NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Gamepad GameSir X2 Pro Xbox pro

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Gamepad GameSir X2 Pro Xbox pro Android bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Gamepad GameSir X2 Pro Xbox pro Android bílý Obsah českého návodu Gamepad GameSir X2 Pro Xbox pro
  • Zařazení produktu: Gamepady GameSir
  • Značka: GameSir
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis GameSir Gamepady

Gamepad GameSir X2 Pro Xbox pro Android bílý Gamepad GameSir X2 Pro Xbox pro Android bílý Gamepad GameSir X2 Pro Xbox pro Android bílý Gamepad GameSir X2 Pro Xbox pro Android bílý Gamepad GameSir X2 Pro Xbox pro Android bílý Gamepad GameSir X2 Pro Xbox pro Android bílý Gamepad GameSir X2 Pro Xbox pro Android bílý Gamepad GameSir X2 Pro Xbox pro Android bílý Gamepad GameSir X2 Pro Xbox pro Android bílý
Návod k obsluze Gamepad GameSir X2 Pro Xbox pro obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku GameSir a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální GameSir návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku GameSir výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Užijte si hry naplno s ovladačem GameSir X2 Pro - mobilním herním ovladačem s puncem kvality Xboxu. X2 Pro je speciálně navržen pro cloudové hraní her na Xbox na chytrých telefonech se systémem Android, má analogové spouštěče s Hall Effectem, nárazníky s mikrospínači Kailh, 3D joysticky Alps, 2 mapovatelná zadní tlačítka a texturované gumové úchyty. Vezměte si AAA tituly do přenosného hraní. X2 Pro zdokonaluje váš zážitek z mobilního hraní nad rámec konzole tím, že ho umožňuje kdekoli, kdykoli a komukoli.

Klíčové vlastnosti:
1. Oficiálně licencováno společností Xbox pro chytré telefony se systémem Android.

2. Obsahuje 1 měsíc Xbox Game Pass Ultimate zdarma: S X2 Pro získáte 1 měsíc služby Xbox Game Pass Ultimate ZDARMA. Ponořte se přímo do více než 100 vysoce kvalitních her pro Xbox právě teď.

  • Platí pouze pro nové členy služby Xbox Game Pass Ultimate. Je vyžadována kreditní karta. Pokud akci nezrušíte, bude vám po skončení propagačního období účtována aktuální běžná cena členství. Limit: 1 na osobu/účet.

3. Hrajte ty nejlepší počítačové a konzolové hry z cloudu: Využijte X2 Pro a užívejte si skvělé PC a konzolové hry dostupnějším, ale stále konkurenceschopným způsobem, aniž byste museli pořizovat špičkový počítač nebo konzoli. Podpora téměř všech populárních cloudových herních služeb, jako je Xbox Cloud Gaming (Beta) s Xbox Game Pass Ultimate, Stadia, NVIDIA GeForce Now a Amazon Luna.

4. Vzdálené hraní na Xboxu a PC kdekoli: Hrajte na dálku na Xboxu a PC pomocí X2 Pro na požadovaném místě v místnosti nebo mimo domov. Podporuje téměř všechny znamé streamovací služby jako jsou Xbox Remote Play, Steam Link, Rainway a Moonlight.

5. Hrajte libovolné hry pro systém Android s podporou ovladače: Připojte telefon k zařízení X2 Pro a rovnou se pusťte do všech her s podporou ovladače od Diablo Immortal po Fortnite, aniž byste se museli trápit s neohrabaným ovládáním na dotykovém displeji.

6. Ovládání na úrovni konzole:

A. Analogové spouštěče s Hallovým efektem: Zažijte plynulé a dokonalé ovládání zrychlení a brzdění ve hře Forza Horizon 5 s analogovými spouštěmi Hall Effect s přesností na 0,1 mm - vše máte dokonale pod kontrolou na dosah ruky.

B. 3D joysticky Alps: X2 Pro je vybaven joysticky Alps 3D, které vám umožní plynulé a přesné ovládání v rozsahu 360°. Kromě toho poskytují klikací tlačítka L3/R3 další možnosti vstupu pro hraní, takže si můžete vychutnat lepší herní zážitek.

C. Nárazníky Kailh Microswitch: X2 Pro je navržen s nárazníky Kailh Microswitch a poskytuje citlivou a hmatovou zpětnou vazbu se sníženou vzdáleností ovládání pouze 0,6 mm, což je přibližně o 40 % méně, než u běžného membránového ovladače.

D. Ihned připojitelná zadní tlačítka: X2 Pro je navržen pro mobilní hraní na profesionální úrovni a je vybaven 2 přídavnými zadními tlačítky, takže můžete své cenné akce ve hře mapovat za chodu, a to i uprostřed hry. Naprogramujte a používejte okamžitě, není potřeba žádný software.

7. Přímé připojení typu C, zanedbatelná vstupní latence: Díky přímému připojení k telefonu přes port Type-C zajišťuje X2 Pro zanedbatelné vstupní zpoždění bez zpoždění bezdrátového signálu.

8. Přizpůsobte se svému hernímu stylu: X2 Pro nabízí možnosti přizpůsobení od vyměnitelných tlačítek ABXY až po krytky joysticku. Různí hráči si jej proto mohou přizpůsobit svému hernímu stylu v různých hrách a hrát co nejlépe.

A. 2 rozložení ABXY: Pro uspokojení různých herních stylů hráčů jsme speciálně použili magnetickou a odnímatelnou konstrukci tlačítek ABXY, takže hráči mohou jednoduchým tahem měnit rozložení mezi standardním rozložením ABXY pro Xbox a Switch (je třeba také vybrat příslušné rozložení v aplikaci GameSir).

B. 2 sady krytek joysticků: X2 Pro se dodává se 2 sadami krytek joysticků - konkávní a konvexní - které odpovídají vašemu hernímu stylu a pohodlí.

9. Schopnosti. Péče. Obsah: X2 Pro se zaměřuje nejen na schopnosti, ale také na péči, aby vaše spokojenost byla zajištěna.

A. Rozšiřitelný: V souladu se stejnou rozšiřitelnou a stabilní konstrukcí řady X2 se X2 Pro hodí pro většinu telefonů se systémem Android, pokud mají délku 110-179 mm.

B. Pohodlné: Díky tomu, že jsou navrženy pro delší hraní, můžete zjistit, že texturované gumové úchyty jsou příliš pohodlné na to, abyste je mohli odložit.

C. Flexibilní: Vhodné pro použití v terénu - díky otočnému portu Type-C není připojení k telefonu tuhé, ale pružnější. Stačí naklonit, připojit do USB typu C, snadno a bez starostí.

D. Zapamatovatelné: Díky funkci snímání jedním kliknutím vám X2 Pro umožňuje snadný přístup k vašim cenným herním akcím.

E. Přenosné: V jednom pouzdře můžete X2 Pro zabalit se základním herním příslušenstvím, ať už jde o bezdrátová sluchátka nebo powerbanku, a používat jej jako domácí dekoraci při hraní doma nebo jako ochranné pouzdro na cestách.

10. Průchozí nabíjení: X2 Pro je navrženo tak, abyste si mohli vychutnat nezastavitelný herní zážitek, a nabízí průchozí nabíjení pro hraní během nabíjení.

Poznámky:

V případě potřeby je možné použít i jiné zařízení, než je zařízení X2, které je součástí balení: Pouze některé telefony se systémem Android podporují průchozí nabíjení. Níže je uveden stručný seznam kompatibilních a nekompatibilních telefonů. Upozorňujeme, že seznam není kompletní vzhledem k množství telefonů na trhu a naší omezené možnosti testovat všechny telefony. Jiné telefony mohou, ale nemusí fungovat pro průchozí nabíjení na zařízení X2 Pro.
Kompatibilní s průchozím nabíjením:
Black Shark 2, Black Shark 3, Google Pixel4 XL, HONOR V30 Pro, HUAWEI Mate 40 Pro, HUAWEI P40, HUAWEI P40 Pro, Realme GT2 Pro, Samsung Note10, Samsung S20, Smartisan Nut 3 , Sony Xperia 1, vivo iQOO, vivo iQOO 3, Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi Mix 3, Xiaomi MIX 4 atd.
Nekompatibilní:
HONOR 10, HUAWEI nova 9 Pro, HUAWEI P50 Pro, OnePlus 10 Pro, OnePlus 6, OnePlus 7T, Oppo Reno, Realme X2 Pro, REDMAGIC 7 Pro , Redmi K30 Pro atd.

Technické specifikace:
Platforma OS: Android 8.0 nebo vyšší
Připojení: Vestavěné kabelové připojení typu C k telefonu

Kompatibilní velikost telefonu:
téměř horizontálně a vertikálně vycentrovaný port Type-C jako u běžných telefonů se systémem Android
Délka 110-179 mm
Hloubka 12 mm nebo méně (při použití bez pouzdra telefonu, bez hloubky fotoaparátu)
Hloubka 10 mm nebo méně (používá se s pouzdrem telefonu o hloubce ≤ 1 mm, bez hloubky fotoaparátu)


Návod k obsluze Gamepad GameSir X2 Pro Xbox pro Android bílý

Stažení PDF návodu k obsluze pro Gamepad GameSir X2 Pro Xbox pro Android bílý není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Gamepad GameSir X2 Pro Xbox pro

Záruka 24 měsíců
Partnumber HRG8579
Technické detaily
Počet tlačítek 12
Rozhraní
Charakterizuje způsob připojení koncových zařízení k jiným - Rozhraní
USB-C
Připojení bezdrátové
Reflexní vibrace
Pokud má zařízení reflexní vibrace, umožňuje přenos pohybu v reakci na dění ve hře, přístroj se třeba zatřese při výbuchu - Reflexní vibrace
Ne
Platforma
Uvádí kompatibilní zařízení, které vám po spárování nabídne kompletní funkce - Platforma
Android
Připojení sluchátek Ne
Druh příslušenství neoriginální příslušenství
Typ příslušenství gamepad
Barva bílá
Další parametry
Kompatibilní s mobilním telefonem
Udává, zda můžete přístroj používat ve spolupráci se smartphonem - Kompatibilní s mobilním telefonem
Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 5.5 cm
Výška balení 10.7 cm
Hloubka balení 20.5 cm
Hmotnost balení 0.4 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 36 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den, pořidily jsme novou pračku, a nedokážu ji spustit na 1 prani. Děkují ...
Dobrý den, sháníme český návod na DVD Trevi PDX 1409 S2. Vůbec není nic v češtině a nejdou nám spustit hry. Jinak obraz, super pro na...
Vakuovačka Power XL DuoNutriSealer...
Zavárací hrniec SENCOR digital Preserving Boiler SPP 3200SS, potrebovala by som návod na zaváranie. Ďakujem, Štefancová...
horkovzdušná fritéza innsky is-af002 ...
Daewoo model no: KOR-8167...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Ledovač Klarstein
Autor: Luboš
Výrobník ledu Klarstein Chillout černý
Ledovač nenapusti vodu z řádu. Má snahu hadička párkrát zaškube, ale voda se nenapustí ???? dekuji Luboš 737312087...
dotaz
Autor: Jiřina
Dálkový ovladač Nedis kompatibilní se všemi
K nově zakoupené televizi Samsung jsme pořídilo ovladač NEDIS TVRC45SABK; manžel má sluchovou vadu, proto potřebujeme k programům titulky. Prosím o radu, jak je zapnout i vypnout. Moc děkuji...
Návod na tcl oné touch telefon
Autor: Ján
Mobilní telefon TCL Onetouch 4021 šedý
Neviem sa dostať do menu a nastaviť tak telefon...
Zpráva
Autor: Lenka
Party reproduktor Sony MHC-V72D černý
Dobrý den, měla bych na vás velkou prosbičku, máme bednu sony Mhc-v72d, a nejde nám to to připojit k Bluetoothu, děkuji vám moc za odpověď ...
mlynček na maso
Autor: neznámý
Mlýnek na maso KENWOOD Pro 2000
motor ide ale šnek sa neotača mlynček nemele.poradte čo stým...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou