NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Gril zahradní plynový G21 California BBQ

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Gril zahradní plynový G21 California BBQ Premium Line, 4 hořáky

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Gril zahradní plynový G21 California BBQ Premium Line, 4 hořáky Obsah českého návodu Gril zahradní plynový G21 California BBQ
 • Zařazení produktu: Plynové G21
 • Značka: G21
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis G21 Plynové

Gril zahradní plynový G21 California BBQ Premium Line, 4 hořáky Gril zahradní plynový G21 California BBQ Premium Line, 4 hořáky Gril zahradní plynový G21 California BBQ Premium Line, 4 hořáky Gril zahradní plynový G21 California BBQ Premium Line, 4 hořáky Gril zahradní plynový G21 California BBQ Premium Line, 4 hořáky Gril zahradní plynový G21 California BBQ Premium Line, 4 hořáky Gril zahradní plynový G21 California BBQ Premium Line, 4 hořáky Gril zahradní plynový G21 California BBQ Premium Line, 4 hořáky Gril zahradní plynový G21 California BBQ Premium Line, 4 hořáky
Návod k obsluze Gril zahradní plynový G21 California BBQ obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku G21 a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální G21 návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku G21 výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

G21 California BBQ Premium Line


Léto je období, které je jako stvořené k výborné venkovní zábavě s rodinou a přáteli. Pokud zrovna nejste naložení v bazénu, můžete si vychutnat lahodné grilované maso, ryby či zeleninu. Vyzkoušejte plynový zahradní gril G21 California BBQ Premium Line, který vám během chvilky připraví šťavnaté opékané pokrmy, na kterých si pochutná celá rodina. Grilujte jídlo na litinovém roštu s rozměry 62 × 44 cm a navíc bez toho, že byste večer museli sklízet popel nebo připečený tuk.

Systém Flame Tamer


Gril se postará o to, že během přípravy jídla nebudou šťáva a tuk stékat mezi plameny. Nad hořáky je totiž umístěný kovový profil, jenž kapající šťávu včas zachytí a odvede do samostatné odkapávací misky ve spodní části, kterou poté jednoduše vyjmete a vyčistíte. Maso bude mít vždy tu správnou teplotu; stačí když budete pravidelně kontrolovat integrovaný teploměr, který je umístěný na přední části sklápěcího poklopu. Teplotu si můžete snadno upravit pomocí regulátoru.


 

Klíčové vlastnosti


 • Mimořádný výkon 13 650 W
 • Hlavní a boční hořák pro přípravu většího množství pokrmů
 • Spojovací hadice, redukční ventil v balení
 • Velká odkapávací miska na šťávu a tuk
 • Pojízdná kolečka pro snadné převážení

 
Šťáva a tuk stečou při grilování do odkapávací misky, aby nezašpinily samotný gril a usnadnili vám jeho čištění.
 

Knoflíkové ovládání


K regulaci teploty u jednotlivých hořáků vám pomůže pohodlné knoflíkové ovládání. Můžete si snadno snižovat nebo zvyšovat teplotu, aby maso bylo šťavnaté a vytvořilo si lahodnou křupavou krustičku. Hned jak ho ochutnáte, rozplyne se vám na jazyku a polechtá všechny vaše smysly. Nic nechutná lépe než čerstvě ugrilovaný steak nebo ryba!
 


 


Teploměr na víku


Do víka je integrovaný teploměr. Vždy tak budete mít přehled o aktuální nastavené teplotě, abyste měli jistotu, že gril pracuje jak má a vaše jídlo se připravuje rovnoměrně a při správné teplotě. Jeho chuť tak vždy vynikne naplno.
 


 


Odkládací prostor


Na bočních stranách grilu najdete odkládací plochy. Vždy tak budete mít po ruce nádobí, příbory, dochucovadla a koření, stejně jako talíř nebo mísu s naloženým masem, které na svůj čas na grilu ještě čeká. Nemusíte s jídlem chodit přes půl zahrady, kdy hrozí, že vám vypadne z ruky a zašpiní se.
Plynový gril G21 California BBQ Premium Line je vybaven systémem Flame Tamer, litinovým roštem, litinovým plátem, elektrickým zapalováním, plynovou regulací, bočním hořákem s výkonem 3,15 W a třemi hlavními nerezovými hořáky, každý o maximálním výkonu 3,5 kW.

V dnešní době se grilování a pořádání grilovacích garden party těší v České republice velké oblibě. Kromě klasického grilování na dřevěném uhlí je velmi rozšířené grilování právě na plynovém grilu. Grilování na plynových grilech je moderním a hlavně praktickým řešením, které neztrácí na kráse grilování.

Zahradní plynové grily mají jednoduché použití a pokrmy na nich může připravovat každý. Stačí pouze připojit láhev s plynem a gril je ihned připraven k používání. Každý jistě ocení také to, že po grilování v plynovém grilu nemusíte uklízet popel a další zbytky po dřevěném uhlí.

Plynové grily G21 California BBQ Premium Line jsou pojízdné, neboť jsou vybaveny dvěma většími a dvěma menšími kolečky. Gril má vestavěný a zároveň velmi praktický teploměr pro zjištění optimální teploty grilování, který je zabudovaný ve víku grilu.

Zahradní plynový gril je opatřen odklápěcím krytem grilovací plochy a odkládacími poličkami na obou stranách. Pod levou odkládací plochou se skrývá nádobka, kam můžete odkládat např. naložené maso připravené ke grilování. Pod pravou odkládací plochou se nachází boční hořák. Gril je vyrobený z kvalitního nerezu.

Systém Flame Tamer
Přímo nad hořáky je umístěn kovový profil, který zabraňuje skapávání tuku mezi plameny a jeho vzplanutí. Zároveň zabraňuje přímému ohřevu mřížky pouze v místě hořáku, nedochází tak k přehřívání pouze jedné části mřížky, ale celá mřížka se vyhřívá rovnoměrně. Případný tuk skapávající z grilovaného masa stéká po stěnách grilu do odkapávací misky ve spodní části grilu, což prodlužuje životnost u hořáků.

Ke grilu G21 California BBQ Premium line jsme pro vás zdarma přibalili také praktický obal šitý na míru. Ochrání jej před deštěm, prachem, větrem a jiným narušitelům. Díky obalu je gril vždy připraven k použití, aniž byste ho museli celý omývat.

Registrujte po koupi Váš výrobek a získejte 2 roky klidu navíc.

Parametry:

 • Hlavní hořák: 3 x 3,5 kW
 • Boční hořák: 1 x 3,15 kW
 • Celkový výkon: 13,65 kW/hod
 • Objem boční odkládací vaničky: 2,8 l
 • Materiál: nerez

Rozměry:

 • Grilovací prostor: 62 x 44 cm
 • Velikost grilu: 134 x 50 x 116 cm
 • Grilovací mřížka: 2 728 cm2
 • Rozměr balení: 75 x 58 x 54 cm
 • Hmotnost: 41 kg
 • Hmotnost balení: 45 kg

Obsah balení:

 • Zahradní plynový gril
 • Spojovací hadice k plynové lahvi
 • Redukční ventil

Získejte ZDARMA prodlouženou záruku

Zakoupením produktu G21 s prodlouženou zárukou jste získali dokonalý a spolehlivý výrobek.
Jeho kvalitu dokládá nadstandardní rozšířená záruka 2 + 2 roky navíc.

Registrujte po koupi Váš výrobek a získejte 2 roky klidu navíc.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Gril zahradní plynový G21 California BBQ Premium Line, 4 hořáky v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Gril zahradní plynový G21 California BBQ Premium Line, 4 hořáky je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Gril zahradní plynový G21 California BBQ Premium Line, 4 hořákyStáhnout PDF návod - Gril zahradní plynový G21 California BBQ Premium Line, 4 hořáky
(PDF file, 6.42 MB)


Technické parametry

Gril zahradní plynový G21 California BBQ

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ ohřevu kontaktní
Výkon (kW) 13.65 kW
Hořáky 4
Poklop bez okénka
Šířka roštu 62 cm
Hloubka roštu 44 cm
Plocha roštu 2728 cm2
Materiál roštu litina
Vyklápěcí rošt Ne
Počet poloh roštů 1
Teploměr Ano
Odkládací plocha Ano
Materiál podvozku plast, kov
Druh gril. plochy rošt, žebrovaná
Grilování na obou plotýnkách Ano
Transportní kolečka Ano
Konstrukce grilu zahradní
Použití lávových kamenů Ne
Vyjímatelná plotýnka/rošt Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 116.0 cm
Výška výrobku 134.0 cm
Hloubka výrobku 55.0 cm
Hmotnost výrobku 41.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 64.0 cm
Výška balení 62.0 cm
Hloubka balení 72.0 cm
Hmotnost balení 44.0 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 68 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Gril zahradní plynový G21 California BBQ Premium Line, 4 hořáky

Předmět: Dotaz
Datum: 01.08.2020 19:40:18Autor: Jiří Doležal
Gril se zapálí, ale hoří pouze pokud držím knoflík. Po povolení zhasne. Můžete mi prosím poradit. Mám 5 kg láhev na plyn, nemůže to být důvod?
Děkuji s pozdravem
Jiří Doležal
Odpovědět
Odpověď:
Autor: Technická podporaDatum: 01.08.2020 21:09:57
Dobrý den, zkuste držet knoflík déle, je to funkce pojistky.

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Canon PIXMA MG3650S bílá prosím podrobný návod k použití (jak uvést do provozu)...
dobrý den prosím o zaslání návodu v českém jazyce Denon AVR 2105 děkuji moc. martin. ...
prosím o český návod k obsluze FreshpackPro, vacuum fresh maintaining packing machine...
Prosím o zaslání návodu k pískové filtraci Marimex ProStar 3. Děkuji. Marková ...
NAREX 65405349 Akumulátorová koloběžka 36V 1x6,4Ah 350W ESN 350 BRUSHLESS...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Markéta Pávková
Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 7
Dobrý den, netušíte co znamená lišta s postavičkou, která se objeví když zmáčknu hlasitost? Děkuji...
propojení dellP2720dc s grafickou kartou Nvidia Ge force GT 240
Autor: Andrea Kostková
Monitor Dell P2720D
dobrý den, koupila jsem si nový monitor dellP2720dc k staršímu počítači na kreslení. Při připojení přes HDMI nejde nastavit rozlišení 2560*1440. Na internetu jsem našla, že toto rozlišení by šlo nastavit přes display port, který je na monitoru, ale grafická ...
Hledám návod k mikrovlnné troubě Samsung.
Autor: Michaela Koplová
Mikrovlnná trouba Samsung MS23F301TAS EO černá
Dobrý den, poprvé chceme použít dříve koupenou mikrovlnnou troubu, ale nemohu najít návod. V pravém sloupci v 16ti řádkách má po dvou ovládacích tlačítkách. Nedokážu ani nastavit čas, na první stisknutí tlačítka Clock napíše 24 hodin. Nikde nevidím p...
odpověď
Autor: Andrea
Zavařovací hrnec Sencor SPP 2100WH bílý
také jsem na to nemohla přijít, točte v protisměru hodinových ručiček až za nápis off....
Re: Problem s nabijanim Powerbank Xiaomi Mi 2C 20000mAh
Autor: Ondrej
Powerbank Xiaomi Mi 2C 20000mAh -
Dobrý den, mám obdobný problém s tím, že mi bliká pouze první LED a to i po několika hodinách nabíjení... ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Mobilní telefon ALCATEL 3088X modrý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-alcatel-3088x-modry-38097-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Redmi 7A 32
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-redmi-7a-32-gb-dual-sim-matne-cerny-47633-cesky-navod.pdf
Detail - Přenosný digitální přehrávač FiiO M3K černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ prenosny-digitalni-prehravac-fiio-m3k-cerny-32491-cesky-navod.pdf
Detail - Myčka nádobí Bosch SMV46KX01E
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mycka-nadobi-bosch-smv46kx01e-14244-cesky-navod.pdf
Detail - Příslušenství k robotu Bosch MUM 5
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ prislusenstvi-k-robotu-bosch-mum-5-bosch-muz5eb2-888-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020