NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Headset Asus ROG CETRA II CORE

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Headset Asus ROG CETRA II CORE MOONLIGHT bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Headset Asus ROG CETRA II CORE MOONLIGHT bílý Obsah českého návodu Headset Asus ROG CETRA II CORE
 • Zařazení produktu: Headsety Asus
 • Značka: Asus
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Asus Headsety

Headset Asus ROG CETRA II CORE MOONLIGHT bílý Headset Asus ROG CETRA II CORE MOONLIGHT bílý Headset Asus ROG CETRA II CORE MOONLIGHT bílý Headset Asus ROG CETRA II CORE MOONLIGHT bílý
Návod k obsluze Headset Asus ROG CETRA II CORE obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Asus a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Asus návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Asus výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

ASUS ROG Cetra II Core Moonlight White (90YH0360-B2UA00), bílá


Hrajete rádi střílečky, strategie nebo třeba závodní simulátory? Ať už je vaším nejoblíbenějším žánrem cokoliv, se sluchátky ASUS ROG Cetra II Core Moonlight White (90YH0360-B2UA00) si svůj koníček vychutnáte ještě víc než dřív. Dočkáte se totiž precizního podání zvuku, díky čemuž budete vtaženi přímo do hry. Postarají se o to inovativní měniče z tekutého silikonového kaučuku (LSR), jejichž zásluhou dokážou sluchátka reprodukovat tóny o frekvencích od 20 až do 40 000 Hz. Skvěle zkrátka znějí basové tóny, středy i výšky.

Sluchátka pro různé platformy


Na těchto herních sluchátkách je skvělá i jejich všestrannost. S kompatibilním zdrojem zvuku se totiž propojují pomocí standardního 3,5mm jack konektoru, takže je lze využít se stolními počítači, notebooky, mobilními telefony i herními konzolemi PlayStation, Xbox či Nintendo. Délka přívodního kabelu činí 1,25 m a konektor je pro snazší připojení vyveden v úhlu 90°.

Domluvte se s ostatními hráči


Tento herní headset vám spolehlivě poslouží i při domlouvání taktiky s vašimi spoluhráči. Součástí sluchátek je totiž i integrovaný všesměrový mikrofon.

Pohodlí na prvním místě


Výhodou herních sluchátek ASUS ROG Cetra II Core Moonlight White je i jejich ergonomický design. Pohodlné nošení headsetu vám zajistí měkounké náušníky i koncovky z materiálu LSR.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Skvělý zvuk díky měničům z tekutého silikonového kaučuku (LSR)
 • Ergonomický design s měkkými náušníky a koncovkami z materiálu LSR
 • Vestavěný všesměrový mikrofon pro pohodlnou komunikaci se spoluhráči
 • 1,25m kabel s klasickým 3,5mm jack konektorem
 • Univerzální kompatibilita (PC, telefony, PlayStation, Xbox, Nintendo…)
 

Obsah balení:


 • Herní sluchátka ASUS ROG Cetra II Core Moonlight White (90YH0360-B2UA00)
 • Ochranné pouzdro
 • Rozdělovací kabel (audio/mikrofon)
 • Ušní ploutve ve 3 různých velikostech
 • Silikonové nástavce ve třech různých velikostech
 • Pěnové nástavce (jeden pár)
 • Rychlá uživatelská příručka
Herní sluchátka do uší ROG Cetra II Core Moonlight White s měniči z tekutého silikonového kaučuku (LSR) a 3,5mm konektorem jsou kompatibilní s počítači, notebooky, mobilními telefony, ROG Phone 5, konzolemi PlayStation 5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

Inovativní měniče z tekutého silikonového kaučuku (LSR) zajišťují stabilní výkon reproduktorů, neuvěřitelně silné basy a optimalizovaný herní zvuk.
90° úhel konektoru na kabelu poskytuje větší pohodlí při hraní her na mobilním telefonu.
Lehká kovová skořepina jim dává atraktivní vzhled a zaručuje odolnost proti poškrábání.
Ergonomický design s ultraměkkými náušníky a koncovkami z materiálu LSR zajišťuje dokonalé pohodlí.
3,5mm konektor nabízí podporu více platforem, včetně kompatibility s mobilními telefony, počítači PC, počítači Mac, PlayStation® 5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch™.

NEUVĚŘITELNÝ ZVUK, POHLCUJÍCÍ HRANÍ
Herní sluchátka do uší ROG Cetra II Core Moonlight White jsou vybavena měniči ASUS Essence z tekutého silikonového kaučuku (LSR) s dokonalou kvalitou zvuku. Sluchátka umožňují uživatelům vychutnat si zvuk ve hrách na široké škále platforem, včetně kompatibility s PlayStation® 5, Xbox Series X/S, ROG Phone 5, mobilními telefony, PC, Mac a Nintendo Switch™. Přiložené náušníky a nástavce do uší jsou s ohledem na větší pohodlí vyrobeny z materiálu LSR.

POKROČILÁ KONSTRUKCE AUDIO MĚNIČŮ
Měniče ASUS Essence jsou vyrobeny z tekutého silikonového kaučuku a navrženy tak, aby poskytovaly stabilnější výkon reproduktorů a neuvěřitelně silné basy.

LEPŠÍ DESIGN PRO MOBILNÍ HRANÍ
Sluchátka ROG Cetra II Core Moonlight White jsou vybavena konektorem s úhlem 90°, díky němuž kabel sluchátek nepřekáží, což zvyšuje pohodlí při hraní na smartphonu.

LEHKÝ A ODOLNÝ DESIGN Z HLINÍKU
Sluchátka ROG Cetra II Core Moonlight White jsou vyrobena z lehkého hliníku a mají výrazný, elegantní vzhled. Navíc jsou odolná proti poškrábání, takže krásný design je i vysoce funkční.

MINIMALISTICKÝ VZHLED, MAXIMÁLNÍ ÚČINEK
Nová produktová řada Moonlight White nabízí několik nových designových zařízení. Pořiďte si produkty z edice Moonlight White – klávesnici ROG Strix Scope NX TKL, myš Strix Impact II s optickým senzorem, headset Strix Go Core, sluchátka do uší Cetra II Core a herní notebooky Zephyrus G14 a G15.


Návod k obsluze Headset Asus ROG CETRA II CORE MOONLIGHT bílý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 48 stránek, formát PDF, velikost souboru 13.95 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Headset Asus ROG CETRA II CORE MOONLIGHT bílý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Headset Asus ROG CETRA II CORE MOONLIGHT bílý

Technické parametry

Headset Asus ROG CETRA II CORE

Záruka 24 měsíců
Partnumber 90YH0360-B2UA00
Sluchátka
Typ sluchátek do ucha (intraaural)
Provedení sluchátek špunty
Impedance
Poměr mezi napětím a proudem. Zjednodušeně platí, že nižší impedance = vyšší možná hlasitost, ale při nižší kvalitě zvuku - Impedance
32 ohm
Kmitočtový rozsah od
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah od
20 Hz
Kmitočtový rozsah do
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah do
40000 Hz
Mikrofon
Citlivost mikrofonu
Citlivost mikrofonu udává, jak kvalitně dokáže zachytit zvuky ve svém okolí. Vyšší citlivost znamená, že mikrofon dokáže zachytit i tišší zvuky, což je užitečné pro jasný a kvalitní přenos zvuku při komunikaci nebo nahrávání - Citlivost mikrofonu
40 dB (-)
Konstrukce mikrofonu integrovaná
Možnost propojení
Typ připojení
Typ konektoru pro připojení zařízení - Typ připojení
Jack 3.5 mm
Délka přívodního kabelu
Uvádí max. délku přívodního kabelu od zařízení až po koncovku / konektor - Délka přívodního kabelu
1.25 m
Další parametry
Typ headsetu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu. Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ headsetu
kabelový
Typ použití herní
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům, nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkovém kabelu
Barva bílá
Platforma
Uvádí kompatibilní zařízení, které vám po spárování nabídne kompletní funkce - Platforma
Xbox Series, Nintendo Switch, počítač, PlayStation 5
Prostorový zvuk
Zařízení s funkcí prostorového zvuku vás obklopí nabitým audiem z každé strany, takže budete vždy v centru dění filmů či skvostného koncertu vašeho oblíbeného interpreta - Prostorový zvuk
Ne
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 20.5 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 13.1 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 32 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Prosím o návod k vestavěné lednici Liebherr s mrazákem, mám zaplaceno, stále opakuji svoje telfonní číslo a stále to nejde. Poraďte, kde j...
Kávovar KRUPS EA 81 ...
Dobrý den, hledám návod k tiskárně Canon Pixma TS7451a. Děkuji. ...
Dobrý den, hledám návod k tiskárně Canon Pixma TS7451a. Děkuji. ...
slovenský,alebo ceský návod na obsluha klávesov Yamaha PSR 630...
Dobrý den, ztratil jsem návod na obsluhu Bigstren 16-line 360 degree laser level. Můžete mi pomoct? Děkuji...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Baterie
Autor: Vendula
Robotický vysavač 360 Robot Vacuum S9
Dobrý den, máme vysavač dva roky a dnes při spuštění robota se hned zastavil a v aplikaci ukazuje baterie 0. Zkoušela jsem znovu nechat nabít, kontrolovala, kable, stanici, připojení a robot se nenabíjí, nevyjede, ale svítí a mluví. Je možné ho dát do tovární...
Interphone u-com 8r navod ke stazení
Autor: Ebringer
Handsfree Interphone U-COM8R pro uzavřené a
Zdravim.Neviem sparovat s tft displejom na motorke.Ak je to mozno,poslite mi prosim navod.Vwlm8 pekne vam dakujem. ...
Šití s dvojjehlou
Autor: LENKA
Šicí stroj Veritas Famula
Dobry den mam sici stroj veritas famula 4691.Je mozne šít s dvojjehlou? STEJSKALOVÁ...
Výpadek klávesnice
Autor: neznámý
Klávesnice s myší Genius Smart KM-8100,
Klávesnice Genius, typ Smart KM-8100/ K v průběhu používání přestala reagovat. Vyměnil jsem baterii za novou. Po vložení baterie se rozsvítila červená kontrolka a klávesnice dál nefungovala. Nevím, jestli červená kontrolka znamená, že je potřeba klávesnici ...
OP 540 X nerez
Autor: neznámý
Odsavač par Mora Premium OP 540
prosím o informaci, zda je zpětná klapka součástí výrobku, případně jakou mám dokoupit. Děkuji Jan...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou