NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Fitness náramek Huawei Watch Fit černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Fitness náramek Huawei Watch Fit černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Fitness náramek Huawei Watch Fit černý Obsah českého návodu Fitness náramek Huawei Watch Fit černý
 • Zařazení produktu: Fitness náramky Huawei
 • Značka: Huawei
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Huawei Fitness náramky

Fitness náramek Huawei Watch Fit černý Fitness náramek Huawei Watch Fit černý Fitness náramek Huawei Watch Fit černý Fitness náramek Huawei Watch Fit černý Fitness náramek Huawei Watch Fit černý
Návod k obsluze Fitness náramek Huawei Watch Fit černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Huawei a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Huawei návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Huawei výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Huawei Watch Fit, černá


V cestě za vysněnou postavou a pevnějším zdravím většina z nás potřebuje oporu – tou se mohou stát chytré hodinky Huawei Watch Fit, které vám pomohou najít motivaci, ukážou, jak správně trénovat a také poskytnou nástroje důležité k tomu, aby bylo vaše snažení maximálně efektivní!
Vše důležité ukážou nejen v mobilní aplikaci, ale také prostřednictvím nádherného 1,64" AMOLED displeje, který zobrazuje přesně naměřená data z GPS, snímače srdečního tepu i senzoru pro monitoring hladiny kyslíku v krvi. V kombinaci s hned 96 režimy cvičení, odolností vůči vodě a bohatou sadou funkcí se stanou nejen vaším osobním trenérem, ale také prodlouženou rukou telefonu, když zvládnou notifikace a poskytnou další vyhledávané funkce.

Klíčové vlastnosti:


 • Krásný 1,64" AMOLED displej
 • Integrovaná GPS pro přesné měření sportovních aktivit
 • Vyspělé senzory – sledování srdečního tepu, měření saturace kyslíkem v krvi (SpO2)
 • Hned 96 režimů cvičení
 • Velmi přesný monitoring sportovních aktivit a spánku
 • Vynikající provázanost s mobilním telefonem (Android i iOS) 

Začněte žít zdravěji teď hned. Huawei Watch Fit vám v tom pomůžou!
 

1,64" AMOLED displej


Hodinky nabízí netradiční obdélníkový displej s úhlopříčkou 1,64" a AMOLED technologií spolu s HD rozlišením 280 × 456 pixelů, pro perfektní čitelnost za každé situace. Automaticky přizpůsobí jas okolním podmínkám a mají hned šest ciferníků Always-On. 

Velký výběr ciferníků


Hodinky si můžete přizpůsobit volbou ciferníku. Ve Watch Face Store si vybere každý a pro každou příležitost. Navíc lze vytvořit i vlastní ciferník prostřednictvím fotografie. 

Přizpůsobení ciferníků


Co ciferníky zobrazují, můžete sami ovlivnit – dokážou zobrazit počasí, srdeční frekvenci, ušlé kroky i výdrž baterie atp. 

Krásně lehké a přitom s výdrží až 10 dní


Hodinky jsou krásně tenké a lehké, váží jen 21 gramů. Díky tomu vás neomezují ani při spánku. Přesto poskytují úctyhodnou výdrž až 10 dní na nabití a také podporují technologii rychlého doplnění energie, kdy jim stačí 5 minut na nabíječce, aby vám byly k dispozici celý den. 

Váš osobní trenér


Smartwatch vám pomohou správně cvičit, aniž byste museli hledat cokoli jiného. Nabízí totiž hned 12 druhů animovaných rychlých tréninků, mezi které patří například „Cvičení v práci“, „Protažení celého těla“, „Břišní cviky“ atp. + mají hned 44 standardních pohybových ukázek. 

96 režimů cvičení


Watch Fit mají v repertoáru hned 11 profesionálních sportovních režimů, jako je běhání, plavání nebo cyklistika. K tomu ale přidávají dalších 85 cvičících režimů – od jógy až po vytrvalostní tréninky. Přesně při tom monitorují vaši tepovou frekvenci, spalování kalorií a dobu tréninku. 

Integrovaná GPS, měření srdeční tepu a další


Díky integrované GPS, voděodolnosti do 5 ATM nebo měření srdečného tepu a dalším senzorům jsou právě tyto hodinky perfektní volbou pro sledování a hodnocení vašeho sportovního snažení. 

Přesné měření sportovních aktivit


Zvládají dokonce samy detekovat začátek tréninku i rozpoznat typ činnosti. Na konci pak zobrazí vše důležité v aplikaci Huawei Zdraví. 

Vaše motivace


Huawei tyto hodinky navrhl tak, aby vám byly motivací k tomu žít zdravěji. Ozvou se, když je vhodné se postavit, protože už dlouho sedíte. Stejně tak počítají každý váš krok a čas, kdy jste aktivní obecně, načež aktivity zobrazují ve třech barevných kruzích. Při jejich splnění se dostaví pocit úspěchu. 

Technologie Huawei TruSeen 4.0


24 hodin denně – ve dne i v noci – sledují hodinky váš srdeční tep prostřednictvím technologie TruSeen 4.0. Na základě toho zjistíte, kdy přidat a kdy naopak ubrat, abyste se cítili fit a maximalizovali efektivitu vašeho snažení. 

Měření hladiny kyslíku v krvi


Měření saturace kyslíkem v krvi (SpO2) dokáže zjistit nedostatek energie, únavu a varovat vás před závratěmi. 

Sledování ženského zdraví


Ženám umožní Watch Fit sledovat menstruační cyklus, stejně jako odhadnout datum ovulace. Dokážou dokonce upozornit na „speciální dny“ díky zadaným záznamům. 

Vylepšený monitoring spaní


Tento model přesně sleduje i váš spánek prostřednictvím měření srdeční frekvence. Technologie Huawei TruSleep 2.0 přesně analyzuje kvalitu vašeho spánku a výrazně vám pomůže ho vylepšit prostřednictvím více než 200 ověřených vědeckých tipů. 

Technologie Huawei TruRelax


Hodinky změří váš stres pomocí TruRelax a pomůžou vám zklidnit se pomocí řady dechových cvičení v aplikaci. 

Notifikace z telefonu


Spolehnout se můžete také na notifikace z mobilního telefonu. Hodinky upozorní na SMS, hovory i události z kalendáře nebo dění na sociálních sítích, aby vám nic neuniklo. 

Umí toho spoustu


Umí toho skutečně hodně – zvládají ovládat přehrávání hudby i umožní prostřednictvím mobilu vzdáleně pořídit fotografii, stejně jako najít ztracený mobil, když jej nemůžete najít. V nabídce mají ale také další užitečné funkce, jako je Počasí, Budík, Časovač, Stopky, Svítilna a další.
HUAWEI Watch Fit je nový sporttracker s barevným 1,64 palců velkým, obdelníkovým, AMOLED dotykovým displejem s rozlišením 456x280 px a jemností 326 ppi.

Náramek má plno barevných ciferníků s možností personalizace

Systém sledování srdeční aktivity HUAWEI TruSeen ™ 3.5 poskytuje pomocí infračerveného záření, podporovaného umělou inteligencí, přesné údaje o srdeční frekvenci.

Hodinky mohou přesně identifikovat různé části spánku, včetně hlubokého spánku, lehkého spánku, REM spánku, probuzení a zdřímnutí na základě algoritmu HUAWEI TruSleepTM. Tato funkce poskytuje více než 200 potenciálních řešení a návrhů, které uživateli pomohou spát lépe a usnadnit vstávání.

HUAWEI Watch Fit má vestavěnou GPS s nízkou spotřebou energie pro zajištění přesné polohy a trasování tréninku. Hodinky mohou detekovat zvýšení pohybu a rozpoznávat tréninkový režim na základě tréninkového senzoru, snímače srdeční frekvence a algoritmu automatické detekce tréninku a navrhnout zapnutí cvičení.

HUAWEI Watch Fit poskytuje hodnocení tréninkových efektů v reálném čase, včetně hladiny kyslíku v krvi a doby zotavení.

Díky voděodolnosti 5ATM podporuje plavání v bazénu i v otevřené vodě a monitorujte údaje o plavání: kalorie, tempo, frekvence záběrů, počet uplavaných bazénů, vzdálenost a průměrná hodnota SWOLF.

Sporttracker je kompatibilní jak se systémem Andoroid, tak s iOS.


Návod k obsluze Fitness náramek Huawei Watch Fit černý

Stažení PDF návodu k obsluze pro Fitness náramek Huawei Watch Fit černý není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Fitness náramek Huawei Watch Fit černý

Záruka 24 měsíců
Partnumber 55025875
Displej a ciferník
Úhlopříčka displeje (palce) 1.64
Ovládání Dotykové , Tlačítkové
Tvar ciferníku Hranatý
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje
AMOLED
Rozlišení displeje 456 x 280
Konstrukce a harware
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
4 GB
Operační sytém
Operační systém
Operační systém je software, který spouští počítač či notebook s uživatelským rozhraním.
Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří Microsoft Windows 7 nebo méně využívaný LINUX.

Pokud je uvedeno, že je počítač bez operačního systému je nutné instalovat vlastní operační systém nebo je možné jej dokoupit samostatně.
Operační systém
Vlastní OS
Kompatibilní operační systémy iOS, Android
Menu v češtině Ano
Funkce
Funkce a monitoring aktivit měření rychlosti, vibrace, měření tepové frekvence, spánek, výpočet spálených kalorií, měření vzdálenosti, budík, čas, krokoměr, Hudební přehrávač
Notifikace z telefonu SMS, hovor, email, sociální sítě
Aktivity Běh, Cyklistika, Fitness, Jóga, Lezení, Outdoor, Plavání, Turistika
Konektivita
NFC Ne
GPS Ano
Bluetooth 5.0
Senzory Akcelerometer, Gyroskop, Senzor okolního světla, Krokoměr, Spálené kalorie, Senzor srdečního tepu
Možnosti SIM Ne
Baterie
Typ akumulátoru Li-Ion
Kapacita akumulátoru
Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita akumulátoru
180 mAh
Běžná výdrž baterie 240 hod.
Možnost nabíjení - konektor Dock
Materiál
Odolnost voděodolné dle 50 m (5 ATM)
Určení Pánské, Dámské, Společenské, Sportovní, Unisex
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku černá
Materiál pouzdra Nerezová ocel
Barva pouzdra černá
Vyměnitelný náramek Ano
Další parametry
Obsah balení zařízení s řemínkem, nabíjecí kabel
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 4.6 cm
Výška výrobku 3.0 cm
Hloubka výrobku 1.1 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.1 cm
Výška balení 7.5 cm
Hloubka balení 9.2 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 34 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Fitness náramek Huawei Watch Fit černý

Předmět: Komentar
Datum: 28.01.2023 19:14:01Autor: neznámý
Dobry den
Odpovedel vam nekdo na dotaz jak udelat aby se hodinky zase samy připojily,dekuji
Odpovědět

Předmět: Zámek obrazovky
Datum: 29.08.2022 04:49:28Autor: Lukáš
Dobrý den, prosím jak zamknout obrazovku Huawei Watch Fit 2, nemyslím tím PIN kód při sundání hodinek ale třeba během spánku když je mám na ruce děkuju
Odpovědět

Předmět: Zaslanie návodu
Datum: 12.05.2022 10:37:20Autor: Magda
Prosím o zaslanie návodu na používanie v češtine alebo slovenčine na môj mail: mgdholubova56@gmail.com.
ďakujem
Odpovědět

Předmět: Návod v češtině
Datum: 04.01.2022 10:31:58Autor: Alena
Dobrý den,
dostala jsem hodinky Huawei Watch Fit 976 jako dárek a ráda bych Vás poprosila o zaslání návodu v češtině.
Děkuji
Odpovědět

Předmět: Krokoměr
Datum: 20.05.2021 07:06:24Autor: neznámý
Dobrý den,
často se mi stává,že hodinky nepočítají správně počet kroky.Jakoby se během dne odpojily a nepočítaly.
Čím by to mohlo být?
Děkuji
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 07.04.2021 20:06:42Autor: Vladěna
Manžel měl chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS , ale jelikož neměli české menu vyměnil je za Huawei Watch Fit. Naměřené hodnoty Xiaomi Amazfit - chůze 8 km , rychlost 6,5 km/ hod = 740 kcal, tep 120
Naměřené hodnoty Huawei Watch F - chůze 8 km, rychlost 6,5 km/ hod - 340 kcal, tep 100

Otázka zní : proč takové rozdíly ???
Můžete prosím vysvětlit ???

Děkuji velice.

Vladěna Karešová
Odpovědět

Předmět: Návod k hodinkám Huawei Watch Fit
Datum: 29.03.2021 11:12:36Autor: Jitka
Prosím o zaslání návodu k používání v češtině na můj e-mail. Předem MOC děkuji za Vaši ochotu a spolupráci.
Odpovědět

Předmět: Bluetooth nestabilní připojení
Datum: 25.03.2021 09:56:03Autor: neznámý
Dobrý den,
jelikož mám stejný problém jako Gabriela, chci se zeptat na jeho řešení.
Mám Hodinky Huawei watch Fit, telefon Xiaomi RedMi5, instalovanou aplikaci zdraví od Huawei. Hodinky jsem v aplikaci spároval bez problémů, vše pracuje jak má i když v systémovém BT manageru telefonu však zařízení viditelné není. Do té doby než se vzdálím, hodinky se odpojí a znovu se sami nepřipojí a hlásí zkontrolujte BT připojení (přestože je nastaveno automatické připojování).
Musím otevřít aplikaci zdraví a dát párovat. Někdy se stane, že musím odklikat vše od začátku např povolit polohu apod.
Předpoklad kompatibility je splněn, mám Android 5.0 a vyšší. Mělo by to tedy fungovat bezvadně. Mohu poprosit o radu, zda máte takové zkušenosti také nebo víte, čím by to mohlo být a především jak stav napravit ?
Děkuji.
Odpovědět

Předmět: dotaz
Datum: 08.03.2021 16:31:24Autor: neznámý
Dobrý den,

chci se zeptat, minulý týden jsem si zakoupila hodinky Huawei watch Fit.
Mám telefon Xiaomi Mi10, stáhla jsme si aplikaci zdraví od Huawei. Hodinky jsem spárovala bez problémů, ale jak se vzdálím, hodinky se odpojí a znovu se sami nepřipojí. Musím otevřít aplikaci zdraví a dát párovat. Někdy se stane, že musím odklikat vše od začátku např povolit polohu apod.,
Hodinky by měly být kompatibilní, mám Android 5.0, i v prodejně mi řekli, že by to mělo jít bez problémů. Mohu poprosit o radu, zda máte takové zkušenosti také nebo víte, čím by to mohlo být.

Děkuji.
Odpovědět

Předmět: Návod
Datum: 07.01.2021 07:41:09Autor: Ludmila
Prosím o zaslání návodu na hodinky Huawei Watch fit. Děkuji.
Odpovědět

Předmět: Prosba o návod
Datum: 05.01.2021 18:55:21Autor: Vlasta
Dobrý večer,
prosím o zaslání návodu ke zprovoznění hodinek Huawei watch fit černé barvy
na moji emailovou adresu. Předem Vám děkuji za ochotu a přeji pěkný den
Vlasta Čermáková
Odpovědět

Předmět: návod k obsluze
Datum: 28.12.2020 19:13:00Autor: Zuzana
Dobrý večer, obdržela jsem jako dárek hodinky Huawei watch Fit - černé barvy a žádám Vás tímto o zaslání návodu ve formátu PDF na mou e-mailovou adresu. Předem děkuji a přeji Vám hezký zbytek dne a mnoho úspěchů ve Vaší další práci
Odpovědět

Předmět: hodinky Huawei watch Fit
Datum: 04.12.2020 10:37:21Autor: Benda
Jak hodinky zprovoznit.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

ZnackaH3W437TXME/1-S český značky co znamebaji...
Osvěžovač vzduchu Laica...
Autorádio Dynavin n7 DCX 10,2" pro Fiat Ducato...
Prosím o zaslání manuálu pro tel.My Phone UP Smart LTE.Na prodejně Datart nám byl doporučen ke koupi.Zakoupili jsme jej/už jsme důchodci 84,8...
UMIDIGI Bison Plus...
Motorola g 30-návod na Ďakujem....

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Omylem jsem vymazal z karty mapy
Autor: Peter
Navigační systém GPS Mio COMBO 5107
Jak je znovu obnovím? Viz Předmět. ...
Rádio nehraje
Autor: Stanislav
Autorádio Sencor SCT 5017BMR BT černé
Rádio se nezaplo když jsem se ho pokoušel zapnout a když jsem vypl a nastartoval auto tak začlo svítit ale nereagovalo.. zkoušel jsem ho i vytáhnout a nic. Budu rad za radu dekuji...
Přepínání zimní/ letí čas.
Autor: Josef
Autorádio s LCD KENWOOD DMX-5020BTS černé
Myslel jsem, že přepíná automaticky zimní/ letní čas a neděje se tak. Nejde nikde nastavit ani ručně. Zkoušel jsem tuto synchronizaci při více stanicích FM, bez úspěchu. Děkuji za radu....
Dotaz
Autor: Martina
Televize Sencor SLE 40FS600TCS černá
Dobrý den, proč nespustim na tv voyo když sama má Netflix a to je také aplikace ...
Sluchátka
Autor: neznámý
Sluchátka QCY T1C černá
Dobrý den, co mam dělat když jsem připojená na sluchátka ale vždy mi hraje jenom jedno buď levý nebo pravý ne hrajou prostě spolu co by měli ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou