NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Fotopast OXE Gepard II 32 GB

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Fotopast OXE Gepard II 32 GB SD karta

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Fotopast OXE Gepard II 32 GB SD karta Obsah českého návodu Fotopast OXE Gepard II 32 GB
 • Zařazení produktu: Fotopasti OXE
 • Značka: OXE
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis OXE Fotopasti

Fotopast OXE Gepard II 32 GB SD karta Fotopast OXE Gepard II 32 GB SD karta Fotopast OXE Gepard II 32 GB SD karta Fotopast OXE Gepard II 32 GB SD karta Fotopast OXE Gepard II 32 GB SD karta Fotopast OXE Gepard II 32 GB SD karta Fotopast OXE Gepard II 32 GB SD karta Fotopast OXE Gepard II 32 GB SD karta Fotopast OXE Gepard II 32 GB SD karta
Návod k obsluze Fotopast OXE Gepard II 32 GB obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku OXE a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální OXE návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku OXE výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

OXE Gepard II + 32 GB SD karta 


Fotopast OXE Gepard II dokáže nahrávat Full HD video a pořídit snímek s vysokým rozlišením 20 Mpx. K tomuto výrobku můžete připojit lovecký detektor, který doplňuje fotopast o funkci alarmu. Ovládání je maximálně jednoduché, na velkém displeji vidíte vše potřebné a k přepínání mezi jednotlivými funkcemi slouží dostatečně velká tlačítka, umístěna kolem obrazovky. Navíc je celé menu v českém jazyce. 
Pořízené snímky jsou ukládány na microSD kartu o kapacitě až 32 GB. Na výběr máte mezi několika variantami kvality snímku, lze zvolit i nižší rozlišení, a to 16 Mpx, 14 Mpx, 8 Mpx, 5 Mpx. Videozáznam je možné nahrávat v maximálním rozlišení Full HD, další možností je HD rozlišení videa. Video je ukládáno ve formátu AVI (MJPG). O kvalitu pořízených snímků se postará 1/3″ 2MPX CMOS Sensor.
Pro provoz za snížených světelných podmínek je produkt vybaven IR přísvitem s 22 LED a dosvitem až 18 metrů.
Fotopast je napájena 4 ks AA bateriemi, ale je možno ji připojit k síťovému adaptéru, v případě, že se budete nacházet v blízkosti zdroje elektrické energie. Nechybí ani možnost napájení pomocí externího akumulátoru 6 V / 7 Ah, který se s fotopastí propojí pomocí napájecího kabelu se svorkami.


Klíčové vlastnosti:


 • Vysoká kvalita pořízených záznamů
 • Jednoduché ovládání 
 • PIR dosah až 20 metrů s úhlem záběru 72°
 • Různé režimy záznamu
Tento nový model je zajímavý řadou profesionálních funkcí a výborným poměrem cena / výkon. Převratnou novinkou je varianta fotopasti OXE Gepard II s loveckým detektorem, který doplňuje fotopast o funkci alarmu – o tomto vylepšení si můžete přečíst níže. Gepard II se postará o kvalitní fotografie s maximálním rozlišením 20MP a Full HD videem. Pro noční snímky je k dispozici neviditelný IR přísvit s 22 LED diodami a dosvitem až 18 metrů. Pořízené snímky jsou ukládány na microSD kartu o kapacitě až 32GB. Fotopast je bez GSM modulu. Nastavení fotopasti je velmi jednoduché, a to díky kompletně českému menu a vestavěnému LCD displeji. Samotné nastavení fotopasti je velmi jednoduché a intuitivní.

ČESKÉ MENU, JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ
Menu fotopasti OXE Gepard II je kompletně v českém jazyce! Menu je velmi srozumitelné, přehledné a intuitivní. Velký a přehledný LCD displej s úhlopříčkou 2" je ukryt uvnitř fotopasti. Veškeré prvky ovládacího menu nejen, že jsou v češtině, ale jsou na displeji i velmi dobře čitelné a přehledné. Ovládací tlačítka jsou umístěna po obou stranách displeje. Nastavení fotopasti a její ovládání je opravdu nesmírně jednoduché.

FOTO A VIDEO
K dispozici jsou tyto režimy pořízení záznamu:
foto
video
foto + video
Maximální foto rozlišení, ve kterém lze pořizovat fotografie, je 20 MP. Lze zvolit i nižší rozlišení, a to 16 MP, 14MP, 8MP, 5MP. Pořízené fotografie jsou ukládány ve formátu JPG. Videozáznam je možné nahrávat v maximálním rozlišení FULL HD. Další možností je HD rozlišení videa. Video je ukládáno ve formátu AVI (MJPG). O kvalitu pořízených snímků se postará 1/3“ 2MPX CMOS Sensor.

BATERIE A NAPÁJENÍ
Napájení a provoz fotopasti je zajištěno 4 ks AA baterií. Pokud budete kupovat verzi s loveckým detektorem, pak musíte počítat s dalšími 2 ks AA baterií, které se vkládají do detektoru. V případě, že budete mít fotopast umístěnou v blízkosti zdroje elektrické energie, můžete k jejímu napájení použít síťový adaptér. Fotopast lze také nabíjet pomocí externího akumulátoru 6V/7Ah, který se s fotopastí propojí pomocí napájecího kabelu se svorkami. Provoz fotopasti OXE Gepard II je energeticky nenáročný.

OSTATNÍ FUNKCE
Fotopast OXE Gepard II je vybavena řadou dalších zajímavých funkcí, jako například:
● vodotěsnost IP66
● režimy: foto, video, foto + video
● skvělé maskování
● krátká doba odezvy (0,2s)
● sekvenční snímání
● IR dosvit až 18 metrů
● PIR dosah až 23 metrů s úhlem záběru 90°
● funkce časosběr
● časový plán
● záznam na microSD paměťovou kartu a mnohé další

OBSAH BALENÍ
1x Fotopast OXE Gepard II
1x Montážní popruh
1x USB kabel
1x CZ návod
1x 32GB microSD karta
Produkt OXE Gepard II je uložen v originální krabici OXE, která má přes otevírací víko červenou nálepku s označením OXE ORIGINAL. Tím si vždy budete jisti, že máte v rukou originální produkt výrobce OXE.

TECHNICKÉ ÚDAJE
Obrazový senzor:1/3" 2MPX CMOS Sensor
Objektiv:f=6.0mm F/NO=2.4 FOV=72°
Režimy:Foto, Video, Foto + Video
Foto rozlišení:20MP/16MP/14MP/8MP/5MP
Foto formát:JPG
Video rozlišení:Full HD (1920 x 1080p); HD (1280 x 720p)
Video formát:AVI (MJPG)
Displej:2" TFT-LCD barevný displej
IR přísvit:až 18 m (neviditelný přísvit 940nm, 22 IR LED diod)
PIR dosah:23 m
PIR záběr:90°
PIR interval:2 sekundy ~ 30 minut (výchozí 15 s)
Rychlost spouště:0,2 s
Sekvenční snímání:1 – 3 snímky
Paměť:microSD až 32GB
Razítko: Měsíční fáze/teplota/čas/datum
Výstup: 1x USB; 1x slot na microSD
Vstup:1x DC 6V
Provozní teplota:-30°C ~ 70°C
Provozní vlhkost:5% ~ 95%
Napájení:4x AA baterie / DC 6V-1,5A
Externí napájení:6V/7Ah (není součástí balení)
Time lapse:ano
Vodotěsnost:IP66
Stativový závit:Ano
České menu:ano
Rozměry:110 (d) x 90 (š) x 56,5 (v) mm
Hmotnost:172 g
Certifikát:CE FCC RoHs


Návod k obsluze Fotopast OXE Gepard II 32 GB SD karta

Stažení PDF návodu k obsluze pro Fotopast OXE Gepard II 32 GB SD karta není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Fotopast OXE Gepard II 32 GB

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ digitální kamery fotopast
Materiál těla plast
Odolnost
Hodnocení třídy krytí IP (Ingress Protection) je mezinárodní standard pro měření úrovně odolnosti zařízení proti prachu a vodě. První číslice v dvouciferném kódu krytí IP představuje míru ochrany před pevnými objekty včetně prachu. Druhá číslice představuje míru odolnosti zařízení vůči vodě.

IPX0 Žádná zvláštní odolnost
IPX1 Odolnost proti kapající vodě.
IPX2 Odolnost proti kapající vodě při náklonu až do úhlu 15 stupňů od normální polohy.
IPX3 Odolnost proti vodní tříšti.
IPX4 Odolnost proti stříkající vodě.
IPX5 Odolnost proti postříkání vodou s nízkým tlakem po dobu alespoň 3 minut.
IPX6 Odolnost proti vlnobití po dobu alespoň 3 minut.
IPX7 Odolnost proti ponoření až do 1 metru vody po dobu 30 minut.
IPX8 Odolnost proti déle trvajícímu ponoření do hloubky vyšší než 1 metr. Přesné podmínky jsou pro každé zařízení uvedeny výrobcem.

IP0X Žádná zvláštní odolnost
IP1X Odolné proti pevným objektům O průměru > 50 mm.
IP2X Odolné proti pevným objektům O průměru > 12,5 mm.
IP3X Odolné proti pevným objektům O průměru > 2,5 mm.
IP4X Odolné proti pevným objektům O průměru > 1 mm.
IP5X Omezená odolnost proti prachu (bez škodlivých nánosů).
IP6X Prachotěsné.
Odolnost
IP66
Snímací čip
Druh snímače
Snímač (snímací čip) snímá požadovaný obraz a tvoří nejdůležitější prvek fotoaparátu. Pro představu vypadá jako destička s miliony snímacími body (pixely), které zaznamenávají intenzitu světla a další obrazové informace. Tyto informace pak dále zasílá do procesoru - Druh snímače
CMOS
Rozlišení (foto)
Je počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Ovlivňuje kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí - čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie - Rozlišení (foto)
20 Mpx
Objektiv
Světelnost objektivu
Světelnost objektivu je vyjádření kolik světla je objektiv schopný využít při fotografování pro vykreslení foceného objektu - Světelnost objektivu
2.4 f/
Režimy a funkce
Pozorovací úhel 72 °
Osvětlení IR neviditelné
Cyklické natáčení
Je to automatická funkce, která zajištuje natáčení tzv. ve smyčce tzn. při nastavení takového režimu zaznamenává pořád do kola - Cyklické natáčení
Ano
Dosvit 20 m
Dosah detekce PIR snímačů 20 m
Nastavení PIR detekce vysoká, nízká, střední
Nastavitelná délka videozáznamu Ano
Nastavitelný interval časosběru Ano
SMS ovládání Ne
GSM brána (odesílání záznamu) nepodporuje
Displej
Displej Vás informuje o nastavení přístroje - např.: času, teploty, případně dalších informacích - a to číselně, symboly funkcí nebo textem.
Displej
Ano
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Rozhraní
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jestli je WiFI jako volitelné příslušenství.

Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech - Wi-Fi
Ne
Propojení Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Propojení Bluetooth
Ne
Konektory napájení DC-IN, USB Mini-B
Záznam videa
Videosekvence
Funkce nahrávání videa, a to se zvukem či bez něj - Videosekvence
se zvukem
Rozlišení videa
Je to vyjádření počtu obrazových bodů, ze kterých je tvořen jeden snímek videosekvence. Oblivňuje kvalitu videa při jeho přehrávání či editaci - Rozlišení videa
Full HD (1920x1080)
Další parametry
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Výdrž na jedno nabití měsíce
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 9.0 cm
Výška výrobku 11.0 cm
Hloubka výrobku 5.6 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 13.2 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 17.5 cm
Hmotnost balení 0.4 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 38 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Delonghi Plnoautomatický kávovar ECAM13.123.B,bílá...
Dobry den prajem, obraciam sa na vas s prosbou o pomoc. Potreboval by som navod ku: AV Receiver Denon AVR-X1400H pokial mozno v slovenskom al...
Návod na cyklo computer C210...
Eta horkovzdušná fritéza 471290010 Černá ...
automatická pračka Candy Grand elektrocomet SCI MOD: 61 5180 D-16 s N: 3100 1653 0713 0170 Type FCE 2 SrL Brucherio Italy...
Sada kufrů tectake návod jak nastavit kód zamku...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Konfigurovat a spravovat tlačítka rychlé volby telefonu
Autor: neznámý
Mobilní telefon myPhone Halo C Senior
Dobrý den , prosím jak nastavit tlačítko rychle volby. Děkuji za odpověď . ...
Svieti mi výkričník na skutru racceway 21 a keď Svieti tak mi nejde
Autor: Jozef
Elektroskútr RACCEWAY City 21, 20 Ah
Zdravím chcel som sa spýtať svie ty mu na elektro skuter Raccway 21 výkričník a keď svieti tak mi to nejde čo to môže byť ...
Nabíječka pro LAMAX / Taps 1 (True wireless earphones )
Autor: František
Sluchátka LAMAX Taps1 černá
Mám sluchátka LAMAX Taps 1 v nabíjecím pouzdru s připojovacím kabílkem. Sluchátka jsou vybitá a nevím jak je nabít, nabíječku nemám. Prosím o radu jak sluchátka uvést do provozu. Děkuji ! ...
Dotaz
Autor: Jarmila
Tiskárna multifunkční Samsung SL-C480
Dobrý den, prosím, co znamená :Pripravit novou zobraz. jednotku děkuji...
dotaz
Autor: Ivo
Mobilní telefon Honor 50 Lite -
Neustále se mi na dispeji objevuje naskenovaný štítek, aniž by to chtěl. Jak se toto dá upravit, aby se svévolně toto nedělo, popř. k čemu lze využít naskenování štítku. Děkuji za odpověď....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou