|
Český návod k obsluze Hadice Güde 2878 8 m Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Hadice Güde 2878 8 m
- Zařazení produktu: Příslušenství ke kompresorům Güde
- Značka: Güde
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Güde Příslušenství ke kompresorům
|
Návod k obsluze Hadice Güde 2878 8 m obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Güde a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Güde návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Güde výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuGüde 2878, 8 m Samonavíjecí buben Güde 2878 se speciální hadicí délky 8 metrů se stane kvalitním řešením do vaší dílny. Výrobek potěší zejména dobrým poměrem cena/výkon. Jedná se o hadici vyrobenou z odolné směsi pryže a PCV, opatřenou pneumatickou spojkou. Výrobky prestižní značky Güde vynikají prvotřídním provedením německého výrobce, který se specializuje na výrobu kvalitních strojů, nářadí a různého vybavení do dílen. S touto hadicí si lehce poradí každý profesionální i amatérský uživatel. Hadici je možné natáhnout do požadované délky a po ukončení práce ji zpět automaticky natočit do původní polohy s aretací v libovolné pozici. Jistě se vám bude hodit kovový držák pro případnou montáž na stěnu, čímž ušetříte místo v dílně či garáži.
Klíčové vlastnosti: - Automatický buben se speciální hadicí délky 8 metrů
- Vhodná jako kvalitní příslušenství do vaší dílny
- Prvotřídní kvalita značky Güde
- Pneumatická hadice s průměrem 8 mm uvnitř (12 mm vnější průměr)
- Vhodné jako příslušenství pro kompresory (pracovní tlak až 12 barů)
- Možnost zavěšení na stěnu pomocí kovového držáku
Hadice Güde 2878 8 m- Automatický buben se speciální 8metrovou hadicí ze směsi pryže a PVC, s pneumatickou spojkou, pevné plastové pouzdro, kovový držák pro montáž na stěnu, s možností otáčení o 180°.
- Automatické natočení hadice do původní polohy, aretace v libovolné pozici.
- Přívodní hadice 2 m se vsuvkou.
Technické parametry:- Maximální pracovní tlak: 12 bar
- Délka přípojné hadice: 2 m
- Délka pneumatické hadice: 8 m
- Vnitřní průměr hadice: 8 mm
- Vnější průměr hadice: 12 mm
- Teplotní rozsah: -20 - +50 °C
- Rozměry bubnu (DxŠxV): 320 x 127 x 245 mm
- Hmotnost netto/brutto: 2,5 kg/2,979 kg
|
Návod k obsluze Hadice Güde 2878 8 mStažení PDF návodu k obsluze pro Hadice Güde 2878 8 m není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Hadice Güde 2878 8 m| Záruka | 24 měsíců | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 13.0 cm | | Výška výrobku | 25.0 cm | | Hloubka výrobku | 32.0 cm | | Hmotnost výrobku | 2.6 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 26.0 cm | | Výška balení | 15.0 cm | | Hloubka balení | 29.0 cm | | Hmotnost balení | 3.0 kg |
Hodnocení70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 21 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
TV Hikers 40" Smart TV Full HD... Dobrý den,
hledám návod na mikrovlnnou troubu Medion MD11499.... Krups ea 81... myčka nádobí bosch, SGI 87M05EU/36... Dobrý den,
mám zájem o návod k obsluze v českém jazyce k přístroji Pioneer DVR-LX61D.
Předem děkuji.
Hubert Sieger
mobil: 731 53... Hledám návod ke kombinovanému sporáku Mora 2125. Nebo ovládací knoflíky. ...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Dát do provozu rádio dobří den potřebuji Autor: František Internetový radiopřijímač s DAB Technisat VIOLA Dobrý den potřebuji spustit rádio a nevím si s tím rady jak ho seřídit aby chodilo... Gril concept GE2005 Autor: Jana Gril Concept GE2005 černý nerez Nelze otáčet regulátorem teploty,je zasekly. Co s tím prosím? Děkuji ... ETA NERO -slabá káva Autor: neznámý Espresso ETA Nero 5180 90000 černé Dobrý den, prosím o radu, káva je nejednou slabá, příčina je zřejmě v nedostatku namleté kávy.
Nejdříve jsme si všimnul slabé chuti a světlejší barvy, poté se mi zdálo že mlýnek mele krátkou dobu, nakonec jsem zjistil že sedlina (bobky z kávy v nádobě... Nefunkčnosť hodiniek Autor: Dušan Chytré hodinky ZL02 Smartwatch Dnes sa mi stalo, že prestali hodinky reagovať na dotyk. Dajú sa iba zapnúť, ukazujú čas. Dal som ich aj nabiť, ale ani po nabití nereagujú na dotyk, či posun prstom. Tak neviem. Asi by bolo dobré reštartovať, no neviem ako, keď nereagujú. Skúšal som aj na mobil... USB Flash Sandisk Ultra Dual Drive go Autor: Bohumila USB Flash Sandisk Ultra Dual Drive Dobrý den, potřebuji návod instalace v češtině na videu.... |
|