NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Fitness náramek Fitbit Charge 5 -

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Fitness náramek Fitbit Charge 5 - Lunar White

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Fitness náramek Fitbit Charge 5 - Lunar White Obsah českého návodu Fitness náramek Fitbit Charge 5 -
 • Zařazení produktu: Fitness náramky Fitbit
 • Značka: Fitbit
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Fitbit Fitness náramky

Fitness náramek Fitbit Charge 5 - Lunar White Fitness náramek Fitbit Charge 5 - Lunar White
Návod k obsluze Fitness náramek Fitbit Charge 5 - obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Fitbit a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Fitbit návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Fitbit výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Fitbit Charge 5, bílá


Chytrý náramek Fitbit Charge 5 vás udrží ve formě. Sledujte statistiku své denní aktivity při běžné práci i sportovních výkonech. Náramek měří kroky, kalorie, vzdálenost i srdeční tep. V noci hlídá kvalitu a délku spánku a prozradí vám, jestli si vaše tělo dostatečně odpočinulo. Po spárování s telefonem vám na displeji zobrazí upozornění na příchozí hovory, zprávy a notifikace z aplikací.
Skvěle se hodí také do bazénu (plavání či koupání na hladině), jelikož je vodotěsný dle 50 m (5 ATM). Neublíží mu tedy ani sprchování či déšť. Dobíjecí baterie mu zajišťuje až sedm dní provozu na jedno nabití.Klíčové vlastnosti:


 • Elegantní chytrý náramek pro sport i do práce
 • GPS pro sledování trasy a vzdálenosti
 • Dlouhá výdrž baterie až 7 dní
 • Ideální i pro plavce díky vodotěsnosti dle 50 m (5 ATM)
 • Kompatibilní aplikace na měření EKG
 • Senzor EDA pro přehled o zvládání stresu
 • Možnost bezkontaktních plateb s Fitbit Pay

 
Kompaktní sportovní náramek vám pomůže udržet tělo v kondici.
 

Každodenní připravenost


Funkce Každodenní připravenosti a sledování skóre vám každé ráno v aplikaci nabídne skóre za aktivitu, spánek a změny srdečního rytmu během dne. Na základě výsledků dostanete denní cíl a doporučené tréninky či odpočinkové programy, abyste ze sebe vždy vytěžili maximum, ale zároveň tělo přehnaně nenamáhali. Služba je dostupná pouze pro členy Fitbit Premium.
 


Zdravé srdce


Kompatibilní aplikace vám umožní sledovat činnost srdce s ohledem na fibrilaci síní – srdeční arytmii. Šikovná aplikace vás vždy ihned upozorní, pokud zpozoruje, že jste mimo stanovenou hranici srdečního tepu.
 


 


Zvládání stresu


Náramek má v sobě integrovaný moderní senzor EDA, který vám nabídne informace o tom, jak vaše tělo fyzicky reaguje na stres. Trénujte nejen fyzičku a tělo, ale také vnímavost a duševní pohodu. Každý den uvidíte své skóre, abyste měli přehled, jak vám procvičování vnímavosti, spánek a cvičení pomáhají zvládat stres. 


Fitbit Pay


Pomocí náramku můžete také bezkontaktně platit v obchodě. Nastavte si v aplikaci funkci Fitbit Pay, vložte si sem údaje o své platební kartě a nakupujte pohodlně, ať už jste kdekoliv.Barevný displej


Náramek má přehledný barevný displej s velikostí 1,04", na kterém přehledně vidíte všechny statistiky daného dne, ale také aktuální datum a čas.
 


 


Vyměnitelný řemínek


Přizpůsobte si ho svému outfitu. Pořiďte si náhradní řemínky a měňte styl náramku, jak se vám to hodí.
 


 


Upozornění z telefonu


Spárujte přístroj bezdrátově se svým telefonem a mějte vždy přehled, kdykoliv vám někdo zavolá nebo napíše. Na displeji náramku vidíte také upozornění vybraných aplikací.
 


 


Dlouhá výdrž baterie


Uvnitř náramku se nachází dobíjecí baterie, která mu zajišťuje až sedm dní provozu na jedno nabití. Nemusíte proto řešit pravidelné každovečerní nabíjení.
 


 


Aktivní minuty


Kdykoliv se váš srdeční tep dostane do zóny spalování, náramek vám začne počítat aktivní minuty. Každý týden tak budete vědět, jestli jste pro své zdraví udělali maximum.
 


 


Sledování srdečního tepu


Mějte přehled o své tepové frekvenci během dne v klidu, ale také v průběhu cvičení. Náramek měří tep nepřetržitě, takže si jeho hodnotu můžete kdykoliv zkontrolovat.
 


 


GPS


Pomocí technologie GPS zvládne náramek sledovat vaše tempo, vzdálenost i trasu, aniž byste u sebe museli mít svůj smartphone.
 


 


20 sportovních režimů


Při cvičení si zvolte z nabídky dvaceti sportovních režimů. Nejenže náramek měří vaši aktivitu ještě přesněji, ale zároveň si můžete nastavit osobní cíle, kterých chcete během cvičení dosáhnout. 


Vodotěsné provedení


S náramkem můžete jít směle i do vody. Je vodotěsný dle 50 m (5 ATM), takže se hodí nejen na plavání či koupání na hladině, ale neublíží mu ani sprchování či déšť. 


Sledování stresu


Získejte denní skóre ukazující fyzickou reakci vašeho těla na stres. S náramkem zjistíte, jak vaše cvičení, trénování všímavosti a spánek pomáhají zvládat hladinu stresu.
 


 


Množství kyslíku v krvi


S pravidelnou kontrolou hladiny kyslíku v krvi si uděláte lepší obrázek o tom, kdy u vás dochází k významným změnám a jestli nevedou k proměně zdravotního stavu. 


Sledování teploty pokožky


Každodenní kontrola teploty pokožky může rozpoznat změny v těle, např. začínající nemoc nebo ovulaci u žen.
 


 


Monitoring spánku


Během noci náramek kontroluje délku a kvalitu vašeho spánku. Ráno si můžete zobrazit v aplikaci grafy a informace o jednotlivých spánkových fázích, abyste měli lepší přehled o tom, zda si vaše tělo dostatečně odpočinulo. 


Menstruační cyklus


Zaznamenávejte si do aplikace údaje o menstruačním cyklu. Aplikace bude data průběžně vyhodnocovat a pomůže vám odhalit opakující se vzorce. 


Další upozornění


Nastavte si osobní připomínání věcí, které vám dělají v průběhu dne problémy. Náramek vás může upozornit na nutnost pravidelné hydratace, dodržování spánkového režimu, ale také vám řekne, když dlouho sedíte, abyste věděli, že je na čase se protáhnout.
Fitbit Charge 5Náramek Fitbit Charge 5 s 6měsíčním členstvím Premium, výdrží baterie až 7 dní a skóre Každodenní připravenosti.Předefinujte svou každodenní rutinu pomocí Fitbit Charge 5 s členstvím Premium – našeho nejmodernějšího náramku pro sledování kondice a zdraví, který vám ukáže, zda jste připraveni si zacvičit, nebo byste měli raději odpočívat.Důvody, pro které si Charge 5 zamilujete:
 • Každodenní připravenost
 • Zvládání stresu
 • Zdraví srdce
 • Zdravotní metriky
 • Vestavěná GPS
 • Zahrnuje 6měsíční členství Fitbit Premium
 • Výdrž baterie: až 7 dní, vodotěsný do 50 m
 • Kompatibilita: Kompatibilní s iOS 13 nebo vyšším a Android OS 8.0 nebo vyšším
Vestavěná GPSNechte mobil doma nebo na chatě a vyrazte si zaběhat do přírody, na túru nebo si vyjeďte na kole – s vestavěnou GPS, sledováním tempa a vzdálenosti ve vašem náramku. Pak si v aplikaci Fitbit aktivujte sledování intenzity tréninku, abyste viděli své zóny tempa a srdeční frekvence po celé trase. ZDRAVOTNÍ METRIKYSledujte důležité změny ve svém zdraví pomocí zdravotních metrik, jako je SpO2, variabilita srdeční frekvence, sledování změn teploty pokožky a další*. V rámci každé metriky si navíc můžete prohlédnout svůj osobní rozsah (horní a dolní hranice) a obvyklý průběh za poslední měsíc. To vše je zahrnuto v 6měsíčním členství Premium. SKÓRE ZVLÁDÁNÍ STRESUZískejte denní skóre, které vám ukáže fyzickou reakci vašeho těla na stres. Uvidíte, jak vaše cvičení, trénování vnímavosti a spánek pomáhají zvládat zvýšenou hladinu stresu. REFLEXESledujte svou emoční pohodu zaznamenáváním toho, jak se cítíte (od naprostého klidu po velký stres) po skenování EDA, řízeném dýchání nebo kdykoli jindy. UPOZORNĚNÍ NA VYSOKÝ A NÍZKÝ SRDEČNÍ TEPVaše srdeční frekvence je klíčovým ukazatelem zdraví. Když Charge 5 zjistí, že je vaše srdeční frekvence nad nebo pod vaší prahovou úrovní, informuje vás o tom. 24/7 SLEDOVÁNÍ TEPU S FUNKCÍ PUREPULSE®Sledujte spalování kalorií a optimalizujte své tréninky díky nepřetržitému sledování tepové frekvence s funkcí PurePulse. Pak si v aplikaci Fitbit prohlédněte své klidové fáze srdečního tepu i výkyvy při kardio fitness (VO2 Max). SLEDOVÁNÍ ZDRAVÉ MENSTRUACE Poznejte své tělo lépe pomocí aplikace Fitbit k zaznamenávání menstruace, příznaků a objevování opakovaných vzorců ve vašem cyklu. VODOTĚSNÝ Charge 5 je voděodolný až do 50 metrů, což znamená, že jej můžete nosit v bazénu, za deště, na pláži a podobně. REŽIM SPÁNKUOdpočívejte nerušeně díky režimu spánku, který ztlumí všechna oznámení z chytrého telefonu a zabrání rozsvícení displeje uprostřed noci. Nastavte si na zápěstí automatické zapínání režimu spánku. FITBIT PAY Načtěte své kreditní a debetní karty do peněženky v aplikaci Fitbit a poté pomocí Charge 5 nakupujte bezkontaktně na cestách – v kavárnách, obchodech s potravinami, na nádražích atd. Nepotřebujete telefon ani peněženku.


Návod k obsluze Fitness náramek Fitbit Charge 5 - Lunar White

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 62 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.19 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Fitness náramek Fitbit Charge 5 - Lunar White

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Fitness náramek Fitbit Charge 5 - Lunar White

Technické parametry

Fitness náramek Fitbit Charge 5 -

Záruka 24 měsíců
Partnumber FB421GLWT
Displej a ciferník
Úhlopříčka displeje (palce) 1.04
Ovládání Dotykové , Tlačítkové
Typ krycího sklíčka Gorilla Glass
Tvar ciferníku Hranatý
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje
AMOLED
Operační sytém
Operační systém
Operační systém je software, který spouští počítač či notebook s uživatelským rozhraním.
Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří Microsoft Windows 7 nebo méně využívaný LINUX.

Pokud je uvedeno, že je počítač bez operačního systému je nutné instalovat vlastní operační systém nebo je možné jej dokoupit samostatně.
Operační systém
Fitbit OS
Kompatibilní operační systémy iOS, Android
Menu v češtině Ano
Funkce
Funkce a monitoring aktivit monitor stresu, budík, spánek, výpočet spálených kalorií, měření vzdálenosti, vibrace, odhad VO2 max, intervalový trénink, čas, měření rychlosti, měření EKG, krokoměr, měření tepové frekvence, meření okysličení krve, sledování menstruačního cyklu
Notifikace z telefonu sociální sítě, hovor, SMS, email
Ovládání telefonu Ano
Vhodné pro aktivity Turistika, Lezení, Běh, Plavání, Outdoor, Cyklistika, Jóga, Fitness
Konektivita
NFC Ano
Bezkontaktní platby Ano
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ano
GPS Ano
Bluetooth 5.0
Senzory Spálené kalorie, Senzor srdečního tepu, Krokoměr, Akcelerometer
Možnosti SIM Ne
Podpora přímého volání z hodinek Ne
Baterie
Typ akumulátoru Li-Ion
Kapacita akumulátoru
Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita akumulátoru
65 mAh
Běžná výdrž baterie 168 hod.
Maximální výdrž baterie 7 dní
Materiál
Odolnost vodotěsné dle 50 m (5 ATM)
Určení Dámské, Unisex, Sportovní, Pánské
Velikost pro zápěstí s obvodem 130 až 210 mm
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku béžová
Materiál pouzdra Nerezová ocel
Barva pouzdra černá
Vyměnitelný náramek Ano
Další parametry
Obsah balení nabíjecí kabel, zařízení s řemínkem, náhradní řemínek
Stav zboží Nové
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 2.3 cm
Výška výrobku 3.7 cm
Hloubka výrobku 1.1 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.5 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 9.2 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 34 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Fitness náramek Fitbit Charge 5 - Lunar White

Předmět: Nereaguje
Datum: 28.01.2023 19:02:18Autor: Michaela
Dobrý den,mám prosím dotaz. Dnes mě náramek fitbit charge5 přestal fungovat. Vypnul se a nereaguje. Ani když přiložím na nabíječku,tak se nerosvítí. Děkuji moc za odpověď
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

WiFi Security Camera Anran...
Redmi 12C...
ZnackaH3W437TXME/1-S český značky co znamebaji...
Osvěžovač vzduchu Laica...
Autorádio Dynavin n7 DCX 10,2" pro Fiat Ducato...
Prosím o zaslání manuálu pro tel.My Phone UP Smart LTE.Na prodejně Datart nám byl doporučen ke koupi.Zakoupili jsme jej/už jsme důchodci 84,8...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Omylem jsem vymazal z karty mapy
Autor: Peter
Navigační systém GPS Mio COMBO 5107
Jak je znovu obnovím? Viz Předmět. ...
Rádio nehraje
Autor: Stanislav
Autorádio Sencor SCT 5017BMR BT černé
Rádio se nezaplo když jsem se ho pokoušel zapnout a když jsem vypl a nastartoval auto tak začlo svítit ale nereagovalo.. zkoušel jsem ho i vytáhnout a nic. Budu rad za radu dekuji...
Přepínání zimní/ letí čas.
Autor: Josef
Autorádio s LCD KENWOOD DMX-5020BTS černé
Myslel jsem, že přepíná automaticky zimní/ letní čas a neděje se tak. Nejde nikde nastavit ani ručně. Zkoušel jsem tuto synchronizaci při více stanicích FM, bez úspěchu. Děkuji za radu....
Dotaz
Autor: Martina
Televize Sencor SLE 40FS600TCS černá
Dobrý den, proč nespustim na tv voyo když sama má Netflix a to je také aplikace ...
Sluchátka
Autor: neznámý
Sluchátka QCY T1C černá
Dobrý den, co mam dělat když jsem připojená na sluchátka ale vždy mi hraje jenom jedno buď levý nebo pravý ne hrajou prostě spolu co by měli ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou