šíři nastavení možností úprav. Nastavení a úprava vlasů jsou snadné, můžete je využít ke získání přesné kombinace výkonu a teploty, která vyhovuje vašemu stylu. Lehký a pohodlný design Vysoušeč vlasů Philips DryCare 2300W váží pouhých 407 gramů, takže se pohodlně ovládá a drží. Lehký design vysoušeče usnadňuje styling a zároveň nedělá kompromisy v oblasti výkonu. 2metrový napájecí kabe Napájecí kabel 2 300W vysoušeče vlasů Philips DryCare je dlouhý 2 m, což přináší při úpravě vlasů flexibilitu a dobrý dosah. Moderní design 2 300W vysoušeč vlasů Philips DryCare je elegantní a stylový. Jeho atraktivní tmavá lila barva je nepřehlédnutelná a vypadá stejně dobře jako účesy, které lze s pomocí vysoušeče vytvořit.
|
Návod k obsluze Fén Philips DryCare BHD282 00 fialový
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 2 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.44 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Fén Philips DryCare BHD282 00 fialovýPo dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Fén Philips DryCare BHD282 00 fialový
Technické parametry Fén Philips DryCare BHD282 00 fialový| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Typ fénu | standardní fén | | Max. příkon | 2300 W | | Počet rychlostí | 2 | | Počet teplot | 3 | Difuzér Pomocí difuzéru lze vytvořit vlnitý účes - Difuzér | Ano | | Koncentrátor vzduchu | Ano | Ionizátor U drobných spotřebičů jako jsou fény a žehličky na vlasy vznikne proud záporných iontů, které obklopí každý jednotlivý vlas. Toto působení iontů funguje při úpravě vlasů jako přirozený zvlhčovací prostředek, který omezí polétavost vlasů a jejich statický náboj. Vlasy jsou poté zářivé a hladké. ">Ionizátor | Ano | Studený vzduch Zafixuje účes, který po vyfénování déle drží tvar - Studený vzduch | Ano | Délka přívodního kabelu Uvádí v metrech maximální délku přivodního kabelu od sluchátek až po koncovku / konektor. Ovšem i tato délka u zvolených sluchátek nemusí být limitující neboť na trhu existuje velké množstí kompatibilních prodlužovacích kabelů v různých délkách - Délka přívodního kabelu | 2 m | | Rozměry výrobku | | Hmotnost výrobku | 0.6 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 31.5 cm | | Výška balení | 23.5 cm | | Hloubka balení | 12.5 cm | | Hmotnost balení | 0.9 kg |
Hodnocení100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 04 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Nový komentář k Fén Philips DryCare BHD282 00 fialový
| Předmět: Dotaz | | Datum: 14.12.2022 15:00:12 | Autor: Jaromír | Dobrý den
Potřebuji vyčistit fén Philips DryCare Pro 2300W 4x ionic. Povolil jsem dva šroubky v rukojeti ale stále nemohu sundat zadní kryt. Fén je plný vlasů a potřebuje vyčistit než vzplane.
Poraďte prosím.
S uctivým pozdravem Jaromír Gigal | | Odpovědět |
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Dobrý den, potřeboval bych návod k RC vrtulníku F-SERIES, typ F-49, vysílač GR-129. Měli byste ho mít,web ho našel.Moc děkuji ! Hejny ... Dobrý den - poptávám návod k instalaci a použití domácí interiérové kamery - TP-LINK Tapo C220 - v českém jazyce.
Předem moc děkuji, J.... Dobrý den
Mám zájem o návod k obsluze zubního kartáčku Oral-B io series3
Děkuji
Šulcová... Svářečka fólií ETA electronic 0760
Dobrý den, dostal jsem darem uvedenou svářečku fólií, ale bez návodu. Požádal jsem firmu ETA o jeho ... sluchátka JBL 520BT... Návod k použití Osobní váha CONCEPT VO-2870 ...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Hlášení chyby Autor: Ludmila Objektiv Nikon 200-500 mm f 5.6G Dobrý den, prosím o radu. Mám objektiv nikkor af-s 200-500 5.6 ED používám ho na fotoaparátu Nikon z8 , dále mám adaptér ftzII a poslední dobou mi při focení hlásí chybu "Stiskněte tlačítko spouště pro resetování. Nejvíce to zlobí v režimu M,A když mám ... chybějící návod v češtině Autor: Blanka Indukční vařič KRAFT DELE KD4168 Vážení považuji za drzost nedodat návod v češtině a tady požadovat peníze za plnou verzi. Mohu Vás ubezpečit, že budu šířit Vaše "dobré jméno" dál. Očekávám plnou verzi do svého e-mailu. Možná byste rádi kontrolu svého podnikání že? Vaněčková... cistenie skla Autor: milan Trouba Mora VTS 546 DX Dobry den,potrebovali by sme vycistit sklo na dvierkach rury mora vt 546 dx. Mohli by ste nam ,prosim,poradit,ako sa da vytiahnut sklo z dvierok rury ?
Dakujem milan belas... dotaz Autor: Gabriela Radiopřijímač s DAB GoGEN DAB 300 dobrý den, jde vyměnit někde baterie do rádia? Prosím.... Dotaz prosim Autor: Jiří Meteorologická stanice EMOS E8466 černá stříbrná Dobrý den, mám již několik let meteor stanici Emos 8466 je to asi tři dny co se mi sami od sebe začali na displeji měnit barvy, i když jsem to restartoval a načetlo znova tak se to objevuje pořád do kola co prosím tím. Děkuji za Vaši odpověď
S pozdravem J. H. ... |
|