NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Headset Niceboy ORYX X330 Cubix černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Headset Niceboy ORYX X330 Cubix černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Headset Niceboy ORYX X330 Cubix černý Obsah českého návodu Headset Niceboy ORYX X330 Cubix černý
 • Zařazení produktu: Headsety Niceboy
 • Značka: Niceboy
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Niceboy Headsety

Headset Niceboy ORYX X330 Cubix černý Headset Niceboy ORYX X330 Cubix černý Headset Niceboy ORYX X330 Cubix černý Headset Niceboy ORYX X330 Cubix černý Headset Niceboy ORYX X330 Cubix černý Headset Niceboy ORYX X330 Cubix černý
Návod k obsluze Headset Niceboy ORYX X330 Cubix černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Niceboy a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Niceboy návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Niceboy výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Niceboy ORYX X330 Cubix, černá


Užijte si při hraní videoher neopakovatelný zvukový zážitek. Sluchátka Niceboy ORYX X330 Cubix vám to umožní díky špičkovým 50mm měničům a virtuálnímu 7.1kanálovému prostorovému zvuku i pohodlnému designu s odolnou konstrukcí, měkkými náušníky z PU kůženastavitelným hlavovým mostem. K tomu všemu vám navíc headset přidá ještě možnost přizpůsobení zvuku a efektů pomocí speciálního softwaru a také stylové LED podsvícení, které dokresluje výjimečnou hráčskou atmosféru.
Abyste mohli během hraní komfortně komunikovat se spoluhráči, je také tento headset vybaven flexibilním mikrofonem.

Univerzální použití


Sluchátka Niceboy ORYX X330 Cubix vás potěší i širokou kompatibilitou. S vybraným audio zdrojem se totiž propojují pomocí rozhraní USB, takže je můžete využívat s počítačem, herními konzolemi PS5 a PS4 i třeba s mobilními zařízeními. Kvalitní kabel má na délku 2,2 metru.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Skvělý zvuk díky špičkovým 50mm měničům
 • Virtuální 7.1kanálové prostorové audio
 • Pohodlný design s odolnou konstrukcí, měkkými náušníky z PU kůže a nastavitelným hlavovým mostem
 • Možnost přizpůsobení zvuku a efektů pomocí speciálního softwaru
 • Flexibilní mikrofon pro komfortní komunikaci se spoluhráči
 • Kvalitní 2,2 m dlouhý kabel
 • Stylové LED podsvícení
 

Obsah balení:


 • Herní sluchátka Niceboy ORYX X330 Cubix
 • Návod k obsluze
Niceboy ORYX X330 Cubix
Herní sluchátka Niceboy ORYX X330 Cubix přinášejí neuvěřitelný zvukový zážitek pro váš herní svět. S virtuálním 7.1 prostorovým zvukem a 50 mm měniči se ponoříte do bohatého zvukového prostoru plného detailů. Odolná konstrukce s měkkými náušníky z PU kůže a nastavitelným hlavovým mostem nabízí maximální pohodlí při dlouhých herních seancích. S vlastním softwarem si můžete přizpůsobit zvuk a efekty podle svých představ, zatímco flexibilní mikrofon zajišťuje křišťálově čistou komunikaci s vašimi týmovými partnery.

Virtuální 7.1 zvuková magie pro skutečný herní realismus
Herní sluchátka Niceboy ORYX X330 Cubix zaručí revoluční zvukový zážitek díky své funkci virtuálního prostorového 7.1 zvuku. Tato technologie vytváří dojem prostorového zvuku, která umožňuje slyšet zvuky z různých směrů a rozlišovat jejich polohu a vzdálenost. Tímto způsobem se zvuk stává mnohem realističtějším a přesnějším, což vám poskytuje strategickou výhodu v herním prostředí. S virtuálním 7.1 zvukem budete mít přesnější vnímání okolního zvuku, což vám umožní reagovat rychleji na nepřátele, identifikovat jejich polohu a takticky se pohybovat ve hře.

Design, který posouvá pohodlí a odolnost na novou úroveň
Sluchátka Niceboy ORYX X330 Cubix jsou nejen vysoce odolná, ale také nabízejí maximální pohodlí. Jejich pevná konstrukce zaručuje odolnost proti nárazům a opotřebení, což znamená, že vás nezklamou ani v nejnáročnějších herních situacích. Měkké náušníky vyrobené z kvalitní PU kůže přinášejí dlouhodobý komfort a umožňují dlouhé hodiny hraní bez nepříjemného tlaku na uši. Díky nastavitelnému hlavovému mostu si můžete sluchátka přizpůsobit tak, aby perfektně seděla na vaší hlavě. Flexibilní mikrofon je snadno nastavitelný a umožňuje vám komunikovat s týmem bez jakýchkoliv problémů.

Připojení přes USB
Sluchátka se k zařízením připojují prostřednictvím kabelu s konektorem USB 2.0.

Dlouhý kabel 2,2 m
Užijte si neomezenou svobodu pohybu s herními sluchátky Niceboy ORYX X330 Cubix díky kabelu s nadstandardní délkou 2,2 metru.

LED osvětlení
Stylové LED osvětlení dodává sluchátkům Niceboy ORYX X330 Cubix styl a vytváří jedinečnou atmosféru při hraní.

Zvuková svoboda napříč herními platformami
Herní sluchátka Niceboy ORYX X330 Cubix přinášejí všestrannou kompatibilitu, která vám umožňuje sluchátka používat s různými zařízeními. Bez problému je připojíte k vašemu PC, herním konzolím PS5 i PS4, ale také k mobilním zařízením, notebookům a dalším zařízením s USB portem, které podporují zvukový vstup a výstup.

Zaručená kvalita komunikace ve virtuálním světě
Herní sluchátka Niceboy ORYX X330 Cubix jsou osazena flexibilním mikrofonem pro křišťálově čistou komunikaci během vašich herních dobrodružství. Díky nastavitelnému mikrofonu si můžete optimálně nastavit polohu mikrofonu. S kvalitní reprodukcí hlasu nabízí tyto sluchátka skvělou srozumitelnost a bezproblémovou komunikaci s vašimi spoluhráči. Každé slovo, taktika nebo pokyn budou přesně zaznamenány a doručeny bez ztráty kvality, aby vaše hra byla ještě efektivnější.

Vlastní software ORYX pro úpravu zvuku podle tvých pravidel
Herní sluchátka Niceboy ORYX X330 Cubix poskytují uživatelům výhodu vlastního softwaru, který jim umožňuje plnou kontrolu nad zvukem a zvukovými efekty. Díky tomuto speciálnímu softwaru mohou uživatelé jednoduše přizpůsobit zvukové nastavení sluchátek i mikrofonu podle svých individuálních představ nebo využít speciální přednastavené módy. S možností úpravy basů, výšek, vyvážení kanálů a dalších parametrů si každý může vytvořit optimální zvukový profil, který se dokonale hodí k jeho hraní a poskytuje nezapomenutelný herní zážitek. Buďte pánem svého zvuku s vlastním softwarem herních sluchátek Niceboy ORYX X330 Cubix.

Obsah balení
Sluchátka Niceboy ORYX X330 Cubix
Návod k obsluze

Parametry
Impedance: 32 Ω ± 5
Citlivost: 112 dB ± 3 dB
Frekvenční rozsah: 20 Hz to 20 kHz
Provozní proud: ≤100 mA
Velikost měniče: 50 mm
Připojení: USB
Citlivost mikrofonu: -42 dB
Platforma: PC/PS5/PS4/Xbox Series
Délka kabelu: 2.2 m


Návod k obsluze Headset Niceboy ORYX X330 Cubix černý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 12 stránek, formát PDF, velikost souboru 7.09 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Headset Niceboy ORYX X330 Cubix černý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Headset Niceboy ORYX X330 Cubix černý

Technické parametry

Headset Niceboy ORYX X330 Cubix černý

Záruka 24 měsíců
Partnumber oryx-x-330
Sluchátka
Typ sluchátek okolo ucha (circumaural)
Provedení sluchátek s obroučkou přes hlavu
Citlivost sluchátek
Vyjadřuje akustický výkon sluchátek. Čím vyšší citlivost, tím hlasitěji jsou sluchátka schopná hrát při menší spotřebě energie - Citlivost sluchátek
112 dB
Impedance
Poměr mezi napětím a proudem. Zjednodušeně platí, že nižší impedance = vyšší možná hlasitost, ale při nižší kvalitě zvuku - Impedance
32 ohm
Kmitočtový rozsah od
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah od
20 Hz
Kmitočtový rozsah do
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah do
20000 Hz
Mikrofon
Citlivost mikrofonu
Vyšší citlivost vám zajistí kvalitnější reprodukci zvuku i větší hlasitost - Citlivost mikrofonu
42 dB (-)
Konstrukce mikrofonu nastavitelný
Možnost propojení
Typ připojení
Typ konektoru pro připojení zařízení - Typ připojení
USB
Délka přívodního kabelu
Uvádí max. délku přivodního kabelu od zařízení až po koncovku / konektor - Délka přívodního kabelu
2.2 m
Další parametry
Typ headsetu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu. Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ headsetu
kabelový
Typ použití herní
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům, nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači apod - Ovládání hlasitosti
nemá ovládání hlasitosti
Barva černá
Platforma
Uvádí kompatibilní zařízení, které vám po spárování nabídne kompletní funkce - Platforma
Xbox Series, PlayStation 4, počítač, PlayStation 5
Prostorový zvuk
Zařízení s funkcí prostorového zvuku vás obklopí nabitým audiem z každé strany, takže budete vždy v centru dění filmů či skvostného koncertu vašeho oblíbeného interpreta - Prostorový zvuk
Ano
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Funkce ANC snižuje nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu vám tak umožní poslech hudby bez rušení či zvyšování hlasitosti - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ne
Podsvícení Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 9.0 cm
Výška výrobku 20.5 cm
Hloubka výrobku 17.5 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 11.5 cm
Výška balení 24.5 cm
Hloubka balení 22.0 cm
Hmotnost balení 0.6 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 15 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den, mužeme poprosit o návod pro notebook LENOVO V1S-ADA. Děkujeme ...
Prosím o navod v CZ jazyce pro Tamron AF 100-400 mm F/4,5-6,3 Di VC USD pro Nikon F...
TV Finlux 40FFG5660...
Singer 9803 C prosím o návod ...
Návod k obsluze pro přenosný digitální přehrávač Shanling M6 (21) 64GB ...
Singer M3505 návod k použití v cestine....

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

brother ADS-4300N
Autor: neznámý
Skener Brother ADS-4300N bílý
Dobrý den, pořídila jsem si výše uvedený skener brother ADS-4300 N, nikde jsem nenašla popis ovládání. Zajímají mne všechny funkce, které jsou možné na tomto skeneru. Dále mne zajímají jednotlivé funkce 1 , 2 , 3. Děkuji Vám P.Benešová...
Návod - manuál v slovenčina alebo češtine na EPSON V850 PRO
Autor: Cyril
Skener Epson Perfection V850 Pro
Mám záujem o manuál na EPSON Perfection V850PRO v slovenčine alebo češtine....
Návod
Autor: Gabriela
Indukční varná deska Bosch PIE645FB1E černá
Dobrý den, prosím o zaslání návodu na varnou desku - PIE 645 FB1E. Děkuji Hofmanová...
Nastavení chlazení
Autor: Vlasta
Chladnička s mrazničkou Liebherr CNel 4313
Dobrý den, obracím se na vás s prosbou, nějakým způsobem naskočila teplota v lednici 18st. na místo 4st. když teplotu na displeji snížíme na 4st. , tak to začne problikávat a za chvilku naskočí opět 18 nevím čím to potvrdit, aby zůstala nastavená nová te...
Aku pila GKC1825L20
Autor: Vlk
Řetězová pila Black-Decker GKC1825L20
Prosím o radu.Pila poprvé použita,nemaže řetěz.Děkuji....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou