NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Headset ADATA EMIX H30 Gaming SOLOX

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Headset ADATA EMIX H30 Gaming SOLOX F30 Zesilovač

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Headset ADATA EMIX H30 Gaming SOLOX F30 Zesilovač Obsah českého návodu Headset ADATA EMIX H30 Gaming SOLOX
 • Zařazení produktu: Headsety ADATA
 • Značka: ADATA
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis ADATA Headsety

Headset ADATA EMIX H30 Gaming SOLOX F30 Zesilovač Headset ADATA EMIX H30 Gaming SOLOX F30 Zesilovač Headset ADATA EMIX H30 Gaming SOLOX F30 Zesilovač Headset ADATA EMIX H30 Gaming SOLOX F30 Zesilovač Headset ADATA EMIX H30 Gaming SOLOX F30 Zesilovač
Návod k obsluze Headset ADATA EMIX H30 Gaming SOLOX obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku ADATA a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální ADATA návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku ADATA výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

ADATA EMIX H30 Gaming + SOLOX F30

Ponořte se do herní akce s úžasným 7.1kanálovým prostorovým zvukem, který vám zprostředkuje zesilovač SOLOX F30 od společnosti ADATA. Dostanete ho ve skvělém balení spolu s herním headsetem EMIX H30 Gaming, jenž vám nabídne pohlcující audio. Přepínejte mezi čtyřmi přednastavenými zvukovými režimy, podle toho, jakou hru či další zábavu si aktuálně vychutnáváte.


Sluchátka s mikrofonem

Headset se pyšní prodyšnými měkkými náušníky a pevným kovovým mostem pro pohodlné nošení. K bezchybné komunikaci poslouží odnímatelný mikrofon s kvalitním přenosem zvuku. 53mm měniče vaše uši obklopí a zajistí, že se budete naplno soustředit na hru – bez jakýchkoliv vyrušování.


Prostorový zvuk

Připojte zesilovač ke svému počítači přes USB a vychutnejte si mocný prostorový zvuk. Vylepšené audio zajistí zvýšenou pozornost ve hře, aby vás protihráči jen tak snadno nepřekvapili a vy jste se mohli radovat ze zaslouženého vítězství.


Přednastavené zvukové režimy

V závislosti na konkrétním druhu aktuální zábavy si zvolte jeden ze čtyř přednastavených zvukových režimů a podtrhněte ty správné zvuky pro danou chvíli. Nechybí zde herní, hudební, filmový a hlasový mód. Zajišťují údernost, hloubku a čistotu audia, jaká uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.


Reproduktor, nebo sluchátka?

Zesilovač disponuje různými porty, abyste k němu mohli snadno připojit libovolné externí zařízení. Nechybí zde konektor pro sluchátka, reproduktory ani mikrofony. Je jen na vás, zda si chcete užívat zvuk na plné pecky, nebo zvolíte sluchátka, abyste zábavou nerušili své okolí.


Pohodlné náušníky

V měkkých polstrovaných náušnících jsou umístěny silné 53mm měniče. Ty zajistí bohatý zvuk plný dunivých hloubek a křišťálově čistých výšek. Poslech hudby, hraní her nebo sledování filmů si tak vždy vychutnáte naplno.


Kompatibilní využití

Časy, kdy 3,5mm konektory nebylo možné připojit k více zařízením, jsou nenávratně pryč. Jak zesilovač, tak headset fungují s celou řadou konzolí, počítačů, mobilních zařízení a dalších přístrojů. Nemusíte nic instalovat, s funkcí Plug and Play stačí pouze připojit konektor a můžete ihned začít se zvolenou zábavou.

Společně pro výkonný, působivý zvuk
Zamiřte do akce vybaveni vylepšeným zvukem díky výkonu zesilovače SOLOX F30 a pohodlí zvukově přesných sluchátek EMIX H30. Užijte si virtuální, prostorově a rozměrově bohatý zvuk 7.1 Surround. Přepínejte mezi čtyřmi přednastavenými zvukovými režimy v závislosti na typu hry nebo poslouchaného média. Vychutnejte si pohodlí sluchátek EMIX H30 s prodyšnými nástavci, odolnou hliníkovou konstrukcí a optimalizovanou silou sevření. A nezapomeňte si přitom užít lepší poslech i komunikaci díky odnímatelnému mikrofonu vysoké kvality s pozlacenými konektory.

Na doslech široko daleko díky virtuálnímu systému 7.1 Surround
Zesilovač SOLOX F30 lze pomocí USB připojit k počítači, a vytvořit tak výkonnou zvukovou kulisu a virtuální, prostorově přesné audio v systému 7.1 Channel Surround. Lepší zvuk znamená pohotovější reakce ve hře, kdy vás protivníci nebudou moci tak snadno překvapit a vaše šance získat převahu se výrazně zvýší. Zvuk je ve hře jedním z rozhodujících faktorů – ujistěte se, že tomu vaše vybavení odpovídá.

Strhující zvukové režimy pro různé situace
Zesilovač SOLOX F30 umožňuje přesměrovat a upravit výkon zpracování zvuku na základě vašeho prožitku v daném čase. Režimy hry, hudby, filmu a hovoru nabízejí šmrnc, hloubku a čistotu zvuku na požádání s možností změnit typ režimu zvuku podle situace.

Reproduktor nebo sluchátka – je to na vás
Díky několika výstupům lze zesilovač SOLOX F30 volitelně zapojit do sluchátek a reproduktorů – samostatně i současně. Pokud máte kvalitní reproduktory, nemusejí zahálet. A když nechcete rušit ostatní, stačí přepnout na sluchátka. Jako další XPG hardware i zesilovač SOLOX F30 nabízí flexibilitu a možnost volby.

Velké, 53 mm ovladače pro výkonný zvuk i pohodlí
Sluchátka EMIX H30 přinášejí elegantní design postavený na pevném hliníkovém základu zvýrazněném červeně zabarveným vzorem síťoviny. Jsou vybaveny velkými nástavci, do kterých se pohodlně vejdou výkonné 53 mm ovladače. Zajišťují hluboké basy a široké zvukové spektrum odlišné od nevýrazného, skřehotavého zvuku, který vyluzují mnohá sluchátka se 40 mm ovladačem.

Univerzální kompatibilita: PC, Mac, Xbox, PS4, Switch a mobilní zařízení
"Dny 3,5 mm konektorů s mnoha konfliktními standardy jsou minulostí. Jak EMIX H30, tak SOLOX F30 fungují v režimu plug-n-play se všemi vašimi oblíbenými herními platformami. Od počítače, přes konzoly, až po mobilní zařízení, vše lze zapojit a hrát. Žádná instalace, žádná další sluchátka.

Automaticky nastavitelná čelenka a prodyšné nástavce eliminují únavu uší
Zvukový technici a designéři společnosti XPG testovali bezpočet sluchátek, aby našli nejoptimálnější pohodlí ve formě ideální síly sevření a nastavitelné čelenky. Bez ohledu na velikost hlavy si hráči užijí skutečné pohodlí bez tlaku, který cítí během dlouhých hodin s méně kvalitními sluchátky. Velké plyšové nástavce jsou vyrobeny z prodyšných materiálů a paměťové pěny tak, aby zamezily hromadění potu, nepříjemnému pocitu vlhka a pocitu „pomačkaného ucha“.

Odnímatelný mikrofon, který eliminuje šum, a pozlacené konektory
Společnost XPG vám přeje dlouhotrvající, vysoce kvalitní zvukový zážitek. Kabely jsou proto odolné se splétanými dráty pro jejich vyšší ochranu, pozlacené konektory zajišťují kvalitní zvukovou reprodukci, mikrofon má vysokou přesnost a eliminuje šum. Je odnímatelný, díky čemuž je souprava EMIX H30 pohodlnější a v případě potřeby i mobilní. Když mikrofon nepoužíváte, stačí jej sundat a užít si možnost volnějšího pohybu. I hráči přece musejí pít a jíst!

Software Xear vytváří zvuk jako v reálném prostoru
Integrace chráněného softwaru XPG Xear nabízí algoritmy a technologie zkvalitňující zvuk funkcemi nad rámec obyčejného ekvalizéru. Po instalaci do počítače PC nebo Mac se můžete ponořit do nastavení softwaru Xear a upravit předvolby a ostatní zvukové elementy podle svých představ. Jde o výkonný nástroj, který ještě vylepší už tak skvělé audio.

Technické specifikace:

XPG EMIX H30 Gaming Headset

 • Průměr reproduktorů: 53 mm
 • Impedance: 32 Ohm ± 15%
 • Citlivost: 110±3dB
 • Frekvenční odezva: 20Hz-20,000Hz
 • Jmenovitý výkon: 25mW
 • Možnost napájení: 100mW
 • Délka kabelu: 2,4m
 • Typ konektoru: 3,5 mm
 • Mic citlivost: -42±3dB
 • Mic frekvenční odezva: 50 Hz až 10 000 Hz

XPG SOLOX F30 Virtuální 7.1 herní zesilovač

 • Výkon zvuku: Virtuální 7.1 kanálový prostorový zvuk
 • Volitelné režimy ekvalizéru: Hraní, film, hlas, hudba
 • USB porty: 3 USB
 • Port na audio/mikrofon: 2 x audio port, 1 x mikrofon
 • Nastavení zvuku: Tlačítko přepnutí zvuku; Ovládání hlasitosti zvuku
 • Kompatibilita s OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Mac OS X 10.6 a novější
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Headset ADATA EMIX H30 Gaming SOLOX F30 Zesilovač v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Headset ADATA EMIX H30 Gaming SOLOX F30 Zesilovač je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Headset ADATA EMIX H30 Gaming SOLOX F30 ZesilovačStáhnout PDF návod - Headset ADATA EMIX H30 Gaming SOLOX F30 Zesilovač
(PDF file, 3.06 MB)


Technické parametry

Headset ADATA EMIX H30 Gaming SOLOX

Záruka 24 měsíců
Partnumber SOLOX F30+EMIX H30
Sluchátka
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
na ucho (supraaural)
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
s obroučkou přes hlavu
Citlivost sluchátek 110 dB
Impedance
Impedance je hodnota, která je proměnlivá v závislosti na kmitočtu reproduktoru. U reproduktorů je důležité použít stejnou impedanci, jakou má zesilovač (nebo vyšší). Také je vhodné mít stejnou impedanci u všech reporduktorů v dané jedné zvukové soustavě.

Udává se v jednotce Ohm (Ω) a obvykle se pohybuje v rozmezí 2-16 Ohm, u sluchátek i více.
">Impedance
32 ohm
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Mikrofon
Citlivost mikrofonu -42 dB
Možnost propojení
Typ konektoru
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ konektoru
USB, jack 3.5mm
Délka přívodního kabelu
Uvádí v metrech maximální délku přivodního kabelu od sluchátek až po koncovku / konektor. Ovšem i tato délka u zvolených sluchátek nemusí být limitující neboť na trhu existuje velké množstí kompatibilních prodlužovacích kabelů v různých délkách - Délka přívodního kabelu
2.4 m
Připojení sluchátek Ne
Další parametry
Typ headsetu
Pro přenost zvukového signálu od zdroje do headsetu je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí headsety s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ headsetu
kabelový
Typ použití
Typ použití reproduktoru je doporučením výrobce, k jakému učelu jsou reproduktory konstruovány. Reproduktory ve standardním provedení jsou ideálním doplňkem PC/notebooku v kanceláři či domácnosti. Pro mobilní reproduktory jsou typické menší rozměry, jsou ideální pro poslech hudby z mobilních telefonů. Herní reproduktory jsou vyvíjeny pro zdokonalení prožitku z počítačových her - Typ použití
herní
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod - Ovládání hlasitosti
na zesilovači
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.5 cm
Výška balení 30.0 cm
Hloubka balení 42.0 cm
Hmotnost balení 2.3 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 01 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den,prosím o radu,jak připojit tel.na wifi ovladačem a nahrávání na USB.Vlstně z toho co jsme dostali,jsme moc nevyčetli,je to pokus,om...
Prosím o manuál elektrocentrály Sheppach GP65.Děkuji...
návod na Kotel Biodom 27 C5 (DF 34)...
motorová pila (benzin( RYOBI...
Dobrý den, marně sháním návod na sušičku prádla Siemens WT36V301/04. Děkuji...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Miloslava Čapková
Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 9
Dobrý den,chtěla bych poradit ,jak vyfotit displej dekuji...
Dotaz
Autor: Václav Venhauer
Televize Samsung QE65Q6FN stříbrná
Na televizi funguje zvuk a bohužel není žádný obraz. Děkuji za pomoc...
Český návod tiskárna Canon Pixma ts 3150
Autor: Jarmila Mertová
Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS3150
Ani po několika měsících jsem se nedočkala návodu....
chyba tisku
Autor: Jan Theuer
Tiskárna inkoustová Epson L805 černá
Tiskárna je vynikající, ale problém je když, podle mého názoru všechny preference tiskárny nastavím správně, vytiskne se jen část, cca 50% fotky, zbytek fotopapíru vyjde prázdný. Tisk dokumentu na A4 je bezproblémový. Je třeba reinstalovat ovladač?...
TV samsung kod modelu UE49NU7172
Autor: Martin
Televize Samsung UE49NU7172 černá
Dobrý den moc Vas chci poprosit o radu.Tv mi nechce přehrát některé filmy i přesto ,že jsou v avi.Jde nějak do tv nahrát nějaký jiný ( lepší ) přehravač nebo nějaké kodeky aby to prostě jelo jak má ?.Strašně moc děkuji za Odpověd s pozdravem Hradil...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Satelitní přijímač Optibox miniZebra, Irdeto
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ satelitni-prijimac-optibox-minizebra-irdeto-7758-cesky-navod.pdf
Detail - Set-top box GoSat GS220T2 černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ set-top-box-gosat-gs220t2-cerny-41146-cesky-navod.pdf
Detail - Holicí strojek Philips Series 6000 S6620
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ holici-strojek-philips-series-6000-s6620-11-modry-28006-cesky-navod.pdf
Detail - Klávesnice s myší Marvo CM305, US
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ klavesnice-s-mysi-marvo-cm305-us-headset-cerna-48696-cesky-navod.pdf
Detail - Handsfree do auta PARROT MKi 9100
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ handsfree-do-auta-parrot-mki-9100-bluetooth-cerne-10871-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020