NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
GPS lokátor Invoxia Tracker

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze GPS lokátor Invoxia Tracker

Pro zvětšení klikněte na obrázek
GPS lokátor Invoxia Tracker Obsah českého návodu GPS lokátor Invoxia Tracker
 • Zařazení produktu: Ostatní příslušenství Invoxia
 • Značka: Invoxia
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Invoxia Ostatní příslušenství

GPS lokátor Invoxia Tracker GPS lokátor Invoxia Tracker GPS lokátor Invoxia Tracker GPS lokátor Invoxia Tracker GPS lokátor Invoxia Tracker GPS lokátor Invoxia Tracker GPS lokátor Invoxia Tracker GPS lokátor Invoxia Tracker
Návod k obsluze GPS lokátor Invoxia Tracker obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Invoxia a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Invoxia návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Invoxia výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Invoxia GPS Tracker – GPS lokátor

Máte obavy ze ztráty zavazadla na dovolené? Jste nervózní, když necháváte kolo nebo skútr v centru města? Máme pro vás elegantní řešení v podobě GPS lokátoru Invoxia s předplatným služeb Sigfox na 3 roky ZDARMA.

Bez použití mobilní sítě, spárovaný s aplikací se díky citlivému akcelerometru a nízkonapěťové síti Sigfox stane strážcem vašich zavazadel a blízkých. Stačí zapnout funkci výstrahy při možné krádeži a bez prodlevy vám přijde notifikace v případě podezřelého pohybu nebo pokusu o krádež vašeho kola, motocyklu nebo vašich věcí.

Po nastavení bezpečných zón vám ihned přijde oznámení, když váš GPS tracker překročí oblast vymezené zóny. Pomocí GPS na vašem smartphonu můžete snadno zjistit polohu trackeru a vašich věcí, i když jsou velmi daleko. S pomocí Bluetooth a aplikace tracker snadno najdete, když budete v jeho blízkosti.

 • Předplatné v síti Sigfox na 3 roky ZDARMA
 • Bez SIM karty a bez limitu vzdálenosti
 • Výdrž baterie až 6 měsíců

Jak sledování věcí funguje?
Díky přesnému akcelerometru je tracker citlivý na změnu pozice. V aplikaci si můžete nadefinovat bezpečnostní zóny a související oznámení při jejich překročení. Zároveň můžete živě sledovat pohyb lokátoru, včetně detailů zahrnujících čas, rychlost nebo způsob dopravy. Samozřejmostí je plně zabezpečený komunikační kanál.

Diskrétní tracker se hodí do jakýchkoliv situací a vydrží nabitý až 6 měsíců. Využijete ho během cestování ve vaší tašce, můžete ho umístit pod sedadlo skútru, do auta, kabelky nebo dětského batohu.

Předplatné na 3 roky v ceně
Na rozdíl od jiných GPS lokátorů nepotřebujete k provozu SIM kartu ani síť mobilního operátora – Invoxia využívá nízkonapěťvou síť Sigfox s plným pokrytím v České republice a na Slovensku (informace o pokrytí v dalších zemích najdete na stránkách poskytovatele Sigfox). Kromě nízké spotřeby energie nabízí toto řešení i přesné polohování na neomezenou vzdálenost

Využívání sítě Sigfox je ZDARMA po dobu 3 let. Následně stojí přístup ke službě 9.99 € ročně. Další předplatné si zajistíte jednoduše prostřednictvím aplikace.

Funkce výstrahy při možné krádeži
Invoxia lokátor vás umí upozornit i na podezřelé pohyby, které mohou souviset s krádeží vozidla nebo zavazadla. Funkce výstrahy proti krádeži se aktivuje po zjištění pohybu vozidla, které stálo nejméně 5 minut. Aplikace ihned zašle push notifikaci a spustí režim sledování objektu, který není na svém místě.

Lokátor je citlivý také na změnu sklonu. Notifikace vám přijde, pokud se zdá, že se vaše vozidlo naklonilo, což ocení zejména motorkáři nebo skútristé. Nové funkce získáte na starších lokátorech aktualizací aplikace. Výstraha při krádeži může být aktivována z aplikace, pokud jste v Bluetooth dosahu vašeho trackeru.

Režim navádění ke ztracené věci
Aplikace Invoxia nabízí chytré funkce, které vám usnadní starosti s hledáním ztracené věci. Je-li tracker označený jako ztracený, spustí se režim navádění ke ztracené věci. Aplikace vás navede do blízkosti hledaného předmětu a v dosahu Bluetooth spustí přesný naváděcí režim. Funkci můžete využít třeba i k hledání zavazadel na letišti nebo třeba auta na velkém parkovišti.

Nově: integrace do IFTTT automatizací
Nyní můžete svůj tracker použít jako spouštěč pro jiné aplikace a ještě lépe zabezpečit své blízké nebo věci. Příklad: Když vaše auto opustí garáž, automaticky se spustí alarm. Když přijedete po práci domů, rozsvítí se světla, hudba a termostat. Pokud vaše dítě opustí školu nebo opustí nastavenou bezpečnostní zónu, dostanete e-mail s upozorněním. V případě nouze umožňuje výstražné tlačítko vašemu dítěti sdílet jeho polohu s ostatními uživateli účtu.

Aplikace Invoxia GPS v češtině
aplikace pro Invoxia GPS TrackerAplikace Invoxia GPS pro smartphony s operačním systémem iOS (od verze 10.0) a Android (od verze 5.0). Aplikace zahrnuje několik smart bezpečnostních funkcí s příslušnými notifikacemi, 10minutový interval lokalizace, upozornění na vybíjející se baterii, možnost zajištění dalšího předplatného.

Vlastnosti

 • IoT GPS lokátor
 • Bez SIM karty
 • Bez omezení vzdálenosti v závislosti na pokrytí
 • 3 roky předplatného služeb sítě Sigfox ZDARMA
 • Citlivý akcelerometr – přesné údaje pro výstrahy při krádeži
 • Frekvence sledování 10 minut (v závislosti na signálu a pokrytí sítí Sigfox / LoRa)
 • Bezpečnostní zóny – výstrahy při opuštění, nebo vstupu do zóny
 • V dosahu Bluetooth (20 m) přesné znázornění vzdálenosti trackeru v metrech
 • Využívá zabezpečený komunikační kanál
 • Hliníkové pouzdro s koženým poutkem
 • Výdrž na jedno nabití až 6 měsíců
 • Možnost využití jako triggeru v rámci IFTTT automatizací

Balení obsahuje
Invoxia GPS Tracker
Nabíjecí microUSB kabel
Manuál

Technická specifikace

 • Rozměra: 105 x 27 x 9,5 mm
 • Hmotnost: 30g
 • Napájení: lithium-iontová baterie 300 mAh, 3,7 V – 1,11 W
 • USB dobíjecí baterie
 • Lokalizace: WPS (Wi-Fi Positioning System), GPS
 • Konektivita: BT4.0 (BLE), WPLAN LoRa a SigFox (868 mHz / 915 mHz)
 • Certifikace: CE, FCC, UN38.3, Lora Alliance, Sigfox
 • Materiály: ABS plast, černý eloxovaný hliník, pravá useň
 • Stupeň krytí: IP33
 • Provozní teplota: 0 °C – 40 °C
 • Teplotní limity: -20 °C – 60 °C
 • invoxia-sparovani (Návod k použití CZ, 430.88 KB)


Návod k obsluze GPS lokátor Invoxia Tracker

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 5 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.44 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze GPS lokátor Invoxia Tracker

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze GPS lokátor Invoxia Tracker

Technické parametry

GPS lokátor Invoxia Tracker

Záruka 24 měsíců
Partnumber IX-LWT1-IVX-001
Další parametry
Typ Lokátor
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Typ příslušenství Lokátor
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 2.7 cm
Výška výrobku 10.5 cm
Hloubka výrobku 0.9 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.3 cm
Výška balení 3.0 cm
Hloubka balení 10.2 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 1 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k GPS lokátor Invoxia Tracker

Předmět: Info
Datum: 11.03.2023 10:45:56Autor: Dušan
Dobrý deň kúpil som si lokátor gps tracker ivaxia a mám nastavenú zónu okruhu 400m je na člne. Myslel som si ze v tomto okruhu mi nebude posielať info o trase a pohybe. Je to v poriadku keď sa toto deje, alebo co mam zle nastavené.Info mi chodí pomerne často aj keď mam nastavený max. čas. Kde môže byť problém. A teraz ho mám mesiac pri sebe a neukazuje kde sa nachádza. Aj keď idem do druhého mesta nereaguje,alebo pri zmene polohy ukazuje pôvodne miesto. A znovu prázdnu batériu. Alebo ukáže také miesto kde ani nebol. Je plne nabitý ale ukazuje prázdnu ikonu. Ďakujem za skorú reakciu s pozdravom Dáni
Odpovědět

Předmět: manuál k použití
Datum: 20.01.2023 19:31:38Autor: Jiří
Dobrý den, koupil jsem si Váš produkt, který nebyl vybaven návodem k použití v českém jazyce!
prosím o zaslání návodu v českém jazyce.
Děkuji Krčmář
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 06.01.2023 15:14:56Autor: Dušan
Dobrý deň kúpil som si lokátor gps tracker ivaxia a mám nastavenú zónu okruhu 400m je na člne. Myslel som si ze v tomto okruhu mi nebude posielať info o trase a pohybe. Je to v poriadku keď sa toto deje, alebo co mam zle nastavené. Batéria mi vydrží cca 14 dní. Info mi chodí pomerne často aj keď mam nastavený max. čas. Kde môže byť problém. A teraz ho mám mesiac pri sebe a neukazuje kde sa nachádza. Aj keď idem do druhého mesta nereaguje. Je plne nabitý ale ukazuje prázdnu ikonu. Ďakujem za skorú reakciu s pozdravom Dáni
Odpovědět

Předmět: Info
Datum: 29.06.2022 17:13:50Autor: Dušan
Dobrý deň kúpil som si lokátor gps tracker ivaxia a mám nastavenú zónu okruhu 400m je na člne. Myslel som si ze v tomto okruhu mi nebude posielať info o trase a pohybe. Je to v poriadku keď sa toto deje, alebo co mam zle nastavené. Batéria mi vydrží cca 14 dní. Info mi chodí pomerne často aj keď mam nastavený max. čas. Kde môže byť problém. Ďakujem za skorú reakciu s pozdravom Dáni
Odpovědět

Předmět: Info
Datum: 29.06.2022 17:10:38Autor: Dušan
Dobrý deň kúpil som si lokátor gps tracker ivaxia a mám nastavenú zónu okruhu 400m je na člne. Myslel som si ze v tomto okruhu mi nebude posielať info o trase a pohybe. Je to v poriadku keď sa toto deje, alebo co mam zle nastavené. Batéria mi vydrží cca 14 dní. Info mi chodí pomerne často aj keď mam nastavený max. čas. Kde môže byť problém. Ďakujem za skorú reakciu s pozdravom Dáni
Odpovědět

Předmět: Otázka
Datum: 11.05.2022 07:56:12Autor: Marek
Kúpil som GPS Locator Invoxia a lokalizuje mi tento lokátor v telefóne len po hodine, ako viem upraviť čas, aby mi lokátor ukazoval aktuálnu polohu?
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Digitální fotoaparát Sony Cyber-shot DSC-H300...
Mám zájem o návod k obsluze myčky nádobí zn. BEKO BDIN38650C ...
Návod k obsluze myčky nádobí zn.beko ...
Word 2021 návod podrobný...
RADIOBUDÍK PHILIPS TAR3306 AR ...
Nejde mi nic ani multiplayer ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Přepínání zimní/ letí čas.
Autor: Josef
Autorádio s LCD KENWOOD DMX-5020BTS černé
Myslel jsem, že přepíná automaticky zimní/ letní čas a neděje se tak. Nejde nikde nastavit ani ručně. Zkoušel jsem tuto synchronizaci při více stanicích FM, bez úspěchu. Děkuji za radu....
Dotaz
Autor: Martina
Televize Sencor SLE 40FS600TCS černá
Dobrý den, proč nespustim na tv voyo když sama má Netflix a to je také aplikace ...
Sluchátka
Autor: neznámý
Sluchátka QCY T1C černá
Dobrý den, co mam dělat když jsem připojená na sluchátka ale vždy mi hraje jenom jedno buď levý nebo pravý ne hrajou prostě spolu co by měli ...
Xbox series x
Autor: neznámý
Mikrofon YENKEE YMC 1060 ALIEN
Dá sa napojiť tento mikrofón aj k Xbox series x?...
DOTAZ
Autor: KRISTINA
Televize Sencor SLE 43FS600TCS černá
Dobry den,zakoupila jsem tel. SENCOR SLE 43FS801TCSB205 a nejsem spokojená se zvukem. Hudba je příliš hlasitá a řeč není slyšet. Jde to prosím upravit? Děkuji,Kristina Čakurdová ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou