NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Headset Razer Barracuda X – Roblox

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Headset Razer Barracuda X – Roblox Edition​ černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Headset Razer Barracuda X – Roblox Edition​ černý Obsah českého návodu Headset Razer Barracuda X – Roblox
 • Zařazení produktu: Headsety Razer
 • Značka: Razer
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Razer Headsety

Headset Razer Barracuda X – Roblox Edition​ černý Headset Razer Barracuda X – Roblox Edition​ černý Headset Razer Barracuda X – Roblox Edition​ černý Headset Razer Barracuda X – Roblox Edition​ černý Headset Razer Barracuda X – Roblox Edition​ černý Headset Razer Barracuda X – Roblox Edition​ černý Headset Razer Barracuda X – Roblox Edition​ černý Headset Razer Barracuda X – Roblox Edition​ černý Headset Razer Barracuda X – Roblox Edition​ černý
Návod k obsluze Headset Razer Barracuda X – Roblox obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Razer a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Razer návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Razer výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Razer Barracuda X – Roblox Edition​ (RZ04-04430400-R3M1), černá


Okuste naprostou herní svobodu s bezdrátovými sluchátky Razer Barracuda X ve speciální edici inspirované populární hrou Roblox, která vás dostanou do hry. Disponují vyladěnými 40mm TriForce měniči, náušníky z ultra měkké paměťové pěny FlowKnit, která se vám přizpůsobí a zajistí pohodlné nošení od rána do večera a inovativním ovládáním přímo na sluchátkách. Do akce se ponoříte díky kvalitnímu 7.1 prostorovému zvuku, který vás obklopí ze všech stran (pouze na Windows 10). Součástí headsetu je rovněž jednosměrový mikrofon s pokročilým potlačením šumu, aby vás spoluhráči slyšeli vždy čistě a jasně.

Jeden headset vládne všem


Sluchátka snadno připojíte k množství herních platforem, mezi které patří PC, PlayStation, Nintendo Switch, Android či iOS – buďto pomocí USB-C vysílače, rozhraní Bluetooth 5.2 nebo klasickým 3,5mm kabelem. Systém SmartSwitch Dual Wireless vám umožní následující řešení připojení – bezdrátově přes USB-C dongle, 3,5mm kombo kabelem nebo USB-A na USB-C extendérem pro připojení k zařízením bez USB-C portu. K nabíjení posléze slouží kabel USB-A na USB-C s délkou 1,5 metru. 


Klíčové vlastnosti:


 • Bezdrátová herní sluchátka s mikrofonem
 • Připojení přes USB-C, Bluetooth 5.2 či 3,5mm Jack
 • Ovládání přímo na náušníku
 • Oddělitelný jednosměrový mikrofon
 • Životnost baterie 50 hodin
 • Použití s počítačem i herními konzolemi
 • 7.1 prostorový zvuk vás zcela pohltí (pouze ve Windows 10 64 bit)
 • Hmotnost pouhých 250 gramů

 
Okuste špičkový zvuk všech vašich her s univerzálním herním headsetem, který snadno připojíte k rozličným herním platformám – PC, PlayStation, Nintendo Switch, Android či iOS. S vyladěnými 40mm měniči a ultra lehkou konstrukcí, která přispěje k dokonalému komfortu i během dlouhých hodin nepřerušovaného hraní. Ve speciální edici, inspirované herní senzací Roblox.
 

Hybridní připojení pro dokonalou svobodu


Jeden headset, který přehraje vše – Razer Barracuda X je všestranný, lehký bezdrátový headset, který byl speciálně designován pro použití s rozličnými platformami – PC, PlayStation 5 (plně kompatibilní s technologií Tempest 3D Audio), Nintendo Switch, Android či iOS. 


Snadné připojení pomocí USB-C


Dostaňte se do hry rychleji bez složitého párování, stahování software a dalších zbytečných kroků. Jednoduše zapojte USB-C vysílač do požadované platformy a headset se postará o zbytek. Rovněž můžete využít služeb 3,5mm analogového kabelu, který zařízení změní na drátové v případech, kdy to bude třeba. 


Komfort na každý den


Sluchátka Razer Barracuda X – Roblox Edition jsou velice lehká – váží pouhých 250 gramů, takže je budete moci mít na hlavě po celý den a užít si tak dlouhé herní seance v naprostém pohodlí, aniž byste na hlavě cítili nepříjemný tlak. 


7.1 prostorový zvuk


Při hraní her nebo sledování filmů si budete připadat, jako byste se nacházeli skutečně v centru akce. Postará se o to 7.1 prostorový zvuk, který vám dá nad soupeři značnou výhodu. Vždy totiž nepřítele uslyšíte, ještě, než se objeví na scéně, a budete moci jeho polohu jasně určit a připravit se na jeho útok. 


Jednosměrový HyperClear mikrofon


Sluchátka nemusíte používat pouze pro poslech, ale také dorozumívání se spoluhráči a kamarády. Domlouvejte si vítěznou strategii v průběhu hry za pomoci pokročilého oddělitelného kardioidního HyperClear mikrofonu, který zajistí křišťálově čistou kvalitu zvuku, aby vás ostatní slyšeli zcela bez problémů. 


Vyladěné 40mm měniče


Vaše hra vám ožije před očima. Postará se o to nejen skvělá počítačová grafika, ale také detailní zvuk, který vás obklopí ze všech stran. K vašim uším se dostane ze 40mm TriForce měničů s frekvenčním rozsahem 20 až 20 000 Hz, citlivostí 96 dB a impedancí 32 ohmů. 


Inovativní systém ovládání na náušníku


Zapínací tlačítko přímo na těle sluchátek rovněž poslouží k ovládání přehrávání hudby. Jedním stiskem zapnete či přerušíte přehrávání, dvojitým přeskočíte skladbu a trojitým se vrátíte na skladbu předchozí. Geniálně jednoduchý a intuitivní systém, jenž vám poslech zpříjemní na maximum.
Pohlcující domácí hraní, skutečný zvuk na cestách – Razer Barracuda X je stvořen pro obojí. Upgradováno o Razer SmartSwitch Dual Wireless pro bezproblémové přepínání mezi vysokorychlostním 2,4 GHz a Bluetooth, vychutnejte si skutečnou všestrannost podpořenou dlouhotrvajícím pohodlím, výkonnými měniči a křišťálově čistým mikrofonem. Pro větší pohodlí může náhlavní souprava okamžitě přepínat mezi vysokorychlostním režimem 2,4 GHz nebo Bluetooth pro bezproblémový zvuk při přepínání mezi používáním počítače/konzole a telefonu. Postaveno pro herní maratony, ale dostatečně přenosné pro každodenní dojíždění, jeho lehká konstrukce je doplněna prodyšnými náušníky z paměťové pěny a otočnými náušníky pro pohodlné a pohodlné nošení. Náš patentovaný 3dílný design měniče tlačí na výjimečné výšky, středy a hloubky, které se nezamlžují, a poskytuje hlubší herní ponoření a dynamičtější zážitek z poslechu hudby a videa. Zatímco mikrofon je vyladěn tak, aby potlačoval hluk na pozadí pro lepší zachycení hlasu během hraní her, lze jej také snadno vyjmout, aby byla náhlavní souprava přívětivější na cestování. Užijte si snadné ovládání hudby, videí a hovorů pomocí snadno dostupných tlačítek umístěných pod náušníky Razer Barracuda X. Razer Barracuda X s dostatkem šťávy, aby vás posílil na celý den hraní a dojíždění, je navržen s 50 hodinovou výdrží, která odpovídá jeho všestrannosti.

Frekvenční odezva: 20 Hz – 20 kHz
Impedance: 32 Ω @ 1 kHz
Citlivost: 96dBSPL/mW@1KHz
Ovladače: Přizpůsobený dynamický 40mm ovladač
Typ připojení: Bluetooth, USB Type C Dongle
Délka kabelu: 1,5m
Cca. hmotnost: 250g
Oválné ušní polštářky: Celé uši pokryté látkou a plyšovou koženkou pro zvukovou izolaci a pohodlí

Mikrofon
Frekvenční odezva: 100 Hz – 10 kHz
Odstup signálu od šumu: ≥ 60 dB
Citlivost (@1 kHz): -42 ± 3 dB
Vzor snímání: Jednosměrné ovládací prvky na mušce
Zvýšit a snížit hlasitost
Zapnutí/vypnutí ztlumení mikrofonu přepíná použití zvuku
Bezdrátové: Přes typ C dongle nebo Bluetooth 5.2
Kabel: 3,5 mm analog
Bluetooth kodek: SBC
Prostorový zvuk: K dispozici pouze v 64bitovém systému Windows 10


Návod k obsluze Headset Razer Barracuda X – Roblox Edition​ černý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Headset Razer Barracuda X – Roblox Edition​ černý

Technické parametry

Headset Razer Barracuda X – Roblox

Záruka 24 měsíců
Partnumber RZ04-04430400-R3M1
Sluchátka
Typ sluchátek okolo ucha (circumaural)
Provedení sluchátek s obroučkou přes hlavu
Citlivost sluchátek
Vyjadřuje akustický výkon sluchátek. Čím vyšší citlivost, tím hlasitěji jsou sluchátka schopná hrát při menší spotřebě energie - Citlivost sluchátek
96 dB
Impedance
Poměr mezi napětím a proudem. Zjednodušeně platí, že nižší impedance = vyšší možná hlasitost, ale při nižší kvalitě zvuku - Impedance
32 ohm
Kmitočtový rozsah od
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah od
20 Hz
Kmitočtový rozsah do
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah do
20000 Hz
Mikrofon
Citlivost mikrofonu
Vyšší citlivost vám zajistí kvalitnější reprodukci zvuku i větší hlasitost - Citlivost mikrofonu
42 dB (-)
Konstrukce mikrofonu odnímatelný, nastavitelný
Možnost propojení
Typ připojení
Typ konektoru pro připojení zařízení - Typ připojení
Bluetooth
Délka přívodního kabelu
Uvádí max. délku přivodního kabelu od zařízení až po koncovku / konektor - Délka přívodního kabelu
1.5 m
Další parametry
Typ headsetu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu. Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ headsetu
bezdrátový
Typ použití herní
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům, nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkách
Barva černá
Platforma
Uvádí kompatibilní zařízení, které vám po spárování nabídne kompletní funkce - Platforma
počítač
Prostorový zvuk
Zařízení s funkcí prostorového zvuku vás obklopí nabitým audiem z každé strany, takže budete vždy v centru dění filmů či skvostného koncertu vašeho oblíbeného interpreta - Prostorový zvuk
Ne
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Funkce ANC snižuje nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu vám tak umožní poslech hudby bez rušení či zvyšování hlasitosti - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ne
Podsvícení Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 16.0 cm
Výška výrobku 19.0 cm
Hloubka výrobku 8.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 20.2 cm
Výška balení 10.5 cm
Hloubka balení 24.2 cm
Hmotnost balení 0.7 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 61 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

jogurtovač Severin JG 3521...
dobrz den, zhanam manual TV LG model LN53/54 dakujem Machala...
zahradní sekačka HT-901/HT-902...
Xiaomi Redmi Note 12 5G 4GB/128GB modrá...
Alcatel 1 T 7 2023 kids...
KÁVOVAR - Philips/Saeco-S-CLASS-INCANTO DE LUXE. TYP: SUP 021YBDR. Děkuji...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Žádost o návod k použití v češtině
Autor: vaclav
Sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless 2
Koupil jsem sluchatka SENNHEISER MOMENTUM TRUE WIRELESS 2. Balík dorazil, ale bez českého návodu k použití.Prosím o zaslání českého návodu.Děkuji....
Návod
Autor: neznámý
Chladič vzduchu Klarstein Skyscarper Ice Smart
Dobrý den. Zaslal jsem SMS dle Vašich pokynů a návod přesto nelze stáhnout. Jak mám dál pokračovat?...
Myčka ETA
Autor: Gabriela
Myčka nádobí ETA 238290000 bílá
Objevila se mi také tato chyba : Po zapnutí jakéhokoliv mycího programu se myčka nezapne, jen pípá. Na displeji se žádná chyba nezobrazuje. Poradíte mi, prosím, co s tím? Děkuji G. Kubíková...
Parní mop Vileda
Autor: neznámý
Parní mop Vileda Perfect Cleaning Steam
Dobrý den, máme mop Vileda a po zapnutí do zásuvky začne mop vydávat zvláštní "cvakavé" zvuky, leč to je vše jak se projevuje. Do nedávna fungoval spolehlivě, je pravda že v naší oblasti máme vodu s vyšším obsahem vápníku. Poradíte co by mohlo být příč...
Kostička k hovnu
Autor: neznámý
Mini kamera SQ11 Mini DV
Po několika hodinách jsem našla jak je zapnout vůbec a jak funguje ..bohužel uložené videa z kamery mi nejsou spustit přes žádný video přehrávač ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou