NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Fitness náramek Huawei Watch Fit zelený

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Fitness náramek Huawei Watch Fit zelený

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Fitness náramek Huawei Watch Fit zelený Obsah českého návodu Fitness náramek Huawei Watch Fit zelený
 • Zařazení produktu: Fitness náramky Huawei
 • Značka: Huawei
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Huawei Fitness náramky

Fitness náramek Huawei Watch Fit zelený Fitness náramek Huawei Watch Fit zelený Fitness náramek Huawei Watch Fit zelený Fitness náramek Huawei Watch Fit zelený Fitness náramek Huawei Watch Fit zelený
Návod k obsluze Fitness náramek Huawei Watch Fit zelený obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Huawei a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Huawei návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Huawei výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Huawei Watch Fit, zelená


V cestě za vysněnou postavou a pevnějším zdravím většina z nás potřebuje oporu – tou se mohou stát chytré hodinky Huawei Watch Fit, které vám pomohou najít motivaci, ukážou, jak správně trénovat a také poskytnou nástroje důležité k tomu, aby bylo vaše snažení maximálně efektivní!
Vše důležité ukážou nejen v mobilní aplikaci, ale také prostřednictvím nádherného 1,64" AMOLED displeje, který zobrazuje přesně naměřená data z GPS, snímače srdečního tepu i senzoru pro monitoring hladiny kyslíku v krvi. V kombinaci s hned 96 režimy cvičení, odolností vůči vodě a bohatou sadou funkcí se stanou nejen vašim osobním trenérem, ale také prodlouženou rukou telefonu, když zvládnou notifikace a poskytnou další vyhledávané funkce.

Klíčové vlastnosti:


 • Krásný 1,64" AMOLED displej
 • Integrovaná GPS pro přesné měření sportovních aktivit
 • Vyspělé senzory – sledování srdečního tepu, měření saturace kyslíkem v krvi (SpO2)
 • Hned 96 režimů cvičení
 • Velmi přesný monitoring sportovních aktivit a spánku
 • Vynikající provázanost s mobilním telefonem (Android i iOS) 

Začněte žít zdravěji teď hned. Huawei Watch Fit vám v tom pomůžou!
 

1,64" AMOLED displej


Hodinky nabízí netradiční obdélníkový displej s úhlopříčkou 1,64" a AMOLED technologií spolu s HD rozlišením 280 × 456 pixelů pro perfektní čitelnost za každé situace. Automaticky přizpůsobí jas okolním podmínkám a mají hned šest ciferníků Always-On. 

Velký výběr ciferníků


Hodinky si můžete přizpůsobit volbou ciferníku. Ve Watch Face Store si vybere každý a pro každou příležitost. Navíc lze vytvořit i vlastní ciferník prostřednictvím fotografie. 

Přizpůsobení ciferníků


Co ciferníky zobrazují, přitom můžete sami ovlivnit – dokážou zobrazit počasí, srdeční frekvenci, ušlé kroky i výdrž baterie atp. 

Krásně lehké a přitom s výdrží až 10 dní


Hodinky jsou krásně tenké a lehké, váží jen 21 gramů. Díky tomu vás neomezují ani při spánku. Přesto poskytují úctyhodnou výdrž až 10 dní na nabití a také podporují technologii rychlého doplnění energie, kdy jim stačí 5 minut na nabíječce, aby vám byly k dispozici celý den. 

Váš osobní trenér


Smartwatch vám pomohou správně cvičit, aniž byste museli hledat cokoli jiného. Nabízí totiž hned 12 druhů animovaných rychlých tréninků, mezi něž patří například „Cvičení v práci“, „Protažení celého těla“, „Břišní cviky“ atp. + mají hned 44 standardních pohybových ukázek. 

96 režimů cvičení


Watch Fit mají v repertoáru hned 11 profesionálních sportovních režimů, jako je běhání, plavání nebo cyklistika. K tomu ale přidávají dalších 85 cvičících režimů – od jógy až po vytrvalostní tréninky. Přesně při tom monitorují vaši tepovou frekvenci, spalování kalorií a dobu tréninku. 

Integrovaná GPS, měření srdeční tepu a další


Díky integrované GPS, voděodolnosti do 5 ATM nebo měření srdečného tepu a dalším senzorům jsou právě tyto hodinky perfektní volbou pro sledování a hodnocení vašeho sportovního snažení. 

Přesné měření sportovních aktivit


Zvládají dokonce samy detekovat začátek tréninku i rozpoznat typ činnosti. Na konci pak zobrazí vše důležité v aplikaci Huawei Zdraví. 

Vaše motivace


Huawei tyto hodinky navrhl tak, aby vám byly motivací k tomu, žít zdravěji. Ozvou se, když je vhodné se postavit, protože už dlouho sedíte. Stejně tak počítají každý váš krok a čas, kdy jste aktivní obecně, načež aktivity zobrazují ve třech barevných kruzích. Při jejich splnění se dostaví pocit úspěchu. 

Technologie Huawei TruSeen 4.0


24 hodin denně – ve dne i v noci – sledují hodinky váš srdeční tep prostřednictvím technologie TruSeen 4.0. Na základě toho zjistíte, kdy přidat a kdy naopak ubrat, abyste se cítili fit a maximalizovali efektivitu vašeho snažení. 

Měření hladiny kyslíku v krvi


Měření saturace kyslíkem v krvi (SpO2) dokáže zjistit nedostatek energie, únavu a varovat před závratěmi. 

Sledování ženského zdraví


Ženám umožní Watch Fit sledovat menstruační cyklus, stejně jako odhadnout datum ovulace. Dokážou dokonce upozornit na „speciální dny“ díky zadaným záznamům. 

Vylepšený monitoring spaní


Tento model přesně sleduje i váš spánek prostřednictvím měření srdeční frekvence. Technologie Huawei TruSleep 2.0 přesně analyzuje kvalitu vašeho spánku a výrazně vám pomůže jej vylepšit prostřednictvím více než 200 ověřených vědeckých tipů. 

Technologie Huawei TruRelax


Hodinky změří váš stres pomocí TruRelax a pomůžou vám zklidnit se pomocí řady dechových cvičení v aplikaci. 

Notifikace z telefonu


Spolehnout se můžete také na notifikace z mobilního telefonu. Hodinky upozorní na SMS, hovory i události z kalendáře nebo dění na sociálních sítích, aby vám nic neuniklo. 

Umí toho spoustu


Umí toho skutečně hodně – zvládají ovládat přehrávání hudby i umožní prostřednictvím mobilu vzdáleně pořídit fotografii, stejně jako najít ztracený mobil, když ho nemůžete najít. V nabídce mají ale také další užitečné funkce, jako je Počasí, Budík, Časovač, Stopky, Svítilna a další.
HUAWEI Watch Fit je nový sporttracker s barevným 1,64 palců velkým, obdelníkovým, AMOLED dotykovým displejem s rozlišením 456x280 px a jemností 326 ppi.

Náramek má plno barevných ciferníků s možností personalizace

Systém sledování srdeční aktivity HUAWEI TruSeen ™ 3.5 poskytuje pomocí infračerveného záření, podporovaného umělou inteligencí, přesné údaje o srdeční frekvenci.

Hodinky mohou přesně identifikovat různé části spánku, včetně hlubokého spánku, lehkého spánku, REM spánku, probuzení a zdřímnutí na základě algoritmu HUAWEI TruSleepTM. Tato funkce poskytuje více než 200 potenciálních řešení a návrhů, které uživateli pomohou spát lépe a usnadnit vstávání.

HUAWEI Watch Fit má vestavěnou GPS s nízkou spotřebou energie pro zajištění přesné polohy a trasování tréninku. Hodinky mohou detekovat zvýšení pohybu a rozpoznávat tréninkový režim na základě tréninkového senzoru, snímače srdeční frekvence a algoritmu automatické detekce tréninku a navrhnout zapnutí cvičení.

HUAWEI Watch Fit poskytuje hodnocení tréninkových efektů v reálném čase, včetně hladiny kyslíku v krvi a doby zotavení.

Díky voděodolnosti 5ATM podporuje plavání v bazénu i v otevřené vodě a monitorujte údaje o plavání: kalorie, tempo, frekvence záběrů, počet uplavaných bazénů, vzdálenost a průměrná hodnota SWOLF.

Sporttracker je kompatibilní jak se systémem Andoroid, tak s iOS.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Fitness náramek Huawei Watch Fit zelený v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Fitness náramek Huawei Watch Fit zelený je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Fitness náramek Huawei Watch Fit zelenýhttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ fitness-naramek-huawei-watch-fit-zeleny-57332-cesky-navod.pdf
(PDF file, 8.12 MB)


Technické parametry

Fitness náramek Huawei Watch Fit zelený

Záruka 24 měsíců
Partnumber 55025877
Displej a ciferník
Úhlopříčka displeje (palce) 1.64
Ovládání Dotykové , Tlačítkové
Tvar ciferníku Hranatý
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje
AMOLED
Rozlišení displeje 456 x 280
Konstrukce a harware
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
4 GB
Operační sytém
Operační systém
Operační systém je software, který spouští počítač či notebook s uživatelským rozhraním.
Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří Microsoft Windows 7 nebo méně využívaný LINUX.

Pokud je uvedeno, že je počítač bez operačního systému je nutné instalovat vlastní operační systém nebo je možné jej dokoupit samostatně.
Operační systém
Vlastní OS
Kompatibilní operační systémy iOS, Android
Menu v češtině Ano
Funkce
Funkce a monitoring aktivit měření rychlosti, vibrace, měření tepové frekvence, spánek, výpočet spálených kalorií, měření vzdálenosti, budík, čas, krokoměr, Hudební přehrávač
Notifikace z telefonu SMS, hovor, email, sociální sítě
Aktivity Běh, Cyklistika, Fitness, Jóga, Lezení, Outdoor, Plavání, Turistika
Konektivita
NFC Ne
GPS Ano
Bluetooth 5.0
Senzory Akcelerometer, Gyroskop, Senzor okolního světla, Krokoměr, Spálené kalorie, Senzor srdečního tepu
Možnosti SIM Ne
Baterie
Typ akumulátoru Li-Ion
Kapacita akumulátoru
Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita akumulátoru
180 mAh
Běžná výdrž baterie 240 hod.
Možnost nabíjení - konektor Dock
Materiál
Odolnost voděodolné dle 50 m (5 ATM)
Určení Pánské, Dámské, Společenské, Sportovní, Unisex
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku zelená
Materiál pouzdra Nerezová ocel
Barva pouzdra šedá
Vyměnitelný náramek Ano
Další parametry
Obsah balení zařízení s řemínkem, nabíjecí kabel
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 4.6 cm
Výška výrobku 3.0 cm
Hloubka výrobku 1.1 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.0 cm
Výška balení 7.0 cm
Hloubka balení 17.0 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 32 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Fitness náramek Huawei Watch Fit zelený

Předmět: nastavení sledování tepové frekvence
Datum: 23.05.2021 16:05:17Autor: David Divoka
Dobrý den,
nepodařilo se nám spustit sledování tepové frekvence. Máme staženu aplikaci Zdraví Huawei, ale tam se nám nedaří najit možnost, kde sledování aktivovat.
Můžete mi prosím poradit ? Děkuji.
Odpovědět

Předmět: Vibračné upozornenie
Datum: 05.02.2021 20:20:51Autor: Marek
Prichádzajúci hovor mi ukáže ale nevibruju mi hodinky, ani pri správach.vsetko mám zapnuté
Odpovědět

Předmět: Otazka
Datum: 27.12.2020 16:16:58Autor: Braňo
Dobrý deň. Ako nastaviť fit náramok tak , aby pri prichádzajúcom hovore ukázal číslo a pripadne aj meno , pokiaľ mám volajúceho uloženého v telefóne ? Momentálne ukazuje iba ,,neznáme číslo,, a nie meno .
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Xiaomi redmi note 8 pro...
Projektor hitachi ed-x45n návod k obsluze ke stažení...
Foto Canon EOS 90D - tělo...
Nůžky na trávu FIELDMANN FZN 4101-A Prosím o návod k obsluze, koupeno před několika lety, návod ztracen, nejsem technický typ, vůbec tomu n...
Návod k obsluze Powerbank Swissten Black Core Slim 15000mAH...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Zhasl displey.Nelze rožnout.
Autor: Ryšavý Zdeněk
Elektrická koloběžka City Boss GV 4
Displej nelze rožnout,nelze vypnout pohon,koloběžka se rozjede i z úplného klidu-nemusím se odrazit.Světla svítí,tahá normálně, najeto 123km. Děkuji za radu. Ryšavý Zdeněk. ...
obraz
Autor: peter
Dron YUNEEC Mantis Q černý
dobry den. po sparovani nevidim na mobile v aplikacii video, ale v galerii ho mam...
Dotas na MC9130uhdc
Autor: Jaroslav Uchytil
Satelitní přijímač Mascom MC9130UHDCI černý
Po kliknuti na hdmi už nereaguje co stim ....
dotaz
Autor: miloslav
DVD přehrávač Hyundai DV-2-H 478 DU
tento přístrj mám již více než 2 roky,2x byl poslán do servisu/ nepřehrává přepalované DVD/ kde nám napsali,že přístroj je v pořádku!je to vada,nebo ošklivá vlastnost??? Děkuji za odpověď .MílaR....
Dotaz
Autor: Pavol
Projektor Philips NeoPix EASY 2
Zdravím dá sa pripojiť aj smartfón, projektor mám a nejde mi to pripojiť.Vdaka ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Gril Sencor SBG 6031SS
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ gril-sencor-sbg-6031ss-65034-cesky-navod.pdf
Detail - Televize LG 43UN8100 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ televize-lg-43un8100-cerna-53144-cesky-navod.pdf
Detail - Anténa pokojová Meliconi AT 52 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ antena-pokojova-meliconi-at-52-cerna-54310-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 10
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-redmi-note-10-128-gb-zeleny-66077-cesky-navod.pdf
Detail - Pračka se sušičkou Hoover H3DS4464TAMCE-S bílá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ pracka-se-susickou-hoover-h3ds4464tamce-s-bila-59052-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021