NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Herní konzole Sony PlayStation 5 Marvel´s

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Herní konzole Sony PlayStation 5 Marvel´s Spider-Man 2

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Herní konzole Sony PlayStation 5 Marvel´s Spider-Man 2 Obsah českého návodu Herní konzole Sony PlayStation 5 Marvel´s
 • Zařazení produktu: PlayStation Sony
 • Značka: Sony
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Sony PlayStation

Herní konzole Sony PlayStation 5 Marvel´s Spider-Man 2 Herní konzole Sony PlayStation 5 Marvel´s Spider-Man 2 Herní konzole Sony PlayStation 5 Marvel´s Spider-Man 2 Herní konzole Sony PlayStation 5 Marvel´s Spider-Man 2 Herní konzole Sony PlayStation 5 Marvel´s Spider-Man 2 Herní konzole Sony PlayStation 5 Marvel´s Spider-Man 2 Herní konzole Sony PlayStation 5 Marvel´s Spider-Man 2 Herní konzole Sony PlayStation 5 Marvel´s Spider-Man 2
Návod k obsluze Herní konzole Sony PlayStation 5 Marvel´s obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Sony a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Sony návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Sony výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Sony PlayStation 5 + Marvel's Spider-Man 2, černá/červená


Konzole PlayStation 5 od společnosti Sony je herní zařízení, které definuje budoucnost hraní. Od základu bylo navrženo tak, abyste si s ní hry užili jako nikdy předtím. Na první pohled zaujme futuristickým designem, to hlavní je ale uvnitř. U desítek připravovaných her se totiž můžete těšit na zcela nové grafické i herní možnosti – díky špičkovému hardwaru i symbióze výkonu a optimalizace. Velkým vylepšením oproti předchůdci PlayStation 4 navíc prošel i systém chlazení s žebřinovou strukturou po celém obvodu konzole. Výsledkem je, že se ani v maximální zátěži konzole nepřehřívá a také zůstává krásně tichá.
Sony navíc přináší nový ovladač DualSense, který se postará o to, že budete mnohem více vtaženi do děje, zejména díky vylepšené technologii hmatové odezvy a adaptivním spouštím. Exkluzivnímu zážitku napomůže také extrémní rychlost s přenosy dat až 9 GB/s zásluhou 825GB SSD pro mnohem rychlejší načítání her i systému samotného a exkluzivní tituly, z nichž část si zahrajete jen a pouze na konzoli PlayStation 5.

Přehraje všechny vaše oblíbené herní i filmové disky


Tato verze navíc klasicky obsahuje i Blu-ray mechaniku, abyste si hry mohli užívat z fyzických disků a třeba je začlenit do vaší časem se rozrůstající sbírky. Kromě hraní pak samozřejmě budete moci třeba streamovat obsah z oblíbených platforem typu Netflix v rozlišení 4K, sledovat milované filmové snímky na 4K Blu-ray discích nebo se bavit s dalšími oblíbenými aplikacemi.
V balení se kromě konzole, ovladače ve speciálním pavoučím designu a příslušenství rovněž nachází kód ke stažení hry Marvel's Spider-Man 2.Klíčové vlastnosti:


 • Herní konzole
 • Ovladač DualSense s podporou haptické odezvy
 • Kompatibilita s technologií HDR, díky které budete mít ty nejživější barvy
 • Podporuje výstup 8K a 4K
 • Technologie Ray Tracing, která zajišťuje novou úroveň realistického zpracování
 • Snímková frekvence až 120 fps díky podpoře frekvence 120 Hz v rozlišení 4K
 • Optická mechanika pro přehrávání Blu-ray disků
 • V balení s kódem ke stažení hry Marvel's Spider-Man 2

 
Přivítejte interaktivní zážitky nové generace v rozlišení 4K a snímkové frekvenci až 120 fps na konzoli PlayStation 5. S výkonným hardwarem firmy AMD, inovativním ovladačem DualSense s haptickou odezvou, podporou maximálního rozlišení až 8K a exkluzivními tituly, které vás vtáhnou do světů daleko za hranice vaší představivosti. Revoluce v hraní začíná na PlayStation 5.

 


Extrémní výkon moderního hardware


Konzole PlayStation 5 přináší dechberoucí výkon díky speciálnímu osmijádrovému procesoru AMD Zen 2 v kombinaci se špičkovou grafikou AMD RDNA 2 a superrychlým SSD o kapacitě 825 GB, které výrazně zrychlí načítání her i pozic – načítání her je oproti PS4 o polovinu rychlejší. Stejně tak se můžete těšit na superrychlý start samotné konzole i mnohem plynulejší hraní. Přenosové rychlosti 5,5 GB/s a po kompresi neuvěřitelných 9 GB/s mluví samy za sebe. Nově PlayStation dokáže mnohem víc a poznáte to v každé hře! Užít si navíc můžete i oblíbené tituly pro PS4 díky zpětně kompatibilitě. 


Technologie pokročilého nasvícení scény Ray Tracing


Každý paprsek světla je nasimulován zvlášť. Díky tomu zažijete novou úroveň realistického zpracování, ve kterém vás čekají naprosto dokonalé stíny a odrazy. Napomáhá tomu také hraní v rozlišení 4K s až 120 snímky za vteřinu (konzole je kompatibilní s TV vybavenými 8K rozlišením) nebo technologie HDR pro ještě působivější barvy. Volit přitom můžete ze dvou režimů: Performance a Resolution. Zatímco Performance se soustředí na vyšší FPS s vypnutými speciálními funkcemi, v Resolution naplno oceníte pokročilé grafické možnosti nejnovějších titulů. 

Ovladač, který vás vtáhne do děje


Konzole vás dokonale vtáhne do děje nejen díky obrovskému výkonu, ale i zásluhou revolučního ovladače DualSense s vylepšenou ergonomií a vzrušujícími funkcemi, jako je výrazně vylepšená haptická odezva, adaptivní spouště, napodobující interakci s předměty ve hře, integrovaný mikrofon a spousta dalších. 

Haptická odezva


Prostřednictvím technologie hmatové odezvy využívající duální pohon místo vibračních motůrků u PS4 ovladač DualSense poskytuje v podporovaných hrách dynamickou smyslovou zpětnou vazbu, díky níž vás ještě více vtáhne do děje. Pouhým dotykem totiž rozpoznáte, zda právě plavete, běžíte nebo třeba intenzivně brzdíte v oblíbené závodní hře.
 
 

Adaptivní spouště


Realistickému zážitku napomáhají také adaptivní spouště s dynamickým odporem. Ty dokážou velmi reálně simulovat odpor jakožto dopad aktivity ve hře – například při natahování tětivy luku, rozbíjení předmětů i při obyčejné chůzi naproti větru.
 


 


Zázemí pro efektivní komunikaci s vašimi spoluhráči


Udržujte čilou konverzaci s ostatními členy vašeho týmu, nebo poznejte nové přátele v rozsáhlém ekosystému platformy PlayStation. Využijte služeb důmyslného vestavěného mikrofonu ovladače DualSense, nebo se plně soustřeďte na hru pomocí dedikovaného tlačítka ztlumení. 


Zachyťte své nejmilovanější okamžiky


Stiskněte jediné tlačítko a zaznamenejte video z hraní nebo jej sdílejte s ostatními hráči či fanoušky ve službě PlayStation Network nebo na sociálních sítích. S pokročilou integrací do oblíbených her nebylo vytvoření komunity oddaných sledujících nikdy snazší. 


Ponořte se do vzrušujících zážitků nové generace


Užijte si tituly, které denně fascinují miliony hráčů po celém světě – ať už jde o hry série Horizon, Ratchet & Clank, Gran Turismo, Marvel's Spider-Man a spoustu dalších – díky novým, inovativním funkcím budete moci prožít každou akční scénu plnou výbuchů či emotivní rozhovory hlavních aktérů ještě intenzivněji a v dechberoucím zpracování. 


Podpora prostorového zvuku s Tempest 3D AudioTech


Do hry vás naprosto vtáhne i zvuk prostřednictvím technologie Tempest 3D AudioTech a kompatibilních sluchátek. Podporované hry vás totiž právě díky ní obklopí zvukem, který působí tak, že přichází ze všech stran. 


Dva pavoučí hrdinové tváří v tvář mimozemské hrozbě


V balení na vás kromě limitovaných edicí konzole a ovladače DualSense čeká i kód ke stažení plné hry Marvel's Spider-Man 2 – pokračování úspěšné akční adventury Marvel's Spider-Man z roku 2018. Houpejte se na sítích mezi mrakodrapy, skákejte a využívejte zbrusu nových pavoučích schopností ve fascinující reimaginaci města New York z dílen studií Insomniac Games a Marvel. Rychle přepínejte mezi oběma hrdiny, abyste prožili zcela unikátní příběhy a dostali šanci osvojit si epické superhrdinské síly. Ale pokuste se to zvládnout co možná nejrychleji, protože do města právě přichází ikonická hrozba jménem Venom, která se chystá zničit životy nejen vás, ale i vašich milovaných.Obsah balení:


 • Konzole Sony PlayStation 5 (Marvel's Spider-Man 2 Limited Edition)
 • Ovladač DualSense (Marvel's Spider-Man 2 Limited Edition)
 • Stojan
 • HDMI kabel
 • Napájecí kabel
 • USB kabel
 • Manuál
 • Hra Astro's PLAYROOM (předinstalovaná)
 • Hra Marvel's Spider-Man 2 (elektronický klíč, hra bude dostupná až v den vydání 20. 10. 2023)
Blesková rychlost Užij si výkon speciálního procesoru, grafiky a jednotky SSD s integrovanými vstupy/výstupy, přepisující pravidla toho, co konzole PlayStation dokáže. Ultrarychlý disk SSD Užij si hru na maximum díky bleskurychlému načítání nainstalovaných her pro konzoli PS5™. Integrované vstupy/výstupy Přizpůsobená integrace systémů v konzoli PS5™ umožňuje tvůrcům pracovat s daty na disku SSD tak rychle, že mohou designovat své hry dosud nevídaným způsobem. Ohromující hry Kochej se neuvěřitelnou grafikou a vychutnej si nové funkce konzole PS5™. Technologie Ray Tracing Nech se vtáhnout do herních světů s novou úrovní realistického zpracování. Každý paprsek světla je nasimulován zvlášť, takže tě v podporovaných hrách pro konzoli PS5™ čekají naprosto realistické stíny a odrazy. Hraní na televizoru s rozlišením 4K Zahraj si své oblíbené hry pro konzoli PS5™ na své bombastické televizi s rozlišením 4K. Výstup až 120 snímků za sekundu díky frekvenci 120 Hz V kompatibilních hrách si užiješ naprosto plynulé hraní se závratnou snímkovou frekvencí až 120 snímků za sekundu, kterou ti na obrazovkách 4K zajistí podpora výstupu s frekvencí 120 Hz. Technologie HDR Hry pro konzoli PS5™ podporující grafiku HDR nabízejí neuvěřitelně realistické a živé barvy. Výstup 8K Konzole PS5™ podporují výstup 8K, takže můžeš hrát na své obrazovce s rozlišením 4320p.


Návod k obsluze Herní konzole Sony PlayStation 5 Marvel´s Spider-Man 2

Stažení PDF návodu k obsluze pro Herní konzole Sony PlayStation 5 Marvel´s Spider-Man 2 není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Herní konzole Sony PlayStation 5 Marvel´s

Záruka 24 měsíců
Partnumber 711719572794
Další parametry
Platforma
Uvádí kompatibilní zařízení, které vám po spárování nabídne kompletní funkce - Platforma
PlayStation 5
Úhlopříčka displeje (palce)
Úhlopříčka displeje udává jeho velikost v palcích (1" = 2,54 cm) - Úhlopříčka displeje (palce)
-
Typ vnitřní paměti
Druh úložiště, kterým je zařízení vybavené - Typ vnitřní paměti
SSD
Kapacita vnitřní paměti
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Kapacita vnitřní paměti
825 GB
Typ optické mechaniky
Optická mechanika označuje zařízení, které je součástí počítače nebo konzole a umožňuje používání optických disků (CD, DVD) - Typ optické mechaniky
4K BD-ROM
HDMI
HDMI je oblíbené rozhraní, pomocí kterého můžete přenášet jak videa ve vysokém rozlišení, tak zvukový signál. Využívá se k propojení TV, monitorů a dalších zařízení s multimediálními zdroji jako PC, herní konzole, přehrávače nebo set-top boxy - HDMI
Ano
Počet USB 3.2 (USB 3.0)
Množství USB zásuvek/konektorů standardu USB 3.0, tj. s přenosovou rychlostí do 5 Gb/s – vysokorychlostní přenos - Počet USB 3.2 (USB 3.0)
2
Integrovaný mikrofon
Zařízení s integrovaným mikrofonem můžete využít k nahrávání zvuku, komunikaci s druhou stranou nebo ovládání hlasových asistentů - Integrovaný mikrofon
Ne
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě - LAN (Ethernet)
Ano
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Podpora paměťových karet
Pokud vaše zařízení podporuje paměťové karty, můžete si tímto způsobem jednoduše navýšit kapacitu úložiště a uschovat tak mnohem více dat a souborů - Podpora paměťových karet
Ne
Hra v balení Marvel´s Spider-Man 2
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu. Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 10.4 cm
Výška výrobku 39.0 cm
Hloubka výrobku 26.0 cm
Hmotnost výrobku 6.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 44.7 cm
Výška balení 18.0 cm
Hloubka balení 47.6 cm
Hmotnost balení 6.2 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 46 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

jogurtovač Severin JG 3521...
dobrz den, zhanam manual TV LG model LN53/54 dakujem Machala...
zahradní sekačka HT-901/HT-902...
Xiaomi Redmi Note 12 5G 4GB/128GB modrá...
Alcatel 1 T 7 2023 kids...
KÁVOVAR - Philips/Saeco-S-CLASS-INCANTO DE LUXE. TYP: SUP 021YBDR. Děkuji...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

ventilator concept VS5031
Autor: Jiří
Ventilátor stojanový Concept VS5031 černý bílý
Dobrý den, prosím Vás. Koupil jsem ventilátor Concept VS5031 a při rozbalení se mi nepodařilo z "motorové části větráku demontovat matici pro uchycení vrtule. Je na to nějaký fígl? zkoušel jsem šroubovat v obou směrech a ani vytáhnout nelze. Děkuji a přeji h...
Žádost o návod k použití v češtině
Autor: vaclav
Sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless 2
Koupil jsem sluchatka SENNHEISER MOMENTUM TRUE WIRELESS 2. Balík dorazil, ale bez českého návodu k použití.Prosím o zaslání českého návodu.Děkuji....
Návod
Autor: neznámý
Chladič vzduchu Klarstein Skyscarper Ice Smart
Dobrý den. Zaslal jsem SMS dle Vašich pokynů a návod přesto nelze stáhnout. Jak mám dál pokračovat?...
Myčka ETA
Autor: Gabriela
Myčka nádobí ETA 238290000 bílá
Objevila se mi také tato chyba : Po zapnutí jakéhokoliv mycího programu se myčka nezapne, jen pípá. Na displeji se žádná chyba nezobrazuje. Poradíte mi, prosím, co s tím? Děkuji G. Kubíková...
Parní mop Vileda
Autor: neznámý
Parní mop Vileda Perfect Cleaning Steam
Dobrý den, máme mop Vileda a po zapnutí do zásuvky začne mop vydávat zvláštní "cvakavé" zvuky, leč to je vše jak se projevuje. Do nedávna fungoval spolehlivě, je pravda že v naší oblasti máme vodu s vyšším obsahem vápníku. Poradíte co by mohlo být příč...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou