NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Headset Logitech Gaming G PRO X

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Headset Logitech Gaming G PRO X League of Legends Edition

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Headset Logitech Gaming G PRO X League of Legends Edition Obsah českého návodu Headset Logitech Gaming G PRO X
 • Zařazení produktu: Headsety Logitech
 • Značka: Logitech
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Logitech Headsety

Headset Logitech Gaming G PRO X League of Legends Edition Headset Logitech Gaming G PRO X League of Legends Edition Headset Logitech Gaming G PRO X League of Legends Edition Headset Logitech Gaming G PRO X League of Legends Edition Headset Logitech Gaming G PRO X League of Legends Edition
Návod k obsluze Headset Logitech Gaming G PRO X obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Logitech a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Logitech návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Logitech výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Logitech Gaming G PRO X League of Legends Edition (981-001106), modrá


Užijte si dokonalý zvuk vašich oblíbených her, filmů, seriálů i hudebních skladeb s druhou generací herního headsetu Logitech G PRO X 2 ve speciálním designu, inspirovaném nejpopulárnější MOBA hrou světa – League of Legends. Byl vyvinut společně s esportovými hráči, aby vám zprostředkoval akci i pohyb nepřítele v maximální kvalitě a s prostorovým efektem. Ten, společně s parádním zvukem zajistí speciálně vyladěné 50mm PRO-G měniče, přičemž o pohodlí při i dlouhých hodinách strávených ve hře se postarají měkké náušníky z paměťové pěny a odlehčený rám. Součástí headsetu je rovněž i oddělitelný jednosměrový mikrofon s pokročilým potlačením šumu pomocí filtrovací technologie Blue Vo!ce, aby vás spoluhráči slyšeli vždy čistě a jasně.

Externí USB zvuková karta v balení


Sluchátka snadno připojíte prostřednictvím klasického 3,5mm kabelu, což je navíc činí kompatibilními s celou řadou zařízení – ať už s PC, tak i konzolí Nintendo Switch nebo dalšími. V balení rovněž naleznete i externí USB zvukovou kartu, zajišťující křišťálově čisté zpracování signálu, vhodné pro komunikaci a hraní na turnajové úrovni. Tu navíc můžete dále programovat a ladit v herním software Logitech G HUB a svá oblíbená nastavení tak přenášet napříč jednotlivými zařízeními. 


Klíčové vlastnosti:


 • Herní sluchátka s mikrofonem
 • 50mm měniče vytvořené z hybridní síťoviny
 • Oddělitelný jednosměrový mikrofon s technologií potlačení okolního ruchu BLUE VO!CE
 • V exkluzivní edici inspirované hrou League of Legends
 • Podpora nejnovějšího standardu prostorového zvuku DTS HEADPHONE:X 2.0
 • Připojení pomocí 3,5mm stereofonního konektoru
 • V balení s externí USB zvukovou kartou (DAC)
 • Speciálně vyladěné audio EQ profily od známých esportových hráčů

 
Vydejte se na Summoner's Rift a do dalších her ve velkém stylu s headsetem, vytvořeným ve spolupráci s esportovými profesionály. S vyladěnými 50mm měniči z hybridní síťoviny, podporou nejnovějšího standardu prostorového zvuku a ultra lehkou konstrukcí získáte parádní přehled i dokonalý komfort i během dlouhých hodin ničím nerušeného hraní.
 

Odolná a maximálně pohodlná


Sluchátka, která nejenže vypadají skvěle, ale také hodně vydrží. Za to vděčí odolnému kovovému rámu a tělu, vyrobenému z lehkého hliníku. Náušníky jsou vyhotoveny z příjemné paměťové pěny, aby přinesly jak ochranu proti okolnímu hluku, tak i komfort po dlouhé hodiny používání. Protože ať už se na poli esportu teprve prosazujete, nebo jste ostřílený šampion, pro svou hru potřebujete pořádnou výbavu. 


Vyladěné 50mm PRO-G měniče


Zaposlouchejte se hlouběji do rozmanitých zvuků herních světů s 50mm měniči, které byly vyrobeny z jedinečné hybridní síťoviny. Ty přinášejí čistou a přesnou interpretaci zvuku s mnohem nižší úrovní zkreslení. K vašim uším se tak donese každý krok, akce, či výstřel v dosud neslyšených detailech a rovněž nad svými nepřáteli získáte výhodu, která vám nejen na Riftu umožní zvítězit. 


Pro čistý přenos vašeho hlasu


Headset Logitech Gaming G PRO X League of Legends Edition se může pochlubit odnímatelným jednosměrovým mikrofonem s podporou technologie BLUE VO!CE, která vám přináší filtrování zvukového signálu v reálném čase, což sníží nežádoucí zvuky přenášené z okolí, přidá kompresi, nebo se postará o příliš pronikavé, díky čemuž bude váš hlas znít bohatěji, čistěji a profesionálněji. Získejte konzistentní komunikaci studiové úrovně, kterou si navíc dále můžete přizpůsobit pomocí platformy G HUB Gaming Software. 


Vychutnejte si prostorový zvuk nové generace


Mějte dokonalý přehled o pohybu nepřátel na bojišti s technologií HEADPHONE:X 2.0 od legendární firmy DTS. Ta je založena pohybu jednotlivých objektů a posouvá 7.1kanálový prostorový zvuk na novou úroveň s vylepšeným vykreslováním basů, čistotou zvuku a jasnou orientací v prostoru. Vy tak budete moci snadno rozeznat, z jaké vzdálenosti zvuk vychází a podle toho přizpůsobit svou strategii. 


Audio profily navržené skutečnými profíky


Vyzkoušejte si zvukové profily, vytvořené oblíbenými esportovými hráči, které jsou dostupné v rámci herního software G HUB. Budete je moci použít jako celek, nebo si je dále přizpůsobit podle svých představ. A až s vaší tvorbou budete spokojeni, uložte je na externí USB zvukovou kartu, takže je budete moci použít na všech vašich herních zařízeních. 


Zvuk, který milujete – všude s vámi


Společně se sluchátky v balení najdete i externí zvukovou USB kartu (DAC), zajišťující křišťálově čisté zpracování digitálního signálu vhodné pro hlasovou komunikaci a zvuk na turnajové úrovni. Tu navíc můžete dále naprogramovat v softwaru Logitech G HUB, a použít svá oblíbená nastavení kdekoliv. 


Hrajte jako K/DA


Logitech Gaming G PRO X League of Legends Edition je hrdým výsledkem partnerství společností Logitech a Riot Games. To na svět přivedlo kolekci exkluzivního příslušenství jako vystřiženého z univerza K/DA. Každé z nich nabízí vysoký výkon a nejnovější herní technologie v těle, jasně inspirovaném specifickou K/DA estetikou. Vy si tak budete moci vytvořit svůj vlastní herní setup – od komunikace přes ovládání až po jedinečný vzhled vašeho prostoru.Obsah balení:


 • Headset Logitech Gaming G PRO X League of Legends Edition
 • Externí USB zvuková karta
 • Oddělitelný mikrofon
 • 2m kabel s ovládáním hlasitosti
 • Kabel pro oddělení portů mikrofonu a sluchátek
 • Uživatelská příručka
Exkluzivní edice náhlavní soupravy PRO X Gaming Headset v ikonickém oficiálním stylu League of Legends. Křišťálově čistý zvuk a profesionální komunikace pro špičkovou výkonnost v League of Legends.

HRAJTE S LEGENDAMI
Seznamte se s exkluzivní edicí naší náhlavní soupravy PRO X Gaming Headset. Opatřili jsme ji ikonickými barvami League of Legends, takže se můžete plně ponořit do své oblíbené hry. Také jsme zajistili křišťálově čistý zvuk a profesionální komunikaci pro špičkovou výkonnost v League of Legends.

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ A ODOLNOST
Robustní a zároveň lehký hliníkový a ocelový rám, který vydrží. Náušníky z měkké paměťové pěny s pasivním potlačením šumu v provedení s koženkou nebo prodyšným velurem nabízejí dokonalé pohodlí pro maratonské herní akce League of Legends.

LEGENDÁRNÍ MĚNIČE PRO-G 50 MM
Jedinečná konstrukce z hybridní síťoviny přináší čisté a přesné vykreslení zvuku a přesnější hloubky. Zřetelně a zcela jasně tak uslyšíte kroky a podněty prostředí, díky čemuž získáte výhodu nad protihráči potřebnou pro vítězství.

BLUE VOICE
Technologie mikrofonu BLUE VO!CE přináší nabídku hlasových filtrů používaných v reálném čase k potlačení šumu, přidání komprese a snížení pronikavosti sykavek. Váš hlas tak bude vždy zvučný, čistý a profesionální. Získejte konzistentní hlasovou komunikaci ve hře ve studiové kvalitě s technologií BLUE VO!CE s herním softwarem G HUB.

PROSTOROVÝ ZVUK NOVÉ GENERACE
DTS HEADPHONE:X 2.0 představuje nejnovější verzi prostorového zvuku reagujícího na objekty od DTS. Ve verzi 2.0 je prostorový zvuk 7.1 dále vylepšen prostřednictvím lepšího vykreslování basů, čistoty zvuku a reakcí na přiblížení k objektu. Co je ale nejdůležitější, vylepšený systém detekce vzdálenosti dokáže lépe rozeznat mezi „near field“ a „far field“ zvukem, takže máte ještě lepší přehled o poloze vašich nepřátel.

PROFESIONÁLNĚ VYLADĚNÝ EKVALIZÉR
V softwaru G HUB Gaming Software na vás čekají profily zvukového ekvalizéru, které pro vás vyladili vaši neoblíbenější hráči z e-sportovních turnajů. Profily profesionálů můžete používat v původní podobě, nebo si je doladit podle vlastních představ. Uložte si své oblíbené profily ekvalizéru do externí zvukové karty USB a využívejte svůj dokonale vyladěný zvuk i na ostatních počítačích PC.

VYLEPŠENÁ ZVUKOVÁ KARTA
Externí zvuková karta USB (DAC) vám zajistí křišťálově čisté zpracování digitálního signálu vhodné pro hlasovou komunikaci a zvuk na turnajové úrovni. Kartu můžete naprogramovat v herním softwaru Logitech G HUB a svá nastavení zvuku si brát s sebou na turnaj.

ROZMĚRY
Délka: 138 mm
Šířka: 94 mm
Výška: 195 mm
Hmotnost (bez kabelu): 320 g
Délka kabelu pro PC: 2 m
Rozbočovač pro PC: 120 mm

SLUCHÁTKA
Měnič: 50mm hybridní síťovina PRO-G
Magnet: neodymový
Frekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHz
Impedance: 35 Ohmů
Citlivost: 91,7 dB SPL @ 1 mW a 1 cm

MATERIÁLY
Vidlice: Hliník
Hlavový most: ocel
Polstrování náušníků a hlavového mostu: pěna s paměťovým efektem (koženka)

MIKROFON PRO PROFESIONÁLY
Směrová charakteristika mikrofonu: kardioidní (jednosměrová)
Typ: elektretový kondenzátorový mikrofon
Velikost: 6 mm
Frekvenční odezva: 100 Hz-10 KHz


Návod k obsluze Headset Logitech Gaming G PRO X League of Legends Edition

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 119 stránek, formát PDF, velikost souboru 4.71 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Headset Logitech Gaming G PRO X League of Legends Edition

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Headset Logitech Gaming G PRO X League of Legends Edition

Technické parametry

Headset Logitech Gaming G PRO X

Záruka 24 měsíců
Partnumber 981-001106
Sluchátka
Typ sluchátek okolo ucha (circumaural)
Provedení sluchátek s obroučkou přes hlavu
Citlivost sluchátek
Vyjadřuje akustický výkon sluchátek. Čím vyšší citlivost, tím hlasitěji jsou sluchátka schopná hrát při menší spotřebě energie - Citlivost sluchátek
91.7 dB
Impedance
Poměr mezi napětím a proudem. Zjednodušeně platí, že nižší impedance = vyšší možná hlasitost, ale při nižší kvalitě zvuku - Impedance
35 ohm
Kmitočtový rozsah od
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah od
20 Hz
Kmitočtový rozsah do
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah do
20000 Hz
Mikrofon
Konstrukce mikrofonu nastavitelný, odnímatelný
Možnost propojení
Typ připojení
Typ konektoru pro připojení zařízení - Typ připojení
USB, Jack 3.5 mm
Délka přívodního kabelu
Uvádí max. délku přivodního kabelu od zařízení až po koncovku / konektor - Délka přívodního kabelu
2 m
Další parametry
Typ headsetu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu. Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ headsetu
kabelový
Typ použití herní
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům, nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkovém kabelu
Barva modrá
Platforma
Uvádí kompatibilní zařízení, které vám po spárování nabídne kompletní funkce - Platforma
počítač
Prostorový zvuk
Zařízení s funkcí prostorového zvuku vás obklopí nabitým audiem z každé strany, takže budete vždy v centru dění filmů či skvostného koncertu vašeho oblíbeného interpreta - Prostorový zvuk
Ano
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Funkce ANC snižuje nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu vám tak umožní poslech hudby bez rušení či zvyšování hlasitosti - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ne
Podsvícení Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 9.4 cm
Výška výrobku 19.5 cm
Hloubka výrobku 13.8 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 25.7 cm
Výška balení 11.0 cm
Hloubka balení 23.6 cm
Hmotnost balení 0.8 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 58 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Hisense EN2BI27H...
Dobrý den, potřebovala bych návod k dataprojektoru OPTOMA DAWSZTUST. Děkuji ...
Detektor plynů Honeywell ZPFL1...
jogurtovač Severin JG 3521...
dobrz den, zhanam manual TV LG model LN53/54 dakujem Machala...
zahradní sekačka HT-901/HT-902...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Fenite zehlicka
Autor: Lucie
Přístroj na péči o pleť ETA
Dobrý den, jaký používat gel při programu lifting?...
ventilator concept VS5031
Autor: Jiří
Ventilátor stojanový Concept VS5031 černý bílý
Dobrý den, prosím Vás. Koupil jsem ventilátor Concept VS5031 a při rozbalení se mi nepodařilo z "motorové části větráku demontovat matici pro uchycení vrtule. Je na to nějaký fígl? zkoušel jsem šroubovat v obou směrech a ani vytáhnout nelze. Děkuji a přeji h...
Žádost o návod k použití v češtině
Autor: vaclav
Sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless 2
Koupil jsem sluchatka SENNHEISER MOMENTUM TRUE WIRELESS 2. Balík dorazil, ale bez českého návodu k použití.Prosím o zaslání českého návodu.Děkuji....
Návod
Autor: neznámý
Chladič vzduchu Klarstein Skyscarper Ice Smart
Dobrý den. Zaslal jsem SMS dle Vašich pokynů a návod přesto nelze stáhnout. Jak mám dál pokračovat?...
Myčka ETA
Autor: Gabriela
Myčka nádobí ETA 238290000 bílá
Objevila se mi také tato chyba : Po zapnutí jakéhokoliv mycího programu se myčka nezapne, jen pípá. Na displeji se žádná chyba nezobrazuje. Poradíte mi, prosím, co s tím? Děkuji G. Kubíková...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou