NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
GPS hodinky Garmin Forerunner 35 černé

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze GPS hodinky Garmin Forerunner 35 černé

Pro zvětšení klikněte na obrázek
GPS hodinky Garmin Forerunner 35 černé Obsah českého návodu GPS hodinky Garmin Forerunner 35 černé
  • Zařazení produktu: Chytré hodinky Garmin
  • Značka: Garmin
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Garmin Chytré hodinky

GPS hodinky Garmin Forerunner 35 černé GPS hodinky Garmin Forerunner 35 černé
Návod k obsluze GPS hodinky Garmin Forerunner 35 černé obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Garmin a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Garmin návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Garmin výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Společník při vašich sportovních výkonech

Sportujete pravidelně a chcete si svůj výkon hlídat a zjišťovat, jak se zlepšujete? Sportovní hodinky Garmin Forerunner 35 mohou být vaším společníkem a vybičují vás k ještě lepším výkonům. Jedná se o jedny z nejmenších typů GPS hodinek na trhu a svými funkcemi rozhodně nezaostávají za ostatními modely.


Silný GPS signál kdekoliv

Hodinky Garmin Forerunner 35 používají vysoce citlivý GPS přijímač, který pomocí satelitního připojení podává okamžité informace o tom, jak daleko, jak rychle a jakou trasu běžíte. Nemusíte se bát ani hlubokého lesa. Jeho signál projde i hustými korunami stromů.

Váš výkon a běžeckou aktivitu byste měli snímat především pro vytvoření statistiky a postupně se jej snažit zlepšovat. Hodinky Garmin Forerunner 35 pomocí funkce Bluetooth propojíte s vaším mobilním telefonem, na kterém si v aplikaci Garmin Connect vytváříte tréninkové kalendáře, a máte vše přehledně zaznamenané.


Nechte mobil v kapse

Pomocí aplikace Garmin Connect můžete na displeji hodinek sledovat informace o příchozích/zmeškaných voláních, sms zprávách, emailech a dalších notifikací, na které jste běžně zvyklí z mobilního telefonu. Jsou plně kompatibilní s operačními systémy Android a iOS.

Tyto hodinky Garmin Forerunner 35 skrývají uvnitř velmi výkonné elektroniky, také silné baterie, které vydrží v tréninkovém režimu celých 8 hodin. Pokud je omezíte pouze na režim hodinek, můžete je využívat až 6 týdnů na jedno nabití.


Přehledné menu v českém jazyce

Veškeré ovládání hodinek Garmin Forerunner 35 probíhá zcela intuitivně a zvládne jej každý. Přehledné menu v českém jazyce vás provede všemi funkcemi a jste schopni je používat ihned, jak je vytáhnete z krabičky.

Ať sportujete jízdou na kole, během, lyžováním, bruslením nebo se věnujete kanoistice, můžete si pomocí hodinek Garmin Forerunner 35 hlídat váš srdeční tep a zjišťovat, zda je vaše zátěž v naprostém pořádku. V kombinaci se snímačem tepové frekvence, který lze k hodinkám dokoupit, budete mít své srdce pod kontrolou kdykoliv.

Sdílejte váš výkon ihned přátelům

Inspirujte ostatní a pochlubte se svými výkony ihned na sociální sítě. Pomocí Bluetooth připojení můžete váš výkon i s přehlednou trasou ihned sdílet. Funkce Live Tracking navíc umožnuje streamovat výsledky v reálném čase.Forerunner 35 Optic Black
Garmin Forerunner 35 je nový model běžeckých GPS hodinek s optickým měřením tepu přímo na zápěstí ruky.

*Citlivý přijímač satelitního systému GPS *Vestavěný optický snímač srdečního tepu *Bluetooth propojení s mobilním telefonem a automatická synchronizace s Garmin Connect *Smart notifikace, ovládání hudby, LiveTracking *Celodenní záznam aktivity (kroky, kalorie, intenzivní minuty) + upozorňování na neaktivitu *Celodenní monitoring srdečního tepu, monitoring spánku *Vibrační upozornění a alarmy *Samostatné profily aktivit (běh, běh uvnitř, kolo, chůze, kardio) *Možnost spárování s externími snímači pomocí ANT+ *Výdrž baterie až 13h resp. až 9 dní *Voděodolné provedení (5 ATM) *Velmi nízká hmotnost: jen 37g *4 barevná provedení

Forerunner 35 patří do nové generace GPS hodinek, které mají minimální rozměry, nízkou hmotnost a měkký, přizpůsobivý řemínek. Oproti větším GPS sporttesterům jsou proto vhodné i pro ženy nebo sportovce s menším zápěstím. Forerunner 35 nabízí velmi slušnou funkční výbavu.

Nechybí samostatné sportovní profily pro běh, běh na páse, jízdu na kole nebo fitness cvičení. Hodinky mají k dispozici vibrační alarmy, funkce AutoLap, AutoStop, automatické odesílání tréninků do tréninkového deníku prostřednictvím mobilního telefonu nebo například chytré funkce v případě propojení se smartphonem.

Forerunner 35 má k dispozici vestavěný krokoměr, který patří ke standardní výbavě většiny moderních sportovních hodinek, stejně jako možnost měření délky a kvality spánku. Monitoring denních aktivit je doplněný o celodenní průběžné měření srdečního tepu, včetně automatické detekce klidového srdečního tepu.

V případě, že chcete hodinky využít pro měření vnitřních fitness aktivit jako je spining, aerobik nebo například zumba, je možné hodinky využít a čas, srdeční tep, případně tempo sledovat a zaznamenat bez zapnutého GPS přijímače.

Výhodou hodinek je, že jsou schopné fungovat samostatně i když je nepropojíte s mobilním telefonem. Funkce sporttesteru jsou na telefonu nezávislé a funkce chytrých hodinek jsou k dispozici, jako přidaná funkce navíc.

Pokud se věnujete nejen běhu, ale i cyklistice, případně in-line bruslení nebo lyžování, bude se vám u hodinek hodit možnost využití více sportovních profilů. V každém z profilů si hodinky pamatují samostatné nastavení – při běhu můžete sledovat tempo (min/km), při jízdě na kole rychlost (km/h)...

V každém z profilů je možné uživatelsky na displeji nastavit kombinaci veličin, které chcete při dané aktivitě sledovat (např. tempo/čas/vzdálenost). V případě podobného nastavení profilů není nutné v okamžiku změny typu sportu hodinky složitě přenastavovat, stačí jednoduše zvolit jiný sportovní profil.

Samostatnou a často opomíjenou funkcí hodinek je tréninkový deník Garmin Connect. Ačkoliv se často v popisu Garmin sporttesterů nepopisuje, tvoří velkou část hodnoty sportovních GPS hodinek Garmin. Garmin Connect je on-line tréninkový deník, který schraňuje, vyhodnocuje a případně sdílí záznamy ze sportovních aktivit. Garmin Connect je buď přístupný z počítače (PC, iOS) na webové stránce https://connect.garmin.com nebo jako mobilní aplikace Garmin Connect Mobile pro chytré telefony a tablety (iOS, Android, Windows Mobile).

Garmin Connect, který je k dispozici plně v českém jazyce, umí vyhodnotit většinu outdoorových nebo indoorových sportů a nejen zobrazit GPS záznam aktivity nad mapou, ale i kombinovat záznamy výškového profilu, tempa, tepové frekvence, rychlosti... a celé řady dalších veličin. Jakékoliv záznamy můžete poslat přátelům pomocí emailu či jednoduchého odkazu nebo jednoduše sdílet pomocí sociálních sítí.

OBSAH BALENÍ:
  • GPS hodinky Forerunner 35
  • USB napájecí/datový kabel
  • Návod k použití
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Akcelerometr: Ano
Alarm čas/vzdálenost/tempo: Ano
Alarm na bouři (přes Bluethooth® ze smartfonu): Ne
Alarm na nastavené spálené množství kalorií: Ano
Alarm na neaktivitu: Ano, graficky a vibračně
Alarm na zónu srdečního tepu: Ano
Auto Lap® (aut. začátek nového kola):: Ano
Auto Pause® (zast. trénink podle rychl.): Ano
Automatická synchronizace s PC: Ano

Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
Baterie - výdrž: 13h trénink/GPS nebo 9 dnů v režimu hodinek
Běh v terénu: Ano
Bezdrátové připojení ANT+: Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
Běžec hobby - rekreační: Ano
Celodenní sledování aktivity: Ano
Celodenní sledování srdeční frekvence: Ano
Cyklistika: Ano
Časové funkce: denní čas (12/24h), datum, měření denních aktivit, budíček

Displej - rozlišení, ŠxV: 128 x 128 pix.
Displej - typ: černo/bílý LCD
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 23 x 23 mm
Historie: 7 aktivit
Hmotnost: 37,3g

Kompatibilita s ANT+® snímači (např.srdečního tepu HR, kadence, teploty atd.): Ano
Live tracking - (online sledovní - LiveTrack™): Ano
Měření běhu/chůze na trenažéru/v budově: Ano
Monitoring spánku: Ano
Najít můj telefon: Ano

Odhad spálených kalorií: Ano
Odolnost proti vibracím: Ano (6G)
Osobní rekordy: Ano
Ovládání hudby: Ano

PC propojení: USB
Počítač kroků: Ano
Profily aktivit: Ano
Provozní teplota: -20°C až 50°C
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 35.5 x 40.7 x 13.3 mm
Smart notifikace (např. sms, příchozí hovor): Ano

Snímač kadence běhu/chůze (externí např.:Foot Pod): Ano, volitelně
Snímač kadence běhu/chůze (vestavěný): Ano + nastavitelný cíl + automatické navyšování cíle
Snímač kadence otáček pedálů: Ano volitelně
Snímač rychlosti: Ano volitelně
Snímač srdeční frekvence: Ano WHR optik (součástí kostrukce)
Stopky: Ano

Track log - Záznam trasy/Aktivity: Ano
Trénink běh/chůze i s nast. alarmem (indiánský běh/dlouhý běžecký trénink): Ano
Trénink intervalový: Ano
Trénink jednoduchý (čas/vzdálenost/kalorie): Ano
Upravitelná datová pole : Ano

Vestavěná paměť: Ano
Vibrační upozornění: Ano
Virtual Pacer™ (závod proti tempu): Ano
Voděodolnost: Ano 5 ATM (plavání na hladině, sprchování)
Vysocecitlivý přijímač GPS: Ano
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro GPS hodinky Garmin Forerunner 35 černé v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro GPS hodinky Garmin Forerunner 35 černé je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - GPS hodinky Garmin Forerunner 35 černéStáhnout PDF návod - GPS hodinky Garmin Forerunner 35 černé
(PDF file, 2.5 MB)


Technické parametry

GPS hodinky Garmin Forerunner 35 černé

Záruka 24 měsíců
Partnumber 010-01689-10
Konstrukce a harware
Ovládání Tlačítkové
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displej ">Typ displeje
černobílý
Rozlišení displeje 128 x 128
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
Ano
Operační sytém
Operační systém
Operační systém je software, který spouští počítač či notebook s uživatelským rozhraním.
Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří Microsoft Windows 7 nebo méně využívaný LINUX.

Pokud je uvedeno, že je počítač bez operačního systému je nutné instalovat vlastní operační systém nebo je možné jej dokoupit samostatně.
">Operační systém
Vlastní OS
Kompatibilní operační systémy Windows, Android, iOS
Menu v češtině Ne
Funkce
Funkce a monitoring aktivit intervalový trénink, krokoměr, měření rychlosti, měření tepové frekvence, výpočet spálených kalorií, budík, spánek, čas, měření vzdálenosti, vibrace
Notifikace z telefonu ano
Ovládání telefonu Ano
Aktivity - určení Běh, Cyklistika, Fitness, Outdoor, Plavání, Turistika
Konektivita
NFC Ne
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
">Wi-Fi
Ne
GPS Ano
Bluetooth Ano
Senzory Spálené kalorie, Senzor srdečního tepu, Akcelerometer, Krokoměr
Možnosti SIM Ne
Baterie
Typ akumulátoru Li-Ion
Výdrž baterie 9 hod.
Možnost nabíjení - konektor Dock
Materiál
Velikost univerzální
Materiál náramku Guma
Barva pouzdra černá
Barva řemínku černá
Výměnný náramek Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 3.5 cm
Výška výrobku 4.0 cm
Hloubka výrobku 1.3 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 7.0 cm
Výška balení 14.0 cm
Hloubka balení 7.0 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 76 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k GPS hodinky Garmin Forerunner 35 černé

Předmět: Nastavení stupňů Celsia
Datum: 01.01.2021 18:13:44Autor: Simoma
Dobrý den, prosím, nastavit, aby se teplota zobrazovala ve °C? V nastavení vidím pouze možnost výběru jednotky vzdálenosti (míle/km).
Děkuji
Odpovědět

Předmět: Nastavení času
Datum: 25.10.2020 19:27:53Autor: Jiří Lívanec
Dobrý den, nedaří se mě nastavit změnu času. Jak na to ?

Děkuji

J. Lívanec
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Amazon Alexa echo dot v českému jazyce....
Dobrý den, prosím o zaslání návodu v češtině k používání robotu - Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1c...
Redmi 9...
Prosím o návod na náramek Mi Smart Band 4...
Dobrý den, sháním český návod na obsluhu Přenosná klávesnice Casio CTK 230 bohužel, nikde nenalézám tento v češtině. Děkuji....

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

pračka se sušičkou Candy Smart Pro
Autor: Kaniová Marie
Automatická pračka se sušičkou Candy GVSW
Dobrý den. Dostala jsem pračku bez návodu. Nevím jak postupovat. A také nevím, co ty smajly na pračce znamená? Budu moc ráda, že mi popíšete a pošlete mi návod na e-mailovou adresu kaniova.m@seznam.cz. Jsem neslyšící. Tak bych byla ráda , že byste mi napsali....
Tiskárna Officejet 7110
Autor: Kamil Vahala
Tiskárna inkoustová HP Officejet 7110 wide
Při řádném vytisknutí stránky, se stránka v PC chová jako nevytištěná a je stále ve frontě tiskových sestav a blokuje další tisk. Před dalším tiskem nutno nejdříve tiskovou úlohu zrušti. Kde je chyba???...
Dotaz
Autor: Lenka Brodská
Navigační systém GPS Navitel T757 LTE,
Dobrý den, bohužel jsem zapomněla gesto pro vstup do tabletu a nemohu ho používat. Je nějaká možnost jak tablet odblokovat? Děkuji za odpověď Lenka Brodská ...
návod k obsluze
Autor: Jaroslava Mikulová
Fitness náramek Xiaomi Mi Band 4
Můžete mi,prosím,zaslat návod k obsluze a nastavení náramku ? Dekuji,Mikulová...
nicboy pilot xr
Autor: lumír swiech
Autokamera Niceboy PILOT XR černá
gps mám zapnutý ,při nahrávání jízdy však nepracuje.kontrolka nadispleji bliká bíle .zeleně blikala snad 20 s,děkuji za odpověď...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Fitness náramek Honor Watch ES černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ fitness-naramek-honor-watch-es-cerny-58212-cesky-navod.pdf
Detail - Gamepad iPega Ninja, iOS Android, BT
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ gamepad-ipega-ninja-ios-android-bt-cerny-35862-cesky-navod.pdf
Detail - Sekačka Riwall REM 3310i
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sekacka-riwall-rem-3310i-4655-cesky-navod.pdf
Detail - Stolní mixér Delimano NUTRIBULLET 600 12
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ stolni-mixer-delimano-nutribullet-600-12-pcs-stribrny-sedy-10978-cesky-navod.pdf
Detail - Stabilizátor DJI OM 4
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ stabilizator-dji-om-4-56745-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021